Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Simon

Witam, Jakie są plany rekrutacyjne Enter Air na stanowisko F/O na sezon 2023? Kiedy można spodziewać się otwarcia rekrutacji? Wysokich lotów!

@Simon

Dzień dobry. Rekrutacja na pewno się odbędzie, ale nie możemy jeszcze zdradzić, kiedy to nastąpi. Będziemy informowali o rozpoczęciu rekrutacji w naszych mediach społecznościowych.

Witam. Czy jest możliwość odbyć szkolenie w weekendy wraz z rekrutacja dla studentów, jeżeli chciałoby się pracować na umowę o prace?

@Anna

Nie jest to standardem i jest rzadko praktykowane, niemniej firma stosuje również podeście indywidualne.

A

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko cc? Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy 10.01.23. Bardzo zależy mi na tej pracy i chciałabym się jak najlepiej przygotować.

@A

Mamy trzy etapy rekrutacji: 1) Prezentacja w jęz. angielskim 2) Scenki sytuacyjne 3) Rozmowa indywidualna.

Hej, jakiś czas temu dodali ofertę na magazyniera lotniczego. Zna ktoś szczegóły tej pracy, może są tutaj jacyś byli pracownicy? Chciałabym wiedzieć, po ile godzin dziennie się pracuje?

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Maria

Witam, chciałam zapytać do kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi/zaproszenia na dalszy etap rekrutacji? CV i ankietę wysłałam 13 grudnia, czy jest jeszcze szansa na „wybranie” mnie czy już wszystkie zgłoszenia zostały rozpatrzone i zaproszenia wysłane?

@Maria

Proces rekrutacji jest wciąż otwarty, a weryfikacja kandydatów następuje sukcesywnie. Kandydaci składający CV w grudniu mogą być zapraszani na rekrutację w późniejszym terminie.

Asystent/tka w Dziale Finansowym na jaką umowę może liczyć na początek w Enter Air? Pytam oczywiście w sprawie tej oferty, co opublikowali. Zależy mi oczywiście na stałej umowie o pracę, najlepiej na dłuższy okres.

Pasjonatka lotnictwa

Dzień dobry, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Cabin Crew na sezon letni dla studentów? Lub kiedy można spodziewać się, że taka rekrutacja ruszy? Serdeczne pozdrowienia

Renata
@Pasjonatka lotnictwa

Oooo, ja też mam pytanie ale o stanowisko Asystent/tka w Dziale Finansowym. Widziałam że mieli ogłoszenie parę miesięcy temu. Jak tutaj wygląda rekrutacja? Chodzi mi o ilość etapów i jeszcze ile czasu zajmuje?

@Pasjonatka lotnictwa

Rekrutacja dla studentów ruszy najwcześniej w 2023 roku. Śledź nasze social media, będziemy o tym informować.

Pola Grudnik_zainteresowana

Dzień dobry. Interesuje mnie czy w EnterAir działają związki zawodowe? Jaki jest stosunek Kierownictwa do uzwiązkowienia i jak prowadzony jest dialog społeczny? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

Panek
@Pola Grudnik_zainteresowana

Zapomnij o zwiazkach zawodowych w tej firmie. A jesli ktos probuje je zalozyc to szybko traci stanowisko…

Dzień dobry, czy wada wzroku (-4 dioptrie) dyskwalifikuje kandydata? Noszę soczewki kontaktowe. Pozdrawiam

stewka
@Kasia

Jest to spora wada, ale decyzja należy do lekarza medycyny pracy.

Małgorzata
@stewka

A czy nie włączając w to lekarza to są jakieś konkretne wady, które z marszu już niestety kandydata zdyskwalifikują? Jeśli tak to można spytać jakie?

Karina

Dzień doby, Czy jest szansa, że w przyszłym roku prz okresem letnim- będzie prowadzona jeszcze jakaś rekrutacja ?:) Wiem, że aktualnie rekrutują Państwo, natomiast niestety nie załapię się i stąd moje zapytanie. Łączę pozdrowienia

@Karina

Oczywiście, jest taka szansa, a kolejne edycje akcji rekrutacyjnej to więcej niż pewność. Pozdrawiamy i do zobaczenia!

OLEK

Zadbane samoloty, miłe stewardesy, profesjonalni piloci.

Hejka, ja piszę do was w sprawie oferty magazyniera lotniczego, która się pojawiła ze strony firmy. Czy ktoś wie, jakie są proponowane zarobki na tym stanowisku? Najlepiej podstawa plus ewentualne premie. Bardzo proszę o info.

Amarylis

Dzień dobry, chciałam zapytać czy średniozaawansowany angielski pozwoli na prace jako CC czy kandydat musi posługiwać się biegle j.angielskim ? Pozdrawiam :)

Manny89

Enter air, zmieńcie swoją politykę dotycząca dyżurów. W okresie zimowym kiedy jest mało latania wrzucają ludziom w grafik chorą ilość dyżurów i rezerw ( które w ostatniej chwili zamieniaja się na dyżury ). Oczywiście owe dyżury są bezpłatne i dla dojeżdżających osób okropnie uciążliwe. Ludzie śpią w samochodach na parkingach w czasie tych dyżurów, ponieważ nie ma możliwości spędzić ich w siedzibie firmy. To jest dramat jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Między innymi z tego właśnie powodu tak dużo ludzi rezygnuje z tej pracy.

@Manny89

Bardzo dziękuję za powyższe uwagi. Zostały one przekazane odpowiednim Działom.

W chmurach

Hej, jak wygląda grafik CC zimą w Pyrzowicach? Da się zarobić?

Witam do jakiego dnia mogę ewentualnie spodziewać się telefonu ze strony EnterAir. Dodam że jestem kandydatem na FO. Pozdrawiam całą załogę Enter Air

Szczesliwy
@Zainteresowany

Zadzwonili do mnie w piatek 23go ,rozmowa 10go października

grzesiek
@Szczesliwy

a ktoś się orientuje, czy FO ma teraz płacone pensum + godziny, czy tylko za godziny ?

Irek
@grzesiek

Tylko godziny. Powodzenia zimą, w spalcie TR też.

skapiec
@Irek

Jaka kwota za godzinę lotu? Ile godzin można zrobić w sezonie a ile zimą? Oraz ile potrącają za TR i na ile jest lojalka?

Daria

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o opinię pracy CC w bazie w Katowicach-Pyrzowicach? Jak planowany jest grafik tygodniowy? Ile wypada dni pracujących? Czy zimą zarobki są satysfakcjonujące albo trzeba nastawić się na "siedzenie w domu"?

Eldozet

Porazka, nie zaladowano bagazu ponad 100 pasazerow z Lanzarote, zero info.(usunięte przez administratora)

Stewardessa
@Eldozet

To jest częste na tym kierunku, ze względu na krótki pas i wiatr należy obniżyć wagę samolotu, dlatego bagaże nie są ładowane. Dolecą w najbliższym możliwym terminie. Nie zaleca się do bagażu rejestrowanego wkładać ważnych rzeczy, lekarstw, kluczy i dokumentów. Takie sytuacje się zdarzają.

Sceptyczna

Dzień dobry, Byłam zainteresowana tą firmą, ale negatywnie odbieram fakt, iż Enter Air nie chce podać na forum proponowanego wynagrodzenia. Zawsze ma stanowisko, że ta informacja zostanie podana na rozmowie rekrutacyjnej. Chciałabym zaznaczyć, że jest to bardzo ważna informacja, aby znać dokładne możliwości zarobku w danej firmie, jeszcze zanim ktoś zdecyduje się aplikować. W innej sytuacji osoba zainteresowana może po prostu stracić czas, jeżeli zarezerwuje kilka godzin z życia i pójdzie na taką rozmowę, po czym okaże się, że oferowane wynagrodzenie nie spełnia jej oczekiwań. Dzisiaj większość firm w kwestionariuszach aplikacyjnych kierowanych do potencjalnych pracowników zadaje pytanie o oczekiwane wynagrodzenie - po to, aby właśnie już od początku wiedzieć, czy oczekiwania obu stron pokrywają się w tym podstawowym zakresie i na tej podstawie dopiero przejść do kolejnych kroków rekrutacji. Na dodatek zobaczyłam dziś w przestrzeni publicznej duży plakat z napisem "Szanuj siebie. Nie aplikuj na oferty bez podanego wynagrodzenia". Jawna informacja o wynagrodzeniu w ofercie jest tak samo ważna, jak informacja o rodzaju umowy. Przykładowo, wiedząc, że w w linii LOT oferują jedynie umowę B2B, (a na dodatek jednocześnie niewspółmierne do tego rodzaju umowy zarobki), wiem, że nie będę aplikować do LOTu, szkoda mojego czasu, gdyż nie są to dla mnie atrakcyjne warunki pracy. Bardzo proszę o podanie przyczyny nie podawania otwartej informacji co do wynagrodzenia w firmie Enter Air, gdyż na ten moment jest to bardzo zniechęcające.

@Sceptyczna

Dzień dobry, zarobki naszych Załogantów czasami różnią się wobec niektórych miesięcy nawet o kilka tysięcy złotych. Podawanie widełek - nie przyniesie żadnego efektu. Na rekrutacji dowiesz się, za co otrzymujesz wynagrodzenie.

Sceptyczna
@Enter Air Sp. z o.o.

Dzień dobry, doskonale rozumiem duże różnice wynagrodzeń w poszczególnych miesiącach, ale nie chodzi o widełki lecz o podanie sposobu wyliczania wynagrodzenia. Np. wiem, jaka jest podstawa w LOT, Ryanair czy Emirates oraz wiem, jaka jest stawka za każdą wylataną godzinę lub za każdą godzinę powyżej pewnej granicy w tych firmach. Dzięki temu mogę obliczyć, jakie są potencjalne zarobki. Inaczej mówiąc, chciałabym teraz wiedzieć to, co pracodawca mówi w kwestii zarobków na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam

Malkoo

Czy Cc mają opłacane miejsca zamieszkania w bazie, którą wybierają jako preferowaną?

@Malkoo

Nie

Emilia
@Ania

A to jak firma decyduje, gdzie kogo przydzielić? Na jakich podstawach się opierają, jeżeli nie na preferencjach CC?

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.