Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Oliwia

Czy podczas szkolenia stacjonarnego w Warszawie, które odbywa się w marcu przez 3,5 tygodnia umożliwiacie nocleg czy każdy we własnym zakresie musi sobie znaleźć zakwaterowanie?

Asia
@Oliwia

We własnym zakresie jest nocleg

Jul__

Czy jeżeli studiuję dziennie, mam szansę dostać się na pracę sezonową, czy dotyczy to tylko studentów zaocznych?

@Jul__

Studenci dzienni tez mogą normalnie aplikować ????

@Ania

Oczywiście, wszyscy studenci mogą aplikować.

Flyyy
@Enter Air Sp. z o.o.

A nie-studenci też mogą na kontrakt wakacyjny?

@Flyyy

Nie, tam tylko studenci. Nie-studenci mogą na cały rok ;)

???
@Enter Air Sp. z o.o.

Kontakowałam się poprzez maila podanego na stronie internetowej do rekrutacji studenckiej i dostałam odpowiedź, że jest możliwość aby osoby z wyższym wykształceniem, które już nie studiują pracowały na sezon. To jak w koncu jest?

@Enter Air Sp. z o.o.

Kontaktowałam się poprzez mail podany na stronie przy rekrutacji dla studentów. Otrzymałam odpowiedź, że w rekrutacji dla studentów mogą wziąć udział także osoby, które już nie studiują, mające wyższe wykształcenie. To jak w końcu jest?

@???

Oczywiście. Istnieje także możliwość pracy sezonowej dla nie-studentów. Ale jednak preferujemy, by podczas rekrutacji studenckiej aplikowali do nas głównie studenci, bowiem to do nich skierowana jest ta oferta.

Kar_222

Dzień dobry, cześć, czy za szkolenie również przysługuje wynagrodzenie?

@Kar_222

Za szkolenie nie przysługuje wynagrodzenie.

nikt

Czy nocleg podczas kursu stacjonarnego na stewardesse sezonową jest zapewniany przez Enter Air, czy każdy kandydat musi zapewnić go sobie indywidualnie?

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
M.

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jak długo czeka się na odpowiedz po wysłaniu aplikacji. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

kasia88

Czy po pozytywnym przejściu rekrutacji, weekendowy kurs jest płatny, czy darmowy? Czy nocleg w Warszawie podczas kursu każdy musi zapewnić sobie indywidualnie?

@kasia88

Po przejściu rekrutacji kurs jest darmowy. Nocleg należy załatwić sobie indywidualnie.

Wiktoria

Jeśli byłam w zeszłym roku na rekrutacji stacjonarnej i przeszłam ją pomyślnie jednak zrezygnowałam, ponieważ bałam się czy uda mi się połączyć prace ze studiami to w tym roku mogę aplikować kolejny raz?

@Wiktoria

Oczywiście. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Klaudia

Ile czasu trzeba poświęcić na rekrutację stacjonarną?

@Klaudia

Rekrutacja dla osób aplikujących na stałe odbywa się od poniedziałku do piątku i trwa około 3,5 tygodnia - mowa o kursie na Członka Personelu Pokładowego.

A.
@Enter Air Sp. z o.o.

Myśle , ze autorce postu chodziło ile godzin trwa rekrutacja w Warszawie stacjonarnie , nie o szkolenie :)

@A.

Jeśli ktoś jest zaproszony na stacjonarną rekrutację, to należy zarezerwować cały dzień - rekrutacja ma kilka etapów, zatem jeśli ktoś odpadnie na pierwszym etapie to wolny jest po około godzinie, natomiast dla osób, które pomyślnie przejdą wszystkie etapy ,na koniec dopełniane są jeszcze formalności.

Edyta

Na stronie firmy zamieszczone jest ogłoszenie dotyczące stanowiska Specjalista ds. rekrutacji i employer brandingu. W ofercie znajduje się informacja dotycząca tego, że tacy pracownicy mogą korzystać z biletów pracowniczych. Czym one różnią się od tych zwykłych biletów? ;) Jakieś duże zniżki?

Dzien dobry. Jestem zainteresowana stanowiskiem Asystentka Dzialu Jakości. Czy znajomość j. angielskiego to wymóg niezbędny? W pozostałym zakresie spełniam wymogi formalne. Pozdrawiam

Aneczka

Podczas wyjazdu na narty doznałam kontuzji i mam rękę w opatrunku medycznym. Czy będzie to przeszkadzać w trakcie rekrutacji ?

Kandydatka

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość pracy u Państwa na stanowisku Cabin Crew będąc w trakcie STUDIUM? Widziałam, że wymagają Państwo wykształcenia wyższego, lub w trakcie studiów, stąd moje pytanie czy naprawdę szanse są zerowe dla osób z wykształceniem średnim, ale wciąż uczącym się? Pozdrawiam.

@Kandydatka

Cześć. Już wkrótce (w 2023) rozpocznie się kolejna edycja rekrutacji dla studentów. Śledź nasze social media, będziemy na pewno o tym i informować.

Kandydatka
@Enter Air Sp. z o.o.

Dla studentów. Czyli mają Państwo na myśli osoby, które będą miały wykształcenie wyższe. Moje pytanie było o osoby z wykształceniem średnim, ale uczących się w szkołach policealnych. Czyli mam rozumieć, że takie osoby nie mają żadnych szans?

@Kandydatka

Firma zatrudnia osoby z wykształceniem wyższym lub będących w trakcie studiów, czyli osoby mające status studenta. Zatem nie wymagamy, aby kandydat miał ukończone studia, ale wymagamy, wyższego wykształcenie. Tym samym osoby uczące się w szkołach policealnych bez statusu studenta nie spełniają wymogów rekrutacyjnych.

Kate
@Enter Air Sp. z o.o.

Wyższe wykształcenie to nie to samo co bycie w trakcie studiów…… trochę wstyd jak pracodawca nie umie odróżnić

tpk09

Jak przedstawiają się zarobki stewardes (netto) na rok 2020? jakieś podwyżki względem 2019 są przewidziane?

tpk09

i od czego zależy ilość godzin? możemy sami decydować, czy chcemy np więcej? czy to z góry mamy narzucone?

@tpk09

Ogólnie ilośc godzin jest uzależniona od zapotrzebowania firmy.. Nalot to róznie.. zależy od bazy, miesiąca, itp.. Czasem jest to 60h a czasem 90h.. Można się zamieniać z innymi osobami, które na przyjkład oddają Ci swój lot, a Ty im oddajesz wolne albo dyżur, ieć można miec więcej czasami.. Ale to loteria :)

tup08
@stewkaa

a można nie brać dodatkowych godzin nalotu, i przepracować w miesiącu tylko te 30 godzin podstawy?

@tup08

No raczej nie ma takiej opcji. Jak zaplanują ci np 70h to możesz po prostu komuś oddać, ale nie wiem czy uda się aż tyle. Poza tym w sezonie jest raczej dużo latania i potrzebne są osoby dyspozycyjne. Takie latanie na minimum w sezonie nie jest za bardzo potrzebne :)

stewkaa

Tylko w LOT jest własna działalność gospodarcza, która nie zapewnia Ci praktycznie nic na czas L4, ciąży, itp. W Enter Air sa mniejsze zarobki trochę, ale jest to umowa o pracę i jakieś zabezpieczenie :)

Flywithme
@tpk09

W Enter Air jest umowa o prace i bardzo dobre zarobki ! Pracuje w enterze od wielu lat i szczerze polecam. Przyznam, kiedyś zimy były cięższe przez mało godzin... ale teraz sezon trwa praktycznie cały rok. W moim grafiku na luty widnieje 70 h :) plus podstawia, plus prowizja sprzedażowa, plus diety - pensja wychodzi super. Z nowym rokiem zostały wprowadzone korzystne zmiany a ścieżka rozwoju jest jasna dla wszystkich. Wiadomo, zaczyna się od niższej podstawy czy tez stawki za godzinę ale z rokiem na rok mamy różne możliwości awansu. To zależy już tylko od człowieka jakie ma ambicje itp :)

@tpk09

Ilość godzin w miesiącu jest zależna od wielu czynników, między innymi od potrzeb operacyjnych, od sezonu czy limitacji czasu pracy.

Zuza
@Flywithme

Kolejna opinia z biura???? ścieżka kariery- to „szefowa” po 6 miesiącach latania, słaby angielski, kiepskie przeszkolenie i zero doświadczenia życiowego… i potem mamy takie kwiatki na rejsie agresywny, pijany pasażer rzucający śmieciami w załogę, rejs opóźniony o 4h z pasażerami ma pokładzie i pustym barkiem i 22 letnia szefowa która zamyka się w toalecie i karze sobie radzić ze wściekłymi pasażerami…

@Zuza

Droga Zuzo, długo zastanawialiśmy się, czy nie zgłosić Twojej opinii do administratora GoWork ponieważ nosi ona znamiona kłamstwa. Żadna z wymienionych przez Ciebie kwestii nie jest zgodna z prawdą. Enter Air ma jasno postawione stopnie awansu i żaden z nich nie przewiduje awansu na Szefa Pokładu po sześciu miesiącach. Nie zgadzamy się na niezdrową komunikację na naszym profilu. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Kate
@Flywithme

Czy masz na imie Ewa?

Dzień dobry, mam dwa pytania dotyczące oferty pracy skierowanej do studentów. 1) Kiedy kończy się rekrutacja? 2) Czy podczas układania grafiku operacji w czerwcu jest brany pod uwagę fakt, iż na wielu uczelniach w pierwszej połowie miesiąca, również w przypadku trybu stacjonarnego, odbywają się jeszcze zajęcia oraz sesja egzaminacyjna, czy od kandydatów wymagana jest pełna dyspozycyjność? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

Agnieszka

Dzień Dobry, Czy osoba, która ma 3 miesięczny okres wypowiedzenia w pracy czy ma szanse otrzymania zaproszenia na rekrutacje? Jeślibym przeszła pozytywnie rekrutacje mam możliwość porozumienia się z szefem i możliwe, że okres wypowiedzenia byłby krótszy. Pozdrawiam Serdecznie

@Agnieszka

Tak, zapraszamy.

Kora

Kiedy rozpocznie się rekrutacja na umowę studencką?

Dominika
@Kora

czy możesz coś o tym napisac? pierwsze słysze o takiej umowie i z chęcia bym wzieła udział ( studiuje na 5 roku ) ?

M.

Witam . Czy ktoś uczestniczył w dniu dzisiejszym w rekrutacji? Z przyczyn zdrowotnych , nie mogłam wziąć udziału, jednak bardzo ciekawi mnie jej przebieg. Pozdrawiam wszystkich Kandydatów.

Kandydat steward

Chciałbym wziąć udział w najbliższej rekrutacji na stanowisko cabin crew dla studentów. Natomiast studiuję zaocznie, a z tego co kiedyś czytałem, szkolenie dla studentów odbywa się w weekendy. Czy jest przewidziana jakaś możliwość żeby pogodzić nakładające się zjazdy na studiach ze szkoleniem? Nie ukrywam bardzo zależy mi na pracy, jednak w szkoleniu mógłbym wziąć udział w tygodniu (dni robocze).

@Kandydat steward

Oferta dla studentów dotyczy pracy w miesiącach czerwiec-wrzesień, obejmuje to osoby studiujące w trybie zaocznym, jednak kursy studenckie odbywają się podczas spotkań weekendowych, nie ma możliwości zmiany, a obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa. W tym roku są to weekendy: 31.03-02.04, 14.04-16.04, 21.04-23.04, 28.04-08.05.

A
@Enter Air Sp. z o.o.

28.04-8.05? 10dni? Czy tu się nie wkradł błąd ?

Katarzyna

Witam, Czy rekrutacja na członka personelu pokładowego do bazy Wrocław została już zakończona? Czy jest przewidziane jej wznowienie?

Czy można zatrudnić się w Enter Air tylko na sezon (rekrutacja studencka, praca przez kilka miesięcy), nie będąc już studentem, ale posiadając wyższe wykształcenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.