Opinie o ROTOMAT Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ROTOMAT Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROTOMAT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROTOMAT Sp. z o.o. w Wrocław

Fik

Nie narobisz się,tylko warunki atmosferyczne przeszkadzają. Spoko ludzie,nie wszyscy.

Fik

Mariusz

Seba ogłoszenie jest dodawane oczywiście w zmiennej treści od około kwietnia wiec nie wal farmazonów i nie broń tak tej firmy.Zakładam że jesteś trochę wyżej niż szeregowy zjadacz chleba w tej firmie.

Mariusz

Widzę że Rotomat dalej ogłasza się na znanym portalu społecznościowym.W związku z tym mam pytanie do ludzi pracujących w tej firmie. Ile powinien(zarabia) zarabiać Majster Robót Elektrycznych? i CZY PRAWDĄ JEST TO ŻE JEST TO PODSTAWA KTÓRA WYNOSI 1900 netto?,bo jeśli tak to się nie dziwię że ogłoszenie widnieje już z 3 mc :) Chodzi mi tu o podstawę bez premii nadgodzin nagród obiecanek i zapewnień że "będzie dobrze" Pozdrawiam Ps.Swoją drogą strona internetowa firmy która istnieje na rynku od 1992 roku bez zakładki "kariera"?

Czy kandydat na stanowisko BRUKARZ/POMOCNIK BRUKARZA w firmie ROTOMAT Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Praca w tej Firmie NIE JEST GODNA POLECENIA , ludzie przychodzą na dwa dni i na trzeci dzień ich nie ma ... Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy , a dobre zarobki mama osoby które podpierdalaja , i donoszą do kierownika , na to miast co do kierowników co nie którzy dużo obiecuje na tym tylko się to konczy .... jednym słowem uciekaj jak naj dalej i omijaj ta frme z daleka

obecny pracownik

....byłbym zapomniał :) ktoś pisze o awansie powiam tak stołki są obsadzone kierowników,brygadzistów itp i te osoby trzymaja sie kurczowo swoich stanowisk są juz na tyle sprawdzeni zarabiaja o tyle wiecej,i są pokorni że trudno jest awansowac chodz ostatnio jakis pomocnik kierownika bo i takie funkcje są sam zrezygnował z funkcji pracownik to tzw "gorszy sort" przykład:spotkania typu wigilia-zaproszeni tylko kierownicy,spotkania typu wyjazdy integracyjne-kierownicy pracownicy w własnym zakresie spotykają sie po pracy na piwko nawet duzymi grupami,ale ostatnie spotkanie (w firmie)nie wyszło im na zdrowie nie pytajcie na formum co i jak bo nie napisze dodam ze bylo to spotkanie wigilijne które pracownicy sami sobie zorganizowali bo nie zostali zaproszeni na spotkanie z zarządem

@obecny pracownik

Zapomniałeś jednak dodać że nie było to "spotkanie", tylko libacja alkoholowa połączona z bijatyką bez kultury i jakichkolwiek zasad.

obecny pracownik

Pracuję w Rotomacie od jakiegos czasu. Nowy pracownik zatrudniany jest na zlecenie Jak sie szybko wykaże umowa na czas okreslony jak dalej bedzie sie wykazywał na czas nieokreslony.WYKAZYWAĆ(definicja)-nie mieć własnego zdania,nie marudzić,150%dyspozycyjności,np jako monter oznakowania 3 zmiany Płaca na początek tyle jakbyś dostał od rządu na 4 dzieci no prawie czyli obliczcie sobie(dla pocieszenia dodam że netto) Kogoś interesują benefity są odpłatne ahahahhaha Urlop płatny-chyba juz odpowiedziałem socjal-szeroko pojete słowo-opieki medycznej nie ma,łazienki brryyyyy szok ze jeszcze są odwazni zeby sie tam kąpać (jednego widziałem) Waldek 12 dobrze napisał wszyscy wrzuceni do jednego wora i łopata nie ma zlituj

Witam wszystkich chętnych do podjęcia pracy w ROTOMACIE . Kilka sprostowań Pakiet socjalny to zależy kto co rozumie pod tym pojęciem.Nie zauważyłem żadnej opieki medycznej,a za kartę mulitosportu (dodam że nie z pełną ofertą) dopłacić trzeba z własnej kieszeni około 130zł,no może chodzi o tzw dofinansowanie na święta to owszem jest raz w roku 200-300 złotych.Oczywiście są ludzie przy korycie ale to inna historia. Umowa o pracę? oczywiście zlecenie jak wytrzymasz 3 lata to dostaniesz na stałe hahaah jak wszędzie pis o to zadbał Nie ważne jakie masz uprawnienia,kategorie praw jazdy,dziadka z wernachtu,itp zostaniesz wrzucony do jednego wora jak to opisał Waldek 12 2500 oczywiście ze tak BRUTTO!!! Kariera-fakt jest kilku karierowiczy którzy podje.....ą cię za sam fakt że mogą to zrobić Plusy jak sobie przypomnę to dodam

Waldek12

Ta firma to niewypał pracowałem tam jako kierowca z kategoriom prawa jazdy : B,C,E uprawnienia HDS i wiele innych uprawnień ( ale że nie mają etatu kierowcy zatrudnili mnie jako ,, montera " harówa że głowa boli jak wyżej pisali koledzy. Dali łopatę i haruj jako robol, kop doły pod słupki ładuj i rozładuj samochody ,noś ciężkie rury itp. Nie polecam mądrym ludziom tej pracy. Były pracownik.

mario

Jaką proponują stawkę i ogólnie warunki na stonowisku monter oznakowania drogowego ?

janek

każdy może zachowac dla siebie taką informacje ile zarabia, za co i kiedy dostał podwyżke w pracy. Ja też nie chwale się zrobkami przed rodziną czy przed znajomymi ile konkretnie dosatje, rozliczam się tylko z ZUSem i to mi wystarczy w zupełności. Ale napisac komuś kto szuka pracy ile można zarobić na forum to już co innego.

staszek

no to też prawa, raczej ludzie nie chwala się wysokością wypłatbo albo nie chcą, żeby wyszło, ze zarabiają więcje niż ich znajomi, albo, że za mało.. no różnie to wygląda tak naprawde, wiec nie wiem już sam jak mam na to zaregować. ale jakby ktoś nawet anonimowo napisał jak sprawa wygląda, to miałbym już rozeznanie.

tabu

tematem tabu w polsce to sa jak zawsze wyplaty a raczej ich wysokosc - nikt nie chce nigdy poweidziecile zarabia, nie rozumiem tego zupelnie bo wiem ze sa rozne stawki ale jakludzie by rozmawiali na takie tematy to vy nie byli az tak zawistni moze powiecie cos wiece moze w takim temacie bo zaczne dyskusje chociaz na taki temat

gandalfszary

Witam, a czy Rotomat w ogóle prowadzi teraz jakies rekrutacje? Bowiem słyszałem trochę pozytywnych komentarzy na temat firmy, ale obawiam sie, ze mogły byc one już nieaktualne. Zależałoby mi na informacjach od aktualnie zatrudnionych, czy pieniądze sa wypłacane na czas, czy istnieje jakis system socjalny?

zadowolony

Dobra. Ale trzeba pracować. Doceniam fakt że martwym sezonie (zima) płacą umowną podstawę wynagrodzenia a nie kombinują jak tu nie zapłacić. Niektórzy do tej pory pracujący są chyba niańczeni......Mi się dobrze pracuje bo nigdzie nie ma lekko.

obecny pracownik

No nie da sie napisac to prawda mysle ze jak sie cos umie robic to stawke ok 12-15zł na umowe zlecenie mozna osiągnąc w sumie jak pracowałem na umowe zlecenie zarabiałem wiecej niz teraz :) bo płacili wszystkie godziny teraz jest taka polityka firmy ze płacą tulko 18 do wypłaty

obecny pracownik

Witam! Czytam te opinie o rotomacie i szczeże powiem że i może jest w niektórych trochę prawdy ale opinie typu:"nie idzcie tam do pracy "to żenada Dla zainteresowanych-firma jest podzielona na działy rózne- budowlane,malarze,elektrycy,oznakowanie ale w sumie i tak się robi wszystko:P np pracując w dziale 05(elektrycy)nie ominie cię(przyszły pracowniku) np budowa sygnalizacji zarobki są uzaleznione od tego w jakim dziale sie pracuje i co sie wykonuje Pierwsze mc przyjmują na umowe zlecenie i wcale sie nie dziwie wszak trzeba przesiać plewy(bez urazy) ale na takiej umowie mozna dobrze zarobic płatna jest kazda godzina Atmosfera jest fakt dziwna troche ale to moje subiektywne zdanie Pracownicy tak jak w wojsku-róznie:) szefowie-nie mam zdania(chociaz wszyscy (usunięte przez administratora) trzęsą przed nimi) kierownicy-kazdy inny co "dział"to obyczaj :D

mmm:)

mam takie pytanie do tych co tam pracują od niedawna ile mają na umowie i jaką mają tą umowę czy o dzieło ,zlecenie , albo umowę o prace ??

zapieprzacz

Jak się chce to się zarobi. Potwierdzam powyższą wypowiedź, bez większych zarzutów.

zapierdalacz

pracuję 2 miesiące, bez szału ale większych zastrzeżeń nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o ROTOMAT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ROTOMAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ROTOMAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ROTOMAT Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 116 ocen.

ROTOMAT Sp. z o.o.