Opinie o Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych w Wrocław

B30

Witam pracowałem jako ,, inżynier budowy”, przez 3 miesiące… ponieważ dłużej nie wytrzymałem, dlaczego ? Firma ogólnie stoi, nie rozwija się, pracownicy robią co chcą nie słuchają się osoby nadzorującej, brak środków w firmie nie było pieniędzy nawet na sznurek brukarski nie wspomnę już o łopacie, brak narzędzi do pracy, sprzęt widział II wojnę światową .Sam byłem świadkiem jak pracownicy pili alkohol w czasie pracy i układali kostkę brukowa nie zgodna z sztuką brukarska . Najgorsze jest to że jako pracownicy rzucali kłody pod nogi osobą na stanowisku kierowniczym. Niejednokrotnie miałem z tego tytułu nieprzyjemności wraz z innymi kierownikami budowy. Pracownicy firmy nie respektowali mnie jako kierownika z powodu mojego krótkiego stażu w firmie , przez co chcąc zrobić mi pod górkę. Ogólnie nie polecam tej firmy, ponieważ uważam, że trafić czas i chęci do pracy.

PW SERVICE
@B30

Panie B30, Chcielibyśmy sprostować kilka rzeczy: 1) To my rozwiązaliśmy z Panem umowę. 2) Nawiązał Pan do sytuacji związanej ze spożywaniem alkoholu w miejscu pracy, pragniemy zwrócić uwagę, że jako inżyniera robót, Pański zakres obowiązków obejmował stały nadzór nad brygadą oraz egzekwowanie obowiązków od pracowników. Szukaliśmy na to stanowisko kompetentnej osoby, a nie śpiącej królewny w samochodzie służbowym. Może jakby był Pan obecny na budowie, to nie dochodziłoby do takich sytuacji. 3) Chcielibyśmy dodać,że W trakcie naszej współpracy dostrzegliśmy również znaczne braki w Pańskiej znajomości branży drogowej, wbrew temu co Pan napisał w swoim cv. Rozumiemy, że zarządzanie zespołem może być wyzwaniem oraz zdajemy sobie sprawę, że nie każdy nadaje się do pełnienia funkcji kierowniczych, z tego właśnie względu rozwiązaliśmy z Panem umowę. Szczerze życzymy Panu znalezienia stanowiska, które lepiej odpowiada Pańskim umiejętnościom. P.S. Jest nam niezmiernie miło,że po takim czasie dalej Pan o nas myśli. Pozdrawiamy :)

SanczoPansa

Firma konkretna mozna by rzec perfekcyjna pod względem wykonywanych prac . Widac ze ludzie z długoletnim doświadczeniem w tej branży. Pozdrawiam i polecam

kurka wodna

a ja uważam , że opinie te są krzywdzące i nieprawdziwe , pracuje tutaj kilka lat i jestem zadowolony , pieniądze zawsze na czas , i stawki dość wysokie , wiadomo że stójkowym wszędzie zle.

No tak Nowy wpis

W więzieniu jesteś lepiej traktowany niż w tej firmie. Co z tego że przychodzą nowi ludzie jak widzą traktowanie i podejście to po kilku dniach już mają dość. O narzędzia trzeba się prosić o rękawiczki też i to nie ze pójdziesz i dostaniesz tylko stare do zwrotu bo za dużo idzie. Patologia i co najlepsze donosicelstwo na każdym kroku. Najlepsze jest to jak całego szefa nie ma to jadą po nim jak się da od najgorszych a jak się pojawi to tak tak szefie oczywiście szefie ja sam, ja jestem najlepszy i tak jeden na drogiego. A Szefu się cieszy z (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Ogłoszenie na operator koparko ładowarki do Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Xyz

Witam czy w firmie mozna liczyc na ubezpieczenie grupowe.? Karte Multisport. Pozdrawiam

PW SERVICE Nowy wpis
@Xyz

Jak uzbieramy minimalną liczbę osób chętnych na kartę medicover sport, to wtedy będzie. :)

B30

PW SERVICE Nowy wpis
@B30

Aplikowałeś na stanowisko operator walca/ rozściełacza Wrocław oferowane przez firmę Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Prezes

Witam jednym słowem (usunięte przez administratora) firma w której nie istnieje coś takiego jak szacunek dla 2 człowieka najlepiej pracować za dziękuję. Sprzęt w stanie agonalnym a jak coś trzeba zrobić naprawić to jest problem bo kasę trzeba wydać. Szkoda czasu dla nich. Rada dla przyszłych pracowników jak chcesz tam pracować to najlepiej z własnym sprzętem bo ten firmowy to nadaje się na złom. Pozdrawiam

Pavlo

Привіт, після напруженого першого дня я повинен із задоволенням сказати, що команда дійсно злагоджена, ви можете розраховувати на їх охочу допомогу, для мене це плюс, вітаю

Bruno

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie . Bardzo pozytyna atmosfera w biurze naprawdę atrakcyjne dziewczyny ciekawe czy wolne ????

Max

Witam jaka atmosfera panuje w firmie Pw-servis, na jakie wynagordzenie mozna liczyc jako doświadczony operator maszyny budowlanych ? Czy w firmie mozna liczyc na ubezpieczenie grupowe oraz karte multi sport ?

SanczoPansa

Janusz

Nie pracowałem jeszcze przy budowie dróg ale szukam czegoś stabilniejszego, bo u mnie w firmie raz robota jest a raz nie ma. Ile tu na rękę teraz oferują i czy cały sezon jest praca? Z tym sprzętem, który dają pracownikowi trochę się polepszyło, czy nadal kiepsko? A no i najważniejsze, czy często kogoś szukają? Bo nie znalazłem aktywnych ofert?

@Janusz

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: brukarz, operator koparko-ładowarki, pracownik do układania masy. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

pw-service

Aktualnie brak jest wymaganej minimalnej ilości osób chętnych, by uruchomić multisport.

Iza
@pw-service

To jest coś takiego? To ile osób potrzeba? Czyli oni mogą to wycofać jeśli powiedzmy, że nagle zaczną rezygnować mimo uruchomienia już tego?

@Iza

Im więcej pracowników zgłosi chęć korzystania z karty, tym cena będzie korzystniejsza.

królik bugs

Przyjemna atmosfera pracy, szef w porządku, wynagrodzenie na czas.

Leszek
@królik bugs

A coś więcej ;)? Przyjemna atmosfera pracy - chodzi o możliwości rozwoju, wzajemną pomoc czy o coś zupełnie innego ;)? Z góry dzięki za odpowiedź!

królik bugs
@Leszek

Tak, chodziło mi o fajny, życzliwy i wspierający zespół. Pracować trzeba, wiadomo, jak wszędzie, nikt za leżenie i pachnienie płacić nie będzie. A jak człowiek lubi narzekać to czy tutaj czy gdzieś indziej - też pasowało nie będzie.

Justyna
@królik bugs

Dobra ekipa to dużo, ilu ludzi ma pracę, gdzie strach się odezwać do ludzi, bo zagryzą ;) Ale jeszcze i kasa jest ważna. Mój facet myśli szukać pracy u Was. Ile by przykładowo zarobił?

Miro

czy ktoś może podać bezpośredni nr tel do szefa?- z góry dzięki

EXpracownik

Słowo porażka idealnie pasuje do atmosfery i warunków pracy w tej firmie. Brak szacunku i(usunięte przez administratora) na każdym kroku pracownika sprzęt w kiepskim stanie, ubrania robocze i rękawice najgorszej jakości, wszystko jak najmniejszym kosztem a to i tak jeszcze pikuś. Szkoda czasu na nich.

Henry

Firma pod każdym względem bardzo dobra, świetna atmosfera w pracy i całkiem przyzwoite zarobki tak krótko można opisać.

klient

Rzetelna firma. Bardzo dobrze wykonana robota.

Czy PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek zapewnia kartę multisportu?

Aktualnie jest taka możliwość

ehh

@Diabelek czyli rozumiem że o jakiekolwiek dodatki do pensji to cięzko..

Diabel

Potwierdzam w 100%!!!!!! szef jest nadzianym bucem,auta i koparki to ruiny bo wszystko do kieszeni, ZERO szacunku dla pracownika(jaka by nie byla pogoda 10 godz na dworze masz stac-w sezonie 12)i nie posiada "stojkowych" jak to ktos napisal, pensja placona "pod stolem" i z fochem, ciuchy robocze dramat, w 200% polecam omijac szerokim lukiem!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych - Wrocław

• Jak się pracuje w Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych?

Wojciech Padurek Pw-Service Zakład Usług Specjalistycznych
  • Kard. Stefana Wyszyńskiego 121 lok. 1