Opinie o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

@szybki co masz na myśli? Rozbudujesz troszkę swoją wypowiedź? Co takiego dzieje się w firmie Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER? Będę wdzięczna za rozbudowanie myśli, dzięki temu osoby tutaj zaglądające będą mogły zasięgnąć języka od osób bezpośrednio związanych z pracodawcą. Do tego jest to poważne oskarżenie i bez uzasadnienia może być potraktowane jako pomówienie i tym samym będzie podlegało usunięciu przez administratora.

Leon

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

szybki
@Leon

nie warto tam iść teraz, z centrali za dużo oszukują

On

Ja wam powiem jak to było w moim przypadku. Wielkie obiecanki cacanki robienie badań i że na pewno będzie praca kierownik burak i bezczelny (usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś o kulach na wózku zapomnij o pracy ogólnie wszystkie firmy typu przyjmę z grupą chcą takie osoby ale pełnosprawne. Stracony czas pieniądze na paliwo bieganie załatwianie dokumentów a pracy i tak nie dostałem. Nie polecam.

Dosyć ostatnio tutaj pusto @Gutek, wcześniej posty na temat pracy w JOKERZE też nie były rozbudowane. Może Ty posiadasz jakieś aktualne wieści? Widziałam na stronie, że poszukują instalatora, może wiesz na co, na tym stanowisku można liczyć?

Pracownik Ochrony

pracowałem w ochronie mam doświadczenie

nie mam pytan

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!

JOKERsucks

JAk dla mnie to jest najgorsza agencja ochrony w Polsce . Widziałem ich pare razy w akcji, na żywo i w necie . Totalne chamy i buraki którzy myślą ,że im wszystko wolno

Kkuyt
@JOKERsucks

Są gorsze MSU Bydgoszcz

Zuza

Może firma nie jest idealna ale czy ktoś takie zna?

Jecek

Nie polecam.Firma po rozwiazaniu umowy wysyla faktury na wymyslone kwoty. skutecznosc firmy zerowa, nie przyjezdzaja na wezawania, maja slabe zaplecze techniczne i logistyczne

szybki68

Pracowałem w Jokerze kilka lat i powiem szczerze, że Arek W. to jakaś parodia... chłop na niczym się konkretnie nie zna, przyszedł podobno z Legnicy z firmy, prowadzonej przez tatusia... i go życie zweryfikowało, nic nie warty. Załuję, że moja przygoda z Jokerem dobiegła końca, ale z tym Panem nie da się nic normalnego uzgodnić. Ktoś mi mówił, że cierpi na ogromne schorzenia psychiczne - dwubiegunowe coś tam, więc tak jak napisałem, szczerze odradzam Jeśli dalej będzie pracował na terenie JG, to przyniesie firmie same straty i nawet dobre kontrakty w szpitalach nie pomogą, bo zaraz ich konkurencja wykosi. Jednym słowem masakra. Przestrzegam przed pracą na terenie Dolnego Śląska, już lepiej uderzać do Jarexu, Piasta, YAX'u, czy znanych firm jak Solid.

JOKER
@szybki68

Proszę sprawę zgłosić do centrali firmy 61 852 80 32 fax: 61 852 80 32 Centrala całodobowa: 61 852 04 80 joker@joker-security.pl sekretariat@joker-security.pl

wolny - nie lubiący gamoni
@szybki68

szybki i g łupi, zapewne rocznik 1968, bardzo pomysłowy nick. kompletnie nie wiesz co piszesz. Ciekawe kim jesteś gam oniu? - Może od Sławka G., i jego pieska Pawła G. Pracowałeś kilka lat..., teraz żałujesz, że już nie..., brak konsekwencji. Składnia nie ta, wykształcenie zapewne zawodowe, max średnie wieczorowe. Przypuszczam, że z takim gam oniem to cokolwiek ciężko byłoby uzgodnić. Polecam zobaczyć w grafikach, który gamoń tyle lat się uchował w firmie i późnym wieczorem się teraz produkuje. Zwykły tchórz. Taki gam oń to zapewne pryszcz do wyciśnięcia dla AW!!!

zawiedziny kłamstwem Jokera
@wolny - nie lubiący gamoni

Co za tupet opiniować kogoś i samemu być debilem. Joker jest pozamiatany w Jeleniej i cale miasto o tym wie. Kłamcy z nich straszni a ten dyrektor z Poznania to obłudnik i kłamca nr 1. sprawdziłem ich i wiem nie mają grup interwencyjnych tylko patrole i to w wyznaczonych godzinach, dojazd do Karpacza to 50-60 minut. Stacja monitorowania gdzieś w Gorzowie haha a tam debile pracują dogadać się z nimi to cud. złożyłem im wypowiedzenie i mam SOLID to dobra i wielka firma polecam .

Klient
@zawiedziny kłamstwem Jokera

Bardzo ciekawe jest to co mówisz, ochroniarze z kwalifikacjami, 3 grupy 2 osobowe codziennie na mieście nazywasz patronem? Gratuluję, byli u mnie na interwencji, ochrona pierwsza klasa.

Ochroniarz
@Klient

Wiem, że robisz tam karierę nie błaźnij się wystarczy rozejrzeć się po mieście i widać miejsce JOKERA.

Poszukuje pracy na stacji monitorowania alarmów, pracowałem na systemie eSIMON, mieszkam w Poznaniu, do pracy do Was mam blisko, dajcie znać, e-mail: kawa1@o2.pl

Ping
@123

Wg mnie (może się nie znam), ale ta stronka nie jest poświęcona rekrutacji. Tak samo jak nie jest to strona internetowa Jokera. Więc lepiej napisz bezpośrednio do firmy a nie zaśmieciarz to forum.

romek

Witam jakie JOKER ma stawki w Poznaniu na grupie interwencyjnej,konwojowej

NIKI

Mam zamiar skorzystać i dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Joker?

Poszukuje pracy na stacji monitorowania alarmów, pracowałem na systemie eSIMON, mieszkam w Poznaniu, do pracy do do Was mam bliski, dajcie znać, e-mail: kawa1@o2.pl

Romek

Czy agencja potrzebuje ludzi z doświadczeniem w takiej pracy?

Czy dalej pracują tam Jarosze bo szukam pracy. choć słyszałem, że Joker znika ze Śląska. A może Jarosze też.

daeid m.

colkim jak daeid m.

saj

Kompletny bałagan i tyle. Na obiektach pozatrudniani niepełnosprawni , którzy układają grafiki pod siebie ,uważając że jako niepełnosprawni nie muszą pracować w nocy ,święta i niedziele, co jest niestety niezgodne z Ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r.o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych Art. 15. 1. Czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. 2. Czas pracy osoby niepełnosprawnej zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. 3. Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych. Orzeczenia Art. 16. 1. Przepisów art. 15 nie stosuje się: 1) do osób zatrudnionych przy pilnowaniu oraz """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" 2) gdy, na wniosek osoby zatrudnionej, lekarz przeprowadzający badania profilaktyczne pracowników lub w razie jego braku lekarz sprawujący opiekę nad tą osobą wyrazi na to zgodę. W powodu takiego stanu następują konflikty pomiędzy pracownikami ,a to niestety rzutuje na prężność firmy i opinię .Wśród pracowników krążą opinie że jak tak dalej ,będzie tolerowane postępowanie tych osobników to się pozwalniają. Tak że JOKER teraz potracił obiekty , a zacznie tracić ludzi. A pamiętam czasy gdy JOKER cieszył się dobrą opinią wśród klientów i branży ochroniarskiej.

Ja też jestem załamany Yokerem, może nie chodzi o firmę tylko do ludzi którzy w niej pracują w Swadzimiu. Pracuje tam pan Marek który bije kierowców, kierownik Przemysław o tym wszystkim wie i nic nie robi bo pan Marek służy mu jako kierowca i podwozi do i z pracy do domu. Pracuje tam Malwina która chwali się, że jest L i wszystkich dookoła tym uszczęśliwia i dodatkowo kabluje na wszystkich kierownikowi Przemysławowi. Pan Przemysław poniewiera tych wszystkich o których dowiedział się, że popierają PiS a to już panie Przemysławie to już przestępstwo. Nie polecam pracy w ochronie w Swadzimiu. Pracownik

JOKER SECURITY

Polecam sprawę zgłosić do centrali joker@joker-security.pl napewno sprawa zostanie wyjasniona.

Malwina

Nie trudno się domyślić kim jesteś ;) Moja orientacja seksualna nie jest tajemnicą w tej firmie, wręcz przeciwnie, głośno się o tym mówi ze względu na nachalnych mężczyzn ;) Kapowaniem nie nazwałabym adnotacji o niewykonaniu polecenia dowódcy podczas alarmu w momencie kiedy za Ciebie odpowiadam. Ale nie mam najmniejszej ochoty dyskutować z człowiekiem który (nie bez powodu) leczy się psychiatrycznie ;) Bo moim zdaniem wypytywanie się wszystkich dlaczego mam akurat danego dnia wolne i czy nie wiedzą czasami jakie mam plany napewno nie jest normalne. Poza tym jeżeli ktoś specjalnie unika pracy w jak największym stopniu to dziwne, żeby firma chciała z nim współpracować. No i wybacz, że nie dostałeś własnego komutera albo telewizora :D

@Załamana mówisz, że zostałaś zwolniona, napisz z jakiego powodu? Kto pracuje aktualnie jako pracownik ochrony?

krater

Ostatnio duzo stracili obiektów. W samym Poznaniu stracili Targi i Bridgestona gdzie pracowalem 2 lata. W innych miastach ponoc tez maja tyly. Chcialem od stycznia wrocic ale dostalem propozycje do szpitala onkologicznego i powiedzieli ze duzo im odeszlo i narazie niema innych wolnych miejsc. Do onkologa nie chce isc zeby nie podlapac jakiegos syfa. Ponoc tez nie placa.

Gutek
@krater

Pracowałeś na Bridgestone czy na targach?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.