Opinie o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

A meeee i beeee pracują jeszcze?

John John bambo

Jestem zawodowym żołnierzem. Pytam się, dlaczego ochraniacze są grubi i czerwoni?

Jimi

Kicha straszna na tym Biedrusku. Od stycznia trzeci juz kordynator i jak już się przekonałem wina nie była po ich stronie tylko po stronie krętacza A.I dowódcy zmiany. Kąciki woda i komunikator.

@Jimi

On jest dowodca dba o wszystkich i kazdemu pomoze aniol nie czlowiek. Zapytajcie czerwonego na twarzy on potwierdzi.

Aleksandra

To forum służy przede wszystkim do wymiany merytorycznych opinii, trzymajmy się tego. Na czym polega praca w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.? Będę wdzięczna za jakieś informacje, dziękuję.

Jogi

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych ludzi? Jaka macie atmosferę?

Pracownik Ochrony

pracowałem w ochronie mam doświadczenie

nie mam pytan

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

PL

Witam Proszę o kontakt z dok@joker-security.pl w sprawie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji .

fs

cześć, podobno mają jakiś obiekt w lublinie że szukają kpof? ktoś coś wie?

Co tam pany w biedrusku. Podobno 16 zl jest i mozna filmy paczeć na posterunkach bo ciepło tam są.

do puki robia jarosze to zawsze tak bedzie, to jest banda lupa skarcic ich za to, medy zyja ino pierdolami (usunięte przez administratora) cwaniacy kazdy ma o nich takie zdanie a o madzi to brak slow, chyba ja tylko na ta ochrone stac i podpierdalac do tayusia, szkole se zrob porzadna matole a nie (usunięte przez administratora) dobrych ludzi

Kotryn
@pracownik

Może ktoś wreszcie w Poznaniu się obudzi za nim będzie za późno i wkroczy PIS albo telewizja. Ludzie mają dosyć Jaroszów i ich durnych procedur, kto widział ochronę która w jednym miejscu zatrudnia 6 osób z jednej rodziny (mąż, żona, córka, zięć i dwóch braci). Jarosze prowadzą inwigilacje pracowników bawią się w szpiegów i donosicieli. Może ktoś porozmawia z kierowcami i zwykłymi pracownikami żeby poznać prawdę co tu się dzieje.

@Kotryn

A czy jakieś inne osoby również są zatrudnione w Agencji Detektywistycznej i Ochrony JOKER? Czy osoby bez doświadczenia, jednak wykazujące chęci przyuczenia mogą liczyć na zatrudnienie w tym miejscu? Skoro pracujesz w tej firmie - a tak wnoszę z Twojej wypowiedzi. to może zechcesz napisać, jak wyglądają inne, ważne kwestie u tego pracodawcy - rodzaj umowy, kwestia grafiku, czy wysokość wynagrodzenia.

Bobi

Na Grupie bedziecie jezdzic na alarmy napad na oficera napad na magaxyn Gratuluje

Kowal

Potwierdzam. Wygrali JW Biedrusko. Lerzenia nie ma bo po 6 godzin na posterunkach i 1 godzina odpoczynku.

Frank
@Kowal

Co jeszcze wygrali?

romek

grupa interwencyjna w Pile juz niedługo padnie......poważna sprawa!!!!!! Moje sugestie dla Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.: stawka za godzine pracy do góry bo ludzi nie bedzie........szanujmy to co mamy.....

Logan
@romek

Mówisz o Pile w Jeleniej Górze od dawna nie ma grupy interwencyjnej. Są dwa patrole zmotoryzowanych i bez broni. Rekrutują już nawet bez wpisu kpof.

Postronny
@Logan

Joker z Jeleniej znika. To i bardzo dobrze bo przez ostatnie 2lata tylko nami gardzili.

Jarek
@romek

Stekop płaci na Grupie lepiej i dlatego tam odchodzą. W Pile czas zatrzymał się w miejscu. Panie kierowniku proszę otworzyć oczy!!

@saj czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy Ty nie miałeś możliwości ustawienia sobie grafiku? Czy na rozmowie nie było mowy o pracy w święta i w nocy? Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat warunków pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

opurtonistka
@Marta

Piszesz bzdury..sama jestem osoba niepełnosprawną i w lipcu gdy nie było ludzi(nasz dowódca ma urlop a jak nie urlop to rocznice lub inne ważne powody by brać wolne) z godzinami nadliczbowymi zrobiłam 259 ale ta firma to porażka..mimo że mam umowę pójście na chorobowe powoduje iż jesteś zwolniony przy nadarzającej się okazji..zero zaplecza socjalnego brak wody w upałach wogóle nie polecam tej firmy..gdy jesteś potrzebny ok..jeśli ty potrzebujesz pomocy na pysk możesz paść i nikt ci nie pomoże ..zakłamani fałszywi i zarozumiałe buraki

Oszukany
@opurtonistka

Popieram jak waliłem po 350 godzin to było ok. Ale jak ja potrzebowałem pomocy to mnie olali. Generalnie to ludzie źli i zaślepieni przez kasę. Dobrze że stawka jest urzędowa bo do dziś płaciliby mam 3,50 .

saj
@Marta

Firma w której panuje nepotyzm ,banda byłych zomowców i sb-ków

@saj

A może coś więcej powiesz na temat pracy w Agencji Detektywistycznej i Ochrony JOKER? Ciekawi mnie, jaka jest specyfika pracy w tym miejscu, jaki jest tryb pracy, po ile godzin się pracuje i tak dalej? Myślę, że to istotne kwestie dla osób chcących podjąć tam pracę.

Luidzi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Pracowałem tam

Popieram

Pracowałem tam

Nic

Kalisz
@Luidzi

Co tu pisać wykorzystać na maksa Kalisz pozdrawia

Jak z firmy pozbywają się kompetentnych menagerów to niestety akcje lecą na łeb na szyję pochlebcy to tylko zguba firmy. Szkoda, że kiedyś wielka i fajna firma idze w kierunku przepaści.

Dawny kliemt

Zła firma , oszukukje i tyle polecam Solid

Jaranek
@Dawny kliemt

W Solidzie jest jeszcze gorzej...i zakładam, że masz w tym interes pod każdą z innych firm niż SOLID pisać to samo.

Wieloletni klient Jokera
@Jaranek

To moja ocena i tyle innych firm nie sprawdzałem ale pewnie są o wiele lepsze nisz Joker.

Kalisz

Wielkie G..... Żadnych dodatkówz feronu dodatku na paliwo człowiek tyrał jak osiol latem człowiek siedział w pomieszczeniu przy temp 40stopni w koszuli i w krawacie a biurokracja w biurze w temp 20 dobrze że już nie robię że zwolnilem się z tego syfu. Nie polecam

Olek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o atmosferze i zarobkach ?

obserwator

Czy to prawda że Raducha niszczy Oddział w Jeleniej Górze? Oszukał podobno kolejnego dyrektora ? A facet robił co mógł, by go utrzymać . Ponoć odszedł.

Gruby
@obserwator

a ja się tam cieszę że ten pseudo Dyrektor został zamieciony, czas najwyższy na niego (zresztą to na pewno jego wpis, jego gorzkie żale, to w jego stylu) . Facet mobbingował i niszczył pracowników, mnie równiez. Strzałeczka na drogę i spadaj Areczku jak najdalej ......

Małolata
@obserwator

należało mu się, mnie tez mobbingował, dobrze mu tak, dostał kopa w (usunięte przez administratora)

Chudy
@obserwator

bardzo dobrze, że dyrektorek odleciał czas najwyższy na niego, manipulant i tyle, zrobił sobie tutaj własny folwark, szkoda tylko ze Siekra dostała rykoszetem

Ochroniarz konwojent
@obserwator

Raducha to cwaniak nic nie zmienił w firmie jest jeszcze gorzej zarabia jak król i ma nas w (usunięte przez administratora) Dla dobrej kasy pakuje firmę w problemy. Ten facet to ściema i tak rządzi dyr finansowy. Cwany wybieg hahaha

Nono
@Gruby

Czy jak dobrze czytam, że Pan Arek W. z Legnicy zakończył karierę w Jokerze?

Max

Czy potrzebni są ludzie z uprawnieniami na broń w joker jelenia góra? Szukam pracy.

Ochroniarz
@Max

Oszukał już wielu ludzi prezesowa jest naiwna to ma oszusta

Pracs
@Max

Zadzwoń do oddziału tam udzielą info

Wieloletni klient
@Max

Na siłę nie da się nic nspisać firma sama niszczy się w sobie. Klientów mają za frajerów a pracowników za (usunięte przez administratora) . to co wyczyniają w Poznaniu to istna szpka jak wysłałem im wypowiedzenie. Joker to nie nasza lokalna fir!m jak traktujecie swoich wieloletnich pracowników którzy oddali wam serce to cała Jelenia wie. Po waszych kłamliwych i szkalujących porządnuch ludzi telefonach namawiam wszystlich do przejścia do Piasta .

Romek

Dolaszewo Koło piły 12 zł netto Co wy na to ?

Dolaszewo
@Romek

14 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.