Opinie o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Telegrafem S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pod Telegrafem S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Leszek

Czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się?

Klient

Nowo otwarty sklep w Radomsku, pierwszy zakup jagodnikow, masakra bułka kapeć, a po zjedzeniu odbija się drożdżami i piecze zgaga. Szok jak można sprzedawać taki produkt.

JanuszUrbański

Odwiedziłem wczoraj i dzisiaj lokal w Łagowie i dwie różne bajki.Wczoraj uprzejma Pani, a dzisiaj gburowaty babsztyl ,któremu brak podstaw kultury.Byłem 10.07.2018r ok.godziny 15.Jeżeli czyta te opinie ktoś z kierownictwa, to proszę przenieść babę do magazynu.Chyba,że babina jest kuzynką właściciela i koniecznie ma zniszczyć firmę.

@JanuszUrbański

Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej sprawie.

Czarek

Konkurencja zainspirowała do pisania ?

Sprzedawca

Jaka rekrutacja? Większość ludzi przyjętych to znajome menadzęrek lub rodzina, zwłaszcza w Kielcach.

A pytania? Czy możesz przyjść już jutro bo nie ma kto pracować?

Leszno
Jagodzianka

Nie polecam. Praca nieprzyjemna zwłaszcza na małych sklepach. Starsze panie które oczekują wszystkiego co najlepsze za jak najniższa kwotę, a niestety z jakością towaru bywa różnie. Wieczne kontrolę zwrotów, brak premi bo targety są z kosmosu więc jak dostanie się raz na rok 50-80zl to wszystko. Wieczne problemy z urlopami bo nie ma ludzi do pracy. Do tego zarząd który nie ma pojęcia co się dzieje na sklepach. Niektóre sklepy otwarte od 6 a informacja o zmianie cen wysyłają na maila o godzinie 8 gdzie zazwyczaj ludzie i my dopiero przy zakupach dowiadujemy się że cos zdrożało i to my przepraszamy i się za to tłumaczymy. Ogólnie jeśli chodzi o jedzenie to nie mamy żadnych promocji czy ciasta na święta jak większość ludzi myśli :) Normalnie płacimy za wszystko. Chociaż od kilku lat nic nie było to w tym roku dostałyśmy premie na Boże Narodzenie w postaci bonu na 50zl. Oczywiście do wykorzystania w sklepie. Bardzo duże zaskoczenie zwłaszcza dla dziewczyn które pracują kilka lat. Wymogi co do zwrotów ze sklepu też są i nie mogą przekroczyć 10% utargu. No i inne śmieszne wymagania z których czasami pozostaje się tylko śmiać ;). Oczywiście najniższa krajowa. A powoli nam się robi rynek pracownika nie pracodawcy i coraz więcej ofert pracy dla kobiet (przez 500+). Także życzę powodzenia firmie z takim szacunkiem do pracowników że ludzie którzy pracuja po 10 lat umowy mają przedłużane co 3 lata bo każdy przepis da się obejść :) dziewczyny szukajcie gdzie indziej :)

Bartek

Jak ktoś zaczyna karierę zawodową to zupełnie normalne, że od najniższej. Pokaż człowieku co potrafisz a będziesz oceniony!!

nnnnnnn

Praca raczej średnia, za najniższa krajową, menadżerka może zostać gowniara, która potem rządzi paniami w wieku jej matki. A jak wiadomo jak byle kto dostanie stanowisko niestety troszkę się w głowie przewraca, na szczęście ja zakończyłam swoją współpracę z piekarnia. W większości zostają tam studentki na umowę zalecenie, które są A za raz ich nie ma, albo osoby które pracują bo za dużego wyboru nie mają, więc sa bo muszą. Menadżerka jak już wspomnialam, młodsza od wielu pracowników, nie do końca ma pojęcie o swojej pracy, jest nieprofesjonalna, nie umie się zachować, i ogólnie jej praca pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem jak inne panie menadżerski. Premie owszem ale w wysokości maks 80-100 zł więc premia tego nazwać nie można... Szczerze? Dajcie sobie spokój jest mnóstwo innych miejsc pracy, a tu wiecznie ogłoszenia na stanowisko sprzedawcy, więc chyba z jakiegoś powodu notorycznie zmienia się skład pracownikow

Dominika

@Lalaland, a Ty pracujesz w Piekarnia Pod Telegrafem w Kielcach? Jak oceniasz tę pracę? @Wiktor, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w Piekarnia Pod Telegrafem? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Polecacie tego pracodawcę?

poprostu ja

Oddział piekarni w Daleszycach przy starym składzie sprzed miesiąca był super. Teraz jest nowa pani która absolutnie nie wie po co się tam znalazła. Niemiła dla klientów brak jej cierpliwości i zaangażowania w to co robi.

Lalaland
@poprostu ja

Dziwne - jak się pracuje za najniższą krajową - mieć cierpliwość.

oda
@poprostu ja

Dziwne. Często robię tam zakupy i nie zauważyłam żeby nowa Pani była niemiła czy brakowało jej cierpliwości. Skoro pracuje tam od miesiąca to może jeszcze wszystkiego nie umieć.

Wiktor

Czy potrzebujecie piekarza? Jak się tu pracuje bo forum nie zaprasza!!

@Wiktor

prosimy przesłać kontakt do siebie na biuro@podtelegrafem.pl na pewno się skontaktujemy!

Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na tym zakładzie (usunięte przez administratora) debila cepem pogania - co wiekszy kierownik to wiekszy buc - na magazynie pan derektorek szef wszystkich szefow, nie majacy zadnych umiejetnosc tylko rozkladajacy rece na kazdy problem - daje im 2 lata i zaorze te patologie komornik bo to co sie uchowalo to relikt lat 90. Wszedzie stawki poszly w gore, za 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! godzin czlowiek zarabia 2500 na reke, a tu za 12-15 h przez 7 dni w tygodniu czlowiek wyciagnie nie wiele wiecej - ani czasu na dzieci, ani na zakupy tylko robota i robota. Nie zawracajcie sobie glowy tym reliktem!!!!!!!!!!!!! Chyba ze chcesz po 2 tygodniach zmienic robote bo dluzej tam nie wytrzymasz - cialo odmawia poszłuszeństwa po tym łagrze.

Dominika

@Buukaa, rozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w Piekarnia Pod Telegrafem, tak wynika z Twojego komentarza, ale czy mogłabyś napisać dlaczego? Taki ogólny komentarz nic nie wnosi do dyskusji, ale już rozwinięty, poparty konkretami - jak najbardziej :) @anonymous, może to przejściowa sytuacja? Próbowałeś raz jeszcze? @Zenek, jak poszła aplikacja? Dostałeś się do pracy? Jeśli tak, to jak oceniasz?

Buukaa

Tragedia...

Wisi ogloszenie ze praca dla kazdego ,podale 2 nr tel na pierwszy odpowiada pan nie majacy nigdy czasu ,odpowiedz brzmi prosze zadzwonic jutro albo pozniej i tak w kółko wiec po co takie osoby sie zajmuja rekrutacja ?

Zenek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie więcej wskazówek dla zainteresowanego pracą.

Kris
@Zenek

Ostatnio robi się lepiej i da się fajnie pracować. Zapieprz taki jak wszedzie, ale po paru tygodniach można się przyzwyczaić. Do firmy wróciły duże kontrakty i teraz maja dac podwyżki. Ludzie raczej spoko. Bardzo spoko jest na piekarni Marek kierownik. byle jak najmniej mieć doczynienia z szefem ;)

Jurek
@Kris

Jest lepiej, ma być od 10 lutego większa kasa ale ludzi szukajom cały czas. Duze braki na magazynie ale placa juz wiecej

@Zenek

Jeśli chodzi o wyższe zarobki to faktycznie mają być, ale nie z inicjatywy firmy tylko z przepisów. Jeśli chodzi o pracę na sklepach to menedżerki są w miarę, zależy pod kogo się trafi. Kobietki na księgowości pracują chyba z przymusu bo nic się da dowiedzieć i rzucają się o każdy telefon.

@Zenek

Jeśli nie chcesz po kilku tygodniach szukać pracy na nowo to na wet nie zawracaj sobie głowy tym miejscem, praca jaki płaca tragedia to miejsce już dawno powinno być zamknięte

Janina

Przeżyłam szok jak poszłam po chleb po Nowym Roku 3-01-18. r. Chleb 20 groszy droższy bułki też podrożały.Nie wiem na jakiej podstawie podniesiono w Kluczach ceny w tym sklepie,bo w innych cena pozostała ta sama.Chyba przestanę tu kupować,bo w" Rydzu" nie podnieśli cen.

wiem
@Janina

Z tego co wiem to ceny podniesiono wszędzie

Suspect
@Janina

Szanowana Pani Janino, ceny wzrosły w wielu miejscach :) Nie tylko w Kluczach. Nie jest dla mnie zrozumiałe robienie z tego powodu wyrzutów zwykłym, podległym pracownikom.Dla przykładu: wyzwanie sprzedawcy od cholery i rzucanie towarem o ladę, podnoszenie głosu z tego powodu(jak i każdego innego) jest dla mnie miernym zachowaniem. Klient wymaga szacunku, uwagi,miłego uśmiechu. Szacunek obowiązuje z obu stron :) Tak my klienci jak i Panie po drugiej stronie lady, jesteśmy ludźmi.. więc szanujmy się wzajemnie -. -

Ox

Praca dla studentki , jak najbardziej , da sie troszke zarobić. Na dłuższa mete nie polecam , człowiek ma już dosyc narzekająch i wybrednych klientów. Na malych sklepach nie ma duzo pracy, za to w wiekszych jest zapierdziel, czasem nie ma kiedy zjeść.

Zdemotywowana

Nie mam bladego pojęcia, ponieważ ja jestem zatrudniona na zlecenie jako studentka więc z mojej pensji odciągany jest tylko sam podatek. Nie mam żadnego ubezpieczenia ani nic.

Zdemotwowana

Tak jak napisałam mam sobie odebrać te nadgodziny. Pomyślałam sobie dobrze, odbiorę ale żadnych nadgodzin już nie będę robiła na siłę i jak nie będę miała ochoty. Tak to właśnie jest, gdybym miała normalnie cały etat po 8h nie było by problemu z nadgodzinami a tak to jeśli mam pracującą sobotę mam ponad dniówkę do odbioru. Wszystkie z resztą wiecie jak jest.

Dominika

@Zdemotywowana - czy udało Ci się wyjaśnić sytuację z zaległym wypłaceniem wynagrodzenia? Czy wszystko odbyło się według warunków zatrudnienia zawartych w umowie z pracodawcą?

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Telegrafem S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Pod Telegrafem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Telegrafem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Telegrafem S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pod Telegrafem S.A.?

Kandydaci do pracy w Pod Telegrafem S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pod Telegrafem S.A.