Opinie o Tdm Group Tomasz Jakszewicz w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tdm Group Tomasz Jakszewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tdm Group Tomasz Jakszewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tdm Group Tomasz Jakszewicz w Legnica

Jacek Nowy wpis

@wyk a to mówisz o stawce na rękę?

Wyk Nowy wpis

Nie wiem czy mówiłem, ale te 3000 to jest oczywiście prawda, i to netto, nie jest ciężko da się, te mniejsze kwoty to mają chyba Ci, co nie umieli się dogadać

Kuba Nowy wpis

Rozmawiałem ze znajomym o tej firmie i z tego co mówił jest bardzo zadowolony. Atmosfera przyjazna, zarobki odpowiednie.

JF Nowy wpis

Pracuję tu od roku, jestem bardzo zadowolona.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tdm Group Tomasz Jakszewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jarek

Pracuje od października i jest dobrze :) szefostwo dobre, załoga rewelacyjna :D

BT

Pracuje tam moja siostra, wiem, że zarobki są bardo dobre, praca jest przyjemna a atmosfera też jest ok:).

Mar

Zwariowana załoga:) ale na plus:) pracuje tam od nie dawna ale jestem zadowolony.

Moj kolega tam pracuje i sobie chwali. Calkiem dobrze zarabia. Poznalem nawet zaloge i musze powiedziec ze to profesjonalisci w tym co robia.

Kinga

Pracuję od lutego w dziale telemarketingu i nie narzekam. Pensja ok, warunki pracy bardzo dobre:)

Chciałbym dowiedzieć się na temat tej firmy. Ktoś miał jakieś doświadczenie ? Szukali niedawno przedstawiciela i telemarketerów. Jak z wynagrodzeniem i warunkami pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tdm Group Tomasz Jakszewicz - Legnica

Tdm Group Tomasz Jakszewicz
4.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Najświętszej Marii Panny 5D
    59-220 Legnica