Opinie o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. w Gdańsk

pracuś1

Pracowałem jakiś czas w tej firmie, ale niestety ze względów osobistych musiałem zrezygnować. Ja bardzo sobie chwaliłem u nich prace, zarobki ok, atmosfera tak samo, także ja mogę polecić.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Zespół Motor Centrum
@Jerzy

Dzień dobry, W linku poniżej znajdzie Pan aktualne oferty pracy. Aplikację można również składać wysyłając e-mail na adres praca@motorcentrum.pl Link do ogłoszeń: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/id_ob,4679.html Oferujemy Umowa o pracę na czas nieokreślony Pakiet benefitów w postaci: - pakietu medycznego, - karty multisport Szkolenia zawodowe z certyfikatami Zespół Motor Centrum

Zigi

Co prawda pracowałem w firmie krótko, ale są wypłacalni i wypłaty są na czas. Zawsze wszystko się zgadzało.

nn

Nie warto wysyłać do nich cv szkoda czasu.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik Samochodowy
Maja

@ewazdecydowałaś się na aplikacje do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest MOTOR-CENTRUM oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie.

ewa

mam pytanie - chciałabym u was się zatrudnić jako pracowniczka myjni samochodowej - moje pytanie brzmi mianowiecie czy w takim razie na takim stanowisko bedzie mi potrzebne prawo jazdy aby mnie przyjęli?

Xxx

śmieszna, dla mnie - bo ze strasznym "spinaniem" się na kandydata. Pokazaniem kto jest tu wyżej. Jeżeli jest się człowiekiem o słabszych nerwach można się wkurzyć po prostu na tą Panią. Generalnie nie mam pozytywnego wrażenia po rozmowie bo Pani chciała pokazać kto tu rządzi a przecież nie o to chodzi. A rynek pracodawcy się kończy...

Xxx

Taaa. Rekrutacja taka...hmmm śmieszna.Pani od HR - czy kto tam to jest - w okularach na pierwszym piętrze w salonie suzuki - śmieszna. I nadęta. Czy profesjonalna? Nie odniosłem wrażenia aby coś mądrze mówiła jednak na pewno się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała. W moim odczuciu szukają frajerów - jeżeli chodzi o stanowiska - nazwę je biurowe. Praca raczej bez możliwości rozwoju i awansu - tak to subiektywnie oceniam.

rozczarowany

kiepsko zwodzą a potem proponują najniższą krajową + premie na umowie zleceniu.

mechanix

Potwierdzam. Mówiła że kontakt z ich strony będzie niezależnie od decyzji. Na rozmowie byłem we wrześniu i do tej pory czekam na telefon :)

marcin

prawda w 100%!!!!byłem, rozmawiałem, wyszedłem:)

O

tej Pani krążą już legendy nie tylko wśród osób tam pracujących, nie ma co sobie psuć nerwów.

zbyszek

Witam. Byłem na rozmowie w MC na stanowisku doradcy serwisowego. Rozmawiałem z Panią M od HR . na 1 piętrze. Ta Pani moim zdaniem nauczyła się kilku fachowych terminów na pamięć i wytykała niewiedzę mi. Taka widać metoda żeby nie zatrudnić nikogo bo dowiedziałem się potem , że podobno ogłoszenia Ta Pani daje od ponad roku i przeprowadza rekrutację. Wnioski są takie , że ewidentnie ta Pani szuka sobie zajęcia raportując do centrali, że rekrutuje ale nikt się nie nadaję. Takie działania tej Pani świadczą o kolesiostwie ( widać mocno zaprzyjazniona z przełożonym), który nie widzi co ta Pani wyprawia. Podobno polonistka. Zniechęciłem się do tej firmy bo wiem, że i tak nikogo tam nie zatrudnią, także radze nie tracić czasu na rozmowy z Tą Panią póki tam jest. Pozdrawiam

kpina

brak rozwoju, najnizsza krajowa z "mozliwoscia" premii...dla desperatow

Zostaw merytoryczną opinię o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. - Gdańsk

• Jak się pracuje w MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.
3.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Miałki Szlak 4 lok. 8
    80-717 Gdańsk