Opinie o ARiMR w Przysucha

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARiMR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ARiMR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARiMR w Przysucha

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w ARiMR? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Biurowy?

stary pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

To jakiś żart? W moim biurze na wschodzie nie ma nawet wieszaków w wystarczającej ilości. Stołówka? Dojazdy? Pracownicy poupychani, normy BHP powierzchniowe naruszone, sprzęt zepsuty i brak nowego. Pensje jedne z najniższych w budżetówce. Bez zmiany zakresów obowiązków z dnia na dzień dostajesz nowe obowiązki i tak bez końca. Nowi zdani na łaskę i dobre chęci starych, bo nikt formalnie nie odpowiada za ich wdrożenie. Odpuść sobie.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w ARiMR można ubiegać się o podwyżkę?

była Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Do pracowników ARiMR nie stosuje się ustawy o pracownikach urzedów państwowych a wobec tego nie ma obligatoryjnego awansu po przepracowaniu określonego stażu pracy z pozytywną opinią. Firma nie ma też swojej polityki awansowania. TReasumując- wszystko i podwyżka również uzależnione jest od konotacji politycznych.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ARiMR?

edmundo
Pracownik
@Pytanie

Co tu dużo mówić... Wynagrodzenie wygląda żałośnie... Przychodząc do pracy dostajesz najniższą krajową czyli 2800, ale podobno mają nam dac podwyżki w przyszłym roku do 3000 :) pracujesz 15 lat i za 2-3 lat też dostaniesz tą podwyżkę... Więc dalej wyjaśniać już chyba nie trzeba... :) Inspektor 2800, Specjalista ma 3100, Starszy Specjalista 3300, Główny Specjalista 3900 z groszami. W Biurach Powiatowych cieżko żebyś miał więcej niż minimalne widełki dla stanowiska. A Głównego Ci chetnie nie dadza nawet jak pracujesz 20 lat bo wiaże sie to z podwyzką 600 zł... :)

MM
Pracownik
@edmundo

Ja po trzech latach dostałam podwyżkę 0zl. Bardzo dużo nauki egzaminów duża odpowiedzialność ale nie za te pieniądze szkoda czasu na ARiMR. Maskara. Koleżanka pracuje 13lat i ma na rękę 2500 plus stażowe. A premii od początku covidu nie ma. A więc sami ocencie

heloł
Pracownik
@MM

jeżeli koleżanka pracuje 13 lat i ma 2500 zł na rękę ze stażowym, i do 28 października nie dostała żadnej nagrody to niech ucieka, bo widać , że Kierownik jej baaardzo nie lubi

Yyy
Kandydat
@edmundo

Jak wygląda rozmowa na stanowisko odnośnie paszportów dla zwierząt

Ola
Pracownik
@MM

Skoro tak źle to czemu tyle lat pracuje. Przecież może szukać innej pracy .

Wanda Nowy wpis
Inne
@Ola

Co nie? Też się zastanawiam. Ty rozumiem masz odmienne zdanie skoro aktualnie pracujesz?

niunia

WIEDZA PRACOWNIKÓW ZERO A KIEROWNIK OCZYWIŚCIE PIERWSZAK KLASA JAK STANIE NA KOŃCU KOLEJKI !!!!!!!

Kaman
Kandydat
@niunia

Tyle złych opinii .ludzie to po co tam pracujecie skoro tak źle

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ARiMR? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
patwoi
Pracownik

Pracuję w Agencji w Centrali od roku i na wypłatę nie mogę narzekać, podobnie jak na dodatki socjalne. Wiele osób w Agencji siedzi tu od lat i zapewne z tego właśnie powodu nie opuszcza swoich biurek. Przyzwoite godziny pracy.

5
bp arimr
Pracownik
@patwoi

nie zartuj sobie zapraszamy do biur w polsce b zapier bedziesz za 3 tys brrutto i bedziesz musiał realizowac glupie wytyczne centrali

gabi
Pracownik
@patwoi

Warszawka!!!Masakra. Popracuj trochę na produkcji, a porozmawiamy.

Karol
Inne
@gabi

Eee, a co jest nie tak na produkcji? Co ci nie pasuje?

Mundurowiec

Pracowałem niegdyś w BP KOZUCHOW w okręgu lubuskim od 2004 do 2010 i widzę że praktycznie nic się nie zmieniło. Zarobki (usunięte przez administratora) telefony do HP bo martwy system, wyścig szczurów nierówne nagrody,przynależność do partii politycznych - zero zmian śmiać mi się chce a już "Totalny uśmiech" na mojej twarzy budzą zarobki Głównego Specjalisty w BP bo czytam że to 2,5 tysiąca netto. Dzięki Bogu że odeszłem z tego syfu10 lat temu moja pensja to teraz prawie 6 tysięcy netto a do 10 kwietnia po zatwierdzeniu budżetu wyrównanie pensji od stycznia 2020 i co miesiąc znów więcej o 500 stów do wypłaty, nie wspomnę o nagrodach trzynastce i mundurowce i co najważniejsze jeszcze 5 lat i nabywam praw emerytalnych. Ale jakoś nie współczuję ludziom z Bp w Kozuchowie a mijam ich codziennie w drodze do i z pracy dziwię się że tak się można zaszufladkowac i przyspawac za pół darmo do foteli. O radości trwaj ! :-)

heloł
Pracownik
@Mundurowiec

zarobki głównego specjalisty to jakieś 4 tyś brutto, plus wysługa lat od 5 do 20%, do tego trzynastka, nagrody kwartalne, premia świateczna. Sumując, wszystko w roku i dzieląc na 12- to średnia krajowa się z tego uzbiera.

tas
Pracownik
@heloł

Takie zarobki to może na zachodzie. W Polsce "C" 3700 brutto i to tylko Główny Specjalista czyli ok 20 % załogi. A i nie każdy moze liczyć na awans. Awanse są zatrzymane właśnie ze względu na konieczność zagwarantowania głównemu spcejaliście tych 3700 brutto. Tak więc mnóstwo pracowników z 15 letnim stażem to specjaliści i starsi specjaliści mogący liczyc na ok 3200 brutto. Z nowości - właśnie Prezes zwiększył limit nadgodzin roczny do 350 (W Kodeksie Pracy jest 150 godzin rocznie). To jest bolączka agencji, że gdy planują większą ilośc zadań (obecnie w związku z covid) to nie zwiększają zatrudnienia tylko zwiększają nadgodziny. Efekty są takie, że nie ma kiedy pójść na urlop, bo te nadgodziny są do odbioru czyli niepłatne. Z ciekwostek- Prezes zabrał nagody za drugi kwartał pomimo, że było więcej pracy w związku z absencjami opiekuńczymi. Obecny styl zarządzania to tylko KIJ.

niki
Inne
 Pytanie
@tas

pytam z czystej ciekawosci bo mam znajomą, która jest naczelnikiem w jednym z biur powiatowych (liczy sobie ok. 40 urodzin) ile dostaje premii , bo "chwali się" , że wpada dodatkowa pensja (zakładam ze koło trójki) mylę się czu nie? A pracownicy około 1/3 , 1/4 z tego. prawda to czy nie?

tas
Pracownik
@niki

Dużo zależy od tego jakie ma "plecy". Jeśli udzielała się w wyborach dla partii rządzącej to może....Ale zważ na to, że naczelnik ma najwięcej do roboty jeśli chodzi o zarządzanie w ARiMR (to takie popychadło dla kierowników do wszystkiego) a pensja ok 4 tys.- 4. 5 brutto na wschodzie ,( gdzie indziej może być więcej) nie jest warta zakresu obowiązków i odpowiedzialności, więc taka nagroda może trochę rekompensuje niskie wynagrodzenie. Zależy też od miejsca pracy. Tajemnica poliszynela jest taka, że pracownicy na wschodzie mają mniejsze wynagrodzenia przy takim samym zakresie obowiązków. Premia jest tylko uznaniowa więc wszystko możliwe- komuś zabrali to komuś dodali. Pracownicy kwartalnie ok 400-900 brutto przy czym choroba , nawet krótkotrwała wyklucza z premii. (usunięte przez administratora)

To prawda
Były pracownik
@Mundurowiec

To biuro jest niestety najgorsze w Polsce. Nie miało szczęścia do normalnych kierowników. To była czysta patologia

bp arimr
Pracownik
@tas

wiesz co u nas naczelnik nic nie robi a bierze kase i tak od 2016 r a ja od 14 lat zapindalam i g z tego mam 2100 na reke szukam w moim zadupiu roboty choc ciezko juz od kilku lat

1
Haha
Pracownik
@Mundurowiec

Dobrze że odeszłaś a nie odszedłeś

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

s
Pracownik

Ostatnio jedna. Ale w regulaminie pracy jest dwuzmianowość na żądanie pracodawcy wiec w każdej chwili trzeba być gotowym ( młode mamy przemyślcie) na pracę od 14 do 22, bo pracodawca wielokrotnie z tej opcji już korzystał.

Nick
Kandydat
 Pytanie

Jak zarobki w Białymstoku na stanowisku Inspektor i warunki pracy?

1
Marta
Inne
@Nick

Do tej pory nikt Ci nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy dowiedziałeś się już czegoś o wysokości wynagrodzenia i warunkach pracy z innego źródła? Także jestem ciekawa jak to wygląda w ARiMR. Daj znać jak wiesz coś więcej na ten temat.

adamek
Pracownik
@Nick

Inspektor ma pensje minimalną 2800 brutto. Ale nie martw sie bo maja podnieś do 3000 teraz ;p i w sumie tym sposobem bedziesz juz zarabiał tyle ile pracownik stopień wyżej wiec specjalista, a do starszego specjalisty brakuje Ci wtedy tylko 300 zł... Jak to mówią... jesli chcesz tu iśc, to musisz czuć powołanie, bo inaczej nie pogodzisz się z zarobkami uwłaczającymi człowiekowi po studiach. Wymagań coraz więcej. Szczególnie w Biurach Powiatowych bo przejmują praktycznie wszystkie zadania od OR już. Frustracja wylewa sie na każdym kroku ale trzeba pracować ku chwale "rolników - wyborców" :)

heloł
Pracownik
@adamek

nie jest prawdą, że BP przejmują prawie wszystkie zadania od OR. Przejęły tymczasowo działania premiowe. Działania inwestycyjne, grupy producentów, działania rybackie, GIS, dochodzenie należności, odwołania, zamówienia publiczne, księgowość, kadry, administracja to nadal działka OR.

tas
Pracownik
 Pytanie
@heloł

OOOO..... to może jeszcze i to mamy za was robić? Pracownikw BP zarabia średnio 300-500 zł mniej niż pracownik w OR a musi robić wszystko- zadania biur ( tu dochodzi dużo nowych programów pszczoły, ASF-y i inne- jakoś na OR niewiele dają nowych programów) i zadania OR-ów bez dodatkowych etatów To jak jest z tą dyskryminacją płacową w ARiMR?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam! Ktoś może coś napisać coś o pracy w BP w Tarnowie?!

Alka
Kandydat

Obecnie jest jeszcze gorzej!liczą się tylko układy polityczne!odpowiedzialność,stopień skomplikowania i ogrom zadań za niewielkie pieniądze !koszmar!wyzysk!nieustannie dokładane nowe obowiązki bez żadnej gratyfikacji czy podwyżki.nie działające systemy informatyczne. Mobbing

s
Pracownik
@Alka

Faktycznie, nowy pomysł to dodanie kolejnych obowiązków- wnioski inwestycyjne robione do tej pory w oddziałach regionalnych, dla pracowników biur powiatowych bez zwiększenia zatrudnienia i wynagrodzeń. Ponadto różne programy ad hoc bez przygotowania np. teraz chryzantemy. Planują to chyba zrobić nadgodzinami bo w tym samym czasie zwiększyli w regulaminie pracy limit nadgodzin do 350. Czyli kierownictwo ARiMR planuje te nadgodziny z góry, co jest niezgodne z prawem. Taka ciekawostka- w kodeksie pracy ten limit wynosi 150 nadgodzin w roku. Takiego (usunięte przez administratora) nie ma w żadnej firmie państwowej.

pracownik

Ciężka praca marne zarobki często praca w nadgodzinach

Andrzej
@pracownik

Witam dziś tj. 07.12.2018r. byłem w ARiMR Oddział w Tomaszowie Maz. Wielce SZANOWNA PANI która mnie obsługiwała - gdybyśmy nie my rolnicy to Wy Szanowni Państwo jesteście bez pracy i do tego insynuacje że naskakuje na Panią Wielka Urzędniczka od siedmiu boleści {kawa wystygła?????}. Jeśli jest tak ciężko do zapraszam na kasę do Biedronki Pozdrawiam!!!!!!!!!

Andrzej
@pracownik

I jeszcze jedno jeśli w godzinach pracy przesiaduje się na forach internetowych to do kogo pretensje? Może warto po prostu wziąć się do pracy Pozdrawiam!!!

Michał
@pracownik

W brukarstwie są ciągłe przyjęcia i nie trzeba mieć pleców biorą każdego. Atrakcyjny system wynagrodzeń, praca na świeżym powietrzu POLECAM

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tas
@Andrzej

Powyżej przykład z czym przeciętny pracownik agencji musi się mierzyć- arogancja, (usunięte przez administratora) i i roszczeniowe postawy niektórych rolników. Wciąż wyobrażają sobie, że przychodzą do urzędu a nie do agencji płatniczej, którą ARiMR jest. Mylą nas z ośrodkami doradztwa rolniczego. Niestety kierownictwo nie wyprowadza z błędu rolników, bo liczą się glosy wyborcze. I tak oficjalnie nie możemy doradzać czy wypełnić wniosku rolnikowi (grozi za to zwolnienie a nawet utrata akredytacji dla agencji ) a nieformalnie są naciski, żeby to robić, żeby rolnik czuł się szczęśliwy. I weź tu bądź mądry....

tas
Pracownik
 Pytanie
@Andrzej

W godzinach pracy? A wiesz jakie są godziny pracy w ARiMR? Wiesz, że czasem pracuje się od 14 do 22?

Pytanie
 Pytanie

Czy w ARiMR panuje luźna atmosfera?

niki
Inne
 Pytanie
@Pytanie

podobno w arimr we wrzesniu br. były jakies nagrody Napiszcie ile dostali kierownicy biur powitowych?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy ARiMR?

tas
@Pytanie

To zależy co przez to rozumiesz. Niewątpliwie organizacja pracy pod potrzeby rolników i nie działających systemów informatycznych to duży atut Pracodawcy. Wyraża się np. w pracy dwuzmianowej w biurach i licznych nadgodzinach. Oczywiście niepłatnych. Wynagrodzenia jedna z niższych w administracji ale za kilka lat i tak dobijemy do 4 tys, więc tym bym się nie martwiła :-( Jednym z problemów są odejścia doświadczonych pracowników. Siłą rzeczy ich obowiązki przejmują również doświadczeni starzy pracownicy, którzy czasem już robią bokami. Nowi są gotowi do pracy na normalnym poziomie po ok. roku, dwóch (zależy od tego czy ktoś ich przyucza czy zostawieni są sami sobie).

Kazimierz
Inne
@tas

Wspominasz o nadgodzinach, które nie są płatne. Czy są obowiązkowe i można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Liczę na odpowiedź.

tas
 Rekomendacja
@Kazimierz

Oczywiście , że są obowiązkowe. Zwykle termin jest w miarę do ustalenia ale nie zawsze. To zależy od natłoku pracy. Zdarzało się, że odbierać kazali w dni, w które system z jakiś powodów nie działał.

Adrianna
@tas

Jako pracownik ARiMR niestety muszę potwierdzić. Organizacja pracy jest fatalna. nadgodziny do odbioru lub na lewo, do tego praca w sobotę, o której dowiadujemy się dzień przed i jeszcze praca dwuzmianowa.... i to wszystko za 3000zł brutto:/

Widekec
@Pytanie

13 wynagrodzenie

Helena
Inne
@Widekec

@Widekec Świetnie, że w ARiMR jest 13ste wynagrodzenie. A jakieś benefity? Opieka medyczna, bony na Święta?

s

Zastanów sie powaznie gdzie chcesz pracować. Mnóstwo nadgodzin, praca w soboty i często w trybie dwuzmianowym np. do 22 wieczorem. Zarobki chyba najniższe z urzędów w Polsce, dosc powiedzieć, że po 13 latach pracy mozesz liczyć na 2700 brutto. Opinie sprawdź na forum związku zawodowego "Solidarność" pracowników ARiMR.

Byly bialy murzyn
@s

Potwierdzam w 100%, dlatego stamtąd wreszcie odeszłam. To była jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu.

Lala
@Byly bialy murzyn

Ja też zbieram się do odejścia, pracuję przeszło 11 lat i zarabiam tyle co osoba, która pracuje tam od lat 2. Wyzysk, spychologia i robienie z człowieka wariata....

Dawid
Inne
@Lala

Nie jesteś zadowolona z poziomu swojego wynagrodzenia. Zastanawia mnie, czy kiedykolwiek występowałaś do pracodawcy z wnioskiem o podwyżkę? Jeżeli tego nie robiłaś, to może po złożeniu takiego wniosku pracodawca mógłby podnieść Twoją pensję, skoro pracujesz tam od 11 lat.

tas
@Dawid

To akurat jest bez znaczenia. Możesz błagać o podwyżkę, wysyłać podania, na które nikt nie odpisze, mogą Ci dopisywać do zakresu obowiązków a podwyżki i tak dzielone są wg innych kryteriów niż staż pracy i ocena twojej pracy.

Adrianna
@tas

Dokładnie tak. Pisma o podwyżkę gdzieś giną w czasoprzestrzeni i pozostają bez odpowiedzi. Jedyne co Cię ratuje to przynależność partyjna

Obecny biały murzyn
@Dawid

Zapraszamy bardzo do nas, brakuje rąk do pracy...a i będziesz mieć okazję wypróbować swoje rady w praktyce. Zwykle na podania odpowiada się 'brak środków', no chyba, że .....dokończ sobie sam.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie ARiMR?

xxx
@Pytanie

To nie jest właściwe pytanie do tego typu firmy. ARiMR to łup polityczny więc nie ma tu mowy o "liderze z zewnątrz" na tzw. normalnych zasadach. Po prostu na zarządzających przyjmują po linii politycznej. Każdy jest już do tego przyzwyczajony więc podejście jest normalne.

Pracownik

Ciężka praca za marne zarobki. Ciągłe nadgodziny z powodu nie działającego systemu. Musimy ciągle rezygnować że swoich planów na rzecz arimr. Nagrody są rozdzielane nie równo. Moje sugestie dla ARiMR: Docenianie pracowników za pracę a nie za to kim są Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększenie wynagrodzeń

Janusz
Inne
@Pracownik

Czy pracownik zostający po godzinach pracując w firmie ARiMR otrzymuje z tego tytułu od pracodawcy dodatkowe wynagrodzenie? Firma potrafi docenić pracowników za ich pracę w godzinach nadliczbowych? Napisałeś, że chciałbyś, aby firma zwiększyła wynagrodzenie, czy mógłbyś przedstawić, jak obecnie kształtują się pensję? Zachęcam do sprecyzowania wpisu.

tas
@Janusz

Słyszałam, że w oddziałach regionalnych czasami płacą nadgodziny. W biurach powiatowych jest przymusowy odbiór nadgodzin przy czym są "sugestie" aby samemu pisać podania o odbiór (wtedy pracodawca zwraca 1:1).

RedIsBad

Witam, zamierzam zatrudnić się w ARIMR, ktoś pracował w dziale dochodzenia należności? druga kwestia czy w ARIMR są trzynastki?

redcoat
@RedIsBad

są 13, ale pracy nie polecam. Wyzysk

Korek
@RedIsBad

Zamierzasz zatrudnić się? Wysoko mierzysz. No chyba że jesteś lokalnym kacykiem lub masz poparcie

Tadek

Polecam pracę w ARiMR w Łodzi, dobra atmosfera, kasa średnia, ale za to zdobyte doświadczenie bezcenne. Praca 7.30-15.30, nagrody kwartalne, dodatek stażowy i 13 stka.

Dawid
Inne
@Tadek

Super ,że trafiłeś na takie warunki zatrudnienia. W jakim dziale pracujesz? Jakie wykształcenie należy mieć aby dostać pracę w ARiMR?

Spokoloko
@Tadek

Cicho pissiar, e

Zbigniew
@Dawid

Placa beznadziejna staży pracownicy z wieloletnim doswiadczeniem zarabiają niewiele wiecej co młodzi pracownicy. JESTEŚ NA ZWOLNIENIU 10 DNI W KWARTALE I NIE DOSTAJESZ NAGRODY UZNANIOWEJ ZA KWARTAŁ. ŻENADA ! W ŻADNEJ INSTYTUCJI PAŃSTWOWEJ W POZNIANIU O TYM SAMYM REGULAMINIE WYNAGRADZANIA TAK SIĘ NIE DZIEJE JAK W ARIMR POZNAŃ

3
Sylwia

Straszne rzeczy dzieja się w arimr w Warszawie szefostwo wykorzystując swoją pozycję stara się"nabywać" pracownice ... To straszne co tam się dzieje ....

RYS

Nie polecam ARiMR Radziejów bo Kierownik blokuje celowo i i tak nie awansujesz za 12 lat Spytaj się ludzi tam pracujących Odznacza tylko swoich.

1

Zostaw merytoryczną opinię o ARiMR - Przysucha

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ARiMR?

    Zobacz opinie na temat firmy ARiMR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ARiMR?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
ARiMR
Przejdź do nowych opinii