Opinie o ARiMR w Przysucha

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARiMR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ARiMR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARiMR w Przysucha

Dawid

W tym roku pojawiło się bardzo mało wpisów na temat pracy w ARiMR. Skoro nie piszecie, to może praca jest na tyle dobra, że warto aplikować?Jakie są relacje i oferta dla nowych pracowników?

Bartek

Gdyby firma chciała zatrzymać dobrego pracownika to z całą pewnością by to zrobiła!

była

Nie polecam pracy w ARiMR w Warszawie w Centrali przy ul. Poleczki, wykorzystują ludzi, nie szanują ludzi, zatrudniają tylko jak mają natłok pracy na kilka miesięcy a jak prace się zrobi to ci umowy nie przydłużają. Tragiczna firma , zatrudniajcie w niej sobie tylko członków z swojej rodziny i ich wykorzystujcie.

Dramat!!!! Szczególnie nie polecam pracy w oddziale w Poznaniu...chamstwo, arogancja i spychologia kierownictwa!!! Omijajcie szerokim łukiem ten urząd!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ARiMR? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Donata

yłam na rekrutacji w ARiMIR Poznań/okręg, 5 pytań ustnych w salce z udziałem 3 pracowników ARiMIR, zupełne podstawy z ustawy o ARiMIR oraz KPA i czekać 2 tygodnie na odpowiedz.

były

Nie polecam pracy w ARiMR, wykorzystują ludzi, nie szanują ludzi, zatrudniają tylko jak mają natłok pracy na kilka miesięcy a jak prace się zrobi to ci umowy nie przydłużają. Tragiczna firma , zatrudniajcie w niej sobie tylko członków z swojej rodziny i ich wykorzystujcie.

Darba76

W ARiMR jest źle bo od zawsze Dyrektorzy/Kierownicy byli ludźmi z ulicy. Nie ważne kim jesteś, co potrafisz ważne byś miał odpowiednie zaplecze polityczne i tzw układy. Mozesz być bierny ale musisz być wierny. I taki jeden z drugim przychodzi bez doświadczenia a zarabia 3 razy tyle co ten kto na jego sukces pracuje. To rodzi niezdrową amosferę. Ludzie przez taki stan rzeczy się szybko wypalają i odchodzą. Takiej fali odejść z ARiMR nie pamietam a pracuje tu od początku. Moje sugestie dla ARiMR: Jako pracownik ARiMR z dużym stażem apeluje do kierownictwa. Zacznijcie godnie traktować tych co na to dobie przez lata zadłużyli. Żeby Główny Specjalista w największej agencji płatniczej w całej UE zarabiał 2500 zł netto - SKANDAL Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmotywować pracowników. Najlepszym motywatorem są zarobki na dobrym poziomie

Argjyu
@Darba76

plecyco robote za 2500 brutto ?

Janusz
@Argjyu

Jesteś osobą, która rozważa aplikowanie do pracy w firmie ARiMR? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie stanowisko najbardziej Cie interesuje? Masz jakieś konkretne wymagania względem tego miejsca pracy, czy może po prostu chciałbyś znaleźć odpowiednie miejsce pracy dla Ciebie? Przedstaw proszę, jak to w Twoim przypadku wygląda.

nie

Nie polecam pracy w ARiMR, wykorzystują ludzi, nie szanują ludzi, zatrudniają tylko jak mają natłok pracy a jak prace się zrobi to z dnia nadzień Cie zwolnią.

@nie

Jesteś wśród osób, które pracując w firmie ARiMR, zostały zwolnione z dnia na dzień? Znasz może powody tego, dlaczego w taki sposób pracodawca żegna się z pracownikami? Jeżeli takie sytuacje występują, to zwalniani są wszyscy pracownicy, czy tylko wybrani? Chciałabym, abyś opisał, jak to wygląda.

Karani

Czy jak ktoś pracuje w Arimie i dostanie wyrok to trzeba go zwolnić, wie ktoś coś może o tym?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś podpowiedzi dostanę jeszcze?

Bezrobotny

Te wszystkie postępowanie rekrutacyjne obojętnie czy w ARiMR Częstochowa czy MOPS czy UM Częstochowa to jedna wielka paranoja. Za wszelką cenę dąży się do tego, żeby go (za przeproszeniem) udupić i wykazać, że jak się nie należy do konkretnej partii politycznej to nie ma się szans na pracę. Ciekawy jestem czy obecny Pan Dyrektor ARiMR zna wszystkie ustawy i przepisy krajowe i unijne, skoro zmieniają się one praktycznie z dnia na dzień. Więc niech przestaną pieprzyć że jest to konkurs sprawiedliwy i wygrywa najlepszy.

@Bezrobotny

Zgadzam się z tym. Jako jeden z uczestników rekrutacji coś wiem na ten temat. Pic na wodę, szkoda kasy na taką rekrutację, zwłaszcza jeśli członkowie komisji są na tzw. Piśliście, wolę usługiwać obcokrajowcowi niż pracować na emerytury tych panów.

@anonymous

Ty chyba jestes totalnym debilem skoro wolisz pracować dla obcokrajowców, no tak ale skoro jest się POwaleńcem to już twoj problem

@anonymous co dokładnie wiesz i na jaki temat? Skoro byłeś na rekrutacji w firmie ARiMR to możesz dokładnie opisać cały jej przebieg? Myślę, że taki szczegółowy opis może zainteresować innych użytkowników forum.

@s Twoja opinia jest na pewno istotna dla osób zainteresowanych pracą w firmie ARiMR. Czy zatem zrobiliście coś z tym? Mobbing to poważne przestępstwo, które powinno być zwalczane przez odpowiednie służby.

@s czy uważasz, że tylko w waszym biurze takie sytuacje mają miejsce? Czemu nic z tym nie robicie? Może czas zgłosić to odpowiednim służbom? @Dawid co dokładnie Cie stresuje w pracy w ARiMR?

@Marta

Nie tylko w naszym. Jak już pisałam nasz praca uzależniona jest od narzedzi informatycznych a te nigdy nie są gotowe na czas, ostatnie 3 lata to wręcz porażka. Ale doplaty muszą być wyplacone terminowo, bo inaczej nie byłyby Polsce zwrócone (doplaty najpier wyplacane są z budżetu a dopiero później zwraca je UE). Wobec tego pozostaje jedna ścieżka- gnębienie pracownika praca zmianową i w nadgodzinach. Jeśli ktoś ten chory uklad próbuje zwalczać (np. żądając wyjaśnień czy zaewidencjonowano mu nadgodziny, bo się rozliczenie nie zgadza) nasyłane są na niego różne kontrole, zbierane haki, oddelegowuje się do innych miast itp. numery. Pracownicy w moim bp dostali do podpisania zobowiązania, ze do konkretnego dnia wszystko zrobią, pomimo że system informatyczny nie działał jak nalezy (taka forma presji i zastraszenia). Chory uklad musi zostać bo na tym opiera się praca w tej firmie. Zapraszam na http://solidarnoscarimr.pl/ aktualnie możesz zobaczyć z jaką arogancją władze ARiMR odpisują związkom zawodowym na zapytanie mające na celu weryfikacje legalności nadgodzin. Kończę już, bo dzisiaj wyjątkowo mam wolną sobotę i musze nadrobić zaleglosci domowe. Mam nadzieję, że nie podjęłaś błędnej decyzji. Teraz jest rynek pracownika i można wybrać coś perspektywicznego. My niestety najlepsze lata poświeciliśmy dla ARiMR nabywając umiejetności (praca na specyficznych systemach) nieprzydatne w żadnej innej pracy.

Dawid

Generalnie jak człowiek nie może wytrzymać w firmie to zmienia pracę. Praca stabilna ale niestety dość stresująca!

arimr
@Dawid

Dokładnie. A jeżeli jest teraz tak dużo naborów a dodam, że przy takiej samej etatyzacji to wyciągnijcie wnioski sami. Ludzie stamtąd uciekają.

@s dość niespotykane są takie godziny pracy w urzędach, dlatego jestem zdziwiona. A czy jesteś pewien, że chodziło o mobbing? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Warto pamiętać, że firma ma obowiązek takim zachowaniom przeciwdziałać. Czy takie właśnie sytuacje mają miejsce w ARiMR? Jeśli tak, to czy ktoś je zgłasza?

@Marta

Tak , ostatnio w małopolskim (szukaj art. na onecie). Kilka lat temu w świętokrzyskim sprawa zakończona samobójstwem pracownika (stąd wyszło na jaw). Jest też raport pokontrolny na BIP ministra Jacka Cichockiego m.in. w sprawie mobbingu w arimr. Sporo piszą też związkowcy. Ja też doświadczam takich zachowań jednak mam silny charakter i nie daję się złamać, stąd nie mam zaniżonej oceny o sobie. To oczywiście zależy od ludzi , jednak w arimr jako bardzo upolitycznionej instytucji na kierowniczych stanowiskach pracuje wiele przypadkowych osób, które nie zawsze potrafią zarządzac ludźmi pod presją czasu i wyników. Niezależnie od opcji, choć ostatnio z powodu nie działającego systemu przy obietnicach ministra dot. wypłaty zaliczek znacznie się pogorszyły warunki pracy. Stąd praca w systemie dwuzmianowym. Decydując się na pracę w arimr musisz się też liczyć z tym, że nie mamy żadnej ochrony przyjmując petentów jak np. mają w US czy ZUS. jak rolnik obleje coś benzyną albo przyjdzie z siekierą to musisz poradzić sobie sama. To nie znaczy, że Cię zniechęcam , może akurat Ty nie trafisz źle. Ja pracuję już ponad 10 lat i mam sporo złych doświadczeń. Z tych, którzy zmienili pracę nikt nie żałuje więc może po prostu nie warto zaczynać w mało perspektywicznej firmie. Zarobki w biurach średnie po 10 latach pracy masz tu: http://solidarnoscarimr.pl/.

@s w urzędach się pracuje do 22 i w soboty? Pierwsze słyszę? Czy to jest przypadek z jakiegoś konkretnego miasta czy to standard we wszystkich urzędach? Generalnie piszemy o województwie mazowieckim. Czy to właśnie o nim piszesz? Dużo jest ofert pracy: http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca/oferty-pracy-w-arimr/or07-mazowiecki/ogloszenia-aktualne-or07-mazowiecki.html. Czy uważasz, że jest to spowodowane płacą i nadgodzinami?

@Marta

Jest to spowodowane niewydajnym systemem informatycznym. Aby móc pracować musisz chodzić na zmiany celem mniejszego obciążenia systemu. Praca od 4 rano lub do 24.00 też się zdarza (oczywiście na nieoficjalne polecenia). Jest to chyba jedyny urząd w Polsce, gdzie regulamin pracy dopuszcza pracę dwuzmianową. Wszechobecny mobbing. Liczy się wynik, rolnik musi na czas dostać dopłatę mimo nie działającego systemu bo od tego zależą słupki wyborcze a jest to upolityczniona instytucja. Jest tak w całej Polsce jesli chodzi o pracę na poziomie biur powiatowych, w oddziałach regionalnych nie mają pracy zmianowej i trochę wyższe pensje, więc ewentualnie tam poleceam startować . Prawa rodzicielskie związane z opieka nad dziećmi nie są respektowane. Związki zawodowe bardzo słabe więc perspektyw na lepiej raczej nie ma. Polecam śledzić stronę solidarność arimr, dużo się dowiesz o atmosferze tej pracy.

Czy ktoś aktualnie pracuje na stanowisku ds. obsługi wniosków PROW i PB i chciałby zdradzić @Klaudia i @katarzyna jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są zadania na tym stanowisku?

Klaudia

podbijam temat dotyczący pracy na stanowisku ds obsługi wniosków PROW i PB - jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są zadania na takim stanowisku?

katarzyna

Czy może się ktoś wypowiedz o pracy na stanowisku ds obsługi wniosków PROW i PB -2? z góry dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o ARiMR - Przysucha

• Jak się pracuje w ARiMR?

Zobacz opinie na temat firmy ARiMR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARiMR?

ARiMR