MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.

kpina 2015-01-24 12:53:31
brak rozwoju, najnizsza krajowa z "mozliwoscia" premii...dla desperatow
zbyszek 2015-04-10 09:26:54
Witam. Byłem na rozmowie w MC na stanowisku doradcy serwisowego. Rozmawiałem z Panią M od HR . na 1 piętrze. Ta Pani moim zdaniem nauczyła się kilku fachowych terminów na pamięć i wytykała niewiedzę mi. Taka widać metoda żeby nie zatrudnić nikogo bo dowiedziałem się potem , że podobno ogłoszenia Ta Pani daje od ponad roku i przeprowadza rekrutację. Wnioski są takie , że ewidentnie ta Pani szuka sobie zajęcia raportując do centrali, że rekrutuje ale nikt się nie nadaję. Takie działania tej Pani świadczą o kolesiostwie ( widać mocno zaprzyjazniona z przełożonym), który nie widzi co ta Pani wyprawia. Podobno polonistka. Zniechęciłem się do tej firmy bo wiem, że i tak nikogo tam nie zatrudnią, także radze nie tracić czasu na rozmowy z Tą Panią póki tam jest. Pozdrawiam
O 2015-09-18 12:05:24
tej Pani krążą już legendy nie tylko wśród osób tam pracujących, nie ma co sobie psuć nerwów.
marcin 2015-11-26 17:44:22
prawda w 100%!!!!byłem, rozmawiałem, wyszedłem:)
mechanix 2015-12-05 20:05:35
Potwierdzam. Mówiła że kontakt z ich strony będzie niezależnie od decyzji. Na rozmowie byłem we wrześniu i do tej pory czekam na telefon :)
rozczarowany 2016-03-23 13:15:18
kiepsko zwodzą a potem proponują najniższą krajową + premie na umowie zleceniu.
Xxx 2016-05-12 19:44:43
Taaa. Rekrutacja taka...hmmm śmieszna.Pani od HR - czy kto tam to jest - w okularach na pierwszym piętrze w salonie suzuki - śmieszna. I nadęta. Czy profesjonalna? Nie odniosłem wrażenia aby coś mądrze mówiła jednak na pewno się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała. W moim odczuciu szukają frajerów - jeżeli chodzi o stanowiska - nazwę je biurowe. Praca raczej bez możliwości rozwoju i awansu - tak to subiektywnie oceniam.
Xxx 2016-06-13 15:56:35
śmieszna, dla mnie - bo ze strasznym "spinaniem" się na kandydata. Pokazaniem kto jest tu wyżej. Jeżeli jest się człowiekiem o słabszych nerwach można się wkurzyć po prostu na tą Panią. Generalnie nie mam pozytywnego wrażenia po rozmowie bo Pani chciała pokazać kto tu rządzi a przecież nie o to chodzi. A rynek pracodawcy się kończy...
ewa 2016-06-28 10:55:18
mam pytanie - chciałabym u was się zatrudnić jako pracowniczka myjni samochodowej - moje pytanie brzmi mianowiecie czy w takim razie na takim stanowisko bedzie mi potrzebne prawo jazdy aby mnie przyjęli?
Zostaw swoją opinię o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.