Opinie o Schnellecke w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schnellecke. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schnellecke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schnellecke w Poznań

Czy rozmowa rekrutacyjna w Schnellecke odbywa się również w języku angielskim?

jfrątczak

Witam chciałabym złożyć CV o pracę w Schnellecke czy jest jakiś adres internetowy do tej firmy.

@jfrątczak

biuro@schnellecke.pl

Rozmowa rekrutacyjna była tylko w języku polskim

Rozmowa rekrutacyjna była tylko w języku polskim

Renata

I wymagają do pracy tylko polskiego? Czy jakimś innym językiem też się trzeba posługiwać?

ZZD
@Renata

Wystarczy polski

Puma

Tak, ponieważ nie znają ukraińskiego.

Abdulwisimilacha

Co to za akcję że liderzy już kolejne podwyżki A pracownicy to za grosze robia Od stycznia wam wszyscy uciekną za ten szajs

adgjl
@Abdulwisimilacha

A co się wydarzy w styczniu ?

yyy
@Abdulwisimilacha

O jakich podwyżkach mówisz?

Mikołaj
@yyy

Też bym się chętnie dowiedział za co te podwyżki dla liderów i jak wysokie? Czemu zwykli pracownicy nic nie dostają? Bo takie dzielenie na lepszych i gorszych jest trochę niefajne, nie?

najter
@Abdulwisimilacha

..haha...ćwiartki i połówki liderów zawsze dostaną

Xxx
@Mikołaj

Nadal nie potrafię zrozumieć za co oni dostają te podwyżki. Za gnębienie pracowników? Za ciągłe przerwy na papierosa ? Za kłamstwa ? Moim Zdaniem powinno być zlikwidowane stanowisko lidera i wszystkim powinien się zajmować kierownik zmiany ... Może wtedy by choć trochę się nauczyli szacunku do pracownika

Joanna
@Xxx

a Ty nadal tu pracujesz? zgłaszałeś może swoje spostrzeżenia gdzieś wyżej? Czy szefostwo w ogóle reaguje na zgłoszenia pracowników?

Nico
@Joanna

Kierownictwo nie reaguje a jeśli reagują to zrobią z Ciebie (usunięte przez administratora)tym bardziej w Jasinu

@Nico

Głupka? Jak niby. W takich sprawach to chyba mało kompetentna reakcja by była?

Mam pytanie do pracowników. Od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia do biura (kadry, księgowość). Jest to spowodowane dużą rotacją czy zwiększeniem etatów? Warto aplikować jeśli szuka się pracy na dłużej?

@Kandydat

Ponoć wygrali jakiś projekt, pewnie dlatego są wolne etaty. Też zamierzam aplikować :)

@Swarzędz

A na które stanowisko polujesz? Ogólnie to wiecie coś więcej na temat rekrutacji u nich?

@Natalia

Do działu personalnego. Rekrutacja standardowa, dużo szczegółowych pytań

@Swarzędz

Szczegółowych? Odnośnie branży czy doświadczenia kandydata? Lepiej się z czegoś przygotować czy nie ma sensu?

Natka
@Kandydat

Do działu personalnego nie polecam. Atmosfera kiepska, zawiść i sama obłuda. Będziesz tylko wpinać dokumenty do teczek, przekładać je w kółko bez powodu i niczego się nie nauczysz.

@Natka

A co zawartego jest w tych dokumentach? Serio ta praca nic nie daje i za to płacą?

kamil
@Swarzędz

Wygrali obsługę montaż, hala sekwencyjna i logistyka na Z1 oraz montaż i logistyka na Z4. Spawalnia Z1 i Z4 zostaje u Imperiala , resztę wzięło Schnellecke od 1.8.2022

Wiktoria
@kamil

I przeniesiono tam pracowników? ;)

Nico
@Kandydat

Nie warto bo tam jest młyn na wodę firma może ok ale kierownictwo to wielkie nie porozumienie obiecują coś innego a co innego dzieje się rzeczywistości w kadrach nie wiedzą co się dzieje z spracownikami

GTG

Trzy miesiące i wyjazd pod byle pretekstem. Oszczędności. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Schnellecke.
jfrątczak

Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy są albo będą nowe przyjęcia we Wrześni. Wysłałam CV na podany adres ale cisza jak narazie.

One

Śmieszne jest to co tam sie dzieje, kierownik i lidera Paulina Ł i Robert K robia sobie schadzki jeszcze tego brakuje zeby po hali chodzili za rękę. Czepiaja sie innych a nie widzę tego co sami robia, tel prywatny i glupoty to jest ich priorytet. Niech wkoncu ktos to zauważy! Nie wygodne komentarze na ich temat zostają zgłaszane i usuwane.. Zastanówcie sie co robicie czy przychodzicie do pracy czy na pierdoly. Szanujcie innych bo nie da sie z wami współpracować.

Ela
@One

Wkomcu ktos sie boi wyrazi swojej opinii na temat kierownika i liderki to co robia przechodzi ludzkie pojęcie..

Ronaldo

To co obecnie się dzieje w schnellecke, to kompletna porażka! Obsadzają wyższe -czyt. LEPSZE, stanowiska swoimi ziomkami ze Swarzędza, tworzą nowe stanowiska pod swoich znajomych..ja się pytam , jak spawacz (nie ujmując nic spawaczom) może bez wiedzy i doświadczenia zostać informatykiem? .. najlepsi i najzdolniejsi kierownicy odchodzą do innych firm bo tutaj nie ma przyszłości...a najlepsze w tym wszystkim jest to , że całym tym bałaganem zarządza "gruby "- kierownik, który zabardzo nie jest w temacie, nie potrafi po Polsku napisać maila, o logistyce wie tyle co nic...ale cóż.. to tylko schnellecke..nie polecam tej firmy..w Dhlu jakoś to było. .to była firma, bo to obecne "cos "nie powinno nazywać się firmą.

Kolesiostwo
@Ronaldo

@Ronaldo. Jest dokładnie tak jak piszesz. To co się ostatnimi czasy tam dzieje to totalne kolesiostwo. Jeśli masz znajomości to możesz awansować ze spawacza na informatyka albo lidera utrzymania ruchu nie mając zielonego pojęcia. A pracownicy którzy mają wiedzę i doświadczenie muszą się im podporządkować. Jeśli tylko zwolni się jakieś dobre stanowisko to zaraz ściągają kogoś ze Swarzędza albo wręcz szukają powodu żeby zwolnić dotychczasowych pracowników i zastąpić swoimi. Jest to tak perfidne że aż ciężko na to patrzeć i się nie odezwać.

@Ronaldo

Ot całe schnellecke w pigułce . Stanowiska rozdawane po znajomych i rodzince. Jeden wielki nepotyzm istne PSL praca swoim ludziom. Potem wychodzą różne atmosfery niefajne . A kierownik to poprostu świetnie włazi w .... Prezesowi

@Ronaldo

@Ronaldo chodzi o tego spawacza który studiował logistykę i nie jest żadnym informatykiem tylko klepie teraz tabelki i statystyki w Excelu? Na Gorzysława ptaszki ćwierkają że jedynym informatykiem w tej firmie jest Karol

@Kolesiostwo

Liderem utrzymania ruchu będzie koleś który był liderem na spawalni w Swarzędzu, wiec o cho?

Zielony

Firma sama w sobie nie jest zła ale ludzie, którzy są naszymi kierownikami prowadzą do tego że czujemy się w niej źle. Mój kierownik gdy wychodzi nam przekazać jakaś informacje to mówi do nas z wyższością i jakby miał przed sobą bandę przedszkolaków albo ludzi ułomnych na siłę stara się pokazać że on tu rządzi i nie można się przeciwstawić. Schnellecke powinno wgłębić się w to w jaki sposób traktowane są osoby w ich firmie przez kierowników bo to jest dramat. Na moim dziale dochodzi do sytuacji gdzie pracownicy boją się iść do kierownika żeby o coś zapytać czy coś załatwić. Kolejny teamt to ciągle pretensje, szczucie ludzi i wyszukiwanie na siłę problemów tam gdzie ich nie ma! Rozumiem te prentsje gdyby pracownicy lecieli w przysłowiowego c***a ale my w rzeczywistości pracujemy i nie obijamy się. Gdy dochodzi do nerwowych sytuacji to kierownik zachowuje się strasznie! Nie jak osoba która powinna obejmować to stanowisko tylko jak dziecko. Mam nadzieję że i on ucieknie do firmy budującej się naprzeciwko jak to zrobila reszta towarzystwa. Wydaje mi się że firma skorzysta na tym gdy pozbędzie się takich "kierowników" na szczęście większość już się ewakuuje.

Zabka

Niestety sam jestem przykładem „(usunięte przez administratora)” pana Wielkiego. Niestety nie mogę tego udowodnić. Nie miałem świadków. Zastraszanie pracownika to rzecz nie pojęta. Na pewno przy odejściu z firmy wezmę to pod uwagę. Wyróżnianie pracowników na takim stanowisku raczej nie wchodzi w gre.. ile można być poniżanym?

@Zabka

To prawda akurat! Pan Wielki widocznie ma odgórne przyzwolenie na takie zachowanie. Wielokrotnie chwalił się że ma plecu u swojego przełożonego. Może dlatego wiele takich spraw było zamiatanych pod dywan. Ogólnie słabe zachowanie jak na kierownika. A jest taki od samego początku, od czasów dhl. Zero szacunku do drugiego człowieka. Tak fałszywej osoby jak on jeszcze nie poznałem...

pracownik2
@pracownik

Dobrze by bylo zrobic z nim porządek . Niestety to nie tylko na tej zmianie tak . I na innej zmianie sie znajdzie jakiś lider czy kierownik co nic nie umie i zmusza do wykonywania jakichs czynnosci co nie są twoimi obowiązkami a pracowników traktuje jak byle kogo a nic się z tym nie zrobi bo są plecy u szefa .....

Reszta
@pracownik

Dobrze że nie jest kobieta :) bo pisałbyś ze (usunięte przez administratora) daje kierownikowi :D może trzeba było pokazać zaangażowanie a nie wiecznie byc na nie i pod maską teraz bzdury pisać porażka

Antonio
@Reszta

O kim mowa? Bo kilku mi pasuje do tytulu pan wielki ..

makkarus
@pracownik

...jak wszyscy z,, przeszłością " w panopie znikną to się polepszy..... może ????

Weles

Pan Wielki !! Idealnie dobrane stwierdzenie ???? Wielki jest , czy ma plecy cholera go wie ?napewno ma głowę na karku jako jeden z nielicznych wie co jest 5 , gdyby nie on to ten grajdołek wyglądał by inaczej (wieczny bałagan i niedokończone tematy), śmiem twierdzić że co niektórzy powinni wziąć z niego przykład i zająć się w końcu pracą ! Tym wielce niezadowolonym proponuję uderzyć się w pierś i zastanowić się czy aby napewno są tacy idealni i wielce poszkodowani a nie wypisywaniem bzdur ????

Roz

Witam,czy wiadomo co ze spawalnia??

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Schnellecke. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

njncjncjkcuk

zależy gdzie ....wiecie

A może ktoś w końcu zrobiłby porządek z liderka Justyną. Zamiast wspierać swoich współpracowników, pomagać bo wiadomym jest że na markecie nie ma czasu nawet skorzystać z toalety, to ta przesiaduje raz w jednej raz w drugiej kanciapie z kolegą z vw. Czy takie jest stanowisko lidera??? Na innych działach liderzy pracują. Ta niestety nie!!!!

Kuczma

To we wrześni liderzy pracują ooo to jakiś postęp w stosunku do Swarzędza

Pracownik.

Niestety we Wrześni liderzy nic nie robią. Zarząd powinien się tym zająć

Krasnal
@Pracownik.

Liderzy robią dużo, kierownicy nic nie robią. Najlepszy lider jest na zmianie B.

Istniejąca

Market to najgorszy (usunięte przez administratora) jaki ludzkie oczy mogły widzieć. Czy kierownicy nie mogą zareagować? Nie ma czasu się nawet wysikać. Za chwilę nie będzie komu pracować. Gorzej niż w obozie... tak ludzi się nie traktuje.

Co wchodzi w socjal Schnellecke?

150 %plus Normy wiecej%)

Bolo

To jsk z tą pracą na wózku? Jest spoko czy nie? Ile dają podstawy na start?

Czy za dojazdy zwracają?

Darek
@Kasia

Tak jak sama sobie zapłacisz.... Tu nawet za badania nie zwracają jak sie robi w innej miejscowości.

Gość..

Ile płacą operatorowi wózka?

Prezes
@Gość..

Witam . Pracuje od początku istnienia Volkswagena we Wrześni, wczesniej w DHL teraz obecnie w Schnelleke. Praca na trzy zmiany . Atmosferę w pracy tworzą pracownicy . Oczywiście mogą zdarzyć się czasami małe nieporozumienia ale to rzadkość gdy zespół jest zgrany i razem pracują i wspierają się nawzajem . Stanowiska pracy nie są adekwatne do wynagrodzenia ponieważ na niektórych trzeba się napracować A na niektórych lajt. A Panią Darie zostawcie w spokoju i niech każdy zajmnie się swoimi powierzonymi obowiązkami. Ale czasami faktycznie kierownicy i liderzy gdy wprowadzają coś na magazynach do ulepszenia ergonomi pracy mogli by skonsultować to z operatorem pracującym na tym stanowisku. A praca jest dobra. Teraz każdy wie co robić ma i niech nie narzeka i nie komentuje innych pracowników.

Nikodem
@Gość..

W VW Białężyce mniej niż w Poznaniu.

E tam. Najlepsza i tak była pani Ania z kadr. Szkoda że odeszła.

Darek

Odeszła bo ja pewnie psychicznie wykończyli :D kasa będzie na czas bo różne słuchy chodzą? Czy to prawda ze płacą po 18 setki??

Remember

Zieloni nowe porządki NWO

Akl

Daria jak Daria, ale ta co była przed nią to dopiero porażka. Głowa w chmurach, a wiedzy brak, ogólnie wszyscy sie cieszą że już jej tam nie ma...

@Akl

co jak co ale wiedzę miała i ma i tylko czekamy aż wróci na swoje miejsce bo teraz to jest jakiś meksyk. niech wypowiedzą się osoby które tam pracują a nie z poza firmy i wiedzy

Prac.3

Z tego co ja wiem to pracy nie traktowała zbyt poważnie????

Praciwnik

Czytajac Twoje wypociny to chyba zazdrosc zjada a wiedza z Toba nie idzie w parze. Aspiracje duze mozna miec ale nalezy miec rowniez kwalifikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Schnellecke - Poznań

• Jak się pracuje w Schnellecke?

Zobacz opinie na temat firmy Schnellecke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schnellecke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schnellecke