Opinie o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

marsi34@

wiem o kogo ci chodzi żeby nie on to i brygady by nie było,o pieniadze kto walczył dla ludzi,teraz ma podziekowania nie warto byc człowiekiem

benton@

na szczęście Polska to wolny kraj i każdy może pracować gdzie chce. Całą siła Technobudu są własnie jej pracownicy i niech tam w biurze w Nowym Sączu nikt tego nie zapomina, że to dzięki nam, naszej ciężkiej pracy firma osiągnęła to co osiągnęła.

marmur@

ludzie, nikt nikomu jeszcze nie dogodził,komu nie pasuje, to wypad, ja mam kase 15 karzdego miesiaca,jest (usunięte przez administratora) jest kasa, a u radeckiego robiłem za darmo tyle miesięcy i co ninarzekac tilko jebac,,,

benton@

a najgorzej gdy majster nie robi tego co powinien tylko chodzi od jednej brygady do drugiej i tylko sieje nienawiść jednych do drugich i zamieszanie. Kto zna to wie o kogo chodzi, a założę się że jest jeszcze w tbns kilka osób które pracowały z nim w brygadzie. Wiec proponuje nie wypowiadać się na ten temat i ich zapytać.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
betaon45@

słuchaj ,koles, nikt nikogo tutaj nie trzyma,wiesz ile jest ludzi do pracy,pracowałes 7 zmien prace jak jest tak zle

ksiegowa56

kierownictwo musi takie byc,ale dbaja o ludzi i płaca,a czasy paskudne, roboty brak, siedzcie na (usunięte przez administratora) ie i pracujcie uczciwie.

benton@

Pracuje w tej firmie ponad 7 lat i jak w każdej firmie są lepsze i gorsze dni, tak samo jak lepsi i gorsi \\\\\\\\\\\\\\\"fachowcy\\\\\\\\\\\\\\\", z tym tylko że tych lepszych pozostaje z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Również w ostatnim czasie dużo się zmieniło niestety na gorsze i nie ma to nic wspólnego z ogłoszonym pod koniec lata 2008 roku przez pana Rogowskiego kryzysem. Firma jest coraz gorzej zarządzana, a ludzie tacy jak F...c, B...n, U...i, B...t, powinni jak najszybciej zmienić branże bo stają się tylko pośmiewiskiem wskutek swoich nieudolności. A co do stawek ...23 pln, na godzinę, na działalności, na wysokim zusie, w Poznaniu. Do tego podpisujesz śmieszne kw (na kwotę około1200pln że niby te pieniądze otrzymałeś) z tym ze nawet tych pieniędzy nie zobaczysz ale za to zapłacisz od tego podatek. Jeśli jesteś dobrym cieślą lub zbrojarzem, na pewno nikt nie musi po tobie niczego poprawiać. Niestety z dnia na dzień rośnie w TBNS liczba pucerów i \\\\\\\\\\\\\\\"różnego rodzaju łaziorów\\\\\\\\\\\\\\\" czyli cała armia ludzi od poprawek a na które idzie cała masa pieniędzy co powoduje że te stawki są takie niskie. Sky Tower i Odra Tower sa tego dobrym przykładem.

nata345

zazdroszczą olac, i pracowac dalej

morgi23

piszecie takie rzeczy,a [usunięte przez administratora] jest (usunięte przez administratora) istym majstrem,wymaga,ale wszyscy chcą jego na swoją budowe,pracowałem z nim kilka lat,jest fachowiec ijest szanowany,wiele spraw zawdieczam własnie jemu,takich ludzi wiecej...

techno345

technobud jest OK grunt że płaca

neron34

cha-cha, na temat majstra zbrojarzy, tobie sie pomieszało w głowie, na tylu budowach byłem, ale takiego majstra jeszcze nie spotkałem,i za ludzmi jest i zna sie na rzeczy.

marsianka1110

na temat majstra zbrojarzy,to jest bardzo niesprawiedliwe,po co (usunięte przez administratora) isz, chłop w pozadku, dzieki jemu mielismy robote i pieniadze,robiłem z nim i wiem,a ty facet, jak chcesz kogos oczernic to sie zastanow....a z reszta szmata to jestes ty.

admin 1

Majster od zbrojarzy szanowny pedzio Bieryt lubi chłopców-inaczej

userWBR

witam,technobud w porzadku firma,ale wszystko zalezy od kierownika budowy,ja np chwale,a moja kolezanka pewnie by powiedziala ze to totalne dziadostwo bo tez w technobudzie pracowala,bylem na bonarce w krakowie inzynierem,bylo ok,pieniadze nie najgorsze tylko godziny pracy dlugie 7-19 tyle pracuja codzienie,ogolnie ok

bartosz

firma jak najbardziej na medal i praca tez kierownictwo jest na tak dla pracownikow dogodni szanuja ludzi!!

alex

zarąbista firma ściema i na dodatek płacą

pozytyw

z ta firma byłem zwiazanu przez ok 8 miesiecy jestem na tak bardzo miła atmosfera kierownictwo bardzo dogodne dla pracownikow pieniadze co do dnia albo i wczesniej ja jestem na tak pozdrawiam!!polecam wszystkim chetnym budowlanca

Zostaw merytoryczną opinię o TECHNOBUD NOWY SĄCZ - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TECHNOBUD NOWY SĄCZ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHNOBUD NOWY SĄCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TECHNOBUD NOWY SĄCZ
2.9/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Grodzka 5
    33-300 Nowy Sącz