Opinie o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Wojt

Witam. Orientuje się ktoś jakie są ceny za roboty ciesielskie, stropy, ściany.

Wojt

Witam. Orientuje się ktoś jakie są ceny za roboty ciesielskie, stropy, ściany.

kolno

no ale co powiecie teraz o atmoasferze jaka tam jest? obecni chyba w budowlance opłaca się pracowac, bo można naparwde dobrze zarobic to na pewno, ale jaka jest średnia zaorbków to nie wiem..

Ciekawy

A pani to na ciesle czy zbrojarskie prace sie pisze? A te dwa xx to nie wiecej jak 10 lat :-)

alek
@Ciekawy

Panowie boją się rywalizacji z kobietami.Czy to cieśla czy zbrojarz zawsze bedzie lepsza od Ciebie bo ma ten 7 zmysł.Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
zmieszany

Pracuje w technobudzie od xx czasu. Powiem tak, praca jest ok, przynajmniej w moim zawodzie. Duzo godzin bo od 6-7 rano do 19-21 ( za czym idzie duze zarobki miesiecznie ) Co piatek-sobota w domu, w sumie zalezy od odleglosci od domu. Kasa na czas, a o badzo wazne, bo max do 15stego kazdego mieisaca jest na koncie, czasem nawet i 13stego. Co do kierowników/majstrów Troche dziecinada. Majstrzy mlodzi, nie majacy pojecia o robocie. Patrza na budowe czysto teoretycznie ( bo czego moga nauczyc sie na studiach ), niektorzy maja (usunięte przez administratora) na wszystko myslac ze sa tam tylko od stania i patrzenia. Niektorzy ogarnieci i da sie z nimi conieco pogadac. Duzo podpieprzania do kierownika w celu zdobywania ++++ oraz duze parcie na prace, duzo zrobic = podlizac sie kierownikowi. Ogolnie praca jest wporzadku. Ubrania sie dostaje, obiady sa codziennie. Zobaczymy co bedzie dalej. Pozdro

pichu

no ja też byłem zaiteresowany pracą u nich, ale szukałem jako tako w necie i pytałem znajomych czy o czymś nie słyszeli, ale niestety i tu i tu nic. Ciekawy cjestem od czego to zależy? od tego że skład w firmie się nie zmienia i załoga jest naprawdę stałą? przynajmniej tak to rozumiem, ale jak jest to nie wiem na 100%

bywalec

Podobno mają problemy kadrowe,

Jeśli są chętni na wyjazd do niemiec: Zarobki w zależności od kwalifikacji i przerobu, ale kształtują się w granicach 9 - 10 euro netto za godzinę pracy. Bezpłatne zakwaterowanie. Ubrania robocze. Średnio co 2 tygodnie bezpłatny przejazd do domu. Niezbędne narzędzia do pracy. Auto służbowe.Telefon kontaktowy 603 53 93 94.

Rychły koniec wróżycie, jak to padnie to gdzie ci wszyscy biurowcy pójdą, gdzie znajdą robotę, drugiej takiej firmy w sączu niema.

obserwator

Mi tu dobrze, najlepiej być szarym człowiekiem, niczym się nie wyróżniać. Zarobisz swoje a i żadnej odpowiedzialności nie masz. Taki prowadzący ma złotówkę więcej a ile użerania się ze wszystkimi. Co do pracowników to podobno ostatnio z pod biedronki nawet biorą, takie krążą pogłoski.

May

pierwsze 6 lat muszę przyznać było całkiem niezłe. później coraz gorzej. lata 2006-2012 to lata świetności technobudu. najlepsi ludzie odchodzą na potęgę, całe brygady odeszły cieśli i zbrojarzy. za to cała masa "pucerów" jest i moim zdzniem rośnie w siłę. powiedzmy sobie szczerze że drugiego sky towera technobud nie ma szans wybudować. technobud szczyci się tym że zawsze płaci w terminie, to fakt , ale że płaci coraz słabiej to już nie mówią. Kolejna brygada wkrótce odejdzie, wszak wszystko co ma swój początek ma i też swój koniec...

may

kilka lat wstecz niejaki rogowski ryszard powiedział " praca w polsce nie jest obowiązkowa, a tym bardziej w technobudzie, komu nie pasuje niech się zwolni".

stary

na jednej z budów kierownik skarży się inspektorowi nadzoru że robota nie idzie tak jak planował, że ludzie odchodzą... na co ten mu odpowiada " bo ludzi trzeba szanować i po problemie" druga sprawa to taka że jeszcze żadna DOBRA BRYGADA powtarzam DOBRA BRYGADA która odeszła z technobudu tu nie wróciła...i nie wróci.

nik wazny

Robota ok, tylko nie maja za duzo dobrych majstrow, troszke w kadrze smierdzi gownarzeria... Mlody majsterek moze i zna sie na rysunku, czy robocie od strony teoretycznej, ale co taki moze wiedziec o zarzadaniu zasobem ludzkim... Tyle co 3 lata starszy kierownik mu powie... Jezeli chodzi o kase to jest tak jak wszedzie ani za duzo ani za malo. Bywa tak ze pucer lub osoba pomocnicza zarobi wiecej od zbrojarza czy ciesli ktory ma konkretna robote na danym budynku... Ta firma nauczyla i uczy mnie jednego, NIE WYCHYLAC SIE I NIE POKAZYWAC ZE SIE WSZYSTKO ZROBI, BO ZA TO MOZESZ DOSTAC TYLKO POCHWALKE HEHE, i tak jest prawda panowie.

?

building north (usunięte przez administratora)jesteś i tyle. powiem ci tylko tyle że jak jesteś dobry to zarobisz 28 na godzinę, w każdy piątek jesteś w domu, sam decydujesz za ile się ubezpieczasz, jak jesteś taki cwaniak to powiedz kto ciebie teraz zatrudni i nie płaci zusu inaczej jak tylko tej najniższej kwoty, no powiedz kto? Wszyscy wiemy dobrze jaka jest prawda. na palcach jednej ręki można tych uczciwych w kraju policzyć. Jeśli trafiłeś lepiej to czemu nie pomożesz tym "ciemnym ludziom" znaleźć lepsza pracę? Co boisz się bo jesteś nic nie wartym polakiem który dba tylko o swoj (usunięte przez administratora)

?
@

prawda, swęta prawda,prawde powiedziałes,nic dodac nic ując

BUILDING NORTH
@

JESZCZE NIE MAM TAKIEJ WŁADZY ŻEBY KOMUŚ POMÓC Z PRACĄ ALE MAM DUŻO NUMERÓW TEL DO WAS I NIE ZAMIERZAM ICH KASOWAĆ. I NIE MYŚLĘ ŻE JESTEŚCIE CIEMNI LUDZIE TYLKO ŹLE TO ZROZUMIAŁEŚ KOLEGO

tra
@

W tej firmie poprostu koledzy kolegom załatwiają prace i tyle , dlatego jest duża rotacja a na stronach nigdy nie ma że poszukują pracowników .... brygadziści sami na własna ręke szukają odpowiednich ludzi tzn takich co jak trzeba to i 20 godzin bedą pracować jak trzeba , i nie prawda jest że pracuje sie cały czas tak długo , przeważnie normalnie 11 , 12 godzin , chyba ze trzeba to sie zostaje i ciągnie nadgodziny.... jak ktoś potrzebuje pracy to niech w odpowiedzi na post zostawi numer tel i krótki opis własnejnosoby a na pewno sie odezwe....

W33

Jak powiedziałes,(usunięte przez administratora) mogą ale prace mamy,nikomu nie mące w głowie,mamy w Polsce prawo takie jakie mamy,a jak jestes mądry,to trzeba szukac lepszych warunków i nie nazywac,kolegów tumanami,bo trochę ludzi pracuje w tej firmie.Pozdrawiam.

building north

Odpowiedz dla w33! Nieżle masz najebane w głowie w33 jak tam się sam nazwałeś.Uzasadnij to jakie korzyści są na umowie o pracę a jakie na działalności i ne wprowadzaj ludzi w błąd. Firma właśnie poszukuje takich ciemnych ludzi jak ty i dlatego ciebie tam jeszcze trzyma a nawet może na ciebie pewno nasrać i się nic nie odezwiesz.

majster

chłopie, jakie zmiany,trzeba zapierniczac na działalnosci zeby cos miec,ale dziekujmy firmie za robotę,amen

mika

od 7-19 i dłużej jak jest betonowanie, nawet 2-4 w nocy no i na rano na 7 do pracy (usunięte przez administratora)

Oblatany

Nadgodziny? Czy ty sie pierwszy raz na budowę w Polsce wybierasz? Albo będziesz robił za psie pieniadze na umownie o prace na najniższym Ubezpieczeniu, albo na działalności na której jeszczcze cos zarobisz ale nic ci sie nie bedzie należało.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHNOBUD NOWY SĄCZ - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TECHNOBUD NOWY SĄCZ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHNOBUD NOWY SĄCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TECHNOBUD NOWY SĄCZ
2.9/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Grodzka 5
    33-300 Nowy Sącz