Opinie o FarmTrade w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FarmTrade. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FarmTrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FarmTrade w Legionowo

Justyna Nowy wpis

Mi zajęło ponad 3 lata ,żeby się wdrożyć w branże rolnicza i dopiero cos mogę powiedzieć na temat pracy, specyfiki. Dopiero po 2 sezonach miałam wyniki zatem dziwie się ze zrobiliście takie opinie firmie gdzie moich klientów handlowcy nawet nie mieli czasu obdzwonić. Pracuje, zarabiam i nie planuje zmienić firmy.

Byli pracownicy

Jak jest ciepło, to na początku jest w miarę, choć po chwili zapalają się kontrolki. W zimie temperatura w biurze to oszałamiające 9 stopni, brudno. W kwestii finansowej jeszcze większy dramat, podstaw bywa wysłana z poślizgiem, prowizje trzeba wyszarpywać po kawałku, a o ostatniej można zapomnieć. Nowi pracownicy są zatrudniani przed targami(na których szef robi początkowo dobre wrażenie), żeby się pokazać, a po 2-3 miesiącach uciekają, najwytrwalsi handlowcy potrafią dosiedzieć do 7-8 miesięcy. Każdy dzień wypełniony kłamstwami. Klienci dzwonią z pretensjami, że wpłacili za maszynę, a dostawa jest przeciągana. Auto służbowe, ale tylko na wyjazdy i jak się nie popsuje. Jak ktoś lubi roller coaster i bieganie za swoimi pieniędzmi to polecamy. Nie trzeba wierzyć w ten opis, można zweryfikować osobiście, byle jeszcze w sezonie grzewczym, bo w lato jest faktycznie ciepło.

Pracodawca Nowy wpis
@Byli pracownicy

Opinia Pana EMILA bylego prcownika jest kompletna bzdura. Pan Emil pomimo zakazu podpisania umowy zakazu konkurencji w trakcie i po ustaniu stosunku pracy podjal wspolprace z naszym dostawca narazajac sie tym na olbrzymie konsekwencje nie tylko prawne. Wypisywanie opinii sfrustrowanej osoby, ktora oszukala swojego pracodawce sa ponizej etyki. Konsekwencje Pana dzialania zostana wyciagniete. Pana opinia rowniez zostanie oceniona przez odpowiednie organy. Zapraszamy do pracy w naszej firmie osoby uczciwe i chetne do wspolpracy. (usunięte przez administratora)i tanim cwaniakom mowimy zdecydowanie NIE.

Dagmara Nowy wpis

Nie rozumiem opinii Pani Marty czy Pana Emila , a co więcej całkowicie się z nią nie zgadzam a wrecz jest ona bardzo krzywdzaca. Nie dziwie sie wlascicielowi ze nie toleruje nielojalnych pracownikow, ktorzy odchodza do dostawcow pomimo podpisanych umow lojalnosciowych. Dobrze wiem jaki byl poziom prezentowany przez nowych handlowcow, ktorzy niewiele sie starali a oczekiwali szybkich wynikow finansowych. Niestety tak to nie dziala i wystarczy sie troche wysilic aby zdobyc doswiadczenia, ktore przychodzi z czasem. Pracuje w firmie już dłuższy czas, nie zauważyłam żadnych z wymienionych powyżej przez Was zachowań. Atmosfera jest super , zespół bardzo zgrany i kasa sie zgadza zawsze w czas. Potwierdzam ze właściciel p. Pawel narzuca duże tempo pracy i wymaga duzego profesjonalizmu co moze sie nie spodobac wielu pracownikom :). Ktoś kto lubi intensywna i dynamiczna atmosferę na pewno się w firmie odnajdzie.

Pracodawca rażąco łamie prawa pracowników. W firmie jest po prostu zimno i brudno, bo nikt nie sprząta. Rotacja to zjawisko codzienne, ponieważ nikt długo nie jest w stanie wytrzymywać w pracy pod ciągłą presją, zmuszaniem do kłamania klientom i znoszeniem ciągłych ich pretensji przez nie dotrzymywanie ustaleń pana P.K Prowizja za sprzedaż została również wypłacona w bardzo niewielkiej części przez firmę Pana K. oraz nie w terminie. Wątpie, że odzyskam swoje pieniądze, bo nie mam siły na bycie zastraszaną przez prawników , a i tak przez ten koszmar doznałam poważnego uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Nie polecam i mam nadzieję, że to jest początek końca tej (usunięte przez administratora) działalności gospodarczej, gdzie pracownik i klienci nie są w żaden sposób szanowani, a liczy jedynie się hajs. Robin Hood okradał bogatych i dawał biednym, może chciał wziąć przykład ale coś mu się (usunięte przez administratora)

Pracodawca Nowy wpis
@Marta

Pani opinia jest kompletna bzdura. Jakie Pani prawa zostaly zlamane? Nasza wspolpraca ukladala sie bardzo dobrze do momentu jak zaczela sobie Pani doliczac prowizje ze sprzedazy i dokonan innych pracownikow ale nie Pani. Firma byla swietna do momentu kontroli jakosci Pani pracy. W ciagu 6 miesiecy pracy nie zdazyla sie Pani skontaktowac ze wszystkimi klietami z bazy firmowej, ktora nie byla duza nie mowiac o pozyskiwaniu na Pani stanowisku nowych klientow. Miala Pani samodzielne stanowisko zatem utrzymanie czystosci na Pani stanowisku nalezalo do Pani. Administratorem budynku, ktory dbal o porzadek podczas Pani pracy byl Pan M., ktory byl odpowiedzialny za utrzymanie porzadku. Nie pracowala Pani w okresie zimowym zatem skad Pani mogla wiedziec jaka jest temperatura w firmie w okresie zimowym :)) Do dyspozycji pracownikow jest oprocz centralnego ogrzewania rowniez grzejniki dogrzewajace na elenergie elktryczna :)) Pani pomowienia a wrecz klamstwa tj. cytuje "zmuszaniem do kłamania klientom i znoszeniem ciągłych ich pretensji przez nie dotrzymywanie ustaleń pana P.K" zostana ocenione przez odpowiednie organy. Po Pani wystepku, ktory zaslugiwal na zwolnienie dyscyplinarne przestala Pani przychodzic do pracy. Porzycila Pani swoje obowiazki sluzbowe i nie odzywala sie przez kilkanascie tygodni do pracodwacy. Jesli Pani sobie zyczy mozemy na forum zdradzic szczegoly Pani wystepku... Byl rowniez problem ze zwrotem narzedzi pracy i mienia firmowego powierzonego Pani. Do tej pory nie doczekalismy sie na ZWROT czesci mienia. Pani Marta po calym zajsciu nie miala smialosci na kontakt osobisty z pracodawca tylko skorzystala z prawnika, ktory probowal na sile wyegzekowac od firmy nie nalezace sie Pani Marcie srodki. Pelnomocnik Pani Marty bezskutecznie probowal innych metod persfazji i zastraszania nawet naszego pelnomocnika. Firma nie stosuje metod zastraszania pracownikow. Pani pelnomocnik probowal zaprezentowac wulgarna postawe, ktora nie przystoi pelnomocnikowi . Firma stawia na uczciwych pracownikow i handlowcow, ktorzy potrafia odpowiadac za powierzone obowiazki. Nie ma miejsca w firmie na kretaczy i sciemniaczy, ktorzy czekaja na szybka i latwa kase. Zapraszamy do wspolracy osoby chetne i zmotywowane do pracy, ktore sa motorem napedowym dla rozwoju firmy i nie szukaja tanich wymowek. Firma bedzie stawiala na utrzymanie dyscypliny i wysokiego poziomu pracy. Na pewno bedziemy bardziej wyryfikowac nowych kandydatow do pracy i ich kompetencje aby uniknac podobych systuacji jak w powyzszym przypadku w przyszlosci.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FarmTrade? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Karol

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FarmTrade - Legionowo

• Jak się pracuje w FarmTrade?

Zobacz opinie na temat firmy FarmTrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FarmTrade?

FarmTrade
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wolska 55A
    05-119 Legionowo