Opinie o PGE Energia Ciepła w Kraków

Każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzystają z energii produkowanej przez Grupę EDF na całym świecie. To duża odpowiedzialność, która wymaga wspólnych wartości i zobowiązań etycznych.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Energia Ciepła w Kraków

MIKWAS

Balagan i jeszcze raz balagan. Oplacony rachunek. Ale oni nie maja go zaksięgowanego. I co wracam do domu a pradu nie ma. Odlaczony!

Orzeł

Krzyki, obrażanie, zastraszanie pracowników, deprymowanie pracowników na arenie firmy, związki pomiędzy przełożonym a pracownikiem.

Justyna

Czy ktoś może wie jaka jest atmosfera w Toruniu? Zarobki?

Mr O.

Strzeżmy się managerów z PSE, którzy zmierzają w nasza stronę!!! Jest "nieźle", a będzie jeszcze nieźlej!!!

PS
@Mr O.

Tak jest!!! To człowiek nieobliczalny. Warto popytać tu i tam. Tak czy siak współczuję już teraz.

novy
@Mr O.

A możesz podać konkretniej o kogo chodzi? Jaki szczebel i pion? Warszawa Kraków?

Urszula
@novy

Zechcielibyście proszę dodawać tu komentarze, które będą jasne dla ludzi odwiedzających to forum z zewnątrz firmy? Prywatne dyskusje nikomu nie pomagają. Wiele osób jest zainteresowanych podjęciem się pracy w PGE Energia Ciepła, gdyż firma oferuje zrównoważony rozwój. Posiada również wiele programów stażowych, w efekcie czego wiele osób zaraz po studiach, bądź w ich trakcie może być zainteresowanych ta firmą. Rzetelne i merytoryczne opinie osób tam zatrudnionych z pewnością będą cennym drogowskazem.

Hr
@Urszula

HRy z firmy PGE powinny mieć bana na IP, ić pan stont.

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieudacznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łapówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

Brak mózgu

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Obserwator

Przeczytałem te prośby o podanie widełek płacowych i nie może być sytuacji, że to jest informacja poufna. Podam przykład. Zarobki specjalisty to mediana około 7tys brutto podstawa. Specjalista po szkole inżynierskiej - powinien startować od 6tys brutto, a doświadczony, to negocjacje przy zatrudnieniu, może być nawet 15 tysi brutto. Jeżeli już takie doświadczenie jest, to zgodzenie się na stawkę poniżej 7tys brutto jest psuciem rynku pracy i jest niegodne. Drugi przykład, to operator obchodowy. Stawka na dzień dobry powinna zaczynać się o 4 tys brutto i więcej, a z dodatkami roczny pit poniżej 72tys brutto to wyzysk. Ważny jest progres wzrostu zarobków rok do roku. Jeżeli tego nie ma, to mamy czrną d.. Nikt tu nie udzielił seksownej odpowiedzi, że w HR ustalono taką stawkę na początku, wzrost zarobków regulowany np corocznym przeglądem płac. Dlatego uważam, że na starcie w aplikacji podaję interesującą mnie kwotę, jak nie pasuje, to HR ma luz.

Cezar
@Obserwator

Po studiach, bez doświadczenia, od 6 brutto? Nigdzie w energetyce ci tyle nie dadzą.

HR
@Cezar

(usunięte przez administratora) rekruterze z PGE, jak dyrektor przynosi CV i mówi "proszę zatrudnić" to nie jeczysz że masz "widełki" 3-4k brutto tylko dajesz 10k

HR

Kierownik w Oddziale Warszawa zarabia 12k brutto. Starszy Specjalista ok. 10k brutto.

Cuw

Przestrzegam przed pracą w tej firmie chaos bałagan wyzwiska pod adresem pracowników ze strony przełożonych poprostu nie warto tracić zdrowia i czasu dla nich.

Egon
@Cuw

Czy możesz napisać coś więcej? Czy Twoja opinia jest o Cuw Warszawa?

Stefan
@Cuw

WItam, Jakies dalsze informacje obrazujace warunki pracy?

Obserwator

Oczywiście podane przeze mnie przykłady, to sytuacja w branży energetycznej. Poprzedni mój wpis nie dotyczy PGE, a chciałbym, aby ktoś podał, czy jest podobnie akurat w tej firmie

Tymon

Poczytałem tutaj opinię, zasięgnąłem języka i dałem sobie spokój. Nerwowoa atmosfera, polityczne, nic nie robiącew spady i pensje dość ml przeciętne. Dziękuję nie skorzystam.

@Tymon

U kogo zasiągnąłeś języka?:)

Tymon
@Felek

U znajomych , którzy pracowali.

@Tymon

A o jakich konkretnych stanowiskach/działach mówisz?

upssssss

hej, jak sie pracuje w spólce węgla? mam rozmowe o prace, nie chce znac zarobków, teraz zarabiam (usunięte przez administratora) chodzi mi o atmosfere pracy...polecacie?

Pracownica
@upssssss

Płace jedne z lepszych w Krakowie, atmosfera rewelacyjna o czym świadczy to że ludzi pracują od 15 lat. Trzeba się jednak nastawić na ciężką pracę.

Henry
@Pracownica

@Pracownica 02.06.2018 21:49, Piszesz ogólnie o całej firmie, czy o jakimś konkretnym Dziale/Wydziale?

@Pracownica

Co za bzdura! Pracowałam tam kilka lat, płace niskie, atmosfera najgorsza z możliwych - kolesiostwo, zatrudnianie znajomych bez minimalnych kwalifikacji do pełnienia obowiązków. Po 15 lat to pracują tym tylko ci, którzy wiedzą, że na rynku pracy nie poradziliby sobie wcale, dlatego siedzą i się nie wychylają.

Felek

Pracowalaś na jakim stanowisku/Dziale? Za czasów już utworzonej PGE też pracowalas?

Ralph

Kochani, ktoś z Was pracuje w PGE Energia Ciepła w Krakowie i zechce się podzielić swoimi opiniami? Chodzi mi konkretnie o pracę w CUW (Centrum Usług Wspólnych). Jaka atmosfera, praca, mniej więcej zarobki na stanowisku specjalisty/starszego specjalisty? Pozdrawiam, Rafał.

Specjalista

PROSZĘ, ODPOWIEDZCIE NA PYTANIA JAKIE SĄ TE ZAROBKI I WARUNKI.PRZESTAŃCIE WYLEWAĆ SWOJE ŻALE I SMAROWAĆ INNYCH.

Stefan
@Specjalista

6 kola brutto - specjalista 10 lat doświadczenia

inny specjalista z 10 expem
@Stefan

Malo. Naprawde sie cenisz tak nisko ? 6 kola na reke to bym chcial zaczac negocjacje.

Tysia
@Stefan

10 lat doświadczenia w PGE czy ogółem? I pytanie od czego specjalista?

Weronika

@Tomek, mógłbyś dać jakieś wskazówki osobom, które mają zamiar aplikować? Jakie pytania padały na rozmowie? Możesz opisać warunki zatrudnienia w firmie PGE Energia Ciepła? @Stefan, pracujesz w PGE? Jak oceniasz pracę w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna na całkiem dobrym poziomie pod względem merytorycznym. W przypadku braku odpowiedzi na zadanie pytanie osoba prowdząca postara sie nie tylko wyjaśnic lecz wręcz nauczyć kandydata odpowiedzi na zadane pytanie. Praca jak praca - można znależć ciekawszą i bardziej rozwojową. Zero prespektyw rozwoju.

Weronika

@Łukasz11, jesteś zainteresowany pracą w PGE Energia Ciepła? Składałeś już swoje CV czy dopiero zbierasz informacje o pracy w tej firmie? A może byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak jest to podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Łukasz11

Hej. To jak to jest w końcu z pracą w CUW bo są tu sprzeczne opinie między 15 lat pracy i świetnej atmosferze i ciągłej rotacji i wielkim bałaganie?:) Chodzi mi głównie o Departament Zakupów...

Weronika

@Amigo, na swojej stronie pracodawca pisze, że zapewnia pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu ciekawych wyzwań zawodowych. @Henry, jesteś zainteresowany pracą w PGE Energia Ciepła? Będziesz aplikować? @były pracownik, po za wynagrodzeniem jakie możesz podać plusy z pracy PGE Energia Ciepła? Czy potwierdzisz informację, że pracodawca stwarza pracownikom możliwości rozwoju?

niestety nie polecam, po przejęciu aktywów przez PGE rotacja pracowników jest ogromna, brak stabilności, masakryczny bałagan. zarobki ok.

Irek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Amigo

Cześć, Może ktoś pracuje w CUK (Centrum usług Wspólnych) i podzieli się opiniami na temat tego Zakładu? Chodzi mi o atmosferę, wymagania, zarobki, możliwosć rozwoju zawodowoego, czy po prostu warto aplikowac...

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Energia Ciepła - Kraków

• Jak się pracuje w PGE Energia Ciepła?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Energia Ciepła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Energia Ciepła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Energia Ciepła?

Kandydaci do pracy w PGE Energia Ciepła napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Energia Ciepła
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.

PGE Energia Ciepła