Opinie o PGE Energia Ciepła w Kraków

Każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzystają z energii produkowanej przez Grupę EDF na całym świecie. To duża odpowiedzialność, która wymaga wspólnych wartości i zobowiązań etycznych.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Energia Ciepła w Kraków

Młotkowy

Czy w firmie są obecnie prowadzone jakieś rekrutację, czy wszystko wszystko wstrzymane do odwołania?

Ciekawa

Cześć, widzę ogłoszenia na stanowisko w Krakowie "Starszy Specjalista Zarządzania Umowami". Czy ktoś z tu obecnych może odpowiedzieć na dwa pytania: 1. Jak wygląda proces rekrutacji? 2. Na jakie widełki dotyczące wynagrodzenia można liczyć.

ii
@Ciekawa

Sprawdz wpis ponizej kogos o nicku rekrutacja to ci sie wszytko rozjaśni :):)

Wes
@ii

Płace w CUW są jednymi z najniższych w grupie odbiegają od rynku krakowskiego. Ale jeśli szukasz doświadczenia lub stabilizacji to Aplikuj

:):)

@Energetyk Energetyku z HR zobacz sobie wpis ponizej kogos o nicku Rekrutacja i tam jest ładnie opisane co i jak sie odbywa w temacie rekrutacji :):) ściema HR z tej firmy niestety nie pomoże w tej materii - mydlenie oczu testuj gdzieś indziej a najlepiej w HR swoim i tam opowiadaj takie bajki :):) Skoro ktoś napisał obiektywnie o rekrutacji to po co te czary tutaj !!!!!!

aga

Przyjmują do firmy bez znajomości bo wiadomo jak w takich firmach jest ???

Rekrutacja
@aga

Bardzo dobre pytanie, ale odpowiedź niestety jest jedna nie. Najprostszy przykład to PGE Rybnik. Rekrutacja musi się odbyć bo tak to ma oficjalnie wyglądać, ale niestety na dane stanowisko już czeka znajoma osoba. Zdarza się że nabór jeszcze trwa a osobnik już jest zatrudniony .Panie prowadzące nabór wraz ekipą dyrektorów oraz DIRów sieją obłude i zakłamanie .Niestety nabory nie są normalnie i uczciwe ,rządzi kłamstwo i kolesiostwo.

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieudacznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łapówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

Brak mózgu

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Tak

@Nie Widać po tym wpisie ze kultura rodem z rynsztoku tam panuje !!!!

Gradzik

Ma ktoś może wiedzę na temat tego czy w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłowni w Rzeszowie prowadzona jest rekrutacja na jakieś stanowiska? Niestety na pracuj.pl czy innych tego typu stronach nic nie znalazłem

Mati

Czy ktos pracuje w PGE ekoserwis????????????????????????????

Pytający

Moje pytanie na temat ER Elektrownia Rybnik, inaczej Elektrownia Rodzinna. Dlaczego usuwane są autentyczne opinie na temat jak naprawdę można zostać zatrudnionym w Rybniku.W jednej z opini była wyrażona cała prawda na temat zasad zatrudniania pracowników w Rybniku i bardzo szybko została usunięta,dlaczego. Nie bójmy się prawdy nie tuszujmy tego co złe.

Weronika
@Pytający

Na forum doceniane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pod warunkiem, że nie naruszają one regulaminu serwisu GoWork.pl. Chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia na temat warunków zatrudnienia w firmie PGE Energia Ciepła. Opowiesz coś więcej na ten temat?

Pytający
@Weronika

Weronika a czym naruszał regulamin usunięty wpis

raven

Na rozmowie kwalifikacyjnej zapewniali, że dostanę odpowiedź - albo mailową, albo telefoniczną. Niestety brak odzewu po wskazanym czasie.

@raven

@raven Ile czasu upłynęło już od Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w PGE? Może Ty się skontaktuj i zapytaj o wynik rekrutacji. Wiesz czasami w dużych firmach mogą po prostu coś przeoczyć. Daj znać.

Pracuję jako obchodowy/operator w jednej z elektrociepłowni w Polsce. Pragnę zapytać ile mogę oczekiwać na start jeśli chodzi o obchodowego w Łęgu? Czy pieniądze rzędu 4000-4500 na rękę, na start, są możliwe? Ile zarabiają niedoświadczeni pracownicy, a ile operatorzy po 10-20 latach? Wiem, że pieniądze są tematem tabu, jednak człowiek chcąc aplikować do danej firmy chciałby mieć rozeznanie. Tymbardziej, że jestem doświadczonym w energetyce pracownikiem, jednak nie mam pojęcia jakie zarobki w EC kształtują się w Małopolsce. Proszę o szczerze odpowiedzi. Z góry dziękuję.

@Marcin

Po okresie próbnym i po zrobieniu uprawnień dostajesz 3500 brutto plus 30% za zmianowe, czyli około 3,5 na rękę, rewelacji nie ma

@Kidman

Dziękuję za odpowiedź. A czy jest jakiś socjal? Czy pensja szybko rośnie, tzn, czy zarobki koło 4500 są już możliwe dla pracowników z 5-letnim stażem? Proszę mi wybaczyć, ale czy jest ktoś chętny w takim dużym mieście, pewnym możliwości, aby pracować na 3-zmiany za 3.500 netto? Tym bardziej trudno mi uwierzyć, bo słyszałem, że EC Łęg należy do zakładów pracy w których są dość dobre pensje. Pozdrawiam

@Marcin

Ja tam nie pracuje, ale kiedyś brałem udział w rekrutacji i dowiadywalem sie z kilku źródeł jak to wygląda finansowo, socjal jakiś jest ale szczegółów nie znam. 3500zł na Kraków to wcale nie jest najgorzej

@Marcin

Udało mi się dowiedzieć, że zatrudniając się w PGE Energia Ciepła (Łęg) na interesującym Cię stanowisku będziesz mógł liczyć na: zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, atrakcyjny system wynagradzania (a w nim m.in. premia miesięczna, nagroda roczna tzw. „trzynastka”), możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, liczne świadczenia z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne) oraz na bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe. I co o tym sądzisz? Takie warunki byłyby dla Ciebie odpowiednie?

Ar
@Marcin

Tak jak kolega wyżej pisał 3500 i to na zmianach i więcej nie zarobisz we wszystkich elektrociepłowni PGE ec są takie same zarobki.

@Ar

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście kiepsko w takim razie. Myslalem, że pracując w dużo mniejszej miejscowości, Kraków oferuje więcej. A tu kicha. Tyle co na taśmie na produkcji.

Bogdan
@Ar

Może do pensji podstawowej firma PGE Energia Ciepła oferuje świadczenia dodatkowe, które zwiększałyby poziom ostatecznego wynagrodzenia? Jestem ciekaw, czy coś takiego występuje, dlatego chciałbym skorzystać z Twojej uprzejmości i dowiedzieć się, jak to wygląda.

Ulek
@Bogdan

Z tego co mówicie, niby taki dobry zakład, a zarobki najniższe jakie się da. 3500zł na było dobre może 5 lat temu. Dziś to straszna bieda. O ile to prawda bo nie wierzę, ze ktoś w Krakowie zgadza się pracować na zmiany za takie marne pieniądze.

@Ulek

Wiele informacji, lecz żadna z nich nie jest potwierdzona, a poziom wynagrodzenia to dość istotna sprawa. Jeśli tylko ktoś się dowie jak sytuacja finansowa wygląda obecnie w PGE Energia Ciepła, to proszę o prawdziwe, zaktualizowane informacje na ten temat. Dużo łatwiej jest się ubiegać o stanowisko kiedy mniej więcej są znane widełki płacowe.

@Ewelina

Po 2 latach jako obchodowy swiezo po szkole 3700 co miesiac plus grusza 13, 14 tak w skali roku 4200 4300

@Piotrek

Dziękuję za odpowiedź. Ktoś wyżej pisał, że jest okres próbny. Możesz mi powiedzieć, jak długo trwa? Jest gwarancja zatrudnienia później?

@Ewelina

Probny 3 msc ale umowa na czas nieokreślony po roku

Józek
@Piotrek

Ale skoro jest 13 i 14 pensja + grusza to nijak nie wychodzi 4300zł? Skąd ta kwota skoro powinno wyjśc około 7000zł rocznie dodatków?

@Józek

14 x 3700 + grusza okolo 1800 2000 daje 4400 tak pi razy drzwi

Mati

Jakie sa zarobki w pge eko serwis I jakie dodatkowe płace socjalne dziękuję z góry za odpowiedź

xd

Nie wiecie co piszecie. Trzeba tam trochę popracować. Trzeba to lubić. Pozdro.

firrr

jakie zarobki w CUWie na stanowisku specjalisty ds. księgowości ogolnej i specjalisty ds. środków trwałych?

Na pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w księgowości w Krakowie (referent, specjalista). Czy to jest centrum usług i praca w boksach? Jak to wygląda od strony wynagrodzenia dla osób z doświadczeniem - pytam o jakieś +/- widełki płacowe. Czy można liczyć na względnie stabilne zatrudnienie, czy raczej na tzw. wyścig szczurów?

@Michał

Faktycznie, masz rację - całkiem niedawno pojawiła się właśnie taka oferta pracy. Nic dziwnego, że zainteresowałeś się zatrudnieniem w PGE Energia Ciepła, bowiem firma oferuje atrakcyjne warunki, bo na przykład umowę o pracę czy też możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej. Jeśli chodzi o zarobki to tylko nadmieniają, że zapewniają atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy. Musimy zatem poczekać, aż jakiś pracownik tej firmy powie coś więcej na ten temat. A jak duże doświadczenie posiadasz, jeśli chodzi o podobne stanowisko?

Emotik

Czy ktoś wie jaki jest obecnie dresscode ktory obowiązuje w Centrum Usług Wspólnych w Krakowie?

Jacek
@Emotik

Aktualnie firma PGE Energia Ciepła umieściła, aż 19 aktywnych ogłoszeń o pracę. Wszystkie z nich można znaleźć, na stronie pracuj.pl. Wśród wolnych stanowisk jest stanowisko, o którym chciałem dowiedzieć się coś więcej. Chodzi mi o stanowisko obchodowego. Ktoś z Was ma może informacje związane z tym stanowiskiem?

Wes
@Emotik

To zależy od działu i stanowiska. Ale raczej każdy chodzi jak chce :)

@Wes

W takim razie to fajnie, że w PGE Energia Ciepła nie obowiązuje jakiś "sztywny" dress code. To bowiem sprawia, iż pracownicy na pewno czują się nieco swobodniej. Wnioskuję, że sporo wiesz odnośnie ogólnego funkcjonowania tej firmy, ale skupmy się może na możliwościach rozwoju zawodowego w niej. Powiesz nam, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w firmie?

Kidman

Mam pytanie, czy brał ktos z was udział w rekrutacji na obchodowego procesu podstawowego? Ciekawy jestem ile osób sie dostało, bo ja niestety nie

KRAKUS
@Kidman

Ja dopiero wysłałem aplikację. Spełniałeś wszystkie kryteria? Sam jestem ciekaw co będzie z moją kandydaturą.

@KRAKUS

Byłem juz na drugim etapie. Potem czekałem miesiąc po czym mi podziękowali, ciekawy jestem jak to wyglądało u innych

Dominika
@Kidman

Szkoda, że nie udało Ci się ostatecznie dostać posady w PGE Energia Ciepła. Dobrze jednak, iż firma przekazała Ci w końcu informację o wynikach rekrutacji. A może orientujesz się, czy w PGE Energia Ciepła nadal szukają nowych pracowników? Jestem przekonana, iż wiele osób ciekawi ta kwestia, stąd moje pytanie.

Daniel

Mam pytanie odnośnie podjęcia pracy w Departamencie Badań i Rozwoju. Czy praca jest ciekawa, czy panuje dobra atmosfera. Ostatnio zmienił się tu szef. Czy jest teraz lepiej, czy gorzej?

Mieczysław
@Daniel

Podałeś ciekawą informację związaną z firmą PGE Energia Ciepła. Skąd masz wiedzę o tym, że zmienił się szef w przypadku tego miejsca pracy? Jeżeli rzeczywiście tak było, to chętnie dowiem się, czy nowy szef wprowadził jakieś znaczące zmiany, patrząc z perspektywy zatrudnionej osoby.

@Mieczysław

Analiza obsady tego stanowsika na Linkedin, więc może to być zmylka ;)

Ciekawy

Regularnie, co 2-3 m-ce jest prowadzony nabór na stanowisko specjalisty/starszego specjalisty ds Strategii Zakupów, CUW w Krakowie. Ktoś może wie, czy jest tak duża rotacja pracowników, tak duże wymagania/małe zarobki, że szukają i szukają?

Bardzo duże wymagania!

@Robert

Robert. Masz jakieś doświadczenie z PGE CUW?

@Tomek

Dwa razy aplikowałem, rozmowa kwalifikacyjna nie do przejscia

@Robert

A spełniasz aby w ogóle wymogi formalne, masz doświadczenie w zakupach w innej firmie? Pytają szczególowo z przepisów?

@Ciekawy

Nie, jest pytanie kays tak sformułowane ze nie wiadomo o co chodzi i jakie są intencje pytajacego. O przepisy nie pytają, czysta praktyka. U mnie doświadczenie 12 lat. Zamierzasz aplikować?

ddd
@Robert

To coś dla tego managera, o którym pisze Lilo. To kandydat wprost idealny do odpowiadania na pytania, w których nie wiadomo o co chodzi.

@Robert

Dziwne. Miałem jechać tam na rozmowę w lipcu/sierpniu ale rozmysliłem się w ostatniej chwili. Ponoć przyjeli 3/5 osób które były na rozmowie. Stąd myślałem, że nie jest aż tak ciężko. W międzyczasie znalazłem inna pracę u siebie na Sląsku i temat odpuściłem. Waham się ale raczej nie bedę aplikowal. W obecnej firmie mogę zarobić ok 6.000 netto z 2 sobotami w m-cu. Wątpię by tam mi tyle dali. A jak czytam w większości niepochlebne opinie o tym pracodawcy tutaj ( o ile to prawda i ludzie nie koloryzują), to chyba tym bardziej odpuszczę. W przetargach w branży technicznej mam 4 lata doświadczenia. Aplikowaleś na specjalistę czy starszego specjalistę?

Ex

Duża rotacja

@Ex

W jakich departamentach to rotacja? Czy ogólnie?

@Tomek

ogólnie - ale teraz taki rynek pracy mamy rotacyjny

...

Budują dział, weszli w PZP

KasiaK
@Ciekawy

Właśnie zwolnili z dnia na dzień 3 osoby z tego działu więc można przyjąć, że rotacja jest duża..a tak naprawdę to pracy jest bardzo dużo i ludzie nie wyrabiają psychicznie w tym dziale.

@Ciekawy

Rotacja. Niestety praca w cuw jest daleka od ideału. Zarobki zatrzymały się na poziomie 10 lat wstecz.

zwalniają jednych - zatrudniają nowych

Zick

Jakie zarobki w księgowości w Krakowie?

Urszula
@Zick

Trudno mi jest precyzyjnie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie, bowiem nie byłam nigdy pracownikiem w tej firmie. Jednak z uwagi na to, że PGE Energia Ciepła, spółka Grupy Kapitałowej PGE, jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji, można przypuszczać, iż zarobki są ta na godnym poziomie. Powiedz, co właściwie sprawiło, że zainteresowałeś się pracą akurat w tym miejscu?

Urszulka
@Urszula

Błagam, Urszula pracuje w HR'ach a takie bajki opowiada... Komu zależałoby pisać takie komentarze gdyby nie pracował w PGE EC?. Księgowy wyciąga od 5 do 6k brutto lub 10k brutto na stanowisku kierownika, zależy też od doświadczenia.

Lilo

Strzeżcie się managerów z PSE!!! Bądźcie czujni!!!!

@Lilo

PSE czy PGE?

lilo
@Tomek

To nie pomyłka. Chodzi o jednego wybitnego managera z PSE, który niebawem zasili wasze szeregi.

@lilo

Hej, Co z nim nie tak? Jakies dodatkowe info?

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Energia Ciepła - Kraków

• Jak się pracuje w PGE Energia Ciepła?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Energia Ciepła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Energia Ciepła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Energia Ciepła?

Kandydaci do pracy w PGE Energia Ciepła napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Energia Ciepła
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.

PGE Energia Ciepła