Opinie o Jantar 2 Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jantar 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantar 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantar 2 Sp. z o.o. w Słupsk

Zapytanie

Szanowni państwo chciałabym się zapytać jaki pracownik ochrony pracuje w pge jak państwo moja do niego To Proszę o przesłanie mi e-mail szukampracy514@wp.pl

Ktoś

(usunięte przez administratora) Koordynatorzy jedna wielka sitwa. Zwłaszcza panie ze Szczecina. (usunięte przez administratora) Umowy podpisywane po czasie. Nie polecam.

Um45
@Ktoś

Jak możesz kłamać zapewne chciałbyś mieć umowę na cały etat a pracować 2lub 3 nie więcej znam takich jak ty myślą że praca odpoczynek czyli ,,czy się stoi czy leży to i tak mi się nalezy,,

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Jantar 2 Sp. z o.o.?

Firma Jantar to porażka, tam to szok ,obcinają etaty mówiąc że nie ma tu co robić, A pracując z koordynatorem Kaczmarek to tak jak byś zeszla z innego świata ,jest osobą rozczyniiwa., Szuka igły w stoku siana a kłamie nie umie się przyznać do swoich błędów, Nie polecam pracy z P.Kaczmarek

@Karolina

Bo trochę wymagają nierobie to są źli ?

Ala

A na jakiej podstawie dają za tydzień pracy 30zl?

Ilona
@Karolina

Jak obcinane są etaty w Jantarze 2? Czy często się to zdarza? Napiszesz na ten temat coś więcej? Jak wygląda w firmie grafik pracy i godziny? Ile ich wychodzi w ciągu tygodnia/miesiąca?

Arabela

Jestem oszukiwana na każdej wypłacie

Olek

Ile ta firma potraca? Za co? I dlaczego?

Anonim 223
@Olek

Nie idź do tej firmy okradają ludzi naprawdę

Damian
@Anonim 223

Hej, pracujesz tam dalej? Jak oceniasz atmosferę w Jantarze 2? Czy pracownicy dobrze ze sobą współpracują? No i ile realnie się tu zarobi? Bardzo mnie to ciekawi, więc koniecznie daj znać. :D

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jantar 2 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Anonim 223

Najbardziej gówniana firma w jakiej pracowałam(Koszalin) szczególnie koordynatorka XYZ(RODO) która okrada swoich pracowników z pieniędzy oraz wyżywa się na pracownikach wyzywa itp ma swoich kilku ulubienców lizodupów którzy jej przytakują nie polecam pracowałam tam trochę i szczerze od serca mogę nie polecić OKRADAJĄ LUDZI Z PIENIEDZY LICZĄ ZLE GODZINY PRACY ODRADZAM TAM PRACY

Michal1982

Witam Właśnie się dowiedziałem ze firma Jantar wygrała przetargi z obecną moja firmą na obiekty wojskowe Lębork i te mniejsze jak w Łebie Czołpinie Jarosławcu....Jak wygląda praca w tej firmie tj...umowa o pracę czy na okres 3 mies pierwsza...jak wypłaty...czy jest szansa na dodatek na paliwo itd....

@Michal1982

Wszystko Ok płaci normalnie na umowę o prace A nie jak inne paparuchy

@Michal1982

Dla każdego nieroba wymagający pracodawca jest niedobry

@Michal1982

Młocie najpierw trzeba dać minimum od siebie a później wymagać

@Michal1982

I co szok ze będzie porządek nierobie

Słupsk

Firma jest beznadziejna. Roznoszą ploty po całym Jantarze, który pracownik na l4 i z jakiego powodu. Kobieta z bhp potrafi człowieka poniżyć, bo coś pracownik nie umie zrobić. Oni są od tego aby wytłumaczyć a nie poniżać. Pracownika niestety mają za nic. Atmosfera w pracy też wiele do życzenia. Starzy pracownicy mają w Jantarze to (usunięte przez administratora) co nowym pracownika chcą ustawiać. Większość pracowników albo odchodzi albo idą na zwolnienia lekarskie, bo nie wytrzymują nerwówki w pracy a kordynator ma to w (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy. Goła pensja a pracujesz po parę godzin. Firma szybko przyjmuje i też szybko zwalnia. Prawdę mówiąc nowi pracownicy odchodzą sami. Atmosfera i warunki pracy jest do kitu. Nikomu nie polecę tej firmy

Halina
@Słupsk

Witaj! Naprawdę fajnie, że natrafiłam na Twój komentarz o firmie Jantar, jest bardzo wyczerpujący. Widzę, że według Ciebie atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Piszesz o minusach zatrudnienia w tym miejscu, ale nie wspomniałeś o plusach. Naprawdę ich nie ma?

@Słupsk

Do roboty weź się nierobie pasożycie publiczny

Beznadziejny to jesteś Ty nierobie

Tosiek

Firma niby pod ochroną a okrada rencistów. Obniża wypłaty bo mają renty. Praca którą trzeba wykonywać to kilka godzin a oni chcą żeby zrobić to w godzinę. Koordynatorki są wulgarne i źle traktują ludzi nie wspomnę o potrzebnych środkach potrzebnych do pracy. Wcale i nie dają. Nie polecam pracy w tej firmie.

Barbi
@Tosiek

To prawda?kolezanka ktora tam pracowala mowila mi o tym samym

andrzej
@Tosiek

tez to słyszałem od kolegi ktory tam pracował

@Tosiek

Tosiek nierobie trzeba coś dać od siebie a później wymagać ????

Jest Ok

Wściekły

Biuro zamknelo się przed koronawirusem A Nam każą pracować. Żadnych środków do dezynfekcji nie dali Nam. Totalne (usunięte przez administratora)

Święty Mikołaj
@Wściekły

Piszesz bzdury ,ja pracuje w Jantarze i nikt nikogo do pracy nie zmuszał ,Można był nie pracować ,tak biuro było zamknięte ale ktoś urzędował ,środki do dezynfekcji był i są ,piszesz bzdury .

@Wściekły

Nierobie trochę od siebie

A czy atmosfera już się poprawiła ?

@Paweł

Zawsze była dobra

omijać

Beznadziejna ta firma zwłaszcza szefowa.

Rita69

A jaka szefowa skad.

Juzefina
@Rita69

P.Dyrektor to dawna sprzątaczka KORDYNATOR w piórka obrosla

@omijać

Jak się nie chce pracować to każdy pracodawca jest niedobry jest ok

@omijać

Dla Ciebie w tym kraju nie ma pracy z Twoim wykształceniem

Faktycznie obcinają etaty ?

Ilona

Pani korynatorka obraza ludzi od grubych i niechce dawać urlopów a jak jej coś powiesz do nagle ale cały czas jest

A może warto w końcu zrobić porządek z Panią Dyrektor jak tak można traktować ludzi . W kościele krzyżem leży A poza nim zła kobieta chyba władza uderzyła do glowy

Jon

Firma kombinator ale nie to jest najgorsze ,najgorsze jest to że kto donosi ten ma przodownicy donoszenia Krzysztof K. I drugi Krzysztof k. I jeszcze paru ludków by się znalazło oczywiście za godziny .

Jan Kowalski

Szanowni państwo ich strona internetowa jest do bani ponieważ jest oferta pracy chciałbym aplikować i wysłać swoje cv w dobrym plików i wyskakuje mi błąd Bez sensu zróbcie coś z tym Pozdrawiam serdecznie

Tomasz

Mało płacą i dużo magane ma

Mario Bros
@Tomasz

Tak prawdaa

Vader

Ludzi mają za wielbłądy a o premie jak się upomnisz to dostaniesz (usunięte przez administratora) że się upominasz, czy inne rzeczy tylko goła pensja żenada!!!

Firma Jantar

Karzą pracować zastępstwa za darmo. Gdy się odmówi zwalniają bezpodstawnie. (usunięte przez administratora)

Damian
@Firma Jantar

Możesz powiedzieć na jaką pensję można liczyć w Jantar 2? W jaki sposób firma argumentuje zwolnienia o których wspominasz? Liczę, że powiesz coś więcej na ten temat.

Ktoś

A co sądzicie o koordynatorze od sprzątania Krzysku?

Mężczyzna
@Ktoś

Miałem okazję poznać Krzyśka był Moim przełożonym. Co chwilę czepiał się Mnie że źle zamiatam ciągle mam (usunięte przez administratora) wokół obiektu na zewnątrz w którym pracowałem . Zapomniał jak nie tak dawno sam sprzatal i skargi na niego były. Teraz wielki koordynator zrobił się. Po znajomości zrobili z niego koordynatora i panoszy się teraz. Ciągle Mnie straszył że Mnie zwolni że gamon ze Mnie bo sprzątać nie umiem. Ma szczęście że odpuściłem bo jeszcze trochę i miałem iść na skargę na niego. Ten facet nie powinnien na takim stanowisku pracować brak mu jakiej kolwiek kultury osobistej i godności do pracownika. Ludzi traktuje jak śmieci . Na szczęście zwolnilem się i mam normalną pracę i normalne szefostwo. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jantar 2 Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jantar 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jantar 2 Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.

Jantar 2 Sp. z o.o.