Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

czeresniak

śląskiej jazdy ciąg dalszy, moralność i zasady na poziomie dżdżownicy, szczerość i kultura na poziomie glisty.Człowieku opamiętaj się!!!

ANONIM

help - 2011-10-26 15:39:00 dlaczego nikt nie chce nam pomóc? przecież wiecie co się tu na śląsku dzieje!!! bo czlowieku wszyscy maja tych na dole gleboko w du... i tyle a tak przy okazji to maja inne zmartwienia bo ci na gorze musza wlasnie zatuszowac swoje wszystkie przekrety i lewizny wiec nie licz na pomoc. po 2 pracowalem w tej firmie i wiem na tyle dobrze ze red bull nie ma szacunku do pracownikow i nawet nie sa w stanie ci co sa osobami decyzyjnymi odpowiedziec na proste pytania wiec o jakiej pomocy myslisz??????? DOBRA RADA ZAKLADAJ KONTO NA (usunięte przez administratora) I SZUKAJ LEPIEJ PRACY I NIE PATRZ NA PRESTIZ ZE NIBY TO RED BULL BO TO BARDZIEJ MOZNA POWIEDZIEC JEST S... I DNO

help

dlaczego nikt nie chce nam pomóc? przecież wiecie co się tu na śląsku dzieje!!!

coco jambo :)

Pracowałem prawie 4 lata w tej firmie i za czasów Pani Kowals..ej było naprawde super. Z tego co słysze to ostatnio niezły bajzel tam się dzieje. Jak z takiej zajebistej firmy i zajebistej atmosfery wśród ludzi można było doprowadzić do takiego stanu.. Panie prezesie Milew..cz , co robicie z tą firmą??? Jak ja sie teraz ciesz ze w dobrym momencie sie pozegnalismy z tą firmą.. Szkoda, bo naprawde ceniłem tą firme za profesjonalizm i wspaniłą atmosfere a tu [usunięte przez moderatora]:). Czekam na wieści kiedy Austria wjedzie i wywali Redka z Polski! Pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
lamel

W Redku znowu przesunięcia:) Jak co Roku Rewolucja Pażdziernikowa na Byku :) tym razem Magazyn / horeca/ kierownicy hostess :)

łysy fan

dlaczego awans dostają osoby , które dorabiają sprzedając np kosmetyki podczas wizyt handlowych? Warszawa może przecież to sprawdzić robiąc kilka wizyt kontrolnych? Ale Wam ten rks szanowna Warszawo na nosku gra. Szkoda tylko , że ludzie solidnie pracujący są omijani przy awansach, ale cóż , na układy nie ma rady...

kandydat? - 2011-09-20 12:23:32 Specjalista/-ka ds. Rozwoju Sprzedaży Ełk-Augustów w pracuj.pl Mam pytamie dot tego stanowiska- jak długo pracował poprzednik, jaka kasa, czy warto składać tam papiery, jak kierownik??? patrząc na opinie na forum, zastanawiam się czy jest naprawdę tak zle???? biorÄ�c pod uwage kierownika to jak go zmieniÄ� to może byc juz tylko lepiej. praca trwala 3 miesiace i byÅ�o wielkie rozstanie. chlopie jak lubisz prace pod presja ciÄ�gÅ�ego straszenia ze zwolnia i spychologie w mistrzowskim wykonaniu rks-a to wal a napewno po 3 miesiacach rzucisz kwity. p.Piotrze niech pan zrobi porzadek z tym czlowiekiem zanim rozwali do koÅ�ca druzyne która podobno wczeÅ�niej byla jedna z lepszych w polsce. BÅ�ad bylo pozbywajÄ�c sie rks-a przed sÅ�awetnym p.michalem ale to juz przeszloÅ�Ä� kolejny blad bylo zwalniac ludzi którzy podobno dobrze pracowali bez podania przyczyny zwolnienia. no coż p.michal pozbyÅ� sie tych którzy postanowili mu pewnie powiedziec nie lub cos w tym rodzaju. ludzie czy wy tam w warszawie naprawde tak wszystko zamiatacie pod szafe i nie widzicie co sie dzieje w 4000 czy poprostu ktoÅ� sobie robi [usunięte przez moderatora] zeby samemu nie stracic pracy. co z wami gdzie wy macie oczy i dlaczego tak pozwalacie p.M poniewierac ludzmi i tak już opinia o rb polska jest zwalona wiec po co wam kolejne wpadki i problemy na forach. do moderatora i administratora prosze nie usuwac wpisów gdyz jest to naruszanie mojego prawa o wolnosci slowa ktore jest zapisane w konstytucji

kandydat?

bujna czupryna

Uważajcie na pracę w regionie śląsko - krakowskim. Tam bez pardonu rks stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników. Góra o tym wie i zamiata sprawę pod dywan.Trwa to już niestety bardzo długo i nic się nie zmienia. Jesli ktoś ma jakieś możliwości opisać takie sytuacje w mediach to chętnie też coś opowiem i dopowiem. nick bujna czupryna

nosił wilk razy kilka...

Chętnie podejmę pracę na stanowisku RKS-a w woj. Mazowieckim. Proszę o odpowiedź kiedy zaczyna się proces rekrutacji? :)

POLSKA CENTRALNA

WIECIE FAJNA PRZYGODA BYLA W RED BULL ALE LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJA NA NIEKTORYCH STANOWISKACH TO CHYBA JEST WIELKA PORAZKA. PAN P.W. JAK NIEWIASTA CZASAMI STAŁ I ROZMAWIAL A RUCHY CZLOWIEKA WSKAZYWAŁY NA ZAINTERESOWANIE NIE BEDE PISAL CZYM ALE CHYBA KAZDY SIE DOMYSLA NIE WIEM O CO CHODZI ALE FACET MA CHYBA OGROMNE KOMPLEKSY. 2 GLOWNE GLOWY W RED BULL POLSKA SA JAK Z KOSMOSU ZYJĄ W SWIECIE FIKCYJNYM STWORZONYM PRZEZ RED BULL POLSKA. KIEROWNICY CO NIEKTÓRZY TO CHYBA POWINNI ZAMIATAC ULICE. NAJLEPSZE CO PAMIETAM TO TEKST KIEROWNIKA Z PYTANIEM CZY LAMA TO DODATKOWA EKSPOZYCJA CZY NIE???? OD KIEDY KRTON JEST EKSPOZYCJA CÓZ TO ŚWIADCZY TYLKO O JEGO POZIOMIE I DZIWIE SIĘ ZE ZA COŚ TAKIEGO JESZCZE DALEJ BYL KIEROWNIKIEM KOLEJNY ALE ON TO INNA BAJKA ZAWSZE LUBIL BYC BLISKO KORYTA I LIZAC [usunięte przez moderatora] GŁOWNODZOWODZACYM KOLEJNY BYL NAJLEPSZY PRZYSZEDL Z LKAM-A I [usunięte przez moderatora]..... MU PALMA OD STANOWISKA KIEROWNICZEGO I TO JAK TRAKTOWAŁ LUDZI CIAGLE ZASTRASZAŁ I CO PÓZNIEJ PO JEDNEJ WSPOLNEJ PRACY ZWOLNIL LUDZI NAWET NIE WIEDZAC JAK PRACUJA ITD A CO GORSZE JAK SIE OSTATNIO DOWIEDZIALEM TO POSÓWA SIE FRAJEREK DO TAKICH RZECZY KTÓRE SWIADCZA O JEGO BEZMÓZGOWOŚCI I [usunięte przez moderatora] WRODZONYM. SRAĆ NA BYLYCH PRACOWNIKOW ZE KRADLI I NIE PRACOWALI ZAKRAWA NA SAD PRACY ALE CHLOP CHYBA CHCE TAM TRAFIĆ I DOSTAC PO DU... ZA SWÓJ JEZYK CÓZ NA KONIEC POWIEM RED BULL JEST JA KAMIKADZE SAM SIE PROSI O PROBLEMY I POZWY DA SADU. JA JESZCZE PRACUJE JAK DLUGO NIE WIEM BYC MOZE JUZ ZA JAKIS CZAS PODZIELE LOSY KOLEGÓW ALE NIE BEDE UPADLAC SIE W IMIE RED BULL BO TA FIRMA I LUDZIE W NIEJ NIE SĄ TEGO WARCI

eleonore

rotacja straszliwa. chyba , że szukasz na roboty 3 - 4 miesiące.z tego co wiem to kolejna wartościowa osoba odeszła z tego regionu z wiadomych przyczyn. Wierzby też szumią , że jeden ponoć wylądował w psychiatryku po nieudanej przyjażni z tamtejszym szefem. także witaj na pokładzie red bulla:-)))

he eh

jak chcesz wracać o 18:00 po pracy do domu i odpisywać na maile i odbierać telefony do 22:00 i dłużej również z wekeendami żyć w ciągłej presji o niewykonalne cele, mieć szefa który żyje tylko po to żeby cię zagnębić na śmierć i motywować zwolnieniem to idź i przekonaj się sam jaki jest sławny już pan Tomasz S.

zainteresowany

Mam pytanie. Jestem zainteresowany pracą właśnie w małopolsce. Czy faktycznie jest w tej firmie tak żle jak się tu mówi , czy są to przesadzone opinie , bo nie chciałbym wpakować się w jakiś syf? Proszę o faktyczne i rzeczowe odpowiedzi.

qubek - 2011-07-23 14:15:01 nie dziwię się ,że ludzie odchodzą z południa, bo sam nie mogę już wytrzymać , ale nie mam alternatywy na teraz. TS pieści tylko ludzi , którzy nie muszą mieć i nie mają żadnych umiejętności handlowych , natomiast są świetnymi donosicielami i sprzedawczykami. Ktoś kto posiada jakiekolwiek umiejętności handlowe , ale ma odmienne zdanie niż TS np na temat pogody jest od razu bez pardonu niszczony. Także przestrzegam przed podejmowaniem pracy na terenie śląskim i krakowskim!!! MONIKO WRÓĆ NA POŁUDNIE ;)

qubek

oszukany - 2011-07-19 09:09:28 Mam prośbe. Potrzebuję imie i nazwisko lub pełny adres mailowy do osoby odpowiedzialnej w Austrii za dział HR na Europę środkowo - wschodnią. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o info , nawet na adres mailowy podany w poprzednim poście MASZ NA MAILU KOLEGO

ss

ja już jestem w trakcie tłumaczenia na niemiecki listu do Austrii opisującego jak mnie potraktowano z buta przez Wa-we no i nie omieszkam zawrzeć tam info na temat TS bo nikt widzę nie ma odwagi wszyscy boją się o robotę o on dalej sobie rzepkę skrobie

oszukany

oszukany - 2011-07-14 19:03:46 anonimus - 2011-07-09 14:50:46 tak zastanawiam sie ??? a może ktoś mi powie czy byly jakieś pozwy do sądu na red bulla o zapłate nadgodzin. bo tak ostatnio zastanawiam czy przypadkiem nie zlozyc pozwu do sadu o zaplacenie nadliczbowych godzin których się troche nazbierało przez czas pracy w tej firmie. jakos tak pomyślałem ze utrę nosa tym pozwem dla rks-a z połnocnej części polski jak ktoś wie to prosze o to czy cos takiego mialo miejsce w rb ja niedługo będę walczył o kilka spraw, min nadgodziny oraz [usunięte przez moderatora] ze strony pewnego rks-a z ubogim owłosieniem. Mam dużo dowodów i tobie też kolego polecam je zbierać w postaci maili , sms, udokumentowanych rozmów. Jeśli chcesz pogadać lub jeśli jeszcze ktoś widzi taki problem i ma przysłowiowe jaja niech pisze do mnie na maila mobbing1975@wp.pl Mnie firma ukarała za to ,że poskarżyłem się na [usunięte przez moderatora] ze strony rks-a i nie przedłużyła mi umowy o pracę, a sprawie łeb ucięła. Ja tylko miałem nadzieję na sprawiedliwość , ale się zawiodłem. Gość pracuje sobie w najlepsze i dalej snuje intrygi i knuje w najlepsze.Także reasumując, jeśli masz jakieś uwagi co do łamania prawa pracy zapisanego w kodeksie pracy nie zwracaj się o pomoc do W-wy, nie pomogą Ci. p.s. pamietaj, że Twój dzień i czas pracy rozpoczyna się w momencie np ładowania zgrzewek bądz materiałów pos do służbowego samochodu z domowego magazynku, a czas pracy zadaniowy polega na wykonywaniu zadań tak skonstruowanych przez przełożonego , że masz się wyrobić w 40 godz tygodniowo tj 8 godz dziennie. W przeciwnym przypadku masz normalne nadgodziny i to potwierdza inspekcja pracy. Pozdrawiam i zapraszam zastanawiał się kto dlaczego rks-i nie skarżą na nadgodziny pracownicy biurowi, kam-owcy, pw ?

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull