Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Delfinka40

Odradzam pracę , nie polecam. Nigdy nie wróce tam nie przyjemnii kierownicy , dość ciężka praca nie pomagali nawzajem nie przynosili panowie cięzkie palety, musiałam sama radzić . Nie polecam !! Nie mam tam miłych wspomnień po prostu (usunięte przez administratora) , nie wolno było nam rozmawiać szybko pracować pilnie . NIE POLECAM !!!!

@Delfinka40

Po składni widać, że Delfinka to pracownik z Ukrainy. Na pewno kobieta. Jeżeli gwiazdy przychodzą i chcą zarabiać pieniądze a nie robić to niestety ale nie ma tutaj miejsca dla nich. Jeżeli jest coś ciężkiego to warto poprosić lub iść do kierownika. Dodam jako wieloletni pracownik. Praca jest niestety ciężka. Chociaż dzisiaj wszędzie trzeba pracować aby zarobić. Jak masz inna prace lepsza, to idz gdzie indziej. Obgadywanie między pracownikami było jest i będzie cały czas w każdej firmie.

Nick Nowy wpis

Praca jako Specjalista ds. Jakości będzie na samej podstawie? Nie widzę w ogłoszeniu wzmianki o premiach a zazwyczaj motywują mnie do pracy. Opiszecie mi jak pracuje się teraz na dziale? Mam doświadczenie i myślę nad zatrudnieniem

Zgred Nowy wpis

Co tu dużo mówić. Firma jak inne. Kierownicy tuszujący wczorajszych ludzi lub przychodzących nawalonych do pracy. Więcej mocniej nie mając doświadczonych pracowników. Wrzucanie na maszynę bez kompletnego przyuczenia. To taki polski standard u prywaciarza. Naszczescie wypisałem się jakiś czas temu z tej firmy. No ale plotki dalej dochodzą do mnie, że nic się nie zmienia. Powodzenia życzę w firmie która ludźmi z łapanki chce tworzyć produkcję.

Cześć, od paru dni poszukują grafika DTP. A wy nic o tej pracy nie piszecie. Możecie chociaż ugryźć temat od strony zarobkowej? Zastanawiam się czy by nie aplikować po prostu

Antośka Nowy wpis

Ano przy minimum 2 latach doświadczenia z opisu ciężko by było aby dano stawkę jak dla juniora dla tego Grafika. Nie widzę jednak żadnych „mile widzianych”. Myślicie ze coś jest sprawdzane na rozmowie? nie widzę żadnego portfolio w opisie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy Drukarnia KEA organizuje staże dla studentów?

Czy często zdarza się sytuacja, w której ktoś może nie mieć pracy? widzę te opinie odnosząca się do tego, że podobno w takich sytuacjach trzeba brać urlop. A co w przypadku gdy ktoś już ten płatny ma wykorzystany? Jak nadrobić te dni? I czy w biurze również może „nie być pracy”? interesowała mnie oferta dla specjalisty ds. eksportu, myślę czy by nie aplikować

stary

jezeli nie ma pracy to sa 2 opcje albo sie dogadujesz ze idziesz gdzie indziej albo urlop. Jezeli nie ma juz urlopu a raczej sie to nie zdarza to znajda cos do pracy Tobie. Zadko jest tak ze wywalaja na urlopy. Chyba ze jest sie nie udacznikiem i nigdzie indziej sie nie umie robic.

Romek

Nie polecam firma mało płaci, jak nie ma pracy to musisz brać urlop, brak szacunku do pracowników.

Nabory do kadr tez są możliwe? chce się upewnić, bo ktoś tu pisał o tym, że maja chyba tam jakieś problemy z procesami obecnie, przynajmniej tak rozumiem z jednego z wątków. Nie widzę przy tym ofert, jest ewentualnie na jakość. Czy możecie mimo wszystko opisać mi to biuro? Czy często kogoś do niego szukają?

Wiecie coś o podróżach służbowych na stanowisku Specjalista ds. Pozyskiwania klientów?? Widziałam, że jeden z obowiązków to negocjacje cen. A te negocjacje to prowadzi się gdzieś u klienta, czy to klient przyjeżdża do biura? Jeśli są podróże do klienta, to jaka jest specjalna kasa za wyjazdowe dni?

Misia

Negocjacje mailowe? To jak szybko udaje się z nimi uwinąć? Po jakim czasie tu tak w ogóle odpisują lub dają jakiekolwiek info zwrotne? Operatorka maszyn widzę, że jest poszukiwana, ciekawa jestem po jakim czasie dadzą mi znać, że mnie wybrali. Biorą każdego czy raczej trudno się dostać?

@Misia

Negocjacje mailowe byly odnosnie wyjazdow sluzbowych w nawiazaniu nowych kontaktow. Co do naboru to tak szukaja nowych pracownikow. Warto przypomniec sie dzwoniac do kadr. NIestety jest tam maly (usunięte przez administratora) i z dosc dlugim czasem teraz sa prowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Delfinka40

Urszula
@Delfinka40

A normy bhp dźwigania dla kobiet były przestrzegane? Bo o tym nie wspominasz, ciężko się domyślić. A przecież różnią się. No i nie ma tam jakiegoś stanowiska, na którym nie ma dźwigania?

Była
@Delfinka40

Delfinka 40 Ma rację. Nie wiem jak wygląda praca przy maszynach. Choć niektóre osoby narzekały na tępo lub myślą o tym aby zmienić pracę. Wiem jedno praca typu Każdy sobie rzepkę skrobię. Sama sobie paletę przynieść zapakuj ( gdzie karton zbiorczy ma mniej więc od 15 - 20 kg ) wywieść paletę. Praca ciężko, zero pracy zespołowej. Praca w akordzie… Po prostu wyścig szczurów. I stres co słyszy się co ludzie wygadują za plecami , poganianie bo ci nie przedłuża umowy, za wolno. Nawet kierownik zmienia pracę….

Natka
@Była

Nie znajdą się żadne plusy? :( Jestem w sytuacji, gdzie nie mogę zbytnio przebierać w ofertach pracy, i chyba będę tu aplikować. Napiszesz ile średnio wychodziło wynagrodzenie na czysto? Z tym nieprzedłużaniem umowy to tylko tak straszą, czy faktycznie tak jest?

Była
@Natka

Najlepiej pracowało mi się z mężczyznami. Teraz zarabiasz 4 tys brutto. Wierz każdy ma inne lub podobne doświadczenie. Najlepiej przekonać się samemu. Życzę Ci powodzenia abyś była zadowolona.

@Delfinka40

Jaka jest stawka początkowa w Drukarnia KEA? 7 października na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Operator Maszyn.

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki na start jako operator i czy są intensywne zapachy bądź zapylenie gdyż mam astmę i rozważam pracę w tym miejscu. Jakie są benefity? Jakiś Multisport, opieka medyczna?

Nikola

Trochę czasu minęło, aplikowałeś może? Jeśli tak to opowiesz o rekrutacji i czy udało ci się czegoś dowiedzieć na temat samej pracy? Bo nikt nie odpowiada, a sama chcę znać odpowiedzi na te pytania :(

andrzejek

Witam, ktoś powie jak wygląda atmosfera w biurze, w dziale graficznym? Zastanawiam się czy warto przyjść na DTPowca.

coś_widziałem
@andrzejek

5 lat temu było świetnie. Na szczęście potem dostałem ofertę gdzieś indziej.

@CIEKAWA
@coś_widziałem

Intryguje mnie Twoja opinia. Od 5 lat dział jest w takim samym składzie, po odejściu własnie jednej osoby. Jeśli @coś_widziałem to osoba która wtedy odeszła to na własne życzenie. @andrzejek teraz sa dwie kobiety na DTP i na CTP jeden facet, pracujemy w jednym biurze Przyjazna atmosfera i dogadujemy się miedzy soba.:)

Urszula
@@CIEKAWA

Czy to oznacza że dostać tam prace graniczy z cudem? Skoro skład nie zmienia się jeśli to prawda?

CIekawa
@Urszula

Właśnie jest rekrutacja na dział DTP

Nowa

Chciałabym aplikować do działu handlowego w drukarni KEA. Możecie powiedzieć o tym jaka panuje atmosfera w biurze?

Weronika
@Nowa

Sama się zastanawiam. Wiesz może na jakie zarobki można liczyć i jakiego doświadczenia wymagają?

Mateuszek
@Weronika

Jeśli będziesz podlegać pod Agnieszkę to będzie ok, potrafi budować relacje, wyznaczać zadania i wspierać. Z minusów to ma czasami swoje chumorki i jak jest nie w nastroju to lepiej się nie zbliżać. Jeśli aplikujesz na stanowisko które będzie podlegać pod pana dyrektora handlowego to odpuść. Szkoda nerwów. Nie potrafi szanować pracownika ani go wspierać. Nigdy nie ma czasu, z każdym tematem trzeba czekać. Na końcu duże wymagania a od siebie nic. Naprawdę szkoda nerwów i stresu.

@Mateuszek

Napisałeś, że jeśli pod kogos się będzie podlegać. Czyli ile osób jeszcze byłoby opcjonalnych? I generalnie tak z ciekawości jak się z kimś nie dogadam to jest szansa na podmiankę?

eloelo

ile płaca za prace na magazynie? jakie warunki ? jaka atmosfera? prosze powiedziec pozdro

Grosz
@eloelo

Grosze... Na magazynie w zimie 10 stopni. Każdy jak może to ucieka.

@Grosz

Po niektórych opiniach nie wynika, że każdy... mimo, że temp 10 stopni to dają odzież, sweterek itp? przynajmniej tak pisali.. a ta temp z czego wynika tak właściwie? co z ogrzewaniem jakimś?

Czy kwota 3000 to dobra stawka w firmie Drukarnia KEA?

dd

3000 netto to za chwile bedzie wynosic minimalna krajowa

Lidia
@dd

Tylko pytanie czy tutaj takie stawki są realne? A może można liczyć na więcej? Opiszesz jak to wygląda? Jest sama podstawa czy premie też wchodzą w grę?

Norek

Przepracowałem na opakowaniach okolo roku. Co tam się dzieje.... Wyzysk i zapiernicz jakich mało. Dodatkowo osoby które nie są mile wobec innych i co chwile tylko nerwy. Problemem jest też to co się dzieje wyżej. Kierownik z wielkim ego nie odezwie się jak ktoś z dyrekcji mowi nieprawdy o pracownikach tylko siedzi potulne. Ktos kto się odzywa nieproszony często pozniej jest na celowniku i ma "milsze" życie.

Agnieszka
@Norek

Z tego co piszesz, to rozumiem, że praca jest jakaś ponad siły, bez przerw czy nadgodziny są? Tak Cię zrozumiałam.

Norek
@Agnieszka

Nadgodziny są w soboty jak się chce. Ponad siły moze i nie ale szybko szybko wszystko szybko. Za wolno nakładasz, za wolno pracujesz itp.

@Norek

o to spoko, że można jak się chce. i ile to płatne? są tu Asy, którym tempo nie przeszkadza zawsze je robią? pytam, bo ciekawa jestem ile ostatecznie można zarobić dzięki temu

Natalia

Zaczynam pracę w KEA introligatorem. Rozmowa rekrutacyjna była zdalna. Pani Monika bardzo miła osoba. Przez tydzeń otrzymałam pozytwną decyzję. Po otzymaniu orzeczenia lekarskego od Medicover, podpisałam umowę o pracy na 3 miesięce - termin próbny. Stawka 22 brutto. Otrzymałam odziesz roboczu - 3 żołtę koszuli, granatowy ogrudniczek roboczy, ciepły sweter - prawdziwy Minionek. Na drukarni są czyste szatni, jest stołówka, jedzenie przywozi firma zewnetrzna, dofinansowanie za obiady od KEA - 8.50 Pln. Drukarnia składa się z takich działów - hala druku i oprawy, hala falcerek, hala opakowań, 2 magazyny. Na hali druku i opraw jest głośno, smierdzi farbą, ale jest ciepło, na hali opakowań niema takiego szumu, ale chłodniej. Duży benefit, który otrzymałam - pakit Premium od Medicover.

Honorata
@Natalia

Bardzo dziękuje za opinie. A mogłabyś napisać czy są jakieś szkolenia wprowadzające? Jak to wygląda? Dużo trzeba umieć?

Natalia
@Honorata

Wszystkiego uczą, mnie wydali program szkoleń dla nowozatrudnionych na miesąc, narazie uczę się

Dawny pracownik

6 miesięcy spędzone na magazynie. Największą udręka aż głowa pęka. Chłopaki z magazynu są jak najbardziej w porządku, ale ich pseudo pani lider to... Kobieta, która robi tylko innym problem. Do tego stopnia, że kierowcy z zewnętrznych firm mówią, że jest szurnięta i pracowałoby się lepiej bez niej. Zresztą wewnątrz firmy opinie o niej nic nie lepsze. Doprowadza ludzi do totalnej nerwicy. Te 2500-2600 zdecydowanie nie warte nerwów zepsutych przez nią. Całą sytuację można potwierdzić faktem, że w sumie w ciągu mojej "współpracy" z tą firmą więcej ludzi zdążyło się zatrudnić i odejść niż przerobiłem miesięcy. Nie polecam.

Lidia
@Dawny pracownik

A ta kwota to netto czy brutto?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Drukarnia KEA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Grzesiu

Można LICZYĆ na telefon, komputer, samochód, wakacje za granicą, kartę paliwową i mnóstwo innych rzeczy, których firma nie sponsoruje. : D Za to... możesz mieć: niebieskie ogrodniczki, 3 żółte koszulki, nerwicę, utonięcie w monotonii i nigdy nieprzedawniającą się niebieską koszulę flanelową! Także gra warta świeczki, o ile nie będą kazali na nią siadać, pozdrawiam.

Dawid
@Grzesiu

Uwielbiam kolor niebieski, kojarzy mi się z morzem. Sądząc jednak po wcześniejszych komentarzach zarobki w firmie takie, że pracując w KEA o prawdziwym morzu latem, będę mógł jedynie pomarzyć? Ile tam obecnie płacą, wspominano coś o 20 zł brutto? A z tą nerwicą to o co chodzi?Ktoś poniżej napisał że organizacja pracy mocno kuleje, przełożeni nie ułatwiają roboty i zwyczajnie można być przytłoczonym ilością obowiązków. Potwierdzasz, czy nie zetknąłeś się z tym?

Kacper

Nie polecam. Pracowałem 6 miesięcy na magazynie ale kosztowało mnie to sporo nerwów. Beznadziejna organizacja pracy, nieodpowiedzialni liderzy, bardzo słaby przepływ informacji, poganianie i zwalanie bardzo wielu zadań na jedną osobę. Często zdarza się że na magazynie zostaje jedna osoba i radź ciebie. Polecam trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław