Opinie o Food Care w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Food Care. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Food Care o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food Care w Niepołomice

Witold

@pracownik, czy sytuacje, o których piszesz, mają miejsce w każdym dziale? Może są stanowiska, gdzie pracuje się lepiej? Co masz na myśli, pisząc, że panuje rygor? Czy zatrudnione osoby są jakoś specjalnie kontrolowane? Wspominasz, że nie ma benefitów pozapłacowych, a co z premiami czy bonami świątecznymi?

Ogólnie masakra. Płace niskie, rygor i brak szacunku. Managerzy pijący kawkę i plotkujący, udający że pracują. Miałem okazję ostatnio poznać fajnego Kierownika Zakładu - pana Łukasza którego pozdrawiam, ale niestety nie wytrzymał chyba tego co tu się dzieje. Ogólnie nie polecam i odradzam wszystkim, lepiej znaleźć pracę gdzieś w pobliżu w strefie bo na pewno lepiej płacą i mają różne dodatki, np. karty sport czy dofinansowanie.

Witold

Na stronie firmy widnieje sporo ofert pracy w różnych działach. Czy ktoś z was ostatnio aplikował? Tu http://www.foodcare.pl/pl_pl/kariera/oferty-pracy.html można zapoznać się z aktualną ofertą. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią na temat pracodawcy Food Care? W poprzednim roku przedstawione tu komentarze były na niekorzyść pracy w tej firmie, może przez ten czas zaszły pozytywne zmiany? Opiszcie je proszę.

asdf

starsze laborantki cisną po nowych, a same piją kawe wypatrując w oknie czy grażyna jedzie

Brałeś udział w rekrutacji do Food Care. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

laborantka ma 1500 zł na rękę i czasem premie

ochrona food-care

ja tam nie mam nic do kierownictwa food-care . mili ludzie . poza jednym wyjatkiem weronika.b

pedros

Do pracy na Hali poszukują tylko ludzi bez rozumu

anonimowa

Tak , praca była cięzka fizycznie i wszystkim bedę odradzała pracę w tej firmie niestety. Proponuję ci zebys sie zatrudnił/ła na tym stanowisku to zmienisz zdanie a przy okazji dowiesz się jak to jest być poniżanym i gnębionym oraz traktowanym jak ZERO przez wyżej wymienione panie. Powodzenia ;-)

anonimowa

Witam serdecznie wszystkich czytających, Pracowałam w Foodcare w Niepołomicach jako specjalista ds kontroli jakości i chciałabym opisać tutaj prawdę odnośnie pracy na tym stanowisku i w tej firmie.Zatrudniona zostałam początkowo na 3 miesiace okresu próbnego bo taki dają , na umowę o pracę. Pracę zaproponowała mi Pani Grazyna, widywałam ja pozniej tylko jeden dzien w laboratorium w Niepołomicach bo na codzien pracowała w Zabierzowie, zastępowała ją u nas Pani Aneta która jak sądze dalej tam pracuje. Pani Aneta miała super pracę tylko od poniedziałku do piatku i tylko w godzinnach rannych przy czym pół czasu w pracy przeznaczała na jedzenie a drugie pół na ochrzanianie laborantek i wykonywanieu kilku telefonów i to by było na tyle odnosnie niej.Praca była cięzka fizycznie cały czas sie biegało na linie i zbierało próbki po czym zanosiło sie je do lab i tam wykonywało na nich po kilknascie razy analiz , oprocz tego była jeszcze praca w mikrobiologii wykonywało sie posiwey w specjalnym laboratorium mikrobiologicznym, Generalnie do samych obowiazków i stanowiska nic nie miałam moze tylko to ze pracowało sie tez na nocki, ale nie o tym chciałam napisac a o ludziach i atmosferze. Atmosfera było TRAGICZNA laborantki rywalizowały ze sobą, podlizywały sie Anecie , obgadywały jedna druga czegoś takiego jeszcze nie widziałam chyba w zadnej pracy.COŚ OKROPNEGO jak człowiek sie zachowuje aby tylko pracowac i miec pieniadze. Ludzie postawieni wysoko traktowali nas jak smieci , jak roboty, nie wolno było sie im sprzeciwiac i miec swojego zdania taka osoba była wyrzucana nastepnego dnia. o zadnym awansie mowy nie było o zadnych szkoleniach i rozwoju osobistym, ogolnie nie polecam tam pracy jako LABORANTKA strata czasu nie wspomne juz ze laborantki sie zmieniały chyba co 3 miesiace bo albo umow z nimi nie przedłuzali albo same rezygnowały. ODRADZAM TAM PRACY WSZYSTKIM którzy sa dojrzali i powaznie mysla o zyciu .UCIEKAJCIE STAMTAD!!!

Olo
@anonimowa

Ciężka fizycznie? Chyba kpisz turlacie csię na lajcie z koszyczkiem który jest na kółkach i to jest praca ciężka fizycznie ? Wszędzie się ludzie obgaduja w każdym zakładzie pracy i traktowanie jak śmiecia to każdy zakład tak z Tobą zrobi bo jesteś słaba.

mmm
@anonimowa

Hej, jakie zarobki daja najpierw na tym stanowisku ds kontroli jakosci. praca moze ciezka i nieprzyjemna ale gdzies doświadczenie trzeba zdobyć...:(

zainteresowana

Czy pracuje ktos tam? jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Food Care - Niepołomice

• Jak się pracuje w Food Care?

Zobacz opinie na temat firmy Food Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Food Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Food Care