Food Care

Niepołomice

Opinie o Food Care

zainteresowana 2011-01-13 17:01
Czy pracuje ktos tam? jakie zarobki?
anonimowa 2017-07-07 13:47
Witam serdecznie wszystkich czytających,

Pracowałam w Foodcare w Niepołomicach jako specjalista ds kontroli jakości i chciałabym opisać tutaj prawdę odnośnie pracy na tym stanowisku i w tej firmie.Zatrudniona zostałam początkowo na 3 miesiace okresu próbnego bo taki dają , na umowę o pracę. Pracę zaproponowała mi Pani Grazyna, widywałam ja pozniej tylko jeden dzien w laboratorium w Niepołomicach bo na codzien pracowała w Zabierzowie, zastępowała ją u nas Pani Aneta która jak sądze dalej tam pracuje. Pani Aneta miała super pracę tylko od poniedziałku do piatku i tylko w godzinnach rannych przy czym pół czasu w pracy przeznaczała na jedzenie a drugie pół na ochrzanianie laborantek i wykonywanieu kilku telefonów i to by było na tyle odnosnie niej.Praca była cięzka fizycznie cały czas sie biegało na linie i zbierało próbki po czym zanosiło sie je do lab i tam wykonywało na nich po kilknascie razy analiz , oprocz tego była jeszcze praca w mikrobiologii wykonywało sie posiwey w specjalnym laboratorium mikrobiologicznym, Generalnie do samych obowiazków i stanowiska nic nie miałam moze tylko to ze pracowało sie tez na nocki, ale nie o tym chciałam napisac a o ludziach i atmosferze. Atmosfera było TRAGICZNA laborantki rywalizowały ze sobą, podlizywały sie Anecie , obgadywały jedna druga czegoś takiego jeszcze nie widziałam chyba w zadnej pracy.COŚ OKROPNEGO jak człowiek sie zachowuje aby tylko pracowac i miec pieniadze. Ludzie postawieni wysoko traktowali nas jak smieci , jak roboty, nie wolno było sie im sprzeciwiac i miec swojego zdania taka osoba była wyrzucana nastepnego dnia. o zadnym awansie mowy nie było o zadnych szkoleniach i rozwoju osobistym, ogolnie nie polecam tam pracy jako LABORANTKA strata czasu nie wspomne juz ze laborantki sie zmieniały chyba co 3 miesiace bo albo umow z nimi nie przedłuzali albo same rezygnowały. ODRADZAM TAM PRACY WSZYSTKIM którzy sa dojrzali i powaznie mysla o zyciu .UCIEKAJCIE STAMTAD!!!
Olo 2017-07-10 10:21
Ciężka fizycznie? Chyba kpisz turlacie csię na lajcie z koszyczkiem który jest na kółkach i to jest praca ciężka fizycznie ? Wszędzie się ludzie obgaduja w każdym zakładzie pracy i traktowanie jak śmiecia to każdy zakład tak z Tobą zrobi bo jesteś słaba.
anonimowa 2017-07-12 19:02
Tak , praca była cięzka fizycznie i wszystkim bedę odradzała pracę w tej firmie niestety. Proponuję ci zebys sie zatrudnił/ła na tym stanowisku to zmienisz zdanie a przy okazji dowiesz się jak to jest być poniżanym i gnębionym oraz traktowanym jak ZERO przez wyżej wymienione panie. Powodzenia ;-)
Zostaw swoją opinię o Food Care - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Food Care