Opinie o Food Care w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Food Care. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Food Care o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food Care w Niepołomice

Dobry

HR dobry jest od grudnia mieli zadzwonić od gadać kiedy można iść do pracy i do tej pory głochy tefon

Odporny

N=nieznajoma To dla tych co niewłaściwie interpretują prawdę Mam nadzieję że to wszystko dotrze do właściwych osób Pozdrawiam.

Odporny

Witam Obstawiajcie i twórzcie profil dalej Niebawem święta. Może to Św Mikołaj? Wisienka dopiero przed nami To tyle z mojej strony narazie Pozdrawiam.

Lkj
@Odporny

Mam takie pytanie?!!! Dlaczego nie mówisz o tym wszystkim przełożonym, przecież na forum nikt poważny nie bywa, jedynie przegląda dla rozrywki. Jeśli to Twój świat to obiecuję : na święta paczki od Barbary Boleść - Starowaginnej, podwyżka temperatury oraz bonus! zestaw młodego brukarza:gumowy młotek oraz mało chodzone 38-letnie relaxy ze spółdzielni w kozich-mlotach. A i Magda pocałuj pana

Odporny

Witam Zastanawiam się co firma zrobi jak wszystkie te osoby z którymi rozmawiałem odejdą w najbliższym czasie nie tylko z produkcji ale również z magazynu jest ich naprawdę sporo Powodem oczywiście kiepskie wynagrodzenia Ostatnia podwyżka była praktycznie żadna zmniejszyli premie podnieśli podstawę i wyszło prawie to samo co przed podwyżka Obudzą się z ręką w nocniku Płacę tak szybko rosną w każdym sektorze tylko nie w tej firmie Sam rozważam odejście po tylu latach pracy Tu nie ma przyszłości Pozdrawiam zainteresowanych

qwerty
@Odporny

Zgadza się, ludzie już zaczynają odchodzić. Za niedługo blisko połowa magazynu może być całkiem nowa.

wujek dobra rada
@Odporny

W lutym 2020 robiłeś parę miesięcy(twój komentarz o sprzątającym) i nagle w 2021 po tylu latach (usunięte przez administratora)będziesz odchodził. Ale siejesz matołku!

Brałeś udział w rekrutacji do Food Care. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik utrzymania ruchu - Mechanik
Niepołomice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Odporny

Witam Kontynujac przemyslenia Jest fajna zasada której też staram się w życiu trzymać Szanuj i doceniaj ludzi dzięki którym zarabiasz pieniądze a będziesz bogatym człowiekiem Co wy na to? Zgadzacie się ze mną

Odporny

Nie wiem ilu nas tu pracuje strzelam 100 osób gdyby dostała każda osoba 1000 zł podwyżki nie byłoby rotacji ludzie z wiedzą obslugiwaliby maszyny a nie z pierwszej ulicznej łapanki Czyli reasumując miesięczna podwyżka dla wszystkich to wartosc 2 godz pracy jednej linii Śmieszne to trochę i żałosne Przyznacie

Antek

Firma dobra , szanująca pracowników ale dl;a pewnych osób niestety wymagająca dobrej pracy stąd narzekanie?

Xyz

Nie polecam !

Qwerty
@Xyz

Możesz napisać coś więcej?

Vlada

Хотим с мужем у вас работать. Подскажите как оформится?

Arko

@Dramat a możesz wyjaśnić dlaczego ?

Odporny

Mała refleksja Taką firmę jak Food Care żeby nie było stać przez tyle lat współpracy na paczki mikołajowe dla dzieci pracowników albo bony świąteczne dla samych pracowników Trochę słabo na tle innych firm Niedawno firma chwaliła się sponsoringiem klubu piłkarskiego tylko zapomniała o docenieniu pracowników Sami Przyznacie Pozdrawiam

Dramat
@Odporny

Firmę stać... Ale.. Nigdy ale to nigdy nic nie dostaniecie ani złotówki na święta domyślnie się dlaczego...

QbaA

Witam z racji że mamy Grudzień można by się spodziewać jakichś bonów na święta paczek dla dzieci Zapomnij o tym! Nie ważne czy jesteś magazynierem brygadzista operatorem laborantką czy mistrzem zmiany nie dostaniesz nic dodam jeszcze że pracuje kilka lat.

Ojej
@QbaA

I co Ty tyle czasu tam robisz skoro nie ma bonów? Mało firm w strefie płaczku?

Odporny

Do wszystkich chcących pracować na magazynie jako wuzkowy liniowy Obserwuje jak niektórzy chłopaki się męczą i kto wymyślił żeby 1 wuzkowy jeździł na 2 liniach dramat (usunięte przez administratora) do ściągnięcia ok 350 palet w ciągu 8 godzin Kto im na to pozwala (usunięte przez administratora) Mega się z nimi współpracuje Ciekawe czy firma ich docenia Myślę że nie Pozdrawiam kadrę zarzadzajacom.

Czy można liczyć w Food Care na prywatną opiekę medyczną?

Byl

Nie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Food Care?

Robiłem więc wiem

Witam jesli szukasz prcy na dłużej to nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) .W tej firmie cię nie docenią tylko wybiorą najlepsze twoje umiejętności a potem zwolnią.z nam to z autopsji a tak pozatym jeżeli sanepid zajmuje się koronawirusem jak kontrolami w foodcare to powodzenia

Witam Dostałem zaproszenie na rozmowę na produkcję do Foodcare. Zostałem informacje, że w okresie czerwiec-sierpień firma przechodzi na grafik 12h. Może ktoś napisać przykładowo jak to wygląda w praktyce ? Rok temu było tak samo ?. Ogólnie czy lepsza jest praca na produkcji czy na wózku ? Dzięki za konkretne odpowiedzi.

Papa
@Zainteresowany

Nie cała firma przechodzi tylko pewne linie. Pracujesz np pon wt od 6-18 potem śr czw wolne i pt SB Nd od 18-6. W następnym tygodniu odwrotnie czyli pn wt wolne, śr cz 6-18, pt SB Nd wolne. Przed uruchomieniem wszystkich nowych linii cały zakład tak pracował.

@Zainteresowany

Pracujesz np Pon Wt po 12 piątek sobota niedziela następny tyg idziesz środa czwartek i na zmianę od 6do 18 i od 18 do 6

Cycu

Cześć mam pytanie jak wyglada praca operator wózka widłowego magazyn zarobki atmosfera ? :)

@Cycu

Cześć Nie pchaj się tam beznadzieja Jest kilku fajnych chłopaków ale również kilku de..... i nawet 3 jabłka zepsute psują całą skrzynkę Ciasnota a co za tym idzie zagrożenie bezpieczeństwa Masz zapieprzac żeby linia nie stanęła a jak coś się stanie to twoja wina

Marian
@Cycu

Cos wiesz jakie wynagrodzeni zarobki ?

Odporny

Nawiązując dalej do sprzątacza który na prawo i lewo chwali się koneksjami z prezesem i że nikt mu nic w firmie nie zrobi niezależnie od tego co komu powie lub zrobi Przyznacie że to jest chore A gość jest jak pijawka która niszczy firmę od wewnątrz hamstwem bo nikt nie chce tam pracować jak go pozna Łącznie ze mną a znam go już ładne parę miesięcy Dziwię się prezesowi że trzyma taką kutwe która odstrasza ludzi chętnych do pracy

kolorodardo

Witam jak wyglada praca na stanowisku elektromechani i jak atmosfera jest w pracy?

kolorodardo

Witam chcialbym sie dowiedziec jak wygląda praca na stanowisku elektromechanik i czy warto i jakie sa ewentualnie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Food Care - Niepołomice

• Jak się pracuje w Food Care?

Zobacz opinie na temat firmy Food Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Food Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Food Care