Agart pro Trojmiasto

Rumia

Opinie o Agart pro Trojmiasto

anonim 2011-01-11 21:28:36
Firma jest okej ale nie stawia na pracowników! Wynagrodzenie na czas, płaca w porządku za to inne rzeczy wiele do rzeczenia. Praca w soboty bez nadgodzin( powinny być 100%). Pracodawca zgodził się jedynie na odbierania godzin w tygodniu w stos 1/1 -chore;/. Żadnych premii za charówę w 1 osobę przy dużym natłoku zamówień ! Brak umów na czas nieokreślony! dają jedynie 2 letnie. Pracownik to dla nich murzyn który za michę musi zrobić swoje, taka jest niestety prawda.
greg 2013-05-26 21:33:33
A jak wyglada placa na okresie próbnym i po okresie próbnym?? mi zaproponowali 2 tys.
magazyn żerniki
Murzyn 2013-12-20 22:03:28
anonim zgadzam się. Ale co oddział to inaczej. We Wrocławiu to chociaż dostaniesz coś za pracę np w sobotę, zaś np w innym nie.

Co do kasy : Proponują taką samą jak X lat temu...1800netto troszkę to słabe zwłaszcza na różnicę cen przez te X lat...ale w sumie każdy godzi się na to lub nie.

Podstawą w tej firmie jest to że PH to PAN a np magazynier to (usunięte przez administratora) .

Song 2016-04-20 15:21:34
Wiesz co, no ciekawe opinie się pojawiają, chociaż akurat jeśli chodzi o Agart pro Trojmiasto to się troszeczkę sprawa zamknęła, ale firma ma się coraz lepiej
Zostaw swoją opinię o Agart pro Trojmiasto - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agart pro Trojmiasto