Urząd Gminy bogoria

Bogoria

Opinie o Urząd Gminy bogoria

anonim 2009-04-29 13:42:21
Pracowałem w Urzędzie Gminy Bogoria. Owszem praca podobała mi się, ale większośc czasu byłem tam na stażu. Poza tym chcę wyjechac za granicę i zainteresowała mnie oferta pracy na cyprze.
Krzysiek 2009-08-03 10:38:05
Bardzo milo i sympatycznie. Bylem tam na stazu(przygotowaniu zawodowym)i bardzo dobrze wspominam te kilka miesiecy spedzonych w milej atmosferze. Wszyscy byli bardzo pomocni i wyrozumiali dobrze sie dogadywalem:)naprawde super oby wiecej takich urzedow:)
GAD 2012-04-02 18:23:09
W GMNINIE JEST PRACA DOBRA ALE TYLKO DLA OSÓB KTÓRE MAJĄ UKŁADY Z WÓJKIEM NIKT OBCY NIE MA TAM ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI.
kuba 2014-03-20 10:54:31
czy ktoś załatwiał jakąś sprawę w gmina BOGORIA? zdaje się żeby w tym urzędzie coś? to w jaki sposób są tam ludzie nie przygotowani do obsługi klienta,są to ludzie do pieniędzy.
ewa 2015-03-05 11:20:33
za to jacy ludzie pracuja w osrodku opieki spolecznej np. taka pani beata chyba jej sie stanowiska bo jest nie mila nie przyjemna ma glupie odzywki taki czlowiek nie powinien tam pracowac opieka to osrodek pomagajacy ludziom a nie ich obrazajacy i ponizajacy moze bwojcie powinna byc zmiana starych wyg ktore rzadza jakby bylo to ich kazdy nazekal na pania terese ale w poruwnaniu z pania beata to pani teresa jest aniol
obrazona 2015-03-05 11:27:26
popieram pani beata jest bardzo nieprzyjemnym czlowiekiem poprzewracalo sie jej w glowie czepia sie jest nie mila nie pomaga interesantom kierownik tego nie widzi jak sie zachowuje czepia sie takich zeczy co inne panie mowia ze jest wpozadku czyzby miala kryzys moze trza pomyslec o zastepstwie jej
leszek 2016-05-20 20:30:02
w tym urzędzie już od lat nikt nowy nie został zatrudniony.@mdo w każdej pracy trzeba się napracować jeżeli chce się dostać co miesiąc pensję, Twoje tłumaczenie do mnie nie przemawia. chcesz pracować to pracuj, nie masz ochoty to zwolnij stanowisko i daj szansę innym
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy bogoria - Bogoria
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy bogoria