Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala

Krzyszkowice

Opinie o Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala

igla9393 2014-06-27 17:51:04
Na ogól całkiem ok ale to opinia po dwóch przepracowanych dniach w Oberży . Potem było gorzej ... Organizacja pracy w kelnerek leży . Przez cały dzień gdy pracujesz nawet na 5 minut nie możesz usiąść( " bo nie płacę Ci za siedzenie ")dlatego po 8 h albo nawet czasem 15 nogi przysłowiowo " wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nie mówiąc o tym , że przez te wszystkie godziny chodzisz głodna i nikogo to nie interesuje , czasem dostaniesz miseczkę zupy która zaspokoi twój żołądek na 2 h . To co tam się dzieje to jest dramat . (usunięte przez administratora)
ana 2014-12-03 12:58:17
O Boze ... a chcialam sie tam o prace starac, ale chyba dam sobie spokoj
Adam 2015-06-09 13:46:19
to jest tragedia,praca tam jest straszna,przepracowałem jako kelner 2 tygodnie,czasami cały dzień,po czym dostałem wynagrodzenie od pana mości szefunia 120 zł,wykorzystywanie naiwnych młodych ludzi,nie polecam nikomu
gastra 2016-04-18 22:22:47
i to nie tylko organizacja gastro na takie wesela i cateringi, sprytne rozwiązanie znaleźli bo jeszcze zajmują się wypożyczaniem sprzetu na gastro eventy, a więc keszu więcej
jack12 2016-11-05 15:11:43
To co piszecie to prawda. Wyzysk mlodych ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca za miske zupy. Nie wolno sie napic szklanki wody. Nie mozna usiasc, nogi bardzo bola, bo to widzi szef. Dziwie sie ze w 21 wieku istnieje jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tragedia, bez komentarza. Jestem pelen podziwu dla ludzi, ktorzy tam pracuja.
Zostaw swoją opinię o Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala - Krzyszkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala