Opinie o Piekarnictwo Grzegorz Karwot w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnictwo Grzegorz Karwot. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnictwo Grzegorz Karwot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnictwo Grzegorz Karwot w Żory

Jak wygląda kwestia awansu w Piekarnictwo Grzegorz Karwot? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Sprzedawca?

Lu

Ciekawe czy będą w tej firmie kiedykolwiek jakieś premie świąteczne.Od lat niema na święta nawet mandarynki ????

@Lu

I co, w tym roku też nie było nic na święta? A deputat macie w pieczywie i ciastach chociaż? Napisz coś o pracy, bo tu wszyscy się pytają, a nikt pary z buzi nie puści. Ile przykładowo się zarabia u was..

Kupiłem szarlotkę sernik królewski 21.01.2023.wszysto stare nie do zjedzenia

Tida Nowy wpis
@Andrzej

U Karwota niema sernika królewskiego????

I co, mieliście premie świąteczne ? :D właśnie patrzę na ofertę piekarza. Czy firma opłaca książeczkę sanepidowska czy to trzeba robić na własna rękę ? No i tez zastanawiam się nad tymi 2 zmianami, pracuje zaocznie wiec piątki muszę być na uczelni, czy to jest do dogadania ?

Firma Piekarnictwo Grzegorz Karwot w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko zatrudnię piekarza. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Hanna

Tata wpadł na ofertę pracy szukają piekarza. Niestety nie ma żadnych konkretów, jedynie w jakich godzinach są zmiany. Reszta info dostępna bezpośrednio u szefa, tak mysle. Ale ja bym wolala podpytac was, pracownikow, jak tam praca sama w sobie i warunki? Ja oceniacie wynagrodzenie? Ile was pracuje na jednej zmianie?

Praktykant

Robienie wszystkiego za pracowników, siedzenie po nockach do późna. SZEF (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla Zenka jak jeszcze tam pracuje.

Wojciech
@Praktykant

Czym się w takim razie zajmowałeś na praktykach? I ile trwały? :)

Jurek
@Wojciech

Napisał że wszystkim :D

Klient RAFAŁ

Witam jestem pracownikiem strefy przemysłowej codziennie robie zakupy w piekarni Karwot ul Folwarecka kazdego tygodnia obsługuje mnie inna pani jeszcze nigdy nie trafiłem zeby któraś była nie uprzejma zawsze doradzi i poleci a do tego zawsze usmiechniete miło mi sie tam robi zakupy i chetnie wracam i polecam a kolejka przed punktem o tym świadczy

Aga
@Klient RAFAŁ

Zgadzam się z panem.Mieszk na Folwareckiej i bardzo lubię kupować w tej piekarni bardzo miła obsługa,pyszne wyroby zawsze świeże.Teraz zamawiałam tort owocowy dla syna i poraz kolejny jestem bardzo zadowolona.Tort 1-wsza klasa i bardzo smaczny.Polecam

Bożena

Ja bardzo lubię piekarnię karwot ,jednak od jakiegoś czasu na folwareckiej pracuje taka pani zwana ruch jest bezczelna ,wulgarna brzydko odnosi się do klientów, zwraca uwagi o noszeniu maseczki a sama nie ma ,oblizuje palce poczym kroi chleb fuj (robi to w czasie pandemi ).Będę musiała zmienić piekarnię ,nie mam zamiaru być poniżana przez taka idiotkę

Justyna

Ostatni wpis odnoszący się do pracy w Piekarnictwo Grzegorz Karwot pojawił się w 2018 roku. Od tamtego czasu nikt z pracowników się nie wypowiadał na ten temat. Dlaczego? Miło by było uzyskać jakieś nowe informacje o tym jak pracuje się w firmie. Napiszcie proszę.

klient

w dalszym ciągu masakra na folwareckiej,po 15 brak chleba ,niieee to jest niepoważne . Zmieniłem piekarnie i nawet o 18 mam świeże pieczywo

Digi

A może jakiś darmowy posiłek dla pracowników?

Paulina

Ile oddziałów ma firma? Gdzie są sklepy?

produkty dobre ,ale punkt na folwareckiej to porażka ,o godz 15;00 już chleba nie ma bo Pani powiedziała że szef nie będzie jeżdziła z 3 bochenkami (usunięte przez administratora),a otwarte do 18-00 a ona miała 3 pączki i 1 bułkę porażka

KK

Pati, raczej odradzam tą firmę .

Pati

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Firma normalnie działa?

Była pracownica

Nie polecam szef nie ma odwagi powiedzieć że nie przedłuża umowy . Mimo starań i chceci składane w pracę i tak dostaje się kopa . Jeśli nie masz znajomości to nie przedłuża umowy . Nie polecam .

krysk

ta firma jest super/// każdemu polecam ///szef jest człowiekiem a nie tyranem////jak się komuś nie podoba niech zmieni pracę najlepiej na market a tam się przekona co to obóz pracy////szanuj szefa swego możesz mieć gorszego/// a nasz szef jest de best////

kry

ks

A JAKA PIEKARNIA ZAPROPONUJE cI WIECEJ NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA //??? ALE JAK PRACUJESZ TO PRZYNAJMNIEJ NIKT CIE NIE DRĘCZY IDZ DO MARKETU TO ZOBACZYSZ JAK SZEFOWIE BEDA CIE TRAKTOWAC

ks

Ci co piszą głupoty o szefie chyba nigdy nie pracowali w obozach pracy szef jest naprawdę super chyba że masz dwie lewe ręce

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnictwo Grzegorz Karwot - Żory

• Jak się pracuje w Piekarnictwo Grzegorz Karwot?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnictwo Grzegorz Karwot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnictwo Grzegorz Karwot
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Mikołowska 26
    44-240 Żory