piekarnia karwot

Żory

Opinie o piekarnia karwot

anonim 2011-01-07 15:34:52
Wykorzystują ludzi, [usunięte przez moderatora] szef nie ma odwagi pogadać z szefem żenada nie polecam tej firmy
wykorzystany 2011-01-08 13:56:26
tak to fakt tak tam jest oszukują na kasie a zarobki najniższa krajowa
nick 2015-02-10 16:46:11
nie polecam szefostwo jest chamskie i nastawione tylko na kase...
Gość 2015-03-12 22:04:56
Co wy za bzdury opowiadacie jak się nie chce robić to póżniej tak jest że każdy oczernia zakład. Najniższa krajowa na umowie a jak jest dalej każdy sobie dopowie. Ciężko znaleźć firme która na umowie da ci 3tys. bo bedzie musiał sporo za ciebie płacic Praktycznie co miesiąc jest premia do wypłaty, Szef wporządku tylko trzeba robić to czego oczekuje, a nie jak wy siedzieć po kontach jarać fajki i co 5 min latać na siusiu. !!!
ks 2016-02-04 19:21:42
Ci co piszą głupoty o szefie chyba nigdy nie pracowali w obozach pracy szef jest naprawdę super chyba że masz dwie lewe ręce
ks 2016-02-04 19:28:10
A JAKA PIEKARNIA ZAPROPONUJE cI WIECEJ NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA //??? ALE JAK PRACUJESZ TO PRZYNAJMNIEJ NIKT CIE NIE DRĘCZY IDZ DO MARKETU TO ZOBACZYSZ JAK SZEFOWIE BEDA CIE TRAKTOWAC
kry 2016-02-26 19:46:10
ta firma jest super/// każdemu polecam ///szef jest człowiekiem a nie tyranem////jak się komuś nie podoba niech zmieni pracę najlepiej na market a tam się przekona co to obóz pracy////szanuj szefa swego możesz mieć gorszego/// a nasz szef jest de best////
krysk 2016-02-26 19:48:59
Była pracownica 2016-08-31 18:03:36
Nie polecam szef nie ma odwagi powiedzieć że nie przedłuża umowy . Mimo starań i chceci składane w pracę i tak dostaje się kopa . Jeśli nie masz znajomości to nie przedłuża umowy . Nie polecam .
Zostaw swoją opinię o piekarnia karwot - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia karwot