Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

zosia

Hej,pewnie po mojej wypowiedzi większość z was mnie pojedzie,ale trudno. Tak sobie czytam i czytam od dłuższego czasu i nic tylko wszyscy narzekają,a ja uważam,że w eko wcale nie jest tak źle. Pracowałam przez 15 lat u "prywaciarzy",bez wolnego,jedynie w święta. Marne grosze za godzinę,a i tak wymagania niesamowite. Fakt nie było planogramów,aktywnej,zmiany gazetki i audytów,ale reszta obowiązków zostawała,bo w sklepie spożywczym niestety,ale nigdy nie ma tak,żeby nie było pracy. Właśnie na tym polega praca w tej branży,że człowiek za marne pieniądze tyra jak wół NIESTETY! Mam propozycję dla tych,którzy nie dają rady i idą do pracy niechętnie: zatrudnijcie się w jakiejś fabryce przy produkcji,tam jest jasno określona jedna czynność,którą należy wykonywać przez 8 godzin i tyle. Jeszcze jedno zdanie,moja kierowniczka też nic nie robi,zastępca za nią orze,ale ekipa jest ok więc dajemy radę.

aga

O Dorotka wzięla się do pracy mimo swego wpisu "Szlachta nie pracuje". A jednak teraz musisz Dorotko zmienić swój wpis bo to było kłamstwo(iłowa)

beata

Ja mam pytanie co do premii. Otóż jeden miesiąc mamy po 100 zł a na drugi miesiąc nic. Czy kierownik i zastępcą też nie maja ? Od czego to zależy?pracuje rok i jeszcze tego nie rozumie. A wydaje mi się ze pracuję tak samo a nawet teraz to więcej.

Pan Piotr

Dajcie młodemu spokój ,on pisał pod wrażeniem,czasami ludzie tak mają,że jak się denerwują to robią błędy albo się jąkają.A tu taka adrenalina...zwolnił się z eko i teraz chłopak przeżywa...

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
do młodego

Chłopcze zanim coś napiszesz to się zastanów o ile masz odrobinę ogłady i pisz ze słownikiem ortograficznym.Chyba nie dorosłeś jeszcze do pracy wróć do gimnazjum.

xx
@do młodego

brawo ktos w koncu wypowiedzial sie o kierowniczce ledi przytoczna!!!!!!!!oby sie gora prawdy o niej dowiedziala!!!!!!

młody

masakra co to sie dzieje pełno obowiązków wymagan i zapierdol a pani kierownik co nic do pracy na usma rano i do domu o pierszej i na tel siedzi nic nie robi co niektórym władza odbija do głowy kasjer pani na miesnym a kierownik w biurze i towar trzy palety i dwie rolki do wylozenia kto kasjerka z miesnym zapierdala fejsuje sklep a kierownictwo wyjeban a lałry zbieraja oni dobrze ze juz nie pracuje w ledi w przytocznej nie polecam tej pracy w tym sklepie mobing i haos tylko bombe jebnac i w kosmos wyjebac pania kierownik nieroba jebanego

Pan Piotr

No wiecie moi drodzy Toyotę trzeba zatankować do pełna a i czasami służbowym autkiem na weekend w góry polecieć,więc jakie premie........

sss

A co wszyscy powiecie na zarobki w tym syfie.Sprzedawca 1750, z-ca 1800, a kierownik 2000 śmieszna premia 30zł.Po prostu czyste szaleństwo.Brawa dla całego zarządu i dla tych, którzy dzielą kasą.Ważne żeby nękać dwa razy w tygodniu swoimi "wizytami", które w niczym nie pomagają,a na pewno nie w sprzedaży.A kto haruje na paliwo do toyoty??? MY!!!!!

ekoludek
@sss

Kurcze to i tak masz olbrzymią premie:) To co dostaje sklep do podziału na wszystkich pracowników to jakaś kpina- tyle powinien dostać jeden pracownik i wtedy mogłoby to nazywać się premią. Dla mnie to porażka.Ciekawe czy wszyscy u góry też byliby zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy po otrzymaniu takich ochłapów dla biedaków-czyli premii np.30 zł

grażyna

Powiem tak:cuda się w eko nie zdarzają,trzeba ciężko pracować--no chyba,że stoisz jak malowanka na kasie--wtedy nawet przez tydzień fartuszka nie zabrudzisz---bo pani kierownik ma swoich wybranych,tych od zapierd......i tych od stania.....złożyłam wypowiedzenie----10 lat to i tak o 10 za dużo!!!!!!POZDRAWIAM

zuza

Moni,który ty jesteś region????U my też niedługo zatoniemy....R2

JAga

MAgik Może lepiej niech zacznie SAMA OD SIEBIE BO CIĘŻKI ŻYWOT JĄ CZEKA A MY mamy wolność-wolność i swobodę---a w nowej pracy---całkiem---całkiem

Magik

Ty JAga się tak nie ciesz---zostaw mi trochę---Ja się też cieszę---HURA---HIP--HIP---HUuuuuuRA.Niech żyje wolność,wolność SŁOWA!!! A pani kierownik niech sobie teraz przyucza kogo chce

Jaga

Uf JAk dobrze,że ja już nie pracuję w tym wariatkowie z-ca też się zwolnił--po prostu nam się już styki przegrzewały w tym systemie dręczenia i nakazów JAk człowiek normalnie do pracy kiedyś szedł tak ostatnio ciągle się stresował----o chwała....jak się cieszę---wolnością!!!!!!!!

Moni

U nas to samo aktywna wpychana klientom, audyty w dni zmiany gazetki żeby tylko punktów odpisać, nowe planogramy więc znowu następna robota no bo może nie dają rady to znowu audytor się ucieszy. Premi nie ma bo jak wypracowane to znów obrotu nie ma. Miało być lepiej , a wyszło, że lepiej nie mówić. Żal bo u nas sklep tonie, i coś mi się wydaje że nie jest jedyny...

an

a w naszym regionie nie dość że wciskasz aktywną to jeszcze musimy 3 razy dziennie wysyłać raport smsem ile sprzedałyśmy o 10, 14, 21. to dopiero jazda i nie spóźnij się albo zapomnij bo kara. I za co to wszystko za 50 zł. premii!!!

ha
@an

aktywna to porazka a w szczególności na ladzie miesnej. Kosztem innego towaru aktywnego(booo tu nie nie narobi zapasu) stoją kisną obsuszaja sie inne produkty. Bo dziś sprzedawca poleca Śląską po 8,99

P.P.

TAk rzeczywiście ta aktywna to jest porażka na sklepach,wciskają byle co - nawet jak nie dobre muszą mówić-pyszne.A wszystko po to,żeby wzbogacić kieszeń szefa-jak nie to wynocha możesz się zwolnić...Pan każe sługa musi.

anna

z tą aktywna to już przesada, namawianie na siłe pchanie komus ... kup pani kup to takie dobre... parodja w h..., rzygac sie juz chce od tego, polecamy polecamy polecamy , dzień w dzień to samo...

an

Też pracuję w tym syfie, ale ludzie nie róbcie pośmiewiska z tego forum. Proponuję utworzyć inne forum na temat sklepu w Iłowej i będzie git.Jak tylko się nadarzy okazja też się zwolnię, i pójdę gdzie indziej pracować, bo w Eko tylko na zdrowiu podupadłam- fizycznym i psychicznym.

P.P.

Drogi "Obserwatorze",jeżeli kupujesz nieświeże mięso-bo ktoś Cię "zrobił w butelkę"przyjdz do tego kogoś-oddaj mięso-rzuć nim nawet w sprzedawcę i po sprawie(musiałem to napisać bo już mnie głupawka wzięła )a nie wyzywaj ludzi,którzy z tymże mięsem nic wspólnego nie mieli.Taki z ciebie obserwator,że zajmujesz się wszystkim tylko nie tym,żeby sprawdzić w sklepie przy sprzedawcy czy ci "kota w worku nie sprzedała".

aneta
@P.P.

Drogi panie dzięki panu i innym wyżej wymienionym worto było się starać mimo ciezkiej pracy .Teraz wiemy i tu pisze w imieniu moich koleżanek ze odeszlysmy z podniesionym czołem .Tylko podziękować za wspaniałych klientów do których naprawdę się przyzwyczaić można i brak czasami tych miłych słow .Ale nadchodzi nowy etap w naszym życiu gdzie człowiek próbuje czegoś nowego .

Obserwator

Ciekawe jakbyś Ty się czuł/a jakbyś takie rzeczy słyszał/a. I na nikim się nie wyżywam. A ciskając mi kit,że mięso jest swieże a nie było to już mówi samo za siebie! Mam gdzieś to wszyscy o mnie myślicie. Jaracie się wy, bo przeżywacie jak człowiek prawdę napisał.

aneta
@Obserwator

Do nas masz pretensje ze nie świeże mieso kupiles ,mogłes zanieść do kierowniczki a nie z fochem .Co ja ci to sprzedalam !!!!!.prawdę jaka prawdę!!! jakbys wiedział to byś się nic nie udzielał i tak wiemy wszyscy kim jesteś

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.