Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

eko

Nie kłóćcie się. Ja też już w eko nie pracuję ale powiem wam jedno."wszędzie dobrze,gdzie nas niema" to że mamy takie zarobki nie inne to wina naszego rządu niestety,uważam że w Polsce lepiej nie będzie więc trzeba się cieszyć tym co mamy,robić swoje i tyle. Pozdrawiam

ZAWIEDZIONY

Och kobiety kłócicie się o nie wiadomo co o przejęzyczenie, o brak jakiegoś znaku w tekście: % czy złoty. A w sumie rzeczy każda każda chyba z was pracowała w sklepie i raz nawał roboty a raz spokój. Załóżcie własne sklepy i zobaczcie ile trzeba sprzedać żeby opłacić podstawowe składki. Są sklepy gdzie są śmieciowe umowy za marne grosze, a o podwyżkach ani słowa. A na temat najniższych krajowych to petycje do rządu sami w wyborach głosujecie na to co chcecie, w maju wykażcie sie na wyborach. Pozdrawiam.

ZAWIEDZIONY

Jestem stałym klientem sklepu w Godowie i nie mogę powiedzieć nic złego o obsłudze i Pani Kierownik. Wszystkie Panie zawsze miłe uśmiechnięte, chętnie doradzą i nie narzekają na prace, a często naprawdę są tylko 2 lub 3 na cały sklep.A Pani Kierownik tak samo jak inne pracownice wykłada towar, kasuje a nawet i sprząta... i cóż więcej dodać. Pozdrawiam Eko w Godowie i oby dalej uśmiech gościł na twarzach Pań.

byla zastępca

Szkoła byla dla wszystkich :) trzeba bylo się uczyć to byście nie zarabiali 1280zl tylko więcej. Pracowałam w eko kilka lat jako zastępca i na prace nigdy nie narzekałam zwolnilam sie tylko dlatego ze niskie zarobki teraz mam większe inna firma ale eko moje to bylo jak rodzina kierowniczka kochana dziewczyny zgrane tylko ta kasa aaa swoją drogą ja miałam brutto 2000zl plus 100 premi . Gdy by nie zarobki napewno bym w eko dostala. A wy tu tylko narzekac umiecie...

pracownica tak jak wy
@byla zastępca

Ha ha co ty nie powiedz? 100% premii to chyba nie dałyscie nikomu tylko sobie, To nie mialas powodu do narzekania skoro pracowałas z glupszymi od siebie. A szkoła faktycznie jest dla wszystkich! Moglas się uczyć to byś kierownikiem lub nawet dyrektorem była. Po co odchodzilas jak tak rodzinnie.Trzeba było zostać i kształcić się w leci. Moim zdaniem piszesz bzdury. Ani składu ani ładu w twoim pisaniu. Jak tak pracowalas jak piszasz to spokoju mam wyrobione zdanie na twój temat

Karola
@byla zastępca

Szkoła dla wszystkich to chyba dla ciebie ;Ucz się to może zostaniesz prezesem; Co ty myślisz że pracownicy Eko to jakieś gamonie; My pracujemy na takich jak ty; Zastępcy chcą być mądrzejsi od kierowników a zwykły pracownik robi więcej i za grosze; Większośc pracowników ma średnie wykształcenie to zastępca może jest po studiach co ?Nie pisz bzdur tym bardziej że już tam nie pracujesz.

byla zastępca
@pracownica tak jak wy

Głupia gęś z Ciebie! Co Ty możesz o mnie wiedzieć! Czytaj ze zrozumieniem! Jak w każdym eko takie gamonie pracują to się nie dziwie traktowania Was! 100 zl a nie 100%! Wiem jak takie jak Ty pracują było się tu i jedzie! Kase byście chciały przynajmniej DORA a do pracy Was trzeba bylo zawsze poganiać i tyle w temacie!

byla zastepca
@byla zastępca

Takie mamy realia polskie i jednak juz tam nie pracuje szkole jednak mialam dobrą i pracuję na swoim poziomie:) a Wy lenie do roboty a nie wiecznie narzekacie! A jak Wam nie pasuje praca to wyjdzcie na ulice i strejkujcie! Albo się zwolnijcie nie bedziecie narzekać wtedy !

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
nina

niestety głośne mówienie o problemach w tej firmie się nie opłaca.. a KR wpatrzony w kierownika sklepu.. a widzę, że praktycznie każdy kierownik (usunięte przez administratora) z biura nie rusza... zarobki w Eko.. no cóż kierownicy i tak wielkie (usunięte przez administratora)dostają w porównaniu do innych marketów i dobrze bo za siedzenie takie wynagrodzenie jest ok..pozdrawiam

kamil

Premie sobie wlicz to Ci wyjdzie----beznadziejny jesteś ha ha ach co za ludzie sie tu trafiają

gocha

Dopiero za rok??

ryba

pamiętajcie o rybie. każda psuje się od głowy. ale tez nawet u ryby zdrowa głowa potrafi pobudzić resztę ciała:)nie dotyczy wieloryba drugi raz z Zarządzie. A na marginesie, Regionalny też ma rodzinę, kredyty, własne problemy i musi się słuchać dyrektorka nierzadko głupszego od kurczaka. stare se ne vrati, a Eko idzie na sprzedaż za rok.

Krysia

Tak,tak Pani Monika aż taka straszna to nie jest tylko jak przyjedza to nasza szefowa zmienia się o 180 stopni-głupio przytakuje i jak my się nie odezwiemy w jakiejś sprawie to ona nic -boi się o swoją posadkę,,,ciekawe czy pani Monika wie o której ona chodzi do domu i ile ma wolnego na lewo...

Amanda

Tak szkoda na to wszystko słów,u nas kierowniczka też udaje,że wszystko wie ale tak nie jest-co z tego że klepie zamówienia-ona nie potrafi wysłać sms-a,kolektor to dla niej czarna magia-planogramy??,dobrze,że meila potrafi odebrać chociaż już coś wysłać załącznikiem---nie,Przecież ona jest już kierownikiem od 15 lat.To co po znajomości tu siedzi.Czeka tylko żeby mieć wolne,wszystkie weekendy najlepiej i jeszcze w tygodniu,wszystkie długie weekendy itd.kosztem czego??Mnie???JA też mam rodzinę...I swoją godność...5 lat w eko***złożyłam wypowiedzenie--niech sobie szuka zastępcy---łatwo jej nie będzie---szybko od niej uciekną--a ja idę na zasiłek a potem będę w międzyczasie coś szukała...LUDZIE DAJCIE ŻYĆ NORMALNIE!!!!!każdy chce pracować ale godnie---i tak żeby się do nas odnosili-a nie poniewierali i darli gęby!!!!!!

ala

U nas kierownik Moni się boi jak ognia .Monia mówi ona przytakuje jakby swojego zdania nie miała .kierowniku ty jesteś dla nas abyś dbał o nasze interesy a nie po to ze jak cos nie tak to załoga !!!!!nawet przy groźbie zwolnienia dobrego pracownika nie umią nic powiedzieć tylko głowa w piasek .A wiec stołki warzniejsze niż godność .No i niech tak będzie

gucia

Słuchajcie,a co sądzicie o tym,aby poinformować o pewnych sprawach regionalnych? Jeżeli w danym sklepie(a jest tak u wielu z nas) kierownik wychodzi z założenia,że nic nie musi,bo ma ma ludzi od tego i tylko grozi zwolnieniami jak nie zrobisz,to dlaczego nie uświadomić o tym KR? Jeżeli jest zgrana załoga i wszyscy mają to samo zdanie o kierowniku,to może coś by to pomogło. Przecież można wysłać maila,a jak jest mądry regionalny to będzie wiedział co zrobić. Może w ten sposób trzeba zacząć walkę z wyzyskiem,bo góra górą,ale to od kierownika zależy organizacja pracy i atmosfera!!! A tak nawiązując do zastępców to czasem mam wrażenie,że mój jest kierownikiem,bo prawdziwy kierownik pracuje 4 godziny a zastępca 12. Głupi? Nie! ZALEŻY MU NA PRACY!!!

zastepca

To musisz walczyć o swoje skoro inni tyle maja ty też powinnas się tych pieniędzy domagać ,nie ważne ze pipidowa kierownik i tyle za funkcje tez powinnas swoje dostać

zastepca

Widać właśnie jaki kierownik obyty ze nie wie ze 2500 brutto a kłuci się ze nie ma tyle kochana podatki jakbys nie wiedziała i na rękę masz tyle bo u mnie tak maja

sss
@zastepca

W pełni podzielam zdanie użytkownika kierownik. Pensje głodowe a obowiązków od ciula. A czy wszyscy pracownicy wiedzą, że w tej firmie pracuje się na czas:zamówienia do godziny 10.00,towar przyjmij,wprowadź,wyślij sms-a o aktywnej 3x dziennie, zrób zwroty jeśli jest taka potrzeba,przerzut z innego sklepu,posprawdzaj faktury mało!!! Ktoś mi powie, że to robią pracownicy? Nie wszystko robi kierownik.pracownik godz.14.00 wychodzi do domu a kto rozliczy kasę,kto zrobi do banku KIEROWNIK!!!!!!!

ewlina22

Kierowniku--te 2500 tj.przecież brutto--i uwierz sprawy kadrowe to ja mam w tej firmie opanowane perfekcyjnie-więc mi tu nie wmawiaj ,że nie masz przynajmniej 1980 netto bo w to nie uwierzę...jeżdząc po sklepach widzę jak zachowują się kierownicy - ich zastępcy i wiedz,że w dużej ilości sklepów kierownicy to porażka,zastępcy gonią ile sił,żeby jakoś było.Może wkrótce zawitam i do ciebie i wtedy mi powiesz ile zarabiasz i przedyskutujemy kwestie podwyżki??

kierownik
@ewlina22

Słuchajcie ! Wy w dalszym ciągu robicie z nas (usunięte przez administratora) Ja wiem co to jest brutto i netto i mówię wyrażnie o brutto!!!!!!!! I to , że pracuję w sklepie nie znaczy , że jestem od pługa oderwana- też się znam na sprawach kadrowych. A jeśli chodzi o odwiedziny to proponuję przejrzeć najpierw umowy kierowników w całej sieci a potem dopiero się odzywać!!!!! I jak bym miała 1980 na rękę to może bym się tak tym nie irytowała!!!!!!Koniec i szkoda tu wchodzić- wszyscy najmądrzejsi i farmazony wypisują!

ekosługa
@ewlina22

zapraszam na region Moniki D.

hahaha
@ewlina22

"Ciebie" piszę się z dużej litery. Poza tym 2500 brutto to 1815 netto.

kierownik

Czytam i nie mogę uwierzyć , że pracuję w tej samej firmie i na takim stanowisku jak niektórzy wyżej opisywani. Normalnie wychodzi na to , że kierownicy są wszyscy wycofani, debilni , leniwi i nie wiadomo co jeszcze. Normalnie mnie to wkurza. Wiem , że pracownicy zawsze będą źle się wypowiadać o przełożonych ale takie ocenianie wszystkich z góry to lekka przesada. Znam naprawdę dużo kierowników z naszego regionu i te opinie są naprawdę przesadzone. Uważam wręcz , że obrabiam kilka stanowisk na raz. A co do pensji- to nie w każdym sklepie kierownik ma 2500 ( oj chciałoby się mieć tyle)-pensje są bardzo zróżnicowane i nie bardzo wiem dlaczego-pewnie wychodzą z założenia , że np.w większym mieście ludzie mają większe żołądki........a na pipiduwie wystarczą jakieś grosze. A i jeszcze nikt z pracowników nie zauważył, że dostają te marne podwyżki najniższej co roku- a kierownik i zastępca nie-dopiero jak się zrównają pensje to może ktoś to zauważy:)

KAROLINA771979O2.PL

To co piszecie na forum to jest aż śmieszne. Po co debatować ile zarabia kierownik i zastępca i tak my się nie dowiemy bo wszystko jest kryte .Ogólnie fałsz i obłuda i takie osoby nas reprezentują niestety .Wypłaty ech szkoda słów najniższa krajowa się zwiększyła i na tym się skończyło ;po co premia niech pracownicy orają za grosze .Tam nic się nie zmienia no chyba ze na gorsze ;

ewlina

sss piszesz,że sprzedawca ma 1750 zł,zastępca 1800 zł,więc napisz też że kierownik ma 2500 zł,bo to wszystko to brutto.a netto kierownik 2000 zastępca 1349 zł,sprzedawva 1280 zł --no a to jest właśnie netto...na czysto bez premi i dodatkowych nagród,jeżeli takie są...Więc nie oszukujmy się kierowniczka dostanie prawie 2 tysiaki na ręke i patrzy tylko,żeby za nią było wszystko zrobione a ty człowieku nie wiesz w co masz rękę włożyć-bo wszystko na raz musisz robić bo pani kierownik ma 100 myśli na sekundę.Porażka...nic mi już się nie chce...Więc Zosiu nie pisz,że tak ci tu cudownie--wyjścia nie ma trzeba tyrać ale doceniania zero...Jaka premia???Plan wyrobiony,to znowu czepi się czegoś innego---Audyt 95 %a jej dalej coś nie pasuje...A co powie o żaganiu tam Audyty wychodzą koło 65%????I co też premi im nie dadzą????Porażka...

Gośka

Wiadomo-koleżanka najprawdopodobniej krótko pracuje i nie wie co tam sie dzieje,,,jak popracujesz tu z lat 15 to wtedy się wypowiadaj,w przeciwnym razie lepiej nic nie mów bo nam nie pomagasz***

P.P.

No i tu masz kobieto rację,że zaraz po Tobie pojadą...Jak się ma nieudolnego kierownika i reszta za niego orze to nie mów kochana =,że ekipa jest ok.Całokształt jest profilowany od góry,więc jak kierownik jest do kitu to niestety nie jest dobrze.Uwierz ja o tym mogę dużo powiedzieć na przykładzie kilku sklepów...Musi być współpraca bo inaczej wszystko sie z czasem zniszczy.Poza tym ty chyba bardzo krótko pracujesz w eko,więc dla ciebie są to kolorowe barwy...Popracujesz to zobaczysz...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.