Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

D omcia

Tak,a nie daj Boże audyt znajdzie coś na twojej półce-masz przerąbane u kierowniczki i regionalnej!!!!!!!!!

@D omcia

ale chyba kierownik nie moze nas zmusic do zapłaty za towar przeterminowany to jest przeciez niezgodne z prawem Pracownik nie może ponosić odpowiedzialności za towar przeterminowany znajdujący się w powierzonym mu sklepie. Nie sprzedanie tego towaru w terminie, co spowodowało obniżoną jego wartość obciąża w ramach ryzyka prowadzonej działalności – pracodawcę.

iza
@D omcia

Kierowniczka z regionalna niech sama się weźmie jest ich 3 w biurze.kierowniczki i zastępcy powinni zajmować się prze terminami a nie chleba nie wyłożą bo po co są 3 osoby na sklepie to zrobią.A te ekspedietki nie wiedza w co ręce włożyć czy myc śmierdzące mięso czy wykładać masarnię czy ludzi obsługiwać.Pan dyrektor powinien zrobić porządek w końcu z regionalnymi i kadra kierownicza bo jest ich zbyt dużo .Sklep mały a kierowniczka i dwie zastępczynię po co tyle darmozjadów.

D omcia

TAk,każdy odpowiada za swój-to wymysł kier.reg.Jak ci taka jedna z drugą pójdą w półke i namieszają to już koniec po układaniu--daty jak sobie chcą -porażka ale nie jesteś w stanie tylko sie swoją półką zajmować -to jest nierealne

@D omcia

i co wtedy płacicie za przeterminowany towar?

D omcia

No a nabiał dużo szybciej,chociaż nasz kier.jest taka,że jak idziesz to przecenia-grosze-śmiech na sali -prawie nic a potem się wydziera,że nie sprzedane-bo jej marża leci-więc robi minimalne przeceny a potem w kosz i rwkz,kurcze na to samo wychodzi

nowa

Płacimy za towar który nie zgłosimy do przeceny w ciągu dwóch tygodni

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
D . P.

Jestem tu nowa ale moja szefowa też słyszałam jak sie darła,że będziemy płacić jak tego nie sprzedamy-porażka normalnie

abba

nie płacimy;pewnie pracujesz pod ajentem, który coś takiego wymusza, albo twoja kierowniczka, która myśli, że to dobry sposób, który ma zmusić pracowników do sprawdzania terminów. Nasze umowy nic nie mówią o odpowiedzialności materialnej( odpowiadamy jedynie za pieniądze )

@abba

a czy macie w sklepie podzielone regały i kazda odpowiada za swój

zzz

dziewczyny ze sklepów EKO mam pytanie czy płacice za przeterminowane towary w sklepie

Dorota

NIE POLECAM PRACY W LEDI...15 LAT PRACY--EKO-LEDI-JEDEN CHŁAM...ZWOLNIŁAM SIĘ W KOŃCU-SAMA SOBIE GRATULUJĘ ODWAGI,CIĘŻKO BYŁO,ALE POSTANOWIONE-PŁACZ SZEFOWEJ ALE MAM DOŚĆ--RAZEM SZŁYŚMY PRZEZ NAJTRUDNIEJSZE CZASY,ALE JA MAM DOŚĆ,POZDRAWIAM

IZA

DLACZEGO ADMINISTRATOR USUWA NAZWISKA REGIONALNYCH NIECH WSZYSCY SIĘ DOWIEDZĄ JAKICH DARMOZJADÓW EKO ZATRUDNIA.

IZA

TRAUMĘ WSZYSCY MAJĄ PRACUJĄCY W TYM BAGNIE JAKIM JEST EKO

Żaba z bagna
@IZA

Droga wolna możesz iść do większej sieci i zatrudnić się przez agencję za 6.50/h a tam będzie jak na plaży w Grecji a nie takie (usunięte przez administratora)

kamil

Na pewno Pani musi mieć jakąś traumę z dzieciństwa-bo nikt o zdrowych zmysłach nie wyzywa ciągle kogoś bez powodu---to forum miało pomóc ludziom znależć pracę a nie robić reklamę GĘSI

kamil

NO brawo coraz lepiej....

kamil

Trochę Was ponosi tutaj-dajcie na luz bo Wam żyłka pęknie...

ZAWIEDZIONY

Postronny- trzech, pomimo że jestem tylko klientem jednego z Waszych sklepów też chciałbym zarazić inne ekspedientki optymizmem. Pozdrawiam załogę Eko w Godowie oby dalej uśmiech gościł na ich twarzach.SUPER ZAŁOGA!!!

Nareszcie jakieś normalne słowa

Beti
@nowa

No to jesteśmy już dwie może jeszcze kogoś zarazimy optymizmem!!!

Beti

Jestem kierownikiem 8 lat przyznaję było lepiej.Już jest na tym świecie tak ,że pracownik jeżeli chce pracować musi dostosować się do założeń i poleceń swojego szefa.Pracujemy bo mamy dzieci na utrzymaniu,płacimy rachunki itd...i nikt nas do tego nie zmusza.Zawsze można iść na zasiłek i do MOPS-u po pomoc i leżeć w domu nic nie robić.Czy wtedy będziesz z siebie dumna i szczęśliwa?Skoro już wybraliśmy pracę w tej firmie to starajmy się dogadać i stworzyć zgrany zespół.Kierownik nie siedzi SOBIE w biurze tylko wykonuje wszystkie polecenia i obowiązki a ma ich naprawdę masę.Dlaczego jesteście tacy nieszczęśliwi???

Żałosne te Wasze wypowiedzi

byla zastepca
@nowa

NieCiebie bo Ty akurat jakoś czytasz bez zrozumienia a dla mnie ktoś taki jest po prostu ciemną masa:)poczytaj moje posty ze zrozumieniem potem wdaj się w dyskusję ze mną pusta gęsio:) i w (usunięte przez administratora) mam to czy tu sobie na cos pozwolisz czy też nie :)

Sisi

Trochę Cię ponosi!!!Odpocznij lepiej

@byla zastepca

Ha ha ha ha nawet nie potrafisz odpisać mi na komentarz tylko na "nowa" Bez komentarza tym razem. Odpocznij raczej jak ci tu radzono. Albo zmien prace i nie wtracaj się do naszej bo w głowie ci się miesza.

@byla zastepca

Jak tak odzywałaś się do koleżanek w pracy to współczuje takiej zastępcy nikt by nie chciał

BYŁA ZASTĘPCA
@nowa

nie miała w pracy pustych gęsi , więc nie musiałam pokazywać gdzie ich miejsce :) Dobranoc aaa "pracownica taka jak wy" długo nie popracujesz....zaufaj mi :)DOBRANOC A RACZEJ ŻEGNAM :)

@BYŁA ZASTĘPCA

Bo co? Bo ty tak chcesz ha ha jesteś chora.Ty lepiej pilnuje siebie.Wara od naszej pracy i od tego forum.Zamęt siej u siebie.A twoje życzenie dla mnie niech do Ciebie wróci. Nie zycz nikomu co Tobie nie miłe. Pamiętaj. Życie zatacza krąg co dajesz to dostajesz.I tyle z mojej strony.

fu....t
@pracownica tak jak wy

Ja Ci niczego nie życzę ja to wiem :) Pamietaj że w Internecie nikt nie jest anonimowy:) twoje Ip mogą szybciutko namierzą i Cię wyrzucą na zbity pysk :) Do szorowania kibli a nie między ludzi z taką głupią gęsią jak Ty:)

???
@BYŁA ZASTĘPCA

Co ty z tymi gęsiami. ???????!???????! hodujesz czy co nie rozumiem ciągle głupia gęś głupia gęśczy trauma z dzieciństwa

byla zastepca

Nie. Dla mnie to po prostu brak dowartościowania własnej "ja" w pracy nikt się nie odezwie,każda trzyma język za zębami,bo strach się odezwać bo co by to było a tutaj? Po prostu prawie jak konfesjonał ,każdą wyrzuca swoje żale z nadzieją że prezesi to czytają i zlitują się nad nimi. A więc moi drodzy niestety prezesi powiem więcej nawet regionalni tego nie czytają. Szukajcie innej pracy jak ta nie odpowiada spełniajcie własne marzenia,realizujcie się,nsrzekaniem nic nie osiągnięcie. Ja chcialam tylko napisać,podzielić sie moimi doświadczeniami z ekoo a tu zaraz ATAK. I naprawdę gdyby nie zarobki to dalej bym była w eko , nie wszędzie są kierownicy lenie,itd u mnie naprawdę bylo ok. Do dziś utrzymujemy kontakty,spotykamy sie na ognisku czy tez zwyczajnie na kawusi,nie każdym kierownikom i zastępcom awanse uderzają do głowy. Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Ja swoje marzenia zrealizowałam i życzę Wam tego samego. Powodzenia.

@byla zastepca

Wiesz co i pokazalas swoja twarz.A od glupiej gęsi to możesz mówić na tych którzy Ci pozwolą, Ja napewno NIE. Przykrość robisz pracownikom którzy są pracownikami a nie zastępcą. Niejedną ma wykształcenie a życia nikogo nie znasz.Narzekają( ja akurat nie) bo i racje reż mają. A to nie powód byś wysyłała ich do szkoły wyzywac od leni.Dobrze żeś trochę przemyslala i przeprosiła.

ZAWIEDZIONY

I tak trzymać nie odpowiada to składam papiery i do widzenia, przecież czas niewolników się skończył. Użalacie się, kłócicie a nawet się nie znacie, każda pisze i pisze czy tylko to zły dzień, zły humor, czy upomnienie kierownika- kierowniczki wpływa na takie nastrojowe pisanie???

mirka

Z doświadczenia wiem,że kłócą się najwięcej te co najmniej robią.Po co wywlekać tu jakieś brudy.Nie pasuje to się zwalniacie i po sprawie---ja tak zrobiłam i uwierzcie nie żałuje

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.