Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

paula

(odp,dla nowa) Wiesz ja pracuję już bardzo długo w ledi i uwierz,że nie masz racji-każdemu może się tylko tak WYDAWAĆ,ale robić trzeba a nie tylko myśleć,że się robi***

nowa

Prawda jest taka że wszyscy mają dużo pracy tylko każdemu się wydaje ze to on robi najwięcej.

paula

Tak, racja ludzie bez żadnego doświadczenia-sztuka się liczy a ty się męcz...

z-ca

Podpisuję się pod słowami MR X, tylko żeby z tego ćwierć miliona pracownikom premii nie żałowali, w końcu to my pracownicy sklepu wypracowujemy sporą część tego przychodu.

@z-ca

Zgadzam się również z Tobą. Ale niestety jest tak : jak chcesz to pracuj za takie pieniądze jakie dajemy, a jeśli nie to się zwolnij, bo na Twoje miejsce mamy 10 innych..Góra nie bierze pod uwagę tego, że będą to ludzie bez doświadczenia i bez pojęcia o handlu, bo nie oni będą się z takimi ludźmi męczyć tylko my pracownicy. Taka jest niestety szara rzeczywistość nie tylko w tej firmie ale i w naszym "kochanym" kraju ... :(

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
RI

W niektórych sklepach kierownicy pracują tylko na jedna zmianę kaay nie rozliczają robią to pracownicy.Kierowniczki godzinaa7-15 i do domu a sklep rządzi się swoimi prawami nawet co niektóre nawet na kasie się nie znają a co dopiero masarni chodzą jak dziady nawet odpowiedniego stroju na sobie nie mają żenada gdzie jest regionalna i dyrekcja .W innych sklepach kierownik jest cały czas do dyspozycji.Otwierają jak chca i zamykają jak chca sklep raz jest czynny do 20 w niedziele ludzie się przyzwyczaja a regionalnej wiatr zawieje nie w tą stronę i zmienia jak można tak nie szanować klientów.

@RI

Jeśli kierownik ma obsługiwać kasę , masarnię itd. To czy Ty w tym czasie zrobisz za niego zamówienia,kasę do banku, wprowadzisz faktury, zdasz prasę, przeczytasz i odpowiesz na 20 maili i esemesów dziennie , zrobisz grafik...??? To tylko mała część obowiązków jaka na nas ciąży. Zapraszam do złożenia CV na kierownika sklepu, wtedy zobaczysz czy to wszystko wygląda tak kolorowo...!"W innych sklepach kierownik jest cały czas do dyspozycji" hmmm jeśli tak to za przeproszeniem sam zapier... po 15godzin. Pozdrawiam :)

mała mi
@MR X

właśnie taka jest niestety prawda... wyciskają nas jak cytrynki i to za jaka kasę ??:?

MR X

Niestety taka jest prawda. Jeśli jest , aż tak źle jak piszecie od kilku lat to po co dalej się męczyć? Może czas zmienić pracę... Wymagania i obowiązki będą zawsze i wszędzie. Co do sprzedaży aktywnej, owszem jest to męczące. Jedynym plusem jest to , że teraz są wybierane produkty promocyjne i można je polecać ludziom, ponieważ są w dobrych cenach. Osobiście się nie dziwię , że jest sprzedaż aktywna. takie małe przeliczenie : sieć ok.280sklepów, na sprzedaży aktywnej batonik za złotówkę, każdy sklep sprzeda średnio 30szt czyli 30 zł do obrotu. 30zł x 280sklepów = 8700zł przychodu , którego bez aktywnej by po prostu nie było. Można to pomnożyć jeszcze przez 30 dni w miesiącu i wychodzi wtedy ćwierć miliona złotych. Liczba kolosalna. Postawcie się na miejscu prezesa i pomyślcie czy Wy na jego miejscu wymagali byście sprzedaży aktywnej...

bolo

W Eko rzadko kto jesli chodzi o kierowniczki ma wykształcenie a jak zwalniają pracownika to najlepiej powiedziec i strugać durnia ze ja nic niewiem.

s.s.

Nie no oczywiście-ja jak się zwalniałam po 8 latach to nawet nie zapytali dlaczego.Pani Monika strzeliła focha i najlepiej było udawać,że mnie nie zna.Porażka-niby taka wykształcona kobieta-śmiechu warte...

bolo

Jesli chodzi o zmianę pracy to każdy potrafi powiedzieć jak się nie podoba to droga wolna ale nie oto tu chodzi każdy mądry i inteligentny kierownik lub regionalny tego nie powinien mówić pracownikowi.

@bolo

Zgadzam się z tym w 100%. Ja też jestem kierownikiem od paru lat. Pracuję na drugą zmianę, gdzie obsługuję drugą kasę lub stanowisko na ladzie wędliniarskiej. pracuję również w niedzielę.Wykładam towar, sprzątam półki i tak wszystkie dziewczyny sprawdzam również daty. Nie wiem kto jest Waszym kierownikiem ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.Niestety nie jest lekko w naszej firmie, ale nie obwiniajcie za to kierowników. Życzę powodzenia.

Ala
@bolo

A ja bardzo bym chciała taką kierowniczkę,bo ja jako zastępca robię to wszystko plus jeszcze wiele więcej:). Za to kierowniczka siedzi i pachnie, dobrze,że jest liora to jeszcze przymierza biżuterię:). Na Boga to ona mi nie wygląda, ale kto wie może?

MR X

Witam serdecznie. Jestem kierownikiem w jednym ze sklepów. Po pierwsze pracownicy nie muszą płacić za przeterminowany towar , ponieważ nie mają tego w umowie. jeśli jesteście do tego zmuszani nie zgłaszajcie tego do regionalnego tylko do DOR-a. Po drugie co do pracy kierowników : hmm jeżdżę na różne spotkania, szkolenia i dużo słyszę. Niektórzy kierownicy po prostu myślą,że są Bogami tak z tego wszystkiego wnioskuję :( Co do swojej pracy nie mam sobie nic do zarzucenia. Wykładam towar na sklepie, przyjmuję dostawy, a i za miotłę nie boję się złapać oczywiście w miarę możliwości czasowych, ponieważ w biurze też jest dużo pracy. Trzeba zrobić zamówienia, wprowadzić faktury, powysyłać rozpiski,zrobić zwroty,kadry, przygotować paczkę do księgowości itp. Jednego dnia zajmuję to więcej czasu, drugiego mniej. Czasami człowiek siedzi cały dzień w biurze bo jest tego naprawdę masa, ale są dni w których jest dużo czasu aby zająć się również pracą na sklepie. nie narzekam na pracę. Praca jak każda inna, obowiązki i wymagania są wszędzie. Pieniążki również... Nikt nikomu nie broni zmienić pracy. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Życzę mało stresów i wysokich premii . Pozdrawiam

Phi moja nawet nie potrafi kasy rozliczyć a pracuje już na st,,15 lat

@PP

No to szacunek dla takich kierowniczek i dla Was za waszą cierpliwość ale gdzie są regionalni? Może trzeba im oczy otworzyć?

justyna

Kierowniczka otwiera sklep w moim nawet kodu nie zna a co do kubków to niech myje bo to one brudzą bo załoga 3 osobowa nie ma kiedy rozwiązać się na śniadaniu

PP

O i proszę Pani Ania znalazła się na celowniku-chyba komuś zalazła za skórkę

justyna

Dyrektor powinien w szczególności przyjrzeć się pracy p.Młynarczyk Annie bo juz tak w piórka obrosła że czuję się ważniejsza od dyrektora .

iza

A za prze terminy powinna płacić kierowniczka z regionalna bo to one towar zamawiają nie mając pojecia o rotacji niektórych towarów.

PP

KIEROWNIK POWINIEN BYĆ DLA PRACOWNIKÓW-POWINIEN SIĘ ZA NIMI WSTAWIAĆ W SŁUSZNYCH SPRAWACH-RAZEM WSPÓŁPRACOWAĆ-DORADZAĆ-PO PROSTU WSPÓLNIE POWINIEN ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY JAKIE SIĘ POJAWIAJĄ---NIESTETY U NAS TAK NIE JEST.TEGO 1 % TYCH WSPANIAŁYCH TO NIE ZNAJDZIEMY TAK SZYBKO---NO ALE CUDA SIĘ PRAWDOPODOBNIE ZDARZAJĄ.POZDRAWIAM

@PP

Jasne jeszcze trzeba dodać ,że ma zrobić grafik według zmiany pracy każdego męża i zajęć szkolnych dzieci,wizyty u dentysty i najlepiej pracę od poniedziałku do piątku. I niech nie zapomni zapytać czy po 10 godzinach pracy może iść do domu bo jutro o 5.30 trzeba otworzyć sklep. Po pracy powinna umyć kubki w socjalnym !!! Wtedy byłaby super!!!

ania

Co sądzicie o nowej kierowniczce ze Świebodzina, masakra wielką panią udaje a nic nie wie tylko wielką pani udaje a dziewczyny wciąż narzekają. Lepiej ją zamienić na nową bo inne były lepsze 100 razy lepsze

@ania

99% pracowników narzeka na swoje kierowniczki.A jaka powinna być kierowniczka?

PP

O wielu kierownikach jakby prawda na jaw wyszła to wylatują na zbity pysk...

nowa

Gorzej jak na sklepie sa gorsi i lepsi jedni muszą zapłacić drudzy nie koniecznie

D omcia

No chyba nie może,ale ...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.