Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Magda

Tego nie da się czytać .Jestem kierownikiem 8 lat;wszyscy pracują ciężko za grosze kasjerki ,M/W i zastępcy i szanuję to bo mam super załogę.Zawsze zdarzają się zgrzyty ale to norma.Moim zdaniem jeżeli szefostwo nic nie zmieni to pójdziemy na dno bo załoga musi być stała( z małymi zmianami) a to jak ktoś pisze ,że kierownik pije kawę i wisi na telefonie to ma problem ale z głową.Czy miałyście podwyżkę w tym roku? Myślę o tych co nic nie robią tylko piją kawę :)

a

załoga była super niestety ten kto pozwolił otworzyć sklep w tak beznadziejnym miejscu był winnien

kaśka

skoro was zamknęli to jednak nie było tak super..

a

Wiecie ja pracowałam e ledi niestety sklep zamknęli pracy dużo jak zawsze ale miałyśmy fajny zespół,kierowniczka tez fajna babka a i regionalna ok mi jednak szkoda tej pracy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dorota

Heh Wszędzie sprzedają towar po terminie---zwróćcie uwagę w Iłowej co się dzieje---nabiał z jakimi datami leży nie wspomnę już o suchych...I potem mówią,że nie ma klientów---ach a niektóre mięso i wędliny to już poemat....

kAcha

Wszędzie jest prawie syf---a niestety kierownik zarabia 2500 netto więc z premią mała bo mała ale ma 1950 na ręke-przyjdzie synowa---pogadaja godzinę----sąsiadka---drugą ---potem przedstawiciel handlowy---jak ulubiony to kawka ciasteczko i tak prawie jesteśmy na półmetku pracy kierowniczki----do kitu z taką kierowniczką---większość kontroli zapowiadana---ach mozna o tym powieść napisać....

xx

jak sobie ktoś pracy nie potrafi zorganizować to siedzi w pracy 60h dodatkowo!!panie kierowniczki przestańcie pieprzyc przez tel .....a zaczniecie się wyrabic w 8h!!!!!!!!!

xx77xc

a co powiecie o tym, że w ledi pani kierownik każe sprzedawać ciasoto świąteczne miesiąc po wielkanocy mazurek z którego kazała ściągnąć ozdoby bo zbyt dużo zamówiła... mięso jest myte , śmierdzące , mrożone bo składa takie zamówienia , że większość jest po terminie i się nie sprzedało, ciastak pakowane jak są po termnie to rozsypuje je na wage i mówi że ma się sprzedać , zmazywaczem zmazuje daty i sprzedaje - to jest żenada takich sytuacji mogę wymieniać miliony !!! a pani kierownik regionalna nic w tym temacie nie zrobiła bo to przyjaciółeczki które razem jeżdżą na zakupy... a na dodatek to w przeciągu bardzo krótkiego czasu zwalnia się kilka pracowników a to tylko dlatego , że kierowniczka stosuje mobing i wykańcza ludzi psychicznie np wyzywa ich... a tłumaczy to tym że powstała nowa konkurencja Intermarche CIEKAWE GDZIE JEST DYREKTOR I PREZES ...?? CZEMU NIC NIE ROBIĄ ..??

maja
@xx77xc

A w jakim sklepie tak się dzieję???

@maja

Tak iest chyba wszędzie ,bo wszyscy chcą żeby straty były małe.Nikt nie myśli ,że przez to traci klientów a regionalni wszystko wiedzą .Dlatego jesteśmy informowani o kazdej ważniejszej wizycie .

@xx77xc

Widać,że nie masz najmniejszego pojęcia o pracy kierownika nie pochwalam Twojej kierowniczki a może Ty pokierujesz sklepem za 1.600 zł i 60 godzin tygodniowo zapraszam!!!

xx77xc
@maja

maja - takie cyrki to tylko w głubczycach się dzieją... w tylu sklepach eko byłam i nigdzie nie spotkałam takich beznadziejnych i obrzydliwych wpadek z towarem. Bardzon współczuje tym osobą które tam pracowały i nieliczne jeszcze pracują. Pracownicy są bezradni na żądze kierowniczki ona każe sprzedawać smierdzące stare mięso a jak klient przychodzi ze zwrotem to jeszcze robi dziewczyną jazde przy ludziach jak mogły coś takiego sprzedać. wszyscy są zastraszeni i boją się przeciwstawić i co to są za kontrole prezesa czy regionalnej jak są wcześniej zapowiadane , ciekawe jak by wypadła taka kontrola bez zapowiedzi .? Nagannie jestem tego pewna w 100 % bo zanim jest taka kontrola to stare mięso wędliny itp są zamykane pod kluczem

Kazik

Lubię swoją kierowniczkę z Bytomia O i nie wstydzę się tego

@Kazik

I bardzo dobrze .

Ancia

Jak myślicie czy zmiany w firmie będą dla nas korzystne?

maja
@Ancia

Ancia jakie zmiany????

@Ancia

Napisz co to za zmiany . Nareszcie coś o firmie a nie o kierownikach .

MR X

Hahahahaha!!! Żenada :D

anka K.

Po co te wyzwiska?????????????????????????????????

Trudne sprawy

Śmieszne kierownicy walczą o stołek jak Prezydent o swój ponieważ nic nie robią spijają kawkę z regionalnymi i wyzyskują się zastępcami Wypłatę odbierają za dobre wrażenie

@Trudne sprawy

Ty jesteś śmieszna !!! Kierownik pije kawę a kto wszystko robi za niego?Może Ty ale dlaczego Ciebie zwolnili???

@Trudne sprawy

Ty chyba byłaś zastepcą i zazdrość przez ciebie przemawia .

@nowa

Sama się zwolniłam następna tępa nie potrafi czytać. Zwolniłam się ponieważ stać mnie na więcej niż ucieranie d...y w Ledi. Sama odpowiedziałaś sobie zastępcy robią za kierowników inteligencją to nie grzeszysz .Więcej nie będę pisała z tobą ponieważ brak Ci mózgu

@Trudne sprawy

Moze czułaś się nie docenione robie tak dużo wszystko za wszystkich a jestem tylko kasjerką .TOtobie brak inteligencji i kultury , ja chociaż anonimoeo nikogo nie obrazam . Życzę ci żebyś nie musiała nikomu uciera (usunięte przez administratora) w nowej pracy .

Aga
@Trudne sprawy

Masz rację nie pisz więcej bo nikt tego nie chce czytać a tępa to Ty jesteś u nas też są lalunie ,które pracują za karę nawet nie wiedzą jakie obowiązki ma kierownik ściemniają przez 8 godzin kręcą się i nic nie robią ale skończą tak jak Ty.Może nie mają mózgu???

@Trudne sprawy

nie bron jej bo i tak cie kiedyś wypier...uwierz nie znasz jej,zrob cos nie po jej myśli i gotowe,przytakuj slodz a popracujesz długoooooo

@Trudne sprawy

nowa bystra jesteś jak woda w kiblu!!!!!!!!!dobrze wiesz ze zastępcy robia to samo co kierownicy do tego zapieprzaja na sklepie!!!a taka dama jak ty tylko na tel wisi.....i kawki z przystojnymi przedstawicielami pije

@:)

Nie pomyliłaś się z odpoweidzią bo za bardzo nie rozumiem o co ci chodzi .

@:)

Nie pomyliło ci się coś .

KESZA
@Daga

Święta prawda picie kawy, robienie dobrego wrażenia na regionalnym i obarczanie całą robotą zastępców,którzy zapieprzają tylko na drugą zmianę bo przecież kierowniczka nie może bo regionalny chce ją widzieć tylko na pierwszej zmianie...brak słów

anka

Daga Nikogo nie poniosło!!!!! 9 lat przepracowałam----a w tym czasie 4 razy zmienił się kierownik...

kaśka
@anka

to może ty pracowałaś w Międzychodzie nie w Przytocznej bo w Przytocznej od samego początku jest jeden kierownik widocznie dobra jest w tym co robi bo inaczej pewnie by ją zwolnili

nowa

Na forum nie ma innego tematu tylko obgadywanie kierownika .

melka

Dziewczyno to nie jest miejsce na wypisywaniu takich bzdur masz cos do kierownika z Przytocznej idz do sklepu i powiedz jej to osobiście a nie ludzie czytaja bzdury pewnie jak pracowałaś to była dobrym kierownikiem a teraz jak Cię zwolniła to jest ta zła

anka

Tak niektórzy kierownicy są beznadziejni.Dostaje wypowiedzenie za porozumieniem stron---ta coś miesza i nagle na świadectwie pracy mam napisane,że się sama zwalniam----porażka---a ta mi gada,że się z kadrową nie dogadała!!!!!Absurd zupełny!!!!!!Idę do prawnika

@anka

A Ty jak pracowałaś to byłaś idealnym pracownikiem (nie zwolniliby takiego pracownika)po prostu idź do kierownika i w kadrach zmienią świadectwo.Po co ta złośliwość .Trochę poniosło!!!!!!

melka

Poznałam kierownika z Przytocznej wydaje się być dość ogarnięta i w porządku.

ona
@melka

oj słodziutka to ona jest bardzo!!szuja zarabana!

Trudne sprawy

Witam właśnie uwolniłam się z tego syfu ,nie polecam pracy w Ledi nie potrafią nawet odczytać wypowiedzenia,zwolniłam się z 2 tyg. wypowiedzeniem w czasie tym miałam być na urlopie ale Pani Kierownik nie doczytała do końca co podpisała źle przekazała kadrowej co za tym idzie źle wypisali świadectwo pracy nie odpuszczę jak będzie trzeba oddam sprawę do prawnika . Pani kadrowa chce ,abym oddała jej pieniądze za urlop który mi wypłaciła śmieszne jedni nie potrafią czytać inni liczyć a pakują się na takie stanowiska lepiej do łopaty niech zasuwają

@Trudne sprawy

My jeszcze pracujemy w Ledi ale Ty już możesz łapać za łopatę ale myślę ,że będziesz narzekać nawet na plaży bo piasek za gorący?

xx

nie polecam pracy w ledi przytoczna no chyba ze zmienia kierownika!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.