Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

zuza

WIECIE CO NIE MOGĘ CZYTAĆ TYCH BZDUR KTÓRE PISZECIE NA TEMAT WASZYCH KIEROWNICZEK.WSZYSTKICH MIERZYCIE JEDNA MIARĄ .JA TEŻ JESTEM KIEROWNICZKĄ SKLEPU ZAPIEPRZAM NA SKLEPIE JAK CAŁA MOJA ZAŁOGA NIE SIEDZĘ Z DUPĄ W BIURZE I NIE PIJE KAWUSI BO NIE MAM NA TO CZASU.GRAFIK MAM ZAWSZE ZROBIONY MOJE DZIEWCZYNY WIEDZĄ JAK PRACUJĄ EWENTUALNIE NANOSZĘ TYLKO POPRAWKI JAK KTÓREJŚ COŚ WYPADNIE I MUSI SIĘ ZAMIENIĆ ALBO W INNY DZIEŃ MUSI MIEĆ WOLNE ,KWESTIA DOGADANIA.NIE WSZYSTKIE KIEROWNICZKI TO LEWUSY I PANIUSIE KTÓRE WYKORZYSTUJĄ INNYCH A SAME NIC NIE ROBIĄ.A PRO PO TEJ KONTROLI PIP TO JAK MYŚLICIE ŻE GÓRA WSZYSTKO ZROBI TAK ŻEBY BYŁO OK TO SIĘ MYLICIE. ROZMAWIAŁAM Z KOLEŻANKĄ KTÓRA MIAŁA TAKĄ KONTROLĘ U SIEBIE TEŻ JEST KIEROWNIKIEM SKLEPU ALE U KONKURENCJI I TO WCALE NIE JEST TAK JAK MYŚLICIE.ONA TEŻ MYŚLAŁA ŻE GÓRA WSZYSTKO ZAŁATWI A JAK PRZYSZŁO CO DO CZEGO TO UMYLI RĘCE .PIP PRZETRZEPAŁ JEJ KOMPUTER ,GRAFIKI Z OSTATNICH 3 MIESIĘCY ,LOGINY KASJERÓW CZY KAŻDY MA TAKI JAK POWINIEN I CZY LOGUJĄ SIĘ TAK JAK POWINNY.PO PROSTU WSZYSTKO CZY WOLNE MAJA PRAWIDŁOWO NIE ZA MAŁO NIE ZA DUŻO ,CZY URLOPY SIĘ ZGADZAJĄ ZE STANEM FAKTYCZNYM NO I WISIENKA NA TORCIE CZY KIEROWNICZKA PRACUJE TYLE CO POWINNA.U NIEJ W FIRMIE PRACUJE 8 GODZIN ODBIJA KARTĘ I DO DOMU A U NAS ,JA NA PRZYKŁAD PRZYCHODZĘ DO PRACY A W KOMPUTERZE WPISUJE W GRAFIK ŻE MAM WOLNE NIKT MI TEGO NIE ODDA .PRACUJĘ WIĘCEJ NIŻ 8 GODZIN REGIONALNA WIE I CO I MA TO GDZIEŚ.ZAPAMIĘTAJCIE W TEJ FIRMIE NIE LICZY SI CZŁOWIEK TYLKO CYFERKI A ILE TY HARUJESZ TO NIKOGO NIE OBCHODZI ,WSZYSTKO MA BYĆ ZROBIONE NA JUŻ NA WCZORAJ NA TERAZ A JAK TY TO ZROBISZ MAJĄC 2 OSOBY NA ZMIANIE TO ANI REGIONALNEJ ANI DYREKTORA NIE OBCHODZI.MA BYĆ I JUŻ .

Maja

BRAWO ŚWIĘTA PRAWDA TEZ JESTEM KIEROWNIKIEM LEDI

XXX
@zuza

ZUZA WIELKI SZACUN DLA CIEBIE TAKA KIEROWNICZKE CHCIALABYM MIEC!!!!!!!ALE UWIERZ MAJA TU RACJE MOJA KIEROWNICZKA NAPRAWDE NIE WYCHODZI NA SKLEP KAWA ZA KAWA I WISI NA TEL ZASTEPCY ROBIA ZA NIA, GRAFIKU NIE POTRAFI ZROBIC !PLANOGRAMU NIE POTRAFI WYDRUKOWAC ITD JESLI ZASTEPCA NIE ZROBI PO PROSTU NIE JEST ZROBIONE I TYLE:(:(:(

aaa
@zuza

I święta racja Zuza. Moja kierowniczka i ja ( zastępca), zapieprzamy na sklepie równo. Prace biurowe wykonujemy na zmianę z pracą na sklepie. Jak chcemy żeby sklep jakoś wyglądał to musimy harować i tu i tu, bo inaczej się nie da. Pracuję na sklepie wysokoobrotowym, ruch mamy bardzo duży, czasem nie ma kiedy tej przysłowiowej kawy wypić. Tam gdzie kierowniczka może pozwolić sobie na siedzenie całą zmianę, to albo sklep ma słaby ruch, albo sklep jest delikatnie mówiąc nie dopracowany. Poza tym jak pracujemy na sklepie to się lepiej orientujemy, co zrobić ,co zamówić itd. żeby było jak najlepiej. A zza biurka raczej ciężko takie rzeczy widzieć i wiedzieć. Też miałam wcześniej taką kierowniczkę, jak z opisów, to w końcu skończyło się jej panowanie.Ale nasz regionalny nie był ślepy, i widział, że jej praca ciągnie sklep w dół. Magazyny był pełne wszystkiego, tylko nie tego co aktualnie można by było dołożyć na półki. I dzięki Bogu, że wyleciała stara kierowniczka. Teraz pracuje się o niebo lepiej. A te wszystkie mądralińskie posadziłabym na chwile w biurze. A najbardziej te co nawet cen dobrze nie potrafią roznieść, a zrobić je kolektorem, to już wyczyn.

Ada

Ale ty jesteś śmieszna Aga!!!!!!!!!!

X0

WSZYSCY TU DUZO PISZA A NIC NIE ROBIA,ZGLOSCIE SPRAWY GDZIE TRZEBA I BEDZIE OK,PIP NAJLEPSZA INSTYTUCJA ROZWIAZE PROBLEMY TO GWARANTUJE:)

Aga
@X0

Ledi to nie jest dożywocie jak według Ciebie taka tragedia to odejdź z godnością no tak ale jak się zwolnisz to nie będzie zasiłku i nie da się leżeć i brać kasę a o to chyba Ci chodzi bo praca to kara!!!! Wytrwaj do emerytury

@Aga

Nie ma tragedi zwłaszcza jak trzeba płacic za towar ktory sie przeterminował, albo kierowniczka kombinuje źeby wyrobić cele ,bo premi nie będzie inaczej . Wszystko jest ok .

Aga
@nowa

Po pierwsze nikt nie musi płacić za przeterminowany towar- co zrobi kierowniczka jak nie zapłacicie?Po drugie jak wyrobicie cel to premia jest dla wszystkich a nie tylko dla kierownika.Trzeba rozmawiać o problemach a nie szeptać w szatni z koleżanką i ciągle narzekać.

pracownica
@Aga

Tak piszesz o premii ale może u was.U nas tylko obiecują .A to aktywna nie taka a to to a to tamto i guzik.A hak się pojawi to tyle ze wstyd.

eko ledi ???????
@Aga

Co ty piszesz.Z kim rozmawiać? Może z kierowniczką lub jej zastępca??? Kpiny sobie robisz..? O czym o premii która tylko wirtualnej teorii. Szantaż i tyle.Myślą ze jak rzucając hasło premia będzie jak to czy owo to tak jest? Myślą że głupka mają w pracy.Przestano pisać bzdury.

Mała

Odradzam każdemu.Rozmowa rekrutacyjna to porażka, mówią tak, a po fakcie okazuje się, że jest inaczej. Zapewniają etat, potem mówią, że praca jest na zastępstwo. Firma do bani, traktują człowieka jak pomagiera i w dodatku za marne grosze!!! Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
anita

Tak pan dyrektor szaleje a porządku nie zrobi w biurach siedzą po trzy kierowniczki a na sali nie ma komu pracować. Po południu plaszczą tyłki w biurze i pija ze znajomymi kawę.Takich darmozjadów zwolnic i to prędko bo jest im za dobrze.Czepiają się pracowników a same nic nie robią wielkie biuralistki , regionalna jest ślepa i widzi to co chce a porządku z biurem nie zrobi .

Ancia
@anita

Ciebie też ponosi!!! Widzisz to co chcesz zobaczyć.Taki jest Polak zazdrosny i nienawidzi wszystkich a co do umowy to umowa na zastępstwo to na etat z pełnymi świadczeniami......

Anka

HA Co się będzie działo---zawsze jak wiedzą że coś ma być to wszystko jest cacy o czym wy mówicie....

@Anka

Rzcja tak jest zawsze .

DZIEWCZYNY NA DNIACH BEDZIE KONTROLAW W R1 INSPEKTORA PRACY!!!!!!!!!!

kaska
@:(

A matko to będzie się działo

kasia

Nie *** no dajcie spokój ***grafik musi być na miesiąc z góry---ewentualnie jak coś wypadnie to się nanosi małe poprawki****no,ale żeby na 4 dni tylko robić---Porażka---co na to regionalna---ona o tym wie???Generalnie jwst tak,że wolne musi być wydane bo nie chcą płacić--w wyjątkowych sytuacjach zapłacą--ale sie wtedy regionalna namarudzi..GRAFIK MUSI BYĆ ZROBIONY NA PRZYNAJMNIEJ 3 MIESIĄCE BO TAK TRZEBA NANIEŚĆ W SYSTEMIE..TO TAK NA MARGINESIE!!!!!!!!!!

Zuza

Grafik musi być zrobiony na cały miesiąc końcem miesiąca---dni wolne---godziny pracy itp.muszą być ustalone według schematu miesiąca poprzedniego,żeby nikt nie był poszkodowany.Często sama staję z dziewczynami na kasę w dniach,kiedy nie ma towaru żadnego,żeby wydać odpowiednio wolne jakie się wszystkim należy w danym miesiącu--jak przychodzi druga zmiana idę do biura i robię papierzyska...dla mnie to normalna rzecz,każdy ma rodzinę i chce wiedzieć jak pracuje---różne wizyty dziewczyny mają u dentysty,lekarza,więc jak grafik na 3-4 dni????Bez sensu---kupa zamieszania---co za kierownk ma taki bałagan----na którym to sklepie tak jest Panie?????

Czy u was też tak jest,że kierowniczka robi grafik na 3 - 4 dni do przodu i nie daje wszystkiego wolnego,które się należy licząc,że na koniec kwartału zapłacą??? Porażka kiedyś grafik był na miesiąc --no ale wtedy był zastępca,który to robił ale niestety się zwolnił i ciężko ----ciężko----nie ma się z kim dogadać.....Wolne było na bieżąco wydawane----sporadycznie brakowało dnia lub 2 na koniec kwartału---no ale kiedyś były inne---lepsze czasy----

Dorota

Aż się uśmiałam jak sie dowiedziałam kto będzie zastępcą w iłowej-----ubaw po pachy---jak kogoś takiego niesłownego i fał....można zrobić swoim zastępcom....POWODZENIA DZIEWCZYNKI.....

sb...

żeriam nie ośmieszaj sie---tak jest w większości sklepów!!!!!!!!!!!

żeriam

Ale Wy jesteście przyjebani głodem...

ktosiek

U Nas jest po południu albo zastępca albo osoba funkcyjna. Nie ma opcji żeby Kierowniczka i Zastępczyni były cały czas rano. Nasz regionalny się na to nie godzi... i nam taki podział jako załodze odpowiada. Nie zawsze jest kolorowo ale jakoś się kręci.

sb...

No dziwne---bo u nas nie ma na razie żadnego zastępcy---ale niedługo się pewnie pojawi---i nasza kierowniczka nie ma czasu na picie kawki---a nawet jak był poprzedni zastępca to kawę popijał w biegu na stojąco bo tyle roboty jest że na siedzenie nie ma czasu----tylko co niektóre kasjerki wiecznie na wszystko maja czas....ciekawe dlaczego???????

KESZA
@sb...

Karola jestem zastępcą i uwierz mi w miesiącu mam może ze 4 razy na rano,mam już tego dosyć,bo zapieprzanie na południe cały miesiąc to nic przyjemnego.Ciekawa jestem w jakim to skląpie zastępcy mają tak dobrze że pracują na rano ?

Ancia
@KESZA

U nas zastępca i kierownik pracują sprawiedliwie na dwie zmiany i soboty też mają wolne co drugą to chyba normalne a jak sobie pozwalacie i jest inaczej to wasz problem

KESZA
@Ancia

Widzisz Ancia naszej kierowniczki strach zapytać.Jak ją zapytasz czy zamieni sie w sobotę na południe bo naprawdę Ci zależy żeby mieć na rano to odpowiada że niestety szef jej nie pozwala.Spuszczasz głowę bo co masz zrobić niby zadzwonić do regionalnego i zapytać go czy to prawda?

KAROLA

Dziwne że kierownik i zastępca mają tylko pierwsze zmiany.Widocznie przymykane są oczy na niektóre sprawy.Regionalna i reszta powinna coś z tym zrobic.Rano niema potrzeby żeby obie siedziały w biurze i kawkowały;

Anka

Wiecie wszędzie w każdym dosłownie sklepie ktoś kogoś oczernia---jedni mają rację inni jej nie mają.Najlepiej niech każdy swoje robi i nie miesza się w sprawy innych---chcesz być kierownikiem---bądż---coś ci się nie podoba powiedz to głośno a nie koleżance w szatni na przerwie---porozmawiaj z szefową---

Kama

Wiecie być szefem w tak ""Prężnej firmie ""to jest coś.Nowa zast,głowę nosi wysoko-zobaczymy jak jej przyjdzie zapieprzać to co wtedy powie----dalej będzie urządzała pogaduchy z klientami,ups--do kawiarni niech się Sylwia z nimi umówi---- Albo w parku temat na ławeczkę weżmie---współczucia dla załogi...A może się mylę?????????

nowa

A co z tymi zmianami w firmie cisza nie ma odpowiedzi .Co powiecie o naszej nowej regionalnej Ilonie K .

Bella
@nowa

te zmiany to szalejący Pan Długosz ciekawe co zmieni?

klient

Nowy zastępca w iłowej---on Wam jeszcze pokaże!!!!!!!!Hi ubaw po pachy---jak kogoś takiego można zastępcą zrobić****chodzi i gada po ludziach ---to co dzieje się w firmie niech tam zostanie a nie na niedzielnym spacerku temat do rozmów.Współczuję tam kierowniczce mieć takiego zastępce...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.