Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Kierownik i wcale sie tego nie wstydzi

Jezeli ktos jest choc troche elastyczny to w tej firmie mozna naprawde pracowac w super warunkach z regionalnym jest ok bo traktujemy sie jak ludzie nie jak roboty to samo z pracownikami traktuje ich jak cos bez czego sklep nie funkcjonuje - bo taka jest prawda bez kierownika nie ma regionalnego bez pracownika nie ma kierownika :)

Pracownik i wcale sie tego nie wstydz
@Kierownik i wcale sie tego nie wstydzi

To żart na prima aprilis, tak?

/////////////

zabawne to co piszesz....................

nowa

czy to prawda że likwidują Krotoszyn

@nowa

zamkna wszyskie sklepy ktore przynosza straty,poczekajcie do inwentur całosciowych a zobaczycie co sie bedzie działo.

nowa wies

przychylny ty to masz leb jak sklep tylko polki puste wiesz o tej firmie tyle co pracownice sklepu eko gdybys miał jakies pojecie to bys nie poisla o możliwym zamknieciu mc w nowej wsi tam sa podpisane kontrakty na hale i opuszczenie tego miejsca wiazalo by się z wielka kara albo trzeba by znaleźć kogos kto ta hale przejmie po magazynie a kto o zdrowych zmysłach przejmie rozpadajaca się hale jak za rogiem buduja calkime nowe :) następnym razem trochę się doucz pierdzistolku

Przychylny
@nowa wies

Posrany jesteś, bo pewnie tam pracujesz, co??? Po pierwsze magazyny trzy lata i są jednymi z najnowszych magazynów Prologis-u, a wolnej powierzchni magazynowej ciągle w Polsce brakuje. EC to największa grupa hurtowo/detaliczna w Polsce o obrotach liczonych w mld złotych. Kary za zerwanie kontraktu takiej hali nawet nie poczują. EC ma swój magazyn 3km od magazynu EKO. Powiedz Mi na jaką cholerę im dwa?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Przychylny

1. EKO zwiększało obroty, a nie zyski. Od 2012 przynosi straty i to nie małe. 2. Przejęcie przez Eurocash może przebiegać na różne sposoby i to już jest w gestii EC. - możecie zostać pod tym samym logo, ale zmieni się sposób zarządzania. Na pewno będzie restrukturyzacja. Pewnie zamknięcie nierentownych sklepów. Bardzo możliwe że magazynu w Nowej Wsi. EC ma własną dystrybucję. Pewnie inwestycje w przebudowę sklepów. - Możecie przejść pod którąś z sieci EC. Najbardziej pasują Delikatesy Centrum. Restrukturyzacja Was jednak nie ominie. Moje zdanie jest takie że Ci którzy zostaną, będą mieli lepsze warunki pracy.

@Przychylny

Przychylny w pełni się z Tobą zgadzam, choć wątpię , że zamkną magazyn w NW...

CzarOdziej
@Przychylny

Nie zamkną CL w Nowej Wsi :) Wiem to na milion % :)

Ancia

MRX a tak było pięknie. Ty chyba wiesz najlepiej co powinno się robić w pracy.

adam

Kasia dobra rada,szukaj gdzie indziej.I lepiej tym razem sugeruj się opiniami innych osób,bo na przykładowo 100 sklepów,może znajdziesz 1 w którym będzie w miarę ok.Bo chyba czytałaś forum i sama widzisz jak wygląda praca w tej firmie.No chyba,że jesteś bardzo,ale to bardzo odporna na stres i na wyzysk za najniższa krajową,gdzie pracujesz za 5 osób,a pensja jedna,bez premii.Czasem dadzą premię 50 zł brutto:)

Reklama

Witam chcesz zarabiać w internecie? zobacz najlepszy program partnerski w sieci! Każdy znajdzie coś dla siebie zapraszam do rejestracji (usunięte przez administratora)

Misia

Pan MRX to straszny mądrala, nie oczernia jak inni, zna się ma wszystkim, wie co to franczyza, a tak na prawdę wygląda na jakiegoś wiejskiego filozofa z Koziej Wólki, który mędrkuje.

@Misia

Misia oceniasz mnie i moją osobę po wypowiedziach na forum??? Gratuluję... Nie znasz nie oceniaj. Właśnie Ty jesteś jedną z tych osób, która potrafi krytykować innych, a nic pozytywnego od siebie nie wniesie. Szkoda... ale mimo to życzę Ci Wesołych Świąt :)

Prezik
@MRX

Maciek, weź się do pracy, a nie na forum siedzisz

@Prezik

Przykro mi , nie mam na imię Maciek, a już na pewno nie Maciej.D :)

ewan

Pakiet socjalny? Czy masz na mysli karty rabatowe dla pracowników ,bony na świeta...hihi śmiech na sali...a to mi socjal.Pracujesz bez premii to bony dostaniesz haaaa. Oj Oj szału nie ma a pracy w ujjjjjjj..poszedłem z tamtąd jak tylko się nadarzyła okazja i wracać nie mam zamiaru.

MRX

Dlaczego myślicie , że nie jestem kierownikiem sklepu? Bo nie oczerniam innych, bo nie obgaduję, bo staram się pomóc? Powiem tylko tyle , że jestem kierownikiem w jednym ze sklepów w R3 :) Pozdrawiam.

nowa

Nikt nie przyznaje się do tego kim jest ale chciałabym mieć taką kierowniczkę

Misia

Mam wrażenie,że Pan MRX nie jest kierownikiem sklepu.

MRX

Pan MRX :) Kiedyś dużo sklepów było ajencyjnych i byli regionalni... Moim zdaniem zostaną. Każda sieć ma swoją politykę sprzedażową. Nie jest powiedziane,że na 100% nasze sklepy staną się ajencyjne. Po prostu sieć Eurocash na tym bazuje ale jak do końca będzie to nie jestem w stanie powiedzieć. Są to tylko moje domysły i wiedza zdobyta z informacji w internecie.

hm
@MRX

moze i nie jest ale madrze mowi:)

pikus
@hm

Witam pracuje w tej firmie na podkarpaciu kierowniczke regionalna mamy super zawsze mozna pogadac ale na sklepie zastepce kierowniczki to kobita przez ktora zwalnia sie co chwile nowo przyjeta osoba nie da sie z nia psychicznie wytrzymac mam nadzieje ze ja zwolnia niedługo bo tam sie nie da pracowac

kkk

Nie sądzicie chyba, że naprawdę Regionalni zostaną zwolnieni? Ktoś musi być w terenie. Ciekawa plotka, dosyć kontrowersyjna i oby taka tylko została. Pani MRX, jak Pani uważa?

nowa

Jeśli tak to bardzo dobrze

Ona_kiera

Regionalnych w ogóle nie będzie, myślę, że pójdą na zieloną trawkę. Najwyżej będą doradcy klienta lub przedstawiciele handlowi z Eurocashu i tyle i bardzo dobrze.

nowa

O ile się orientuje to sklepy EKO już są w agencji i podlegają regionalnym i wszystkim kontrolom

Dorota

Mam pytanko. Jeżeli kierowniczka weźmie sklep w ajencje ,to czy nadal będzie podlegać pod rejonowego?

kiko

Coś mi się zdaje, że sklepy przynoszące straty pójdą do likwidacji, Portugalczyk nie będzie się z nimi pieścił.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.