Opinie o Wydawnictwo Jezierski w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Jezierski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Jezierski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Jezierski w Radom

hans - 2010-03-28 23:40:10 Widzę że piszący nie znają życia, i mają nadzieję na efekt ich postów. Pan (usunięte przez administratora) o którym tu wiele, zapewne nie tylko nie zostanie zwolniony, ale jeszcze otrzyma awans lub podwyżkę. Zgadzam się z Tobą Hans i to całkowicie. Takie jest życie - trzeba sobie w odpowiednim momencie umiec powiedziec dośc i wykorzystac nadarzającą się okazję do zmiany pracy (mimo że Ci obiecują złote góry). Ja mam to szczęście, że jako nieliczn(y)(a) się zwolnił(a,e)m sam, i nigdy tego nie żałował(a,e)m. A największą frajdą w moim życiu było zobaczyc rozdziawione ze zdziwienia miny-:) Każda praca czegoś uczy i nie uważam tej pracy za czas stracony (ale zgadzam się z Wami - takiego prywatnego BURDELU z wyidealizowanym osławionym 5 piętrem jeszcze nie widził(a,e)m. ) Pozdrowienia dla wszystkich byłych i obecnych "szczęśliwych" pracowników tej firmy (także dla tych szczęśliwych inaczej). Szkoda że większości już nie znam, ale cóż - FLUKTUACJA KADR -:)

hans - 2010-03-28 23:40:10 Widzę że piszący nie znają życia, i mają nadzieję na efekt ich postów. Pan(usunięte przez administratora) o którym tu wiele, zapewne nie tylko nie zostanie zwolniony, ale jeszcze otrzyma awans lub podwyżkę. Zgadzam się z Tobą Hans i to całkowicie. Takie jest życie - trzeba sobie w odpowiednim momencie umiec powiedziec dośc i wykorzystac nadarzającą się okazję do zmiany pracy (mimo że Ci obiecują złote góry). Ja mam to szczęście, że jako nieliczn(y)(a) się zwolnił(a,e)m sam, i nigdy tego nie żałował(a,e)m. A największą frajdą w moim życiu było zobaczyc rozdziawione ze zdziwienia miny-:) Każda praca czegoś uczy i nie uważam tej pracy za czas stracony (ale zgadzam się z Wami - takiego prywatnego BURDELU z wyidealizowanym osławionym 5 piętrem jeszcze nie widził(a,e)m. ) Pozdrowienia dla wszystkich byłych i obecnych "szczęśliwych" pracowników tej firmy (także dla tych szczęśliwych inaczej). Szkoda że większości już nie znam, ale cóż - FLUKTUACJA KADR -:)

hans - 2010-03-28 23:40:10 Widzę że piszący nie znają życia, i mają nadzieję na efekt ich postów. Pan (usunięte przez administratora)o którym tu wiele, zapewne nie tylko nie zostanie zwolniony, ale jeszcze otrzyma awans lub podwyżkę. Zgadzam się z Tobą Hans i to całkowicie. Takie jest życie - trzeba sobie w odpowiednim momencie umiec powiedziec dośc i wykorzystac nadarzającą się okazję do zmiany pracy (mimo że Ci obiecują złote góry). Ja mam to szczęście, że jako nieliczn(y)(a) się zwolnił(a,e)m sam, i nigdy tego nie żałował(a,e)m. A największą frajdą w moim życiu było zobaczyc rozdziawione ze zdziwienia miny-:) Każda praca czegoś uczy i nie uważam tej pracy za czas stracony (ale zgadzam się z Wami - takiego prywatnego BURDELU z wyidealizowanym osławionym 5 piętrem jeszcze nie widził(a,e)m. ) Pozdrowienia dla wszystkich byłych i obecnych "szczęśliwych" pracowników tej firmy (także dla tych szczęśliwych inaczej). Szkoda że większości już nie znam, ale cóż - FLUKTUACJA KADR -:)

hans

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Jezierski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ktosik

bolek - 2010-03-21 12:06:39 Popieram! Zapomniano tu jeszcze o tych plytkich homeryckich porownaniach lutka. Sa one na poziomie - V pietra. Można je znalezc i na tym forum np. Zgadzam sie. Traktowanie ludzi jak smieci w koncu sie i na tobie zemsci Szanowny Panie (usunięte przez administratora) tez myslal ze za pieniadze moze miec wszystko, ze moze wszystko kupic, a teraz o jego osobistych problemach wie kazdy w firmie. Za duzo zlej energii wyslal w kosmos. A ty jej wyslales jeszcze wiecej, wiec trzymaj sie mocno swojego stoleczka.

bolek

Popieram! Zapomniano tu jeszcze o tych plytkich homeryckich porownaniach lutka. Sa one na poziomie - V pietra. Można je znalezc i na tym forum np. "a może nie poleciałeś na swoich skrzydłach bo ty Kura jesteś nie Orzeł i nikt ich podcinać nie musiał. Załórz swoją firmę i pokaż nam jak latasz - popatrzymy. Nie zapomij założyć kasku i ochraniaczy". widzimy tu cala pogarde dla pracownika i najwyzszy stopien lekcewazenia tych dzieki ktorym maja to, co maja. V pietro i pozostali - opamietajcie sie, gdyz zlo wraca ze wzmozona (lutek tzn. zwielokrotniona) moca.

obecny pracownik

W tej firmie masz szansę jeśli: - jesteś znajomym wiadomego dyrektora (usunięte przez administratora)br /> - wyrabiasz 300% normy i jesteś zadowolony ze średniej krajowej - jesteś inteligentny inaczej - masz ciekawą pasję, która zainteresuje wiadomego dyrektora - jesteś kobietą i masz warunki, które zainteresują dyrektora - jesteś kobietą i chcesz zakładać rodzinę - nie masz ambicji - nie dbasz o swoje zdrowie i nerwy Nie masz szans jeśli: - jesteś inteligentny - chcesz się rozwijać w ciekawej firmie - chcesz zarabiać jak normalny człowiek na utrzymanie rodziny - chcesz pracować z mądrymi i sprawiedliwymi ludźmi - tam z małymi wyjątkami ich nie znajdziesz!!!!!!

Oj lutuś lutuś naucz się ortografii, może jakieś szkolenie? Co ty na to? Mamy już odpowiedź, czemu(usunięte przez administratora) wyleciała, bo lutuś znalazł sobie inny obiekt westchnień hehe. A propo samochodu służbowego to na pewno go masz tylko tak się do niego przyzwyczaiłeś, że wydaje ci się, że to twój własny. A zazdrościć to ty faktycznie lubisz. Oj lutuś lutuś nie kryj się, bo każdy wie kim jesteś. Sam lubisz manipulować, a nie zauważyłeś jak ciebie zmanipulowano. Duzo musisz się jeszcze nauczyć chłopie, same studia zaoczne nie wystarczą.

lutek

tak, tak, yes, yes, dawaj, dawaj, ale radość w oczach, że kogoś zdegradowano, a jako współpracownicy powinniście się smucić że innym źle się stało, to byłoby solidarne państwo a tak to jak zwykle w Polsce, biadolić, i cieszyć się z nieszczęścia drugiego, bo mnie już wylali to niech inni też nie mają pracy, niech ich też wyleją, albo niech sie sami zwalniają to bedziemy na jednym wozie. Przecież wiadomo dokładnie że te posty piszą BYLI PRACOWNICY.

abc

Już samo usuwanie niewygodnych wpisów dla firmy z forum nie zbyt dobrze świadczy o firmie. Lutek zapomnij że swoimi prowokacyjnymi wpisami ktoś poda choćby nazwisko, kto ma wiedzieć ten wie a ty jesteś ostatnią osobą która się dowie kto co piszę i co robi.

normalnie jaja

jaja sobie robią ? wycięte w pień 2 strony wpisów i to tych najbardziej treściwych, wpisów których naprawdę mozna sie wstydzić na miejscy firmy. Teraz za to jakiś troll ,,lutek" pisze sam do siebie pewnie by wypełnić lukę w wykasowanych opiniach ?

Oj lutek,lutek! Ty, to nawet celowych bledow porzadnych robic nie umiesz, tak jak i pracowac dla dobra firmy....

lutek

każdy pisze co uważa za istotne, co mnie obchodzi czyjś prestiż, to wy się lansujecie na tej stronie na jedynych sprawiedliwych, ostatni samuraje, prawda jest taka że każda firma ma plusy i minusy, potraficie wymienić choć jeden plus - jeśli nie, nie jesteście obiektywni. Ja piszę bo mnie rozbawiają tacy odważni anonimowi prorocy, w domu i w pracy ciche myszki. A widać firma ma niezłych hakerów

lelum

o rybie juz wspomniane było ale nadal jak grochem o sciane, ale najlepiej przyjechać z hakerem i trzepać 486 czy czasem wpisów nie było. Pozdro i powodzenia panie [usunięte przez moderatora]

komórka

Poradźcie szefowi,żeby przeszedł na Play;).Według reklamy ponoć zmienia firmę w jeden dzień:).Tak na poważnie to powszechnie wiadomo,że ryba psuje się od głowy i tak jest tutaj...

lutek

pudło chłopcy ja samochodu służbowego nie mam.

ella

podtrzymuje wszystko co napisałam o warszawce, a jesli chodzi o lepsze warunki w stolicy to miałam na myśli płacowe: podstawy, zaliczanie za moduły i za znaki w BO, rynek też macie wielki nie tak jak gdzie indziej, a gazeta jest w mieście dobrze znana, nawet w serialach występuje sama widziałam w Klanie i podobno też w Dom nad Rozlewiskiem, skoro reżyserzy biorą Ofertę do zdjęć jako gazete ogłoszeniową z wawy to nie jest tak źle. A lokalu zdaje się szukają nowego już od jakiegoś czasu.

lutek

w tej firmie są też inni ludzie, nie tylko zarządzający i wy mądrale. a co nie wiesz co na to odpowiedzieć zabrakło wam dowcipu, masz babcie to idź się jej wypłacz, dzieciaku

Jak nic to oni, [usunięte przez moderatora] i nawet ty byka zrobiłeś bo załóż pisze się przez "ż" nie "rz" hehe widać kto napisał ostatnie posty..... no koment:)

Widze, że do rozmowy włączyli się zarządzający bo ktoś po nich jedzie :) znowu muszą się dowartościowywać i tak całe życie hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Jezierski - Radom

Wydawnictwo Jezierski
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • ul. Stanisława Wernera 5 lok. 35
    26-600 Radom