Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

ttttttt

ola a ty chyba za dużo nie wiesz skoro krótko robisz , a jak jestes tak bardzo szczera to napisz swoje prawdzie imię a może Bożenka z twojego postu wynika że pisze wciąż ta sama osoba i to jest chore żgłoś sie do do lekarza.Bożenko zajmji się swoim życiem

PUDEola

Długo myslała długo!!!!(usunięte przez administratora)!!!! i znowu punkciki lecą przez takich lzusów nie bedzie dobrze nawet w Polsce nie tylko tam,,,,,,ps jak ci sie patrzy w oczy tym gnebionym ludziom ciekawe,,,PUNKT WIDZENIA ZELŻY OD PUNKTU SIEDZENIA!!!

Ble Ble

ble ble
@Ble Ble

ble ble,,, jedno i to samo piszesz jak gadacie w robocie,nawet to zapisała, masakra nic nowego ci nie przychodzi do zdartego łba widac,,,,mam propozycje zmiencie płyte bo sie zdarła

powtarzam to znow

ŚWIETA RACJA ---- Ludzie dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym obrzucaniem się wyzwiskami i pomówieniami.Liczę na Wasz zdrowy rozsądek,5 dni w ciągu tygodnia mówimy sobie CZEŚĆ-DZIEŃDOBRY-SIEMA- a za plecami smarujemy innych "gównem" w czystej postaci,czy o to Wam chodzi i jaki macie w tym cel?Liczę na Wasz zdrowy rozsądek i dojrzałość a zwłaszcza tą emocjonalną i to czego nie którym brakuje czyli kulture osobistą która w tym przypadku przekłada się na znacznie zaniżony poziom kultury pracy.Szanujmy się mimo wszystko,i tylko tyle.

świeta w pracy!!!!
@powtarzam to znow

ale jetes nudna powtarzasz to samo w kółko jak tam w pracy to samo w kółko nawet sobie to zapisałas bo lenistwo wasze nie zna granic!!!!!!!!!!!!!i w pracy,,,,no coment

MIMO WSZYSTKO!!!!
@powtarzam to znow

WY LUDZIA DAJCIE JUZ SPOKOJ W PRACY A NIE PODNOŚICIE SWOJE EGO PRZEZ NISZCZENIE I GNĘBIENIE,,,,ZRÓB COS W TYM KIERUNKU WIELCE ROZSĄDNA!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
: [buuu - 2015-03-01 10:40:14

Ja jestem za zróbmy głosowanie ale nie tu tylko w pracy wszyscy pracownicy z produkcji bez osób zarządzających i każdy niech się wypowie a nie tylko tu dwie lub trzy osoby.Tak będzie najbardziej sprawiedliwie a nie piszą tu osoby które może pracują jeszcze w firmie a reszta ktora została już zwolniona i teraz się w takim miejscu mszczą .Wiec można tak zrobić to jest najbardziej rozsądne.

TO JA

JESTEM DZIENNIE W PRACY U GÓRY I NIE WIEM KIEDY SĄ KRZYKI ,ZASTRASZANIE,RYKI OBGADYWANIE,DAWANIE DO CIĘŻKICH PRAC -WIADOMO ŻE RAZ JEST PRACA LŻEJSZA A RAZ GORSZA ALE NIE MA JAZDY O POMYŁKI -POMYŚL ILE BYŁO POMYŁEK A KTO WAM TYŁEK RATOWAŁ- ( BRYGADZISTKA I KIEROWNIK ) GDYBY NIE ONI TO CO BYŚ ZROBIŁ-ZROBIŁA TO TEGO NIE WIDZICIE JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI .JA NA MIEJSCU BRYGADZISTKI I KIEROWNIKA ZROBIŁA BYM DAWNO PORZĄDEK BO WAM DUPY RATUJĄ A JESZCZE MACIE PRETENSJE.ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ A POTEM WYPISUJCIE TUTAJ PRAWDĘ O INNYCH . JESTES-JESTEŚCIE NAPRAWDE ŻAŁOSNI I OKRUTNI.

Buuu

widzę że masz problem ze zrozumieniem treści mojego postu ale w sumie to mnie nie dziwi...Potraficie tutaj tylko obrażać i beszcześcić ludzi,nie ma ani jednego postu z konstruktywną krytyką,nienawiść,nienawiść,nienawiść i samo zło.Mam dla Ciebie propozycje,zanim wyjdziesz w poniedziałek do pracy to napij się dobrej kawy ale przed tym zjedz coś abyś nie dostał(a) wrzodów i co najważniejsze zostaw w domu swoje dużo EGO i będzie Ci łatwiej przeżyć kolejny dzień z tymi przecież jakże złymi ludzmi jakimi są pani brygadzistka,kierownik,elektryk,kierowca,hydraulik,sprzątaczka,kadrowa,i kogo tam jeszcze chcesz.

buu-buu
@Buuu

konstruktywnie prosze -robicie mobbing i zastraszanie od-co

no tak

NIC MI NIE WIADOMO ZE PISZE TU CODZIENNIE ,ALBO PRZYNAJMNIEJ JAR NA JAKIŚ CZAS,ALE JEDNO JEST PEWNE PISZĄCE TU OSOBY MAJA RACJE-MOBBIN,ZASTRASZENIE,KRZYKI,RYKI,OBGADYWANIE PRZEWAŻNIE PRZEZ BRYGADZISTKĘ,CO NIEPOWINNO BYC MIEJSC,NA ZŁOSC ROBIONE DO NAJTRUDNIEJSZYCH ZAJEC,ODZYWKI JAK DO DZIADÓW ,A NÓZ SIE POMYLI,,,,BĘDZIE JAZDA I TEGO TYPU SYTUACJE,NIESTETY TO JEST PRAWDA JEDNA Z TYCH MĄDRYCH NIECH NAPISZE CO SIE NIE ZGADZA, CO JEST NIBY WYMYSLONE,,CO JEST TU KŁAMSTWEM W MOIM OPISIE !,,PRZECIEŻ 14 STRON NIE MOZE KŁAMAĆ PO ZA TYM ILE ZOSTAŁO WYMAZANE,OHHH.POZDRO WOLNY,,,,,UFFFF

buuu

kultura pracy.
@buuu

jak tam jest kultura pracy proszę o konkrety!!!!!zróbmy za i przeciw uczciwie!!!!

narka
@kultura pracy.

To wstyd,że sama musisz się wybielić przed ludzmi,Gosia nie musi o sobie tak pięknie pisać,poprostu nabież trochę ogłady naucz się szanować innych ,kobieto każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do lepszego lub gorszego dnia.

pudzian wielki ryjj
@narka

ale ona tego nie zrozumie lubi tak ludzi gnębić

ulalalaaaa

2 lata,hmmm?To chyba za długo na dole pracujesz biedaku

LIZUSKI

A może to tylko tobie nie pasuje jakieś zasady, bo jestem pewny że pisze to jedna i ta sama osoba która ma swoje żale i cały czas drąży temat masz problem To powiedz to tej osobie-osobą i kwita ,a nie ciągniesz temat .A przede wszystkim to pisz prawdę jak jest a nie wymyślaj tu rzeczy które tu nie mają miejsca.Pracuje w tej firmie już dwa lata jestem raz na dole w piwnicy a raz u góry nie nie zauważyłem takich sytuacji -zawsze mam wszystko wytłumaczone i załatwione jak mam problem.MOŻE TY POWINNAŚ LUB POWINIEN ZMIENIĆ PRACE A NIE ROBIĆ FERMENT JAK MASZ PROBLEM ZE SOBĄ.MY WIDZĘ ŻE TY MASZ OCHOTĘ NA MIEJSCE BRYGADZISTY I KIEROWNIKA HA HA ALE TY MUSISZ UMIEĆ MYŚLEĆ

ohhh
@LIZUSKI

tak napewno facet to pisze na pewno albo napewno jedna z tych robokopów,

TESCO

To idz do TESCO BRBR ALBO DO BIEDRONKI

Oj tak
@TESCO

w tesco i biedronce mam znajomych którzy pracują już wiele lat tam i jakoś tam nie ma mobbingu , nikt nie jest zastraszany i wołany co chwile do innej roboty no i każdemu wszystko tłumaczą od podstaw :). Tu każdej osobie nie chodzi o to ,że praca jest zła nie zrozumiała, bo tam nie ma nic trudnego tylko skład osób " nad " musi się zmienić !!! jak pudziana zwolnią to firma i praca będzie zajebiista :). ta osoba nie nadaje się na te stanowisko i do tej firmy !!! gdyby jej nie było to nie było by tych zbędnych komentarzy i każdy by z uśmiechem chodził do tej pracy...to tyle :)...czas może to bardziej nagłośnić co się dzieje u nas w firmie... i zmienić pewien skład.. !!!

!!!

Fajna firma,praca tez by była nie najgorsza bez tego wyjca ,,,,a tak nie szanuje swoich pracowników jak najgorszych wrogów wstyd !!!!pozdrowienia dla super osoby Gosi!!!!!i produkcja by szła super,,,,

tak tak myslec

tak jak nie masz szacunku dla samego siebie to możesz sie dawać idiote z siebie robic i nieudacznika prosze bardzo wolna droga ,,ale nie mów mi ze to normalne warunki,,,,powodzenia,,, nie -myśląca!!!!. ps słuchaj ze jak co to za BRAMa

;]

wyglądacie jak klauny w tych ubrankach od córek,,,,,,

xyz

menopauz wam zjarała resztki mózgu jednak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

ŚWIĘTA RACJA W KOŃCU ZROZUMIAŁAŚ

racja

tak macie racje-- tylko ludzie ,pracownicy sa niewdzięczni,i winni temu co sie tu dzieje,,,wy nie macie z tym nic wspólnego brygadzistki nasze!!! sa w pracy miłe, pomocne,uśmiechnięte, zawsze doradza,zachęca,pokarzą co i jak,poprwią, pomogą- cud miód malina,,,

PRAWDA

Ludzie dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym obrzucaniem się wyzwiskami i pomówieniami.Liczę na Wasz zdrowy rozsądek,5 dni w ciągu tygodnia mówimy sobie CZEŚĆ-DZIEŃDOBRY-SIEMA- a za plecami smarujemy innych "(usunięte przez administratora)" w czystej postaci,czy o to Wam chodzi i jaki macie w tym cel?Liczę na Wasz zdrowy rozsądek i dojrzałość a zwłaszcza tą emocjonalną i to czego nie którym brakuje czyli kulture osobistą która w tym przypadku przekłada się na znacznie zaniżony poziom kultury pracy.Szanujmy się mimo wszystko,i tylko tyle

PRAWDA

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów