Opinie o Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński w Wyszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński w Wyszków

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Anonim

Praca po godzinach, problemy z wypłatą, o urlop też trzeba było prosić a dzień przed szef udawał, że nic nie wie. Nigdy więcej, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński - Wyszków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia Rolnicza Ryszard Budziński
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świętojańska 180
    07-202 Wyszków
  • NIP: 7621065867 REGON: 550648695

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188