Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Tropical

Pracowałeś w firmie Tropical i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
rex - 2013-12-18 17:12:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [fan - 2013-12-18 16:27:16]:
no z tego co widziałem to ten wasz tzw szeryf ma mało wspólnego z kurduplami
to o co chodzi? gdzie problem? PIS i tak przegra
zdjecie uzytkownika
cek - 2014-01-07 16:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dajmy se siana ludzie, misja firmy skonczyła sie ze smiercia bossa
zdjecie uzytkownika
frt - 2014-01-18 18:50:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
"Co ważne, innowacja ta jest inwestycją wynikającą nie z przepisów czy wymogów i norm prawa. Jest dobrowolnym działaniem wynikającym z głębokiej troski o środowisko naturalne"....
chodzi o filtry w fabryczce!, ale se kadzi szeryfunio, smród z produkcji od lat szkodził i były interwencje, artykuły w prasie, proszę jaki świety.,,, no wstrzasajacy hipokryta....
zdjecie uzytkownika
kim - 2014-01-22 10:45:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no faktycznie, napisłby ze w koncu go stac na załatwienie tej sprawy, a ten jeszcze trzepie piane,... no świadczy to o czymś... patriota... hi
zdjecie uzytkownika
myslec - 2014-01-30 11:33:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zakładają, że wszyscy ludzie są idiotami, dopóki nie udowodnią, że tak nie jest.'!!!!
zdjecie uzytkownika
fix - 2014-02-02 12:40:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
... nie radze tam pracować, a jak juz, to robic swoje, i szukac dalej... to jest firma zmanierowana,.. kult jednostki i afery, wrogosć, kupa głupoty i dobrego samopoczucia finansowanego ze spadku po twórcy firmy, z 30 letniej spóścizny Bossa tworcy przedsiewziecia,... nie spodziewac sie niczego dobrego
zdjecie uzytkownika
rex - 2014-02-08 12:58:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
.. no tak, z firmy zrobiła sie futrownia na potrzeby mistrzunia i jego błogosławionego miotu...:)
zdjecie uzytkownika
i odkużać,,,,, - 2014-02-08 14:23:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [fix - 2014-02-02 12:40:50]:
,,,ciekawe co to znaczy robic swoje w tej firmie ,,bo według mnie tam nie można robic swoje jak co chwila latac trzeba jak wariat co chwila do nowego zadania od razu wiedzieć co i jak i za chwile lecisz dalej nigdzie takiej roboty nie ma ,skaładac,układac, pakować sprzątać wycierać, zamiatać ,przekładać,zwozić wywozic warzyć,słuchac, mysleci ,,,,,aha przy tym nie mówic,nie smiac sie nie rozgladac sie,nie komentowac,nie dyskutowac ITP
zdjecie uzytkownika
beny - 2014-02-18 18:19:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
ahh jak czytam wasze komentarze to az jestem ciekawa tej roboty w Tropicalu.. hehe :) robić swoje nie przejmować głupimi docinkami itp.. już niebawem tam uderzę :D
zdjecie uzytkownika
Masło - 2014-05-15 02:31:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zastanawiam się jak obecnie wygląda sytuacja w Tropicalu, czy coś się zmieniło o czym warto byłoby wiedzieć?
zdjecie uzytkownika
abe - 2014-06-09 10:35:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
jak znam szeryfka jego libido ksztaltuje dochod, jesli dobrze to wydaje sie byc spoko ale jak za malo... no jest kim jest, a ryba gnije od glowy i to sie nie zmieni... co by sie dzialo, a glowy coraz bardziej... im dalej w pokolenie.. daremne
zdjecie uzytkownika
reb - 2014-07-08 11:33:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
grafika na tych produktach juz tak sztampowa, 19 wieczna, napis rybki przyklejone jakby pineskami,... zadnego pomysłu, gazeciarzy tam maja czy co, nie stac goscia na profesjonalistow,... niech se obejrza w byle hipermarkecie... :) szkoda
zdjecie uzytkownika
mojo - 2014-08-27 18:23:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie mam pojęcia jak przy takim freestyle-u ta firma istnieje, osoby po budowlance zajmują się zasobami ludzkimi... nikt nie wie co robić, każdy patrzy żeby kogoś zakablować, każdy tylko narzeka i nic z tym nie robi... tragedia. Niekompetencja na każdym kroku, a ci biedni ludzie tam pracują bo jedynie wypłaty są na czas.
zdjecie uzytkownika
myslec bo za brama - 2014-08-27 19:14:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [mojo - 2014-08-27 18:23:13]:
było i będzie tak tam jest przyzwolenie ,żeby te niedouczone ofermy byli pseudo brygadzistami,,,
zdjecie uzytkownika
Masło - 2014-08-28 09:57:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rany jedyne, nie wiem jak w atmosferze skandalu, ciągłego podkablowywania można normalnie funkcjonować i pracować. Przecież w ten sposób można się z nerwów przekręcić. Nie wyobrażam sobie jak fatalna atmosfera musi być między pracownikami. Ale karawana jedzie dalej i widocznie zbyt wiele ludzi nie protestuje.
zdjecie uzytkownika
blle - 2014-08-29 17:17:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Masło - 2014-08-28 09:57:20]:
co minute robisz cos innego i od razu trzeba załapać jaki i co bo za brammmaaa i tak przez 9 godzin
zdjecie uzytkownika
expo - 2014-09-24 08:58:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ups zmienili strone, nie ma tłumaczen, chciałem link do kolegi w portugali wysłać, a teraz no jak, nie bede mu tłumaczyc oferty... co za pech,...
zdjecie uzytkownika
owsik - 2014-09-26 19:08:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
kierownik Henryk to jest gość zgadnij w jakim dziś bedzie nastroju?!
zdjecie uzytkownika
imbus - 2014-09-26 19:14:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
kierowniku szanuj tych którzy jeszcze z tobą pracują bo tak szybko odchodzą...
zdjecie uzytkownika
brrrrrrrrr - 2014-09-30 18:49:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [owsik - 2014-09-26 19:08:13]:
zgadnijmy w jakim bedzie nastroju brygadzistka,,,,,,,brrrrrr
zdjecie uzytkownika
Zenon Jaskóła - 2014-10-05 09:09:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem tak,pracowałem w tej firmie przez parę tygodni,to był koszmar!Najpierw robiłem na górze gdzie panował totalny chaos zwłaszcza rano,wszyscy biegali jak poparzeni i tylko panią brygadzistke było słychać-totalny szał.
A potem do piwnicy,horror.Coś niesamowitego, warto się tam zatrudnić jeśli chcesz się naprawde poczuć jako mało wartościowy człowiek w tej firmie.Szkoda że taka firma jak Tropical nie posiada działu HR a szkoda,zbyt wiele osób chcę tam zarządzać nie mając o tym zielonego pojęcia,wyraznie to widać na każdym szczeblu zawodowym począwszy od elektryka-brygadzisty i kierownika a szkoda.Firma widać dobrze prosperuje lecz to czego nie widać na zewnątrz można odczuć i zobaczyć od środka.
Ci którzy na pracują od lat widocznie się już uodpornili i są obojętni na to wszystko.Nie zapomnę miny pani z kadr,zdziwiona że odchodzę-kazała mi to dobrze przemyśleć-co za paranoja!
zdjecie uzytkownika
roman - 2014-10-05 12:34:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tak tak pan kierownik to jest gość wszyscy się pytają jaki ma humor bo lepiej nie podchodzić jak jest zły.Razem siedzą za tym szkłem i udawają ze myślą,elektryk -od myślenia spodnie mu szczelają
zdjecie uzytkownika
Baron Maślik - 2014-10-21 09:32:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wasze opinie sprawiają, że włos jeży się na głowie. Nie specjalnie mogę zrozumieć, jak można pozwolić się tak traktować a z drugiej strony - jak można tak traktować ludzi? Rozumiem, że każdemu zależy na wyrobieniu normy i na jak najlepszych wynikach, ale są chyba pewne granice, których nie należy przekraczać, no chyba, że chce się wszystkich w stosunku do siebie odwrócić.
zdjecie uzytkownika
Sebastian J. - 2014-10-24 18:42:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moi drodzy,jeśli Wasze niezadowolenie z pracy jak i współpracy z kierownictwem jest tak duże to może warto się zastanowić i mieć odwagę powiedzieć to wprost.Wypisywanie żali i złośliwości na "forum" ANONIMOWO,może zaszkodzić osobom, które zostaną niesłusznie posądzone o autorstwo Waszych wpisów,a co gorsza mogą mieć przecież inne zdanie.
Jak Wasz przełożony ma mieć "Dobry humor" czytając Wasze posty?
Tobie ulży pisząc "to i owo" lecz podejrzenie pada na WSZYSTKICH co powoduje że atmosfera w pracy jest jeszcze gorsza.Może warto to przemyśleć?!
Pozdrawiam wszystkich.
Sebastian J.
zdjecie uzytkownika
DO MIOTŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 2014-10-29 19:00:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Sebastian J. - 2014-10-24 18:42:14]:
mój drogi przeciez dobrze wiesz jak tam jest i wszyscy co tam pracuja tak mysla tylko ,,oni ,nie mogą nic powiedzieć bo od razu ,,,za brama,,!!!!!!! zróbcie w firmie anonimowe głosowanie co jest nie tak i KTO!!!!!!!!!!!,i jak to naprawić,,,to ludzie nie są winni tylko ,,,,,,,niewykwalifikowana brygada pseud brygadzistów,i kierowników, nie mają pojecia na zarządzać ludźmi,,,ot co
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tropical

Twoj email:
Wiadomość: