Opinie o BUMAR-KOSZALIN S.A. w Koszalin Lechicka 51

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUMAR-KOSZALIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BUMAR-KOSZALIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMAR-KOSZALIN S.A. w Koszalin Lechicka 51

ccx

Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym - POPIeRAM !!!!! Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym - POPIeRAM !!!!!

halo

Głupoty gadasz chłopie! Sam nie wiesz co piszesz! Szkoda ci czy co?! Daj sobie spokóJ!!

gfg

ccx

Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!! -- POPIERAM!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BUMAR-KOSZALIN S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
pklll

Nie pisac bzdur!!! To jest konstruktywne forum!!! JKak sie komus nie podoba to nie musi nic poisac!!!

gui

kolo

moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!! moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!! moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!!

gb

Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!!

halo
@gb

nick karter

tak tak jasne jest za granica a dla czego tam jest hehehehehehehe bo sprzedali Czechom złomy nie pojazdy specjalistyczne UDT to oczy w (usunięte przez administratora) miało jak sprawdzali prototyp w sumie to każdy jest inny wiec tam same prototypy a spec grupa siedzi tam nabijają diety po 41 euro i robią wszystko żeby delegacje przeciągać w nieskończoność ciekawe dla czego ciągle siedzą tam te same osoby czyżby byli w zmowie Bumar do konca roku bedzie tylko wspomnieniem niech tylko skończy się karencja i będzie kolejna sprzedaż firmy cwane lisy bielskobiałe

bumar

Zając!!!! to taki kozaczek, cwaniaczek dużo mówi (usunięte przez administratora) robi. Szkoda mi jego kobiety , pożytku z niego nie ma wieczorem żadnego. A i z taką kuzką to za długo nie podoła . Łazi tylko po firmie, ogląda szpera jak kapuś.To tu popyta a to tam kogoś wypyta taki konfident .Jeden strzał i leży judoka nasz jeden rudy.

gitro

tez robi zajac pala jedna nic nie robi na lakierni gupa pali ze go trzymaja darmozjada wysuguje sie wszystkimi i tak ma wpierdol szykuja sie na niego (usunięte przez administratora) jeden powinien robic paly z polykiem smiec

bonzo

heheeh maja zwale z boczka w bumarze co robi na lakierni grubas jeden fachowca rznie a (usunięte przez administratora) umnie pala jedna a malowac to wogule nie umnie do piaskownicy z nim

hawaj

ale lakiernia ma mistrza zna sie na ukladaniu palet tylko pozdro dla hali 2

qwerty

Jest tu ktoś?

Bumarowiec

Komentarze są, ale pod hasłem BUMAR KOSZALIN (POLSKI HOLDING OBRONNY). Ta strona jest nowa, także mamy dwie strony BUMARU. Można szaleć!!!!!!!!!

lucy

Widze ze wszystkie poprzednie komentarze nt. firmy zostały wycięte :) i zamiast tego mamy nowy watek :) To do dziela :) Jak tam nowy dyrektor z WISS dziala ?

Zostaw merytoryczną opinię o BUMAR-KOSZALIN S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w BUMAR-KOSZALIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMAR-KOSZALIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMAR-KOSZALIN S.A.?

BUMAR-KOSZALIN S.A.
3.4/5 Na podstawie 30 ocen.

BUMAR-KOSZALIN S.A.