BUMAR-KOSZALIN S.A.

Koszalin

Opinie o BUMAR-KOSZALIN S.A.

lucy 2015-02-07 22:08:27
Widze ze wszystkie poprzednie komentarze nt. firmy zostały wycięte :)
i zamiast tego mamy nowy watek :)
To do dziela :)
Jak tam nowy dyrektor z WISS dziala ?
Bumarowiec 2015-02-13 17:06:45
Komentarze są, ale pod hasłem BUMAR KOSZALIN (POLSKI HOLDING OBRONNY). Ta strona jest nowa, także mamy dwie strony BUMARU. Można szaleć!!!!!!!!!
qwerty 2015-03-26 05:52:27
Jest tu ktoś?
hawaj 2015-08-19 10:38:01
ale lakiernia ma mistrza zna sie na ukladaniu palet tylko pozdro dla hali 2
bonzo 2016-02-03 18:53:58
heheeh maja zwale z boczka w bumarze co robi na lakierni grubas jeden fachowca rznie a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umnie pala jedna a malowac to wogule nie umnie do piaskownicy z nim
gitro 2016-02-03 19:21:01
tez robi zajac pala jedna nic nie robi na lakierni gupa pali ze go trzymaja darmozjada wysuguje sie wszystkimi i tak ma wpierdol szykuja sie na niego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden powinien robic paly z polykiem smiec
bumar 2016-04-30 20:43:41
Zając!!!! to taki kozaczek, cwaniaczek dużo mówi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi. Szkoda mi jego kobiety , pożytku z niego nie ma wieczorem żadnego. A i z taką kuzką to za długo nie podoła . Łazi tylko po firmie, ogląda szpera jak kapuś.To tu popyta a to tam kogoś wypyta taki konfident .Jeden strzał i leży judoka nasz jeden rudy.
nick karter 2016-06-28 19:49:24
tak tak jasne jest za granica a dla czego tam jest hehehehehehehe bo sprzedali Czechom złomy nie pojazdy specjalistyczne UDT to oczy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miało jak sprawdzali prototyp w sumie to każdy jest inny wiec tam same prototypy a spec grupa siedzi tam nabijają diety po 41 euro i robią wszystko żeby delegacje przeciągać w nieskończoność ciekawe dla czego ciągle siedzą tam te same osoby czyżby byli w zmowie Bumar do konca roku bedzie tylko wspomnieniem niech tylko skończy się karencja i będzie kolejna sprzedaż firmy cwane lisy bielskobiałe
fuck bumar!!!! 2016-07-28 10:32:52
bumar to fikcja ktora ledwo sie juz trzyma na nogach - brak dyscypliny, brak technologi, stare zakute łby; a dlaczego nie chca zamontowac kart magnetycznych do sprawdzania obecnosci? bo maja podwojne listy obecnosci i oszukuja ludzi jak sie da za co odpowiedzialna jest pani kadrowa-gorszego,brzydszego i wredniejszego babsztyla nie znajdziecie a do tego lysy grubas brygadzista elektrykow ktory sam jest budowlancem po zawodowce i chleje wode na hali i nikt mu za to nic nie robi ale i tak jest lepszy pan ze zlamana reka ktory pracowal na hali przy wszystkich ktos go podobno nagral na talefon PIP sie ucieszy jak to zobaczy panie dyrektorze lapoweczki znow pojda w ruch ale bumar juz zdycha i tak dlatego wszyscy z niego ciagna jako moga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bumar syf i tyle niech zdycha!!!!!!!!!!!1
gb 2016-07-30 10:57:11
Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!!
halo 2016-07-30 12:20:32
Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!! -- POPIERAM!!!!!!
kolo 2016-07-30 13:00:18
moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!!

gui 2016-07-30 13:01:31
Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym - POPIeRAM !!!!!

pklll 2016-07-30 13:05:18
Nie pisac bzdur!!!

To jest konstruktywne forum!!!

JKak sie komus nie podoba to nie musi nic poisac!!!

ccx 2016-07-30 13:06:48
gfg 2016-07-30 13:08:00
halo 2016-07-30 13:08:36
Głupoty gadasz chłopie!

Sam nie wiesz co piszesz!

Szkoda ci czy co?!

Daj sobie spokóJ!!
ccx 2016-07-30 13:09:17

Edi 2016-07-30 14:29:27
Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podestów ruchomych montowanych na różnego rodzaju podwoziach samochodowych oraz na przyczepkach.

Nie piszcie tu bzdur!!!

Nie piszcie tu bzdur!!!
tołdi 2016-07-30 15:15:23
Zakład jest porządnym zakładek, który szanuje swoją tradycje i pracowników.

Pojawiaja sie tu poprostu głupie i nieprawdziw opinie!!!

Szkoda czasu na czytanie tych bzdur!!!

Jezeli ktos ma cos takiego pisac to niech lepiej nic nie pisze!!!

bzdury!!!
Bzdury!!!

Bzdury!!!
tołdi 2016-07-30 15:18:48

Firma "Bumar - Koszalin" otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza skuteczne wdrożenie systemu zarządzania jakością oraz świadczy,

że przedsiębiorstwo jest wiarygodnym kontrahentem, gwarantującym Klientom powtarzalną, wysoką jakość wyrobów i usług.

Bumar wdrożył także system jakości AQAP 2110:2009 dotyczący zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych oraz produkcji zgodnie z wymogami standaryzacyjnymi NATO oraz Systemem Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2005.

tołdi 2016-07-30 15:19:48
Fabryka Maszyn Bumar Koszalin S.A. jest największym w Polsce producentem podnośników koszowych do zastosowań pożarniczych oraz cywilnych z ponad 60-letnim doświadczeniem. W 2012 firma stała się członkiem Grupy WISS w której produkcja realizowana jest w zakładach na terenie Polski i Europy o łącznej powierzchni 60.000 m2, gdzie zatrudnia się ponad 800 pracowników.
Darek 2016-07-30 17:02:41
Jak sie komus nie podoba to sie moze zwolnic ale nich nie wypisuje bzdur!

Takie jest moje zdanie.
Edi 2016-07-30 18:30:43
Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy.

Fluk 2016-07-30 21:29:25
Dużo dobrych rzeczy można napisać o bumarze i szkoda, ze są ludzie, którzy wypisuja na tem temat bzdury bez pokrycia.

Zaśmiecają tylko to forum.
Figa 2016-07-31 14:07:03
Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka.

pracownik 2016-07-31 23:37:36
Bumar-Koszalin jest producentem podestów ruchomych. Jego historia sięga 1945 r. Początkowo firma świadczyła usługi remontowe, następnie rozwinęła produkcję specjalistycznych nadwozi samochodowych: cystern, podnośników, żurawi, mieszalników do betonu i innych. Podesty ruchome i strażackie są głównymi grupami produktów fabryki od 30 lat. W 2012 r. fabryka Bumar-Koszalin, która była dotychczas spółką Skarbu Państwa, została kupiona przez firmę Wawrzaszek ISS. Tym samym stała się częścią specjalizującej się w sprzęcie ratowniczo-pożarniczym Grupy WISS.

Podesty ruchome

Podesty ruchome, czyli podnośniki montażowe do prac na wysokości, to dominujący produkt fabryki Bumar-Koszalin. Zdecydowaną przewagę mają tu podnośniki przegubowe montowane na ciężarówkach (Man, Iveco, Mercedes-Benz, Renault) i samochodach dostawczych (Ford Transit, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Land Rover Defender). Według wysokości podnoszenia dzielą się one na 3 grupy: 10-15 m (3 modele), 16-21 m (8 modeli) i 22-40 m (2 modele). Na MachineryZone można znaleźć podnośniki koszowe na ciężarówkach firmy Bumar. Bumar-Koszalin oferuje także jeden model podnośnika samojezdnego na wózku akumulatorowym o wysokości roboczej do 12 m.

odnośniki pożarnicze

Podnośniki pożarnicze to podesty montowane na samochodach strażackich, używane w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Są one wyposażone m. in. w drabiny, kosze ratownicze, i urządzenia łącznościowe Obecnie Bumar-Koszalin ma w ofercie 6 modeli montowanych na samochodach Mercedes-Benz, Man, Renault, Volvo i MAZ.
Inne podnośniki

Specjalnym modelem maszyn Bumar-Koszalin jest podnośnik lotniskowy. Służy on do prac przy obsłudze samolotów. Jest to podest ruchomy zabudowany na samochodzie dostawczym.
opinia 2016-08-02 10:57:09

były pracownik 2016-08-06 09:19:00
Dają na początek umowę o pracę, negocjowane warunki zatrudnienia i pakiet socjalny. Polecam!!!
arcus 2016-08-06 18:48:35

Podesty ruchome

odnośniki pożarnicze

Inne podnośniki

pracownicy 2016-08-07 09:34:44

Nicka 2016-08-07 10:37:07
No to dobrze, że otrzymała taki certyfikat, skoro jak mówisz potwierdza wiarygodność firmy to pozostaje tylko się cieszyć, to najlepsza reklama dla nich
Zostaw swoją opinię o BUMAR-KOSZALIN S.A. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUMAR-KOSZALIN S.A.