Opinie o BUMAR-KOSZALIN S.A. w Koszalin Lechicka 51

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUMAR-KOSZALIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BUMAR-KOSZALIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMAR-KOSZALIN S.A. w Koszalin Lechicka 51

Ja Nowy wpis

Kto mistrzuje na montażu? Miał być ktoś nowy ...

Lokalny Chłopaczek

Ja to nawet się tam na rozmowę kwalifikacyjną dostałem. Zastanawia mnie jedno, że skoro taka porządną firma to czemu co chwilę ludzi zmieniają?

Kamila Nowy wpis
@Lokalny Chłopaczek

O, to jak wyglądała ta rozmowa? I na jakie stanowisko konkretnie? Bo mnie ciekawi szczególnie, ile jest etapów rekrutacji, kto ją prowadzi i jeszcze czy ile czasu trwa cała rekrutacja? Jakieś detale poproszę.

Nikt Nowy wpis
@Lokalny Chłopaczek

Z tego ci słyszałem otwierają nowa linie produkcyjną

Aneta Nowy wpis
@Lokalny Chłopaczek

Skąd masz informacje ze ludzie co chwilę się zmieniają? Jeżeli zmieniają to czy tak samo szukają do pracy? Są szanse na zatrudnienie?

A ludzie w firmie dogadują się między sobą ?

Rocky

Bumar Koszalin to przechowalnia pijakow na lakierni pijacych na zmianach popoludniowych bylem pracowalem widzialem i teraz tez slyszalem ze jest bez zmian.......niech kierownictwo otworzy oczy....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BUMAR-KOSZALIN S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Całkiem spoko,ciekawa praca i ciekawi ludzie. Warto spróbować!

Weronika

Pracujesz w BUMAR-KOSZALIN S.A.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie masz doświadczenia z BUMAR-KOSZALIN S.A.? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu?

Nicka

No to dobrze, że otrzymała taki certyfikat, skoro jak mówisz potwierdza wiarygodność firmy to pozostaje tylko się cieszyć, to najlepsza reklama dla nich

pracownicy

Firma "Bumar - Koszalin" otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza skuteczne wdrożenie systemu zarządzania jakością oraz świadczy, że przedsiębiorstwo jest wiarygodnym kontrahentem, gwarantującym Klientom powtarzalną, wysoką jakość wyrobów i usług. Bumar wdrożył także system jakości AQAP 2110:2009 dotyczący zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych oraz produkcji zgodnie z wymogami standaryzacyjnymi NATO oraz Systemem Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2005.

arcus

Bumar-Koszalin jest producentem podestów ruchomych. Jego historia sięga 1945 r. Początkowo firma świadczyła usługi remontowe, następnie rozwinęła produkcję specjalistycznych nadwozi samochodowych: cystern, podnośników, żurawi, mieszalników do betonu i innych. Podesty ruchome i strażackie są głównymi grupami produktów fabryki od 30 lat. W 2012 r. fabryka Bumar-Koszalin, która była dotychczas spółką Skarbu Państwa, została kupiona przez firmę Wawrzaszek ISS. Tym samym stała się częścią specjalizującej się w sprzęcie ratowniczo-pożarniczym Grupy WISS. Podesty ruchome Podesty ruchome, czyli podnośniki montażowe do prac na wysokości, to dominujący produkt fabryki Bumar-Koszalin. Zdecydowaną przewagę mają tu podnośniki przegubowe montowane na ciężarówkach (Man, Iveco, Mercedes-Benz, Renault) i samochodach dostawczych (Ford Transit, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Land Rover Defender). Według wysokości podnoszenia dzielą się one na 3 grupy: 10-15 m (3 modele), 16-21 m (8 modeli) i 22-40 m (2 modele). Na MachineryZone można znaleźć podnośniki koszowe na ciężarówkach firmy Bumar. Bumar-Koszalin oferuje także jeden model podnośnika samojezdnego na wózku akumulatorowym o wysokości roboczej do 12 m. odnośniki pożarnicze Podnośniki pożarnicze to podesty montowane na samochodach strażackich, używane w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Są one wyposażone m. in. w drabiny, kosze ratownicze, i urządzenia łącznościowe Obecnie Bumar-Koszalin ma w ofercie 6 modeli montowanych na samochodach Mercedes-Benz, Man, Renault, Volvo i MAZ. Inne podnośniki Specjalnym modelem maszyn Bumar-Koszalin jest podnośnik lotniskowy. Służy on do prac przy obsłudze samolotów. Jest to podest ruchomy zabudowany na samochodzie dostawczym. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka.

Dają na początek umowę o pracę, negocjowane warunki zatrudnienia i pakiet socjalny. Polecam!!!

opinia

Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym

Figa

Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka.

Fluk

Dużo dobrych rzeczy można napisać o bumarze i szkoda, ze są ludzie, którzy wypisuja na tem temat bzdury bez pokrycia. Zaśmiecają tylko to forum.

Edi

Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy.

Darek

Jak sie komus nie podoba to sie moze zwolnic ale nich nie wypisuje bzdur! Takie jest moje zdanie.

tołdi

Fabryka Maszyn Bumar Koszalin S.A. jest największym w Polsce producentem podnośników koszowych do zastosowań pożarniczych oraz cywilnych z ponad 60-letnim doświadczeniem. W 2012 firma stała się członkiem Grupy WISS w której produkcja realizowana jest w zakładach na terenie Polski i Europy o łącznej powierzchni 60.000 m2, gdzie zatrudnia się ponad 800 pracowników.

tołdi

Zakład jest porządnym zakładek, który szanuje swoją tradycje i pracowników. Pojawiaja sie tu poprostu głupie i nieprawdziw opinie!!! Szkoda czasu na czytanie tych bzdur!!! Jezeli ktos ma cos takiego pisac to niech lepiej nic nie pisze!!! bzdury!!! Bzdury!!! Bzdury!!!

Edi

Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podestów ruchomych montowanych na różnego rodzaju podwoziach samochodowych oraz na przyczepkach. Nie piszcie tu bzdur!!! Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podestów ruchomych montowanych na różnego rodzaju podwoziach samochodowych oraz na przyczepkach. Nie piszcie tu bzdur!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BUMAR-KOSZALIN S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w BUMAR-KOSZALIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMAR-KOSZALIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMAR-KOSZALIN S.A.?

BUMAR-KOSZALIN S.A.
3.4/5 Na podstawie 30 ocen.

BUMAR-KOSZALIN S.A.