Opinie o TECH-BUD w Ścinawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TECH-BUD. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECH-BUD o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECH-BUD w Ścinawa

Marta Nowy wpis

@Zainteresowany i co przyjąłeś propozycję, którą zaproponowała Ci firma TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA? Podjąłeś się pracy w firmie? Może chcesz opowiedzieć o swoich pierwszych wrażeniach? Udaje Ci się zrealizować plany?

Zainteresowany Nowy wpis
@Marta

Pani Marto, rozumiem że jest Pani moderatorem portalu dlatego zgodziłem się odpowiedzieć na Pani pytania. Otóż nie przyjąłem propozycji ponieważ osoba, która do mnie dzwoniła i chciała się ze mną umówić na spotkanie była jakby to powiedzieć - mało otwarta i mało kumata. Pan chciał abym zainwestował swoje pieniądze w podróż przez pół Polski i przyjechał dowiedzieć się o warunkach, które Panowie kilka komentarzy niżej przedstawili. Nie trawię firm, które w ten sposób postępują. Przed Panem, który tym zarządza jeszcze wiele lat zdobywania doświadczenia albo co gorsza już jego brak ze względu na ograniczony potencjał. Pozdrawiam

Dzień dobry,chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat warunków jakie firma oferuje na stanowisko Menadżera Sprzedaży Regionalnej. - Atmosfera w dziale handlowym, - Czy plany są do wyrobienia, - Jakie realne możliwości zarobkowe w firmie, - Kierownik/KAM w porządku czy przeżarty latami w firmie? - Narzędzia (Auto/Marka, czy możliwość do użytku prywatnego) W sumie jak na razie to tylko tyle. Będę wdzięczny za informacje. Pozdro!

@Zainteresowany

auto toyota auris, plany z kosmosu, place niskie

na jaki teren?

@tomasz

Ogłoszenie było na region II zgodnie z wytycznymi firmy czyli pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, część warmińsko-mazurskiego, łódzkie itd. Plany z kosmosu jak w większości firm, o których miałem ostatnio przyjemność słyszeć. Płace w jakich przedziałach? 4000 - 5000 czy bardziej 3000 - 4000 netto? A może jeszcze niżej?

@Zainteresowany

napisz jaką dostatałś propozycje, a odpisze, czy to prawda....

@Zainteresowany

Bardziej mnie interesują realia jakie są w firmie, a nie to co mi zaproponowano. Pytanie: Na regionie o którym pisałem ile można wyciągnąć? Szczerze, bo pierwszy raz spotykam się z tym aby ktoś pytal mnie o moje propozycje. No chyba, że jesteś z wewnątrz i próbujesz ustalić kto chce informacji o firmie. :)

@Zainteresowany

pytam, znam realia, ale tez w zamian za info, chcialem sie dowiedziec co proponuja innym....

@Zainteresowany

bardzo niska podstawa, targety bardzo wysokie, w lutym zrobila tylko jedna osoba z dwoch kanałów

decor Nowy wpis

podaj adres e-mail

OK Nowy wpis
@Zainteresowany

co mogę dodać, w samochodach GPS, limit kilometrów 600, dodatkowe platne 60gr !, odchodzą 2 osoby

@anonim a powiedziałbyś coś więcej o pracy. Dlaczego jesteś zadowolony z firmy TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA? Argumentujmy swoje wypowiedzi,by pomóc osobom szukającym pracy.

nie narzekam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECH-BUD? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
myszak

Pracowałem tam przez kilka miesięcy. W pracy jak w każdej innej, trzebabyło pracować. Wypłata na czas to najważniejsze. Z innymi ludzmi mozna było się dogadać nie ma co narzekać.

gracz

Myślę, że sporo się zmieniło. Z umowami nie ma problemu po 3 miesiącach na okresie próbnym dają umowę o pracę. bez znajomości też przyjmują

wern

Witam użytkowników i powiązanych z tą firmą. Poszukuje informacji na temat tego jak wygląda sytuacja z umowami tutaj. Co do tego co piszesz @flow to wiadomo że po znajomości często ludzi przyjmują. Niemniej widziałem że z normalnych rekrutacji też się ludzie dostają

hakuj

Omijać tę firmę.Biorą kogo popadnie,nie wszyscy ale sporo to kretyni a towar bardzo słabej jakości.Wypłata za prace którą się wykonuje na tym padole to cienizna.Szkoda czasu i zdrowia

dolpin90

Firma generalnie się rozwija, ale rynek tradycyjny to padaka! Jak można czekać 4-5 tygodni na towar?!!! Nie dziwię się, że handlowcy się zwalniają, bo trudno zrobić plan i premię jak magazyn pusty... Mają śmiesznego (usunięte przez administratora) zero decyzyjności! Chłop pracuje tam rok i nie zna nazw płytek...dramat. Generalnie lepiej omijać tę firmę. Nie polecam!

R4

Kasa taka : umowa na zlecenie 1200 + możliwość pracy w weekendy po 100zł za dzień świąteczny. Umowa na dwa lata 1600zł + weekendy

Barry

(usunięte przez administratora). Twoja wypocina na temat ludzi tam zatrudnionych bo nic o nich nie wiesz ,nie masz pojęcia pewnie o prawdziwym życiu , o tym ze każdy z nich ma rachunki ,rodzine i musi gdzieś pracować a niestety sytuacje w kraju mamy taka a nie inna i w ofertach pracy nie można przebierać bo nie ma ich za wiele .niestety pracodawcy zdają Sobie z tego sprawę i wykorzystują to maksymalnie i bez żadnych skrupułów . Więc nie osadzaj ludzi po tym gdzie pracują i jakie maja wykształcenie bo znam ludzi rożnych ale wole jakoś tych pokroju INCANA .

albercik23

Kontakt z kierowniczyna (usunięte przez moderatora). powoduje ze odechciewa sie kontaktu z ta firma. Ciagle rotacje. Brak koncepcji i polityki sprzedazy. duzy negatyw.Nie warto isc na rozmowe.

rekinek

Firma ta to typowa manufaktura. Ludzie tam pracujacy sa bez wiedzy, nie wspomne juz o kierowniku, ktory tylko potrafi zwalniac ludzi,a sam nie ma pomyslu na rozwoj firmy. Zreszta jaki rozwoj, ta firma sie cofa, dzieki takim ludziom jak on.Duza rotacja pracownikow. Zle postrzeganie na rynku. Konkurencja bije na glowe ich produkty jakościa i duuuuzo niższą ceną.

AD

Sprzedaja towar gorszy od marketowego w cenie 200 zł.Trzeba byc idiota, żeby to kupować . W markecie jest przeszło dwa razy taniej to samo...Spotkałem tego kierowniczka u mnie w firmie - faktycznie gbur jakich mało.

Stałą zmiana pracowników. Prezes nie ma pojęcia co się w firmie dzieje,a kierowniczek robi na co ma ochotę i juwaza ze jestwazniejszy od prezesa i firma ma bardzo slaba sprzedaz na rynku.Towar slabiutkiej jakosci a cena z kosmosu.pracowalem na produkcji i za taki szajs bym nie dal tyle pieniedzy.Taki sam produkt w markecie o polowe tanszy.

Zostaw merytoryczną opinię o TECH-BUD - Ścinawa

TECH-BUD
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Rybna 1
    59-330 Ścinawa