TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA

Ścinawa

Opinie o TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA

anonim 2012-09-20 23:00
Stałą zmiana pracowników. Prezes nie ma pojęcia co się w firmie dzieje,a kierowniczek robi na co ma ochotę i juwaza ze jestwazniejszy od prezesa i firma ma bardzo slaba sprzedaz na rynku.Towar slabiutkiej jakosci a cena z kosmosu.pracowalem na produkcji i za taki szajs bym nie dal tyle pieniedzy.Taki sam produkt w markecie o polowe tanszy.
AD 2012-09-24 18:28
Sprzedaja towar gorszy od marketowego w cenie 200 zł.Trzeba byc idiota, żeby to kupować . W markecie jest przeszło dwa razy taniej to samo...Spotkałem tego kierowniczka u mnie w firmie - faktycznie gbur jakich mało.
rekinek 2012-10-03 23:54
Firma ta to typowa manufaktura. Ludzie tam pracujacy sa bez wiedzy, nie wspomne juz o kierowniku, ktory tylko potrafi zwalniac ludzi,a sam nie ma pomyslu na rozwoj firmy. Zreszta jaki rozwoj, ta firma sie cofa, dzieki takim ludziom jak on.Duza rotacja pracownikow. Zle postrzeganie na rynku. Konkurencja bije na glowe ich produkty jakościa i duuuuzo niższą ceną.
albercik23 2012-10-25 03:07
Kontakt z kierowniczyna (usunięte przez moderatora). powoduje ze odechciewa sie kontaktu z ta firma. Ciagle rotacje. Brak koncepcji i polityki sprzedazy. duzy negatyw.Nie warto isc na rozmowe.
serbek999 2013-02-28 15:32
Nie polecam tej firmy. MASAKRA.
A rozmowa kwalifikacyjna to paranoja i szczyt głupoty.
Kierowniczyna nie mający pojęcia o co spytać, zero wiedzy, istny chłopek-roztropek - prostak.
Szkoda czasu na tą firmę a pensje beznadziejne jak i ich produkty
Barry 2013-05-01 22:50
Rekinek , normalnie mnie (usunięte przez moderatora)... Twoja wypocina na temat ludzi tam zatrudnionych bo nic o nich nie wiesz ,nie masz pojęcia pewnie o prawdziwym życiu , o tym ze każdy z nich ma rachunki ,rodzine i musi gdzieś pracować a niestety sytuacje w kraju mamy taka a nie inna i w ofertach pracy nie można przebierać bo nie ma ich za wiele .niestety pracodawcy zdają Sobie z tego sprawę i wykorzystują to maksymalnie i bez żadnych skrupułów . Więc nie osadzaj ludzi po tym gdzie pracują i jakie maja wykształcenie bo znam ludzi rożnych ale wole jakoś tych pokroju INCANA .
R4 2015-02-26 15:13
Kasa taka : umowa na zlecenie 1200 + możliwość pracy w weekendy po 100zł za dzień świąteczny. Umowa na dwa lata 1600zł + weekendy
dolpin90 2015-11-25 23:26
Firma generalnie się rozwija, ale rynek tradycyjny to padaka! Jak można czekać 4-5 tygodni na towar?!!! Nie dziwię się, że handlowcy się zwalniają, bo trudno zrobić plan i premię jak magazyn pusty... Mają śmiesznego dyr. handlowego, taka pocieszna ciepła klucha, zero decyzyjności! Chłop pracuje tam rok i nie zna nazw płytek...dramat. Generalnie lepiej omijać tę firmę. Nie polecam!
hakuj 2015-12-10 19:26
Omijać tę firmę.Biorą kogo popadnie,nie wszyscy ale sporo to kretyni a towar bardzo słabej jakości.Wypłata za prace którą się wykonuje na tym padole to cienizna.Szkoda czasu i zdrowia
wern 2016-05-17 19:52
Witam użytkowników i powiązanych z tą firmą. Poszukuje informacji na temat tego jak wygląda sytuacja z umowami tutaj. Co do tego co piszesz @flow to wiadomo że po znajomości często ludzi przyjmują. Niemniej widziałem że z normalnych rekrutacji też się ludzie dostają
gracz 2017-03-17 12:23

Myślę, że sporo się zmieniło. Z umowami nie ma problemu po 3 miesiącach na okresie próbnym dają umowę o pracę. bez znajomości też przyjmują
myszak 2017-03-21 14:00
Pracowałem tam przez kilka miesięcy. W pracy jak w każdej innej, trzebabyło pracować. Wypłata na czas to najważniejsze. Z innymi ludzmi mozna było się dogadać nie ma co narzekać.
Benny Hill 2017-04-08 03:43
firma Incana to temat rzeka - ilość i jeszcze raz ilość bez zachowania jakości. Jeszcze do niedawna jak był technolog który nadzorował wszystko można powiedzieć że było stabilnie ( fakt gość tyrał 20/24 ). Zmiana dyra na gościa (ponoć Lorek) któremu brak rozumu ale ze Ścinawy ( krajan ) to masakra. Generalnie nie polecam tej firmy, nagonka na wszystko, tablica codziennie uzupełniana z karami finansowymi dla pracowników - jeden wielki dramat tzw nowobogackich którzy mają pracowników głęboko w d... bo w Ścinawie nie ma zakładów produkcyjnych
Zostaw swoją opinię o TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA - Ścinawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA