Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

splątanie kwantowe

Serdecznie zapraszamy na wiosenny proces rekrutacji dla przyszłych monterów! Oczywiście gotowych wspólnie i w porozumieniu z naszymi najlepszymi fachowcami budować przyszłość firmy. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych, stabilność zatrudnienia a dla najzdolniejszych możliwość wyjazdów serwisowych na teren, oraz poza granicę kraju ( wysoki dodatek delegacyjny). BUMAR KOSZALIN! WYŻEJ WLEZIESZ - Z WIĘKSZYM HUKIEM ZLECISZ!

Koszalinianin 35

Witam czy sytuacja w firmie uległa polepszeniu ponieważ chciał bym złożyć tam CV i podjąć pracę jak najszybciej u tego jakże jednego z największych producentów podnośników montażowych i pożarniczych w Polsce bardzo zależy mi aby dołączyć to grona wyspecjalizowanych pracowników F.M. Bumar Koszalin i uczyć się od najlepszych montażystów i czerpać wiedzę od wybitnych konstruktorów o których tak wiele słyszy się na mieście podobno jest to wspaniała firma oferująca ogromne możliwości rozwoju nauki i zarobkowe proszę o potwierdzenie i stosowny komentarz pozdrawiam

ormo kabelki rowerek

nie ma to jak na komendzie glownej ale tzeba wchodzic w kapciach i robic za starego ormowca ale jego tlusty prosiaczek to lubi,nie to co prawdziwa robota na halach no i ten slynny dym nad dzialka,bumar nie wyrobi na same przewody do opalania!

el czakaron
@ormo kabelki rowerek

Przestań pi...doli..ć sam kradniesz jak znam życie ale nap....erd....a..lasz na innych bo masz konflikt kondonie j..a..ny . Faktze dyrektor jest przeciwko pracownikom bo żona go bije w Forum na zakupach bo sam widziałem ale to nie znaczy ze pracownicy kradną. Zresztą zwolnili juzprawie 80% załogi to kto ma jeszcze wynosić. To dyrektor i Ta kr ...o..wa kadrowa Barbara churaganowa nas okrada. Pani kadrowa siadzie pani sobie to wypowiedż w jej stylu wieśniara bez szkoły i ona jestr kadrową a jej stary jak był kierowcą to i wypić i pogadać można z nim było a ona to chyba wściek (usunięte przez administratora) ma nieruszana tyle lat to jej od..je..b..a...o pozdro

el makaron
@el czakaron

ci ktorzy mieli troche oleju w glowie juz dawno tam nie pracuja ale tacy jak ty tam zostali i placza i daja sie wykorzystywac wszystkim dookola ale moze chociaz paczka z biedronki dostales dzis na otarcie lez no i poklep przodownika zdzislawa bo chyba jest smutny ze nie moze juz wyrabiac 300% normy hehe

spawacz dobra rada

To może czas do Vlassenroot podskoczyć , tam znów przyjmują i nawet swoje autobusy które wożą ludzi mają ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
on

dobry zaklad dla ludzi nieambitnych ktorzy lubia dawac sie wykorzystywac (nie) polecam

W d...ie z bumarem, ja tam nie robię!
@on

Ch z wami idioci którzy tam pracujecie! Widać wam dobrze! Skoro tam siedzisz to nie narzekaj, a jeśli nie pasuje to weź sprawy w swoje ręce. Który osioł w pracy dzisiaj wyrabia 150% planu dyrektorskiego? Wesołych Świąt!

Georg

Nie wiecie czy planują zatrudniać jeszcze w tym roku?

Kocham Dyrektora
@Georg

A czy nie wiecie czy planują sprzedać firmę chińczykom? Bo nie wiem czy już zacząć się uczyć języka?

Nicky Nick
@Kocham Dyrektora

hahaha! Dobre!

Brok

To co się dzieje w firmie Bumar to istny skandal i zwykłe oszustwo. Pozostałe pieniądze z funduszu socjalnego miały byc wypłacone na święta Bożego Narodzenia 2016 roku, a okazało się, że związki spotkały się dwa Solidarnośc i związek Zawodowy Pracowników Bumaru. Zdecydowali, że przeniosą resztę pieniędzy na Wielkanoc 2017 roku, a nie pomyśleli, że będzie bardzo dużo zwolnień do 31 grudnia 2016 roku i dlaczego Ci ludzie co są zwalniani 31 grudnia 2016 mają nie dostac tych pieniędzy, a przepracowali cały rok. Było referendum wśród pracowników, aby pieniądze zostały wypłacone lecz nie było zgody. Poczuli krew, że mogą miec więcej kasy na Wielkanoc kosztem pracowników, którzy zostali zwolnieni przed 31 grudnia 2016. Jak może związek zawodowy Solidarnośc, który powinien stac murem za pracownikiem zgadza się na takie sytuacje. Reasumując wychodzi na to, że wolą więcej dla siebie zagranąc pieniędzy niż żeby wypłacono tym, którym naprawdę te pieniądze by się przydały.

Ochódzki Ryszard

A od Stycznia "MOJE SEKRETY" . Zaczyna się robić wesoło we firmie HEHEHEHE...

Wiesław paleta
@Ochódzki Ryszard

Nie nie nie to będzie z serii " trudne sprawy " i "dlaczego ja " bu hahahaha

Wiesław paleta
@Ochódzki Ryszard

Nie nie nie to będzie z serii " trudne sprawy " i "dlaczego ja " bu hahahaha

No to (usunięte przez administratora) pojechałeś !!!

czak ...... mię czak :)
@Marek

hoooojjjj z Bumarem już niedługo nikt nie bedzie miał pracy buhahahahaha bo zwalniają ludzi tak kilkadziesiąt osób zostanie zwolnionych już zwolniono do dnia dzisiejszego kilkunastu pracowników a to dopiero początek hehehehe a tych mądrych z tego forum zapraszam do składania podasń o pracę hehehehehehe

Pracownik fabryki maszyn Bumar koszalin

Moja wynosi 1870 zł a co ci z tego myślisz ze za tyle nadgodzin i czas poza domem i rodziną i cięzką prace fizyczną niecałe 1000 zł to jest bardzo dużo

Pracownik fabryki maszyn Bumar koszalin
@Pracownik fabryki maszyn Bumar koszalin

Cztery soboty po 8 godzin to masz już 32 godziny do tego dziennie 8 godzin normalnej pracy i do 15:00 i nadgodziny do 18:00 lub 20:00 co dzień cały miesiąc to jest ok codziennie po trzy nadgodziny to policz ile to jest i czy się opłaca za 1000zł miesięcznie

Bumar to syf

Ale masakra te podnośniki to (usunięte przez administratora) jedno wielkie wszyscy strażacy na forach suchej nitki na Bumarze nie zostawiają !!!!!

Antoni

Tak, ogłoszenie na dźwigowego, do podnoszenia podnośników.

Forest berry

Tak, tak! Popłynie strumień środków finansowych! Antoni M. weźmie firmę pod skrzydełko i załatwi kontrakt na dostawę podnośników do 13 pułku nabijania gaśnic.

Kocham dyrektora

A czemu został usunięty ostatni wpis wieśka palety o dyrektorach czytających to forum?

Wiesiek Paleta

bardzo dbają o pracowników jak chuj kurwa!!! A wypłata terminowa tylko za nadgodziny trzeba się kurwa naczekać w chuj bo kasy nie ma firma i wszystko na kredytach zapierdala

Wiesiek Paleta

Jeden taki z Polski ( klient firmy )

Wiecie, co mnie zdziwiło, jak kiedyś wszedłem na teren firmy (halę produkcyjną) i zobaczyłem pracowników. Każdy spośród pracowników był ubrany inaczej. Jeden w zielonych spodniach i koszulce, inny jeansach i bluzie w kratę jeszcze inny w roboczych spodniach i nosił bluzę z kapturem. Ktoś inny w spodniach dresowych i koszulce sportowej (T-shirt). A rozpoznanie pracownika od kierownika czy jakiegoś brygadzisty było niemożliwe !!! Faceci, którzy przyjechali któregoś dnia z serwisu, gdyby nie firmowy samochód z logo firmy to w ogóle bym nie wiedział ze to pracownicy firmy Bumar Koszalin. Ubrani w jakieś zielone i niebieskie szmaty wyglądali hehehehe :) jak robole z budowy. Najlepsze było, to ze chodzą tak ubrudzeni, w tych ich szmatkach jakby w ogóle ich nie prali. I to jest wizytówka firmy Bumar Koszalin pracownik jak z placu budowy.I serwisanci których nie można rozpoznać ze to serwis !!!! żenada !!!

Jeszcze pracuję

Nie, dla niego nowe i młode osoby to pionki które może sobie łatwo poustawiać. Tylko tyle. Zawsze miał każdego za g......no i zawsze będzie miał.

Jeszcze pracuję

Prezes od zawsze miał zdanie że nie ma ludzi których nie da się zastąpić. Oczywiście, ale są ludzie których odejście mocno odbija się na efektach działania firmy i dlatego już od dawna nie ma kadry która powinna tworzyć trzon tej firmy. Wszystko oparte na świeżakach, których prezes może sobie ustawiać pod siebie. Tak poustawiał, że teraz na Czechach ma podnośnik na boku. Brawo prezes, z niecierpliwością czekamy na wyniki czeskiego dochodzenia. Nawet jeśli zamkną te firmę to ja się nie martwię, bo znajdę inna pracę, ja mam zawód w ręku.

Kocham dyrektora

Tak poszukują, bo w związku z wywrotką na Czechach będą wymieniać u nas połowę kadry. Aplikuj. @Bumar bęc - jak moderator się wyśpi, to usunie Ci ten link.

Bumar bęc
@Kocham dyrektora

To wrzucę nowy no problem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar