Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Lidia

szkoda że jesteście tacy aktywni dopiero jak straciliście pracę. Ale mądry ...

Bolo
@Lidia

Lidia, podobno jesteś moderatorem a wypowiadasz stronnicze komentarze? Firma jest na dnie. Dla krótkotrwałej poprawy wyniku zwolniono lub ułatwiono odejście wartościowym osobom. Teraz na stanowiskach kierowniczych są osoby nawet bez matury- nie mówiąc o studiach czy językach obcych. Ktoś zapyta po co? A no dlatego że byli zagrożeniem aby odsunąć od władzy klikę prezesa i jego samego z nieudolnymi rządami. Konkurencja śmieje się w głos i ściąga tych ludzi. Prezes nie odrobił lekcji z Philipsa gdzie współpracownicy chcieli go .............. Tutaj sytuacja się może powtórzyć. Seluś dowie się że miał wylecieć za wyniki w DG a Jabłonka za ustawki z rodziną. Karuzela zmian znów rusza.........kto tym razem odmówi zerwania jabłuszka z jablonki i pożegna się z firmą?

Lidia

@wiarus co dokładnie masz na myśli? To naturalny stan rzeczy w zasadzie w każdej branży, że obecnie pracownicy zmieniają miejsce zatrudnienia średnio co kilka lat. Rownież i w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na pewno są wieloletni pracownicya, a część osób migruje do innych firm?

wiarus....

Dobre skończyło się już dawno... gdzie ta ekipa, co robiła plany... u konkurencji. Bawią się dobrze. Kiedy w końcu niemcy przejrzą na oczy, skończy się ''rodzinne kumoterstwo'' , przecież zarząd ma poparcie. Zapamiętajcie w końcu raz na zawsze - mierny, ale wierny. Głębokie gardło jeżeli chodzi o DG, w łodzi to dopiero kur.ik ;) Moi drodzy jednak nic się nie zmieniło... sentyment został.... Starajmy się kochać ludzi.... tak szybko odchodzą.

mam

Mam pytanie. Jak jest w cws boco cfc Miedzyrzecz? Jak szefostwo, brygadzistki, spedycja itp jak podchodza do pracownika? Jakie place i socjale?

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
wiem jak jest

robiłem tam i powiem tak ludzie ok byłem tam funkcyjnym , ale jest tam pani która (usunięte przez administratora) do kariery jest nastawiona musi dobrze robic i medzi strasznie , ale tak jest jak sie ustami pracuje . pozdrawiam panią Agnieszke B.

Lidia

@lemon, na pewno mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, bo dla innych niezwiązanych z CWS-boco Polska brzmi to dość demotywująco. @Winnetou, piszesz o karach, na jakiej podstawie miałyby być one przyznawane, skoro nie ma ich w umowie o pracę?

lemon

I coooo? Sytuacja finansowa firmy po sierpniu fatalna.....A dochodzą dodatkowe problemy.

herrFlick
@lemon

opowiadaj :)

Logo
@herrFlick

Mielczus leserze weź się do pracy zamiast siedzieć na forum w godzinach pracy. (usunięte przez administratora)

herrFick
@Logo

jesli Ci chodzi o Wojtka Bulteriera to pudło. Nie pracuje juz w boco kilka dobrych lat.

Logo
@herrFick

Hmmm to znaczy wczasy pod gruszą czy też jabłonką się opłacają. Taaaak ci co nie chcieli skorzystać odeszli. Od taki ząbek historii :-)

Lidia

@Lidia nie wycinam żadnych wpisów. Osoby, które są za to odpowiedzialne mogą kasować ewentualnie te wpisy, które które naruszają regulamin forum (jest on dostępny na dole strony).

Master Of Puppets

Ehh, zmarnowałem tam najlepsze lata życia :/ Na szczęście ocknąłem się kiedy nie było jeszcze za późno na kontynuowanie kariery poza strukturami firmy :D

Lidia

@Limonka w żaden sposób nie jestem związana z firmą. Jestem moderatorem forum. Więcej konkretnych, szczegółowych informacji pozwala zrozumieć realnie pracy w firmie. Nie opowiadam się po żadnej ze stron, jedynie prowokuje forumowiczów do merytorycznej dyskusji.

Prawda
@Lidia

Dlaczego Pani moderator wycina wpisy oparte na faktach ale niewygodne dla wladzy

Met

Jak wygląda praca na stanowisku kierowca-serwisant na własnej działalności?

Kiero
@Met

Przygotuj się na ciężką harówę po kilkanaście godzin dziennie. Z jednej strony musisz odwieźć wszystko na czas a z drugiej strony dostajesz naszykowaną wysyłkę która zazwyczaj się nie zgadza co do ilości. Jak lubisz późniejsze rozmowy ze zdenerwowanym klientem i obciete wynagrodzenie to praca dla Ciebie.

Winnetou
@Met

Radził bym Ci kolego omijać tę firmę z daleka a jazda jako kierowca-serwisant to porażka nie respektują umowy którą zawarli dokładają obowiązków a jak się upomnisz to straszą Cię karami za i zwolnieniem.Miałem przyjemność tam pracować ale się w porę opamiętałem.

Lidia

@limonka pracodawcy czasem zwyczajnie nie wiedzą, że na forum pojawiają się takie komentarze. Może warto zatem zwrócić im uwagę, tak żeby komunikacja między pracodawcą a wami była łatwiejsza?

Limonka
@Lidia

Lidia skąd Ty się tu wzięłaś? Forum jest systematycznie monitorowane przez zarząd. Zniknęło juz kilka niewygodnych wpisów o faktach łamania prawa pracowniczego i innych przepisow dot. np oszustw przy ściekach. Firma prawie wykonczyla oczyszczalnię w Międzyrzeczu i dopiero po nakazie zamknięcia zrzutu ścieków wybudowano oczyszczalnię. To są fakty i jako osoba zwiazana z zarządem powinnaś to wiedziec. A to tylko szczyt góry lodowej ale nie na forum

@Limonka

Pracują na oczyszczalni nie mając uprawnień. A co tam, damy radę

nik

Ad

Gorąco

Na hali ponad 45 stopni. Dlaczego nie można założyć chłodzenia? To nie kosztuje tak wiele a zdrowie ludzi ważne. No chyba że władza myśli inaczej.

limonka
@Gorąco

Jak widać nie ma odpowiedzi kierownictwa na proste fakty- mizerna i poniżająca impreza w Dąbrowie, wynik finansowy firmy, warunki pracy. Gdyby wszystko było OK na pewno można by to jakoś wytłumaczyć i podać dane- a tak- morda w kubeł i zaiwaniac do pracy na ich czyli władzy premie.... Oto prawdziwe twarze rządzących w boco.

Nicki

Proszę o informacje jak wygląda obecna sytuacja finansowa firmy? Jak się tam pracuje w pionie handlowym?

Luz
@Nicki

Kiepsko. Gdyby firma nie miala wielkiego brata w Niemczech to nie byłoby jak prac. Sam decyduj a najlepiej zapytaj na rozmowie i patrz czy nosy rosną. Ludzie uciekają z pracy.

Lidia

Nie każda firma organizuje takie eventy @limonka więc dlaczego uważasz to za negatywną sytuację? Odnośnie rozwoju firmy poszukują teraz ph-owców i doradców klienta więc może zapotrzebowanie i rozwój firmy się zwiększyły

Limonka
@Lidia

Lidia ile Ci płacą za odbudowę wizerunku firmy? Kiedyś wynajmowali chyba kogoś bez znajomości ortografii. Firma oszukuje w wielu dziedzinach. Niedługo ukażą się artykuły w prasie.

limonka

Nowy jest z południa - ma doświadczenie ale w sprzedaży paliw! Teraz firma chwali się nagrodą za....uwaga......organizację drzwi otwartych. Rewelacja. Po profilu firmy sądząc to raczej powinno się doceniać sprzedaż albo wyniki finansowe. No cóż skoro tak wiele firm zrezygnowało z usług boco- trzeba się pochwalić czymkolwiek. Prezes już szuka roboty i na siłę wkręca się pomiędzy znanych szefów dobrych firm na kolacji w warszawie. Ciekawe ile to kosztowało spółkę, bo bilety niestety płatne i nie tanie.

U
@limonka

Byleby ten Orlenowej na karate nie chodził :-)

o rany

ten nowy dyrek od sprzedaży to słabiutki jest - nie bardzo kuma o co chodzi w biznesie...

bio
@o rany

Już rok temu ktoś pisał o zmianach na wiosnę znaczy ktoś miałdobrą wiedzę o tajnych zmianach. Teraz firma powoli znika z portali internetowych. Czyżby powiew świeżości i oczyszczenia ?

lato
@bio

CWS boco w skali 0-5 Kolesiostwo -5- fory dla znajomków Poziom zarządzania- 0- firma w ciągu niespełna 10 lat zarządzania przez obecnego prezesa w szarym końcu konkurencji Atmosfera- 0- każdy patrzy jak donieść na innych Sytuacja finansowa - minus 1 Perspektywy dla pracowników- 0

Liczi
@o rany

Kto jest teraz nowym dyr ??? Z kąd ten koleś jest ?

stary_wiarus

Lubię tu czasem wpaść poczytać czy coś się przez lata zmieniło w boco, ale widzę, że ciągle po staremu ;)

no Ja

piknik Dąbrowa Górnicza 10 czerwca -WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!Prezes zapraszał rok temu wszystkich.........Czyli pracowników z rodzinami"Do zobaczenia za rok........."10-lecie, kojarzy się każdemu z wypasem .Zobaczycie jak firma funkcjonuje.Po kiełbasie, karczku, szaszłyku ,pare piw i do domu...PIKNIK NA 100 FAJEREK.Do tego po długopisie firmowym i kubku hehehehe.Pracownicy którzy przepracowali 10 lat,powinni jakiś konkretny upominek dostać,jak juz żal wsadzić pare stówek do koperty zasłużonym pracownikom .Na pikniku juz i tak zaoszczędzą bo nie jest wyjazdowy ,więc dojazdu nie opłacają, noclegów nie opłacają,rodzin-dzieci nie sponsorują,więc chociaż dla pracowników mogliby sie postarać ....A swoją drogą mogliby autokarem z pod zakładu dowieź ludzi.Koszta??????To może trzeba co nie którym uciąć aby innym dać....

biooo
@no Ja

Jak widać moderator usuwa wpisy niewygodne dla władzy. Pracujcie dalej mróweczki aby zarząd miał premię nawet po kilkadziesiat tysi za wasze punkty % . Słyszeliście numer jak firma ośmieszyła się na forum? Zamiast info o członkowstiwe koalicji BHP, komuś się przestawiły litery i wyszło ze prezes reprezentuje "kolację"... :-) Rewelacja, proponuję zapytać w przedszkolu, tam radzą sobie z takimi tekstami :-)

papa
@no Ja

Gdzieś uciekł temat podwyżek kwietniowych. Podobno wybrani dostali tylko siedzą cicho.......

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.