Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. w Mikołów

Jak często w Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 28 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pracownik Nowy wpis

Trzeba być naiwny żeby wierzyć że w tej firmie są szkolenia

Edyta Nowy wpis

Czy firma faktycznie komukolwiek z czymś zalega? Bo z tego co widzę jeszcze w maju reklamowała się tu jakaś kancelaria, to było uzasadnione?

Renata Nowy wpis

Jak teraz w trakcie restrukturyzacji się Wam pracuje? Może już dają wypłaty w jednym kawałku i o czasie? PS. @MD po prostu to jest reklama firmy windykacyjnej, współczuję sytuacji, ale mam nadzieję że nie wzięłaś komentarza Finansów za oficjalny wpis firmy?

Finanse

W sprawie nieuregulowanych płatności zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 536 396 628 po więcej informacji.

Maciej
@Finanse

O jakich nieuregulowanych rzekomo płatnościach piszesz? Czy wpis Twój ma jakikolwiek związek z firmą Sbl-Żelbet? Nie bardzo go rozumiem, dlatego chciałbym czegoś się dowiedzieć.

MD
@Finanse

jako podwykonawca któremu SBL Żelbet nie zapłacił 53.100 PLN od 9.06.2019r. dzwoniłam na wskazany numer niestety nikt nie odbiera

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Podwykonawca

Witam współpracowalem z tą firmą jako podwykonawca prac ziemnych w województwie mazowieckim przez ok. 5 miesięcy. Z mojej perspektywy SBL- ŻELBET jest firmą niewypłacalną, otrzymałem tylko jedną fakturę w terminie ustalonym umową. Nasza współpraca zakończyła się, kiedy firma zalegała mi już ponad 60 000 zł. Kontakt z osobą odpowiedzialną tzn z Panem Andrzejem za płatności był i jest do tej pory utrudniony, brak chęci ugody na jakichkolwiek warunkach. W tej chwili egzekwuję należności na drodze prawnej. Z mojej strony pragnę ostrzec wszystkie firmy, zwłaszcza małe takie jak moja przed nieuczciwością SBL- ŻELBET.

mazowieckie
@Podwykonawca

Mamy taką samą sytuację...tylko kwota trochę mniejsza.

Luidzi

Słysząłem, że to dobry pracodawca a tu trochę czarno przedstawiacie firmę!

@Luidzi

Kolego, trzymaj się od nich z daleka. No chyba, że chcesz mieć wypłatę na 4 raty, to wal śmiało.

Usługodawca

Z przykrością oraz złością muszę stwierdzić, że firma SBL jest niewypłacalna, a próby ugodowego załatwienia sprawy nie przynoszą żadnych rezultatów. Mam wrażenie, że z góry wiedzą, że nie zapłacą za wykonaną usługę. Brak możliwości kontaktu z osobą odpowiedzialną za płatności. Ostrzegam wszystkich przed nawiązaniem współpracy z w/w przedsiębiorstwem.

Maciej

SBL Żelbet specjalizuje się w wykonawstwie kompleksowych robót budowlanych. Zajmują się kompleksowym wykonawstwem wszelkich zadań budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji mostowych. Od dawna nie wypowiadali się na forum pracownicy firmy. Czy pracodawca szuka pracowników i prowadzi rekrutacje? Szczegóły dotyczące grafiku pracy i wynagrodzenia też będą pomocne. Dodawajcie proszę swoje obiektywne opinie.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w s.b.l Żelbet?

SBL

Pracownicy dział stolarki aluminiowej poszukiwani

Daro
@SBL

Jakie są zarobki?

daro

Słyszałem ,że szukają kogoś na dział stolarki aluminiowej. Nie wiecie jakie są zarobki dla ludzi z 15 letnim doświadczeniem w ten branży ? Mają jakieś dobre maszyny czy nadające się do muzeum ? Pozdro i dzieki

Cześć. Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o tej firmie, jak praca, jakie zarobki?

seba
@Zainteresowany

A na jaki dział

Remik

Czy tak dobrze się wam pracuje, że przestaliście pisać na forum?

Seba

Wiadomo wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Pracowałem w tej firmie na hali na produkcji i było ok. Jedyną osobą która trzyma tą firmę jest kierownik L. Jak on pójdzie to firma padnie. Jeżeli robisz i nie ściemniasz to i premię dostaniesz,ale jak ludzie przychodzą na 6 i o 6.05 mówią " dopiero jest 5 po i kaj tam fajrant" to o czym my mówimy. Każdy szuka większych zarobków, więc ucieka...

bystre oko

Słoma wychodzi z butów prezesów ,firma pada na pysk ludzi coraz mniej w firmie co madry to ucieka ,,,bo tu ludzi wogole nie szanują..... szefowie mysla że sa bossowie .....He He ...kazdy z nich łysy ale rozumu jeszcze mniej ....pracownikom kazali przejśc na działalnośc ... wycyckaja wszystkich bez mydła ...myslą z e firma im przetrwa to nie te czasy że się mialo zlecenia na ekranay akustyczne jak był bum ... kiedyś sbl Był tzw Orzeł biznesu ...z firmy za pare miesięcy bedzie jedno wielkie gruzowisko. kiedys znjaomy poszedł do nich w interesach i chciał napić się wody mineralnej A CO SIĘ OKAZAŁO ŻE ZAKAZANO KUPOWAC DO BIURA WODY W BUTELAKCH jeden prezes nie był wtajemniczony co drugi czyni .....jaja jak berety .... TO JUZ prezesi upadli poniżej portiera ....moze założa firme córke SOL BIG LAB ...... PAMIETAJCIE PREZESI SZANUJCIE LUDZI TO ONI TEZ BEDA WAS SZANOWAC

bystre oko

karol

a teraz tez beda kogos poszukiwać na te stanwosika macie moze jakies informacja poniewaz ja osobiscie szczerze bylbym zainteresowany tylko posada kierownika

Co do opinii że szanują pracownika i człowieka też tak myślałem ale 3 lata temu mi przeszło. Ciekawe czy dalej w firmie "kryzysu i obniżone pensje z tego powodu......

byly pracownik

No pewnie nie dałem rady, dużo roboty no robilem to wiem ha ha, opiekować sie jak dzieckiem to zes mi powiedzial, widzę ze zabolał post. A moja kariera ma sie dobrze ha ha

Dalej tam pracuje Wojtek magazynier od siedmiu boleści, Kawał (usunięte przez administratora)niczego nie umie nauczyć człowieka, stoi i tyko się gapi i z kierownika się (usunięte przez administratora) robiłem parę miechów bo z matołem nie szło wytrzymać.Jak tam koniki ha ha Wojtek ty buraku.

fazi

Na chwile obecną nie ma żadnych przyjęć,ale poczekaj do wiosny jak stara kadra ruszy gdzie indziej to może będą szukać.O ile się nie rozpadną.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. - Mikołów

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.
  • Lędzińska 297
    43-140 Mikołów
  • NIP: 9542519619 REGON: 240123449 KRS: 0000238315

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.