Opinie o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UPM Raflatac Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

TEN KTÓRY SIĘ BUJA

To jest wypowiedz gościa z pewnego forum, nie moja podkreślam i to wkleje bo ta wypowiedz jest odzwierciedleniem tego co się dzieje - przeczytaj i się spróbuj się z tym niezgodzić operatorze, liderze, kierowniku itd....: Wiecie co, to smutne i przykre co sie w polsce dzieje, ja mieszkam w Niemczech od kilkunastu miesięcy i i powiem wam ,że dopiero tutaj zdałem sobie sprawę dlaczego w polsce ludzie są niemili ,mentalnie zakompleksieni i każdy tam kazdemu wrogiem, ponieważ polakom w polsce sie zle zyje oraz dlatego ze jestesmy zmeczeni tym chorym systemem i nieustającą walką o przetrwanie kazdego tygodnia. Tutaj 600 km dalej a ludzie sie nie spiesza do pracy mają ciągle wolne i kupe pieniedzy zarabiają, państwo we wszystkim pomoże... ehh życzę wszystkim wam aby kiedyś przyszli do was tacy którzy rzeczywiście zrobią wam tę zielną wyspę upragnioną to i może ja wrócę. Trzymajcie się mili...

jojtek

Szukają pracowników przez pośrednika Manpower

megi

a jak sytuacja w biurze, jakie są zarobki?

mk

Witam mam pytanie czy firma zapewnia transport jak tak to z jakich mimiejscowości?

pawelek142970

Witam Zgadzam się z przedmówco. Mam wykształcenie wyższe techniczne mgr inż obiecywano mi awans na mojej zmianie są ludzie co liderowi (usunięte przez administratora) i majo wyższą stawkę mi nawet nie dają dodatku za 4 brygady jak to możliwe ze mechanik inżynier nakleja taśmy jak się nie podliżesz nic nie osiągniesz nawet z bogatą wiedzą. znajomości robi,a dużo

gośc

W tym sęk że (usunięte przez administratora) jest już wszędzie w ,,Polsce''i zwykli pracownicy w wiekszości są najgorzej opłacani ,,ta metoda zatrudniania i kwalifikowania pracowników jak w Biskupicach Podgórnych wziełą się od ludzi władzy,byłej jak obecnej.

kenjiro_sanga

Witam Jakie są zarobki w utrzymaniu ruchu??

STAŚ

Ja - 2012-08-09 18:03:13 gosc - 2012-07-26 21:46:29 mam inne zdanie na temat doceniania przez szefostwo dla pracowników którzy nie chorowali i nie brali urlopów na żądanie i pracowali co widać było po wskażnikach za każdy rok były wysokie i przynosiły firmie zyski ale jak zawsze było za mało.Podwyżki dostawali ci któtrzy sie podlizywali i oczerniają kolegów z miejsca pracy najczęściej robią ci co najmniej umieją i nie wiedzą jak się wykazać to robią hałas o nic nie będe sie wypowiadał o kierownikach zmiany którzy pracują przeszło rok i dalej nie wiedzą co sie dzieje na ich zmianach .I jeszcze jedno zarząd uważa że zarobki są kosztem na których trzeba oszczędzac w Polsce a jestem ciekawy jak ma sie to do zarobków w innych krajach Europy zachodniej i co złotówka jest aż tak droga do płac w ero tak trudno podnieść kilkaset złotych jak i tak firma zarabia w walucie ero lub dolarach to chyba koszt płacowy nie jest aż tak duży .Zawsze możesz zmienić pracę przecież niewolnikiem nie jesteś Pracodawcy .Tyle jest Firm za płotem u (usunięte przez administratora),potrzebują chętnych do pracy :]A Ty myślisz że złapałeś Pana Boga za nogi i nie ma lepszej, lepiej opłacanej pracy niż ta w UPM?!!!

gosc - 2012-07-26 21:46:29 mam inne zdanie na temat doceniania przez szefostwo dla pracowników którzy nie chorowali i nie brali urlopów na żądanie i pracowali co widać było po wskażnikach za każdy rok były wysokie i przynosiły firmie zyski ale jak zawsze było za mało.Podwyżki dostawali ci któtrzy sie podlizywali i oczerniają kolegów z miejsca pracy najczęściej robią ci co najmniej umieją i nie wiedzą jak się wykazać to robią hałas o nic nie będe sie wypowiadał o kierownikach zmiany którzy pracują przeszło rok i dalej nie wiedzą co sie dzieje na ich zmianach .I jeszcze jedno zarząd uważa że zarobki są kosztem na których trzeba oszczędzac w Polsce a jestem ciekawy jak ma sie to do zarobków w innych krajach Europy zachodniej i co złotówka jest aż tak droga do płac w ero tak trudno podnieść kilkaset złotych jak i tak firma zarabia w walucie ero lub dolarach to chyba koszt płacowy nie jest aż tak duży .Zawsze możesz zmienić pracę przecież niewolnikiem nie jesteś Pracodawcy .Tyle jest Firm za płotem u (usunięte przez administratora) ,potrzebują chętnych do pracy :]

gosc

praca jak wszędzie na produkcji, parę zlotych więcej niż gdzie indziej po jakim 0.5 roku przez pośrednika przyjmują bezpośrednio pod firmę - jak ma się znajomości to nawet szybciej... jeśli masz ambicje a nikt z Twojej rodziny bądź znajomych nie pracuje tam na wyższym stanowisku niż operator produkcji to nie masz szans na awans... jak wszendzie ręka ręke myje :( niestety:( ale trzeba przyznać że dbają o ludzi... - rozwinięty pakiet socjalny, imprezy zakładowe, premie, 13 pensja, wczasy pod gruszą, możliwość nadgodzin...itp. sporym minusem jest brak transportu:(

zf

zwiazkowiec - 2012-04-04 12:23:29 to moze czas pomyslec o zwiazku zawodowym w zakladzie? trzeba sie zorganizowac i rozmawiac i dbaco swoje, a nie tylko nabijac kasy prezesikomNikt się nie odważy,bo tam każdy boi się własnego cienia !!!! Same \"(usunięte przez administratora)\" ,którym jest wspaniale w tym zakładziku - myślą ,że złapali Pana Boga za nogi i całe życie opiera się tylko i wyłącznie na pracy.Żal mi takich ! \" Rozmawiać i dbać o swoje \" ??? !!! Ale z kim???? !!!! Każdy tylko dużo gada,narzeka a nikt nie potrafi się postawić !!! Żałosne !!!!!!

zwiazkowiec

zf

Żadnego dojazdu komunikacją miejską nie ma z żadnej strony , nie tylko ze Świdnicy!!! Zakładzik w szczerym polu na odludziu i bez samochodu nie ma szans na jakikolwiek dojazd !!!!

zf

zf - 2012-03-31 14:31:53 Totalna bzdura!Totalna bzdura dotyczy tego co napisała \"Pracownica\" !!! (usunięte przez administratora)Śmieszna jesteś !!!!

Totalna bzdura!

zf

Pracownica - 2010-03-04 09:27:11 Solidna firma oferująca dobre zarobki i szeroki wachlarz świadczeń socjalnych, reagująca na zmieniające się potrzeby pracowników. Pozytywna atmosfera. Zdecydowanie polecam.W (usunięte przez administratora) zawsze tak gadają !!! -Pieniądze takie sobie - żadnych rewelacji nie ma!!! -Same obiecanki - cacanki,a jak przychodzi co do czego to zawsze pracownik jest w (usunięte przez administratora)!!! - Ludzie tylko dużo gadają , ale nikt się nie odezwie ,żeby zmienić coś na lepsze!!! -Zmuszanie do nadgodzin za grosze albo pracy po 10/12 godzin !!!! -A dojazd to jakiś koszmar - bez samochodu nie ma co tu szukać!!!

aa

wuken mowi ze jest dobrze

echo

Ze Świdnicy jeździ duzo osób ale własnymi samochodami - wiem że sie umawiają na wspólne jazdy. Niestety z autobusem z tamtej strony jest problem.

czy ktos sie orientuje moze jak tam z dojazdem z okolicznych miejscowosci? czy maja autobus pracowniczy? czy jest jakies dojazd z okolic świdnicy? czy trzeba na wlasna reke?

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Raflatac Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPM Raflatac Sp. z o. o.