Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

culomb

widzę że posty tutaj zamieszczane są pisane tylko przez wylewających żale alimenciarzy i ludzi którzy zostali wyrzuceni a mnie panowie interesuje mnie prawdziwa opinia o tej firmie bo chce się tam zatrudnić. czy ktoś kto aktualnie pracuje od dłuższego czasu (przynajmniej pół roku) może coś powiedzieć rzetelnego?

marcin

wlasnie dostalem yyplate za lipiec i sierpien.cale 403zl na prawie 2 miesiace nocek.polecam dobra firma jak ktos kasy nie chce.banda oszustow i nic wiecej .

Widze ze wpisy negatywne sa usuwane z tych opiki ,wiec czesciej bede pisal.pracowalem od 9.7.2017 do 19.8 do dzisiaj nie dostalem wyplaty.jak sie upomnialem zostalem wyzwany przez prezesa.zwykli naciagacze i nic wiecej.jak ktos chce wiecej sie dowiedziec prosze pisac marcin24ch@wp.pl Ja bylem zmoszony wystapic do sadu pracy.

Darek
@Marcin

Maciek rozpocząłeś pracę w niedzielę ? W niedzielę też pracują ? W jakie dni nie pracują?

Boss

Jest dobrze i ma być jeszcze lepiej

elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
dorta40@wp.pl

jest 26 lipiec a za czerwiec jeszcze nie zapłacili za pracę w Danii. Wychodzi na to, że nic się nie zmieniło.

Błażej
@dorta40@wp.pl

Kuca babie nie zapłacili bo Krzysiek na dziwki stracił całość wypłaty. Ja część dostałem.

nowy

Panowie jak obecna sytuacja w firmie? Placa? Nie wiem czy podjąć pracę.

Mietek
@nowy

OK.

antonio

widze ze negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba, w dodatku sama sobie odpowiada. patyk moczymordo masz żal że się na tobie poznali i cie zwolnili to teraz wypisujesz brednie. byłem z tobą w italii wiem co z ciebie za ziolko.

RFTG

Cos jest chyba nie tak z ta praca w tej Dani skoro ludzie rezygnuja i wracaja do Polski. Nikt od tak sobie nie rezygnowalby z lepszych pieniedzy... Wiec nie wiem czy o kase chodzi czy o firme i ludzi tu pracujacych...

electriccista
@RFTG

No we Włoszech było podobnie też rezygnowali

Prezes
@RFTG

Włosi sześciu nierobów wyrzucili.

ozzy

kolego ja przyjechalem w tym samym rzucie i pracuje razem z tobą i gadasz glupoty bo nie slyszalem zeby chlopaki narzekali albo sie zwalniali. przyjechalismy w maju pod koniec miesiaca wiec pracowalismy kilka dni. u mnie kasa przyszla taka jak ustalona i nie brałem zaliczek.

jack2

to czemu tam siedzisz chłopie skoro tak zle? nie jestem w stanie tego zrozumieć. podejrzane są te negatywne komentarze.

józef

nie jestem z podkarpickiego tumanie. a kasa jest wyplacana

Tajemniczy

I jsk tam chłopaki w Danii sie pracuje ? Dostaliście aneksy do umów i z jaka stawka te aneksy niby panie wyzej ?

donik_@tryk

w moim przypadku jest aneks i wszystko się zgadza

Wieslaw
@donik_@tryk

Jak w tej Danii jest, co to za praca, ile godzin dziennie, jak dojazdy, ile kilometrów - o wynagrodzenie nie pytam, ponieważ ta praca chyba dopiero się zaczęła? Pozdrawiam. Proszę o kontakt wieslawt@interia.pl

bormon

umowa jest ok ze stawką duńską, jestem akurat tu na miejscu tak sie składa

dorta40@wp.pl

Maciek kłamiesz jak z nut. W Kopenhadze chłopaki mają umowę na 2000,00 zł polskich.

Maciek
@dorta40@wp.pl

Mają przecież aneksy do umów.

Tajemniczy

Jestem młody i w sumie zaczynam karierę elektryka, także jak myślicie, taki wyjazd bedzie dobry, czy posiedzieć jeszcze troche w kraju nabrać doświadczenia i wtedy wyjechac?

zajcew
@Tajemniczy

To jak jesteś młody to nie zaczynaj od zrywu bo sie zrazisz do zawodu

Maciek
@zajcew

W Kopenhadze mamy super. Całodobowe wyżywienie . Jednoosobowe pokoje i 123 korony na godzinę brutto. Tylko ekipa stara i na dziewczynki się nie nadaje . Młody będziesz musiał sam chodzić na murzynki.

lewar

zawsze zdarzają sie osoby, które prowadzą swoje prywatne wojenki i negatywnymi komentarzami zakłamują rzeczywistość. tak na prawdę w tej firmie od dłuższego czasu można całkiem nieźle i godnie zarobić. Pracuję tu od pewnego czasu i przyjezdzałem również z obawami ale jestem pozytywnie zaskoczony. Umowa polska o pracę a dodatkowo otrzymuje się aneks. I tak muszą płacić stawkę obowiązującą w danym kraju i płacić ubezpieczenie więc OK. Przerabiałem wyjazdy za granicę przez agencję gdzie dostawałem śmieciówkę zleceniówkę bez ubezpieczenia, w ZRYWie pod tym względem jest dużo lepiej zwłaszcza, że na miejscu nie trzeba sie martwic o kwatere i transport.

Tajemniczy

Na umowie ma sie stawkę w złotówkach czy w euro ? bo mówicie ze 12 euro wychodzi, jakie warunki mieszkalne zapewnia firma? Jakaś melina czy przyzwoite lokum, ile osob w pokoju ?

fijar
@Tajemniczy

u mnie w złotówkach. na kwatere to przewaznie trafiają się normalne mieszkania lub domy

Jarek

Witam Serdecznie Sprawa jest bardzo prosta. Poproście o umowy pracy z całkowitym wynagrodzeniem na umowie o pracę oraz dodatkami i delegacjami na piśmie w 100%. Nie wierzcie w obietnice.Ja byłem przypadkiem kiedy umowa którą otrzymałem do podpisu opiewała na 1800 zł a niby miałem zarobić ok. 7000 zł netto plus dodatki według obietnic człowieka który nazywał siebie "prezesem". Pan "prezes "więc miał pecha bo rozmawiał z zaproszonym przezemnie prawnikiem a obok siedział biegły więc tak zwany "prezes"szybko się wycofał z obietnic i obrażając ludzi z drugiej strony słuchawki zakończył swoją prostacką rozmowę, ale zostało to nagrane. Nie wierzcie w obietnice a róbcie wszystko na dobrze sprawdzonych umowach.-Wszystko na dokumentach urzędowych lub poproście prawnika i pomoc prawną w miejscowych Urzędach pracy. Jest przysłowie które mówi "wiesz co tracisz ale nie wiesz co zyskasz" Pozdrawiam serdecznie i nie dajcie się oszukiwać gdyż jest dość instytucji państwowych ,które służą pomocą.

Niby Prezes
@Jarek

Nierobów firma nasza nie potrzebuje

@Jarek

Panie Bogacz Jarosławie nie oczerniaj firmy . Adwokaci jak pijawki tylko kasę wyciągają a Pan szuka pracy od 10 lat . Może zatrudni się Pan u brata?

@Stanisław

Panie Stanisławie ja pracuję od 2 lat na umowie francuskiej bo nie dałem nabić się w butelkę jak wielu innych którzy dzisiaj płaczą bo mieli umowy na gębę z niby prezesem. Podobnych korzyści i panu życzę. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w owej firmie.

@Niby Prezes

A pracownicy nie potrzebują firm które ich oszukują. Przyjdzie czas ,że za oszustwa wobec pracowników będą kary całkowitego przepadku mienia oraz więzienie.

@Stanisław

Nie lubię oszustwa i kłamstwa ale te słowa już słyszałem we wcześniejszej rozmowie z kimś z owej firmy.Cytuję"Adwokaci jak pijawki tylko kasę ....."resztę Pan zna. Wniosek nasuwa się sam. Ten kto używa sformułowania jest tą samą osobą. panie.....

Italiano
@Jarek

Dokładnie wszystko na umowie a szczególnie jeżeli chodzi o kase nie godzić sie na 1800zł bo później niezły kanał przerabiałem to w tej firmie!Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Tajemniczy

Mam tak samo jak kolega wyzej, wyjazd 20 Także mało czasu i nie wiadomo czy sie zwalniać z roboty, i ile sie tam zarobi ?

123 korony duńskie na godzinę

garfield
@Tajemniczy

potwierdzam stawkę, na rękę zostaje jakieś 12 EUR jak to przeliczałem z darmowym spaniem i transportem, w sumie kasa w porządku

@Tajemniczy

Witam. Proszę o kontakt tel. kolegów Pawła i Tajemniczy. Tez mam ofertę wyjazdu do Danii. Może razem będzie fajniej i taniej, bo ja też muszę na miejsce wyjazdu jakoś dotrzeć. Taki kontakt, jak wynika z moich poprzednich wyjazdów za granicę, zawsze wszystkim przynosi korzyści. tel. 508 390 297 Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław