Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

Mała

Czy możecie mi powiedzieć na jakich systemach pracujecie w firmie?

max3

No musze przyznac że dostanie się u nich na staż niesamowicie poprawia człowiekowi samoocene. Sama struktura i poszczególne etapy rekrutacji są jasne, natomiast same zadania do przejścia to już hardcore. Ale warto.

lila

Dostanie się tam na staż jest trudniejsze niż do takiego Allegro, ale jak się ma odpowiednie kompetencje to juz potem nie chcą wypuścić, tylko proponują zatrudnienie na stałe :) warto się wykazać :)

tobi

popieram, brajan masz rację :P

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
pracuś

W itc panuje super atmosfera. Swobodny dojazd samochodem jak i komunikacją. Samo biuro jest imponujące i motywuje do pracy. Ciężko pracując można się tam wybić w branży.

bisior

Pracuję tam w dziale IT i jestem bardzo zadowolony. Proces rekrutacji był kilku etapowy. Testy, maglowali mnie przez telefon, dużo rozmów, aż w końcu dni próbne. Widać, że zależy im na kompetencjach. Mam nadzieję, że zostanę tam na dłużej. Dbają o pracownikow jak tylko mogą.

wybraniec

micromusic

To prawda, że firma stawia na doświadczenie ale ciężka praca jest tam bardzo opłacalna. Zresztą zawsze można probować dostać się tam na staż. Polecam :)

brajan

Pracuję tam kilka miesięcy i nie żałuje. Rekrutacja nie była, aż taka łatwa jak niektórzy twierdzą. Atmosfera jest świetna, jest Multisport szkolenia i dobre wynagrodzenie.

skanerr

w itc pracuje wielu specjalistów i tacy rzeczywiście są w cenie, ale i po studiach można do nich próbować. znajomy tak się właśnie dostał i sobie chwali do tej pory.

Johny

pracuję tu już ładnych parę lat i wiem, że doświadczenie w poprzednich firmach jest dobrą drogą do stabilnego etatu. dodatkowa wiedza, szersze kwalifikacje zawsze są w cenie, a itc to dobra marka i specjaliści są tu mile widziani :)

roksana

moim zdaniem firma stawia własnie na doświadczenie i tacy z kilkuletnim doświadczeniem jak najbardziej są mile widziani i mogą się dalej rozwijać w zawodzie, nie wyklucza to też chcących dopiero takie doświadczenie zdobyć :)

tobajas

marzy mi się praca w ITC SA w dziale IT, ale jak na razie mam za słabe CV :( chodzę na praktyki, by to naprawić i może wreszcie uda się chociaż zakwalifikować do drugiego etapu rekrutacji, to już by było coś

michałkowy

ITC ma ode mnie ogromnego plusa za udostępnianie platformy do nauki języka niemieckiego. Zawsze chciałem się nauczyć tego języka, a dzięki nim mogę to robić za darmo. Doceniam jeszcze to, że proponują pracownikom zniżki nie tylko multisporta, ale też citifit. Dobrze się czasem zmęczyć na siłowni :)

HanSolo

Byłem na stażu w ITC w dziale informatycznym. Rekrutacja jak już wiele osób wspomniało jest dość złożona, a na samym końcu jeszcze są dni testowe, podczas których trzeba się wykazać. Zespół wspominam bardzo dobrze, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

iza

Dzień przed pierwszym dniem w pracy nie mogłam spać ze stresu :P Na pewno nie jest łatwo się utrzymać w tej firmie. Jak ktoś nie chce się rozwijac, tylko siedzieć na tyłku i robić niewymagające zadania, to ITC nie będzie dobrym pomysłem.

damian

Czy warto aplikować mając kilkuletnie doświadczenie?

zosieńka
@damian

jeszcze nie słyszałam, żeby jakaś firma kręciła nosem na kilkuletnie doświadczenie, to raczej twój atut więc śmialo startuj ;)

damian

Polecacie tę firmę dla osób z doświadczeniem, czy to raczej firma na początek kariery? Szukam teraz czegoś nowego, bo w obecnej firmie przestałem się rozwijać. Mam kilkuletnie doświadczenie na stanowisku administratora IT/administratora sieci.

sumek
@damian

jak najbardziej, przyjmuja i dają szansę ludziom po studiach ale też bardzo cenią sobie specjalistów, którzy kilka lat w zawodzie już na koncie mają. Na pewno dostaniesz ciekawą ofertę. myslę że warto spróbować.

thor

Zgłosiłem się do nich, bo oferowali najlepsze warunki pracy, a poza tym mam do nich bardzo łatwy dojazd. Nie było się łatwo dostać, rekrutacja jest kilkuetapowa, ale warto.

nater_ek

staż polecam, robiłem u nich właśnie po studiach. wykonywałem praktycznie standardowe obowiązki, nudzić się nie było czasu i doświadczenie na czym mi zależało bardzo przydatne no i zdobyte :P

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA