Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

mayka

Pracuję w ITC trzy lata i praca nadal stanowi dla mnie wyzwanie :P Zdecydowanie jest co robić, ale to tylko na plus, bo ciągle uczę się czegoś nowego. Dzięki fajnemu i zgranemu zespołowi aż chce się wracać do pracy :)

panama

W czasie studiów robiłem w ITC staż. Sporo się nauczyłem. Ludzie bardzo sobie chwalili pracę w tej firmie, więc pod koniec studiów na pewno będe się starał o zatrudnienie.

arczas

Jeśli zastanawiacie się czy składać papiery do ITC, to przestańcie się zastanawiać i róbcie wszystko żeby Was przyjęli. Firma wymiata. To nie jest miejsce dla cieniasów czy obiboków.

tattka

Chyba spróbuje zaaplikować do ITC SA, z tego co widzę to praca na fajnych warunkach. Elstyczny czas pracy, można uczyc sie angielskiego i niemieckiego, dodatkowo mulitsport i szkolenia

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
simson

Bardzo zależało mi na pracy w ITC, na rozmowie kwalifikacyjnej stresowałem się jak chyba nigdy wcześniej, no ale udało się! Pracuję od niedawna, byłem na ciekawym szkoleniu, atmosfera w pracy jest bardzo w porządku, nawet leci przyjemna muzyczka. ;) Jeśli chcecie składać tu CV to pamiętajcie, że w ITC naprawdę trzeba porządnie pracować.

żabek

Właśnie szukam pracy i widzę, że w ITC są fajne możliwości. Czy ktoś pracował i może polecić? Widze, że prowadza szkolenia dla pracowników i nauke języków. Możecie coś podpowiedzieć?

antoninka

Praca w ITC to chyba praca moich marzeń. Musiałam walczyć, żeby się tam dostać, ale się udało i teraz pracuje w sympatycznym zespole, mogę się rozwijać, bo prowadzone są szkolenia, maja tam platformę gdzie mogę uczyc sie języków, a do tego wszytskiego gra muzyka.

happy:)

Udało się! Dostałam prace w ITC SA. Ale się cieszę! Zawsze marzyłam, żeby pracować w takim prestiżowym miejscu. Świetni ludzie i świetne warunki pracy. Możliwość nauki i rozwoju. A do tego mają jeszcze pakiet Multisport!

marika

Nie wiedziałam, że pracę można połączyc z przyjemnościami. Od niedawna pracuję w ITC SA i jestem miło zaskoczona. Każdy ciężko pracuje, ale przy świetnej muzyce, która leci w tle. Zespół, w którym pracuję jest bardzo zgrany i pomocny.

miki33

Mija już pół roku od kiedy pracuję w ITC, więc postanowiłem napisać krótką opinię. Rozmowa kwalifikacyjna była trudna, nie jest łatwo dostać pracę w tej firmie. Warunki są świetne - wysokie wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, atmosfera i ludzie są bardzo spoko. Pakiet benefitów na wysokim poziomie. Słyszałem, że w ITC jest świetnie, ale naprawdę nie spodziewałem się, że aż tak będzie mi sie tu podobało.

don

Pracuję w ITC już od dwóch lat i jestem mega zadowolony. Pełna profeska, duże możliwości rozwoju. Pierwszy raz jestem tak zadowolony z miejsca pracy!

majkk

Właśnie złozyłem papiery do ITC SA, słyszałem że ciężko się tam dostać, bo sa bardzo wymagający, mimo wszytsko mam nadzieję, że się uda- ja jestem ambitny, a widziałem, że warunki pracy są fantastyczne, duże możliwości rozmoju- na tym najbardziej mi zależy

songokan

Widziałem, że firma ITC SA ma fajne warunki pracy. Organizują dodatkowe szkolenia, naukę języków, wysokie wynagrodzenie, dodatkowo Multisport albo Cityfit. Myślę, że bardzo fajna opcja dla młodych osób, które chcą się rozwijać

supermario

Niełatwo było się dostać, ale udało się. Pracuje w ITC SA w świetnym zespole, na super warunkach. Mam elastyczne godziny pracy dzięki czemu moge pogodzić prace i uczelnię jednocześnie. Pracuje w zgranym zespole, a przeciez atmosfera w pracy jets bardzo ważna prawda?

robertek

dobra praca w dobrej firmie. zarobki odpowiednie do doświadczenia i kwalifikacji i wiadomo mamy mozliwość się rozwijać dzięki szkoleniom i kursom. obowiązków sporo ale motywacja również wysoka więc wszystko się zgadza, a aplikować warto. ja się przynajmniej nie zawiodłem.

Lilka

dobrze się zapowiada z tego co widzę. firma renomowana, z przyszłościowym podejściem do pracy i pracowników. chyba warto spróbować swoich sił w ITC. widzę, że sporo osób po studiach do nich startowało. szukam dobrej firmy na start,polecacie ?

Łucja

masz rację @natka. dobrze to o nich świadczy jesli przykładają wagę do rozbudowanej rekrutacji. kto by chciał pracowników z przypadku, w dodatku nie bardzo przykładających się do pracy i zadań. dobra firma szuka współpracy z dobrymi pracownikami:)

pozytywnie

W ITC panuje fajna, przyjemna atmosfera. Zespół zawsze mnie wspierał w trudniejszych sytuacjach. Dużym plusem jest to, że firma wysyła na szkolenia. Jest sporo pracy ale dzięki temu można się sporo nauczyć, to nie jest praca dla obiboków:)

młoda m

Znalezienie pracy dla młodej mamy nie jest proste ale w ITC nie stanowiło to żadnego problemu. Grafik jest elastyczny, spokojnie mogę najpierw odwieźć syna do przedszkola. Praca jest wymagająca ale wcześniej też pracowałam w dużej firmie, więc sobię bez problemu radzę:)

susanna

pracowałam już w kilku firmach i mam dobre porównanie, warunki są dużo lepsze niż u poprzednich pracodawców. Brali pod uwagę to, że jeszcze studiuje i grafik był ustalany z uzwględnieniem dyspozycyjności, żadnych problemów, no i stawka naprawdę ok.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA