Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

dobry były pracownik

Normalna dniówka jak w dzień roboczy tylko po 8 h.

Roman

Ja nie nie narzekam, zarobki bardzo dobre, praca malo stresujaca, stanowisko kierowicze na ktorym przez wiekoszsc czasu pracuje w internecie przegladajac portale spolecznosciowe, przez pol godziny jem sushi, a reszte czasu dziennie zajmuje mi wysylanie emaili DW do podleglych pracownikow. Polecam. Kasa leci a ludzie robia.

@Roman

Kasa leci a ludzie robia---- to wszystko mówi samo za siebie . A pojęcia o pracy monterów zero .

andrzej

Firma do bani... Jak pracujesz to jestes super i jeszcze jak bedziesz pod telefonem , to już jestes cudowny i super pracownik....

ktoś tam

Cicho bo chętnych do pracy zabraknie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

okropna firma i(usunięte przez administratora)

były dobry pracownik

macie tu wychwalać pracę, ludzi ubyło to niech nowi przyjdą bo nie długo będzie po 6 rejonów na łebka.

?

heniek - 2013-10-07 13:45:05 Skad wiadomo o karach naliczanych przez TPSA? Faktycznie jest mozliwe, ze firma upadnie? Na jaka skale sa te kary?Takie informacje to tylko w firmie się dowiesz ile płaca kar , Nam tylko obnizaja premie z tego tytułu ...

?

Przez ostatnie 5-6 lat zero podwyżek , a pracy przybywało z każdym dniem . Nowe procedury wprowadzane przez TPSA co troche , a ludzi ubywało do pracy , tylko do biur sie przyjmowało bo tam było im ciężko . A pan dyrektor sam pozbywa sie dobrych fachowców , jak napiszesz o zwolnienie to nawet sie nie interesuje dlaczego się zwaliniasz tylko podpisuje i mówi tam są kadry.pozbywa sie ludzi z długo letnim stażem pracy.Juz teraz w tej firmie niema za duzo fachowców którzy zajmuja cie tak zwanym dostepem do internetu i łączami POLPAK. Jeszcze troche i ta firma sama upadnie od naliczanych kar przez TPSA..

?

Szkoda zdrowia na udowadnianie niektórym Panom ich niekompetencji , bo przecież są nietykalni i nieomylni.

dobry pracownik

Dlaczego zniechęcasz? Przyjdzie, zobaczy i odejdzie. Teraz premia goni dolny pułap, motywując innych do pracy :D

?

Jak się znasz na robocie i masz chęci do pracy to poszukaj sobie lepiej innej firmy bo tutaj to stracisz chęci, stracisz zapał i przede wszystkim masę zdrowia.

tak

anonim - 2013-09-13 22:03:28 Czy na dzień dzisiejszy poszukują pracowników w Katowickim Przedsiębiorstwie Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.?tak poszukują pracowników do roboty a nie do pracy..

?

Karol - 2013-08-27 20:04:30 Witam, czy tam jest praca zmianowa?Czy da się pogodzić pracę w Katowickim PRT z drugim etatem? pozdrawiampraca jest po 12 godzin jak wypadnie zmiana , pracuje się w niedzieke i wszystkie święta ...

Już nie pracujący w tej firmie KPRT

anonim - 2013-08-20 19:20:08 Może jest tak że trzeba kontrolować pracowników bo się obijają ;) Jaki pieniądz można tam zarobić? pozdrawiamle mozna zarobić najniższą krajową ....

ostatnia dniówka

ostatni dzień w tym szanowanym zakładzie. dziękuje im za wszystko..

anonimowy

a pan dyrektor wogule się nie martwi że dobrzy fachowcy odchodzą i to jego wcale to nie martfi ..

Pracujący jeszcze

Tylko że tych co przyjmuja to tyle sie znają na tej pracy co ja na lotach w kosmos . A jacy chetni do pracy że aż porzal sie boże . Najlepiej jagby z posredniaka na staż przyszli to PRT nie musi płacić ..

Trzeba dać znać do PIP-u co tu się dzieje , a bedzie jeszcze gorzej jak sie jeszcze zwolni ze 4 monterów to juz nie bedzie kim obstawic dniówek ..

monter

Ale macie teraz dobrze z tymi GPS !!!!! Jesteście teraz jak na smyczy piesek .. [usunięte przez moderatora] z katowic ma na was oko ...

Leń do pracy

Ta firma KPRT to tylko dobrze się rozwija biuro , tam przybywa ludzi a fizycznych ubywa .

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice